پنجشنبه، 3 خرداد ماه، 1397

احداث بوستانی در جوار میدان فرمانداری پاوه

مردم به اتفاقات محیط اطراف خود حساس و همواره به تغییرات وارده واکنش های متناسب با آن نشان می دهند. در چند روز اخیرهمچنانکه مستحضرید شهروندان با فعالیتی عمرانی و برداشت موقعیت مکانی در جنب میدان شهدا (فرمانداری) مواجه می باشند، این امربه نوبه ی خود سوالات متعددی را در ذهن همشهریان ارجمند به وجود آورده است، بر همین اساس قضاوت هایی به تناسب ذهنیت های موجود تداعی گردید.میدان

خبرگزاری پاوه پرس؛ مردم به اتفاقات محیط اطراف خود حساس و همواره به تغییرات وارده واکنش های متناسب با آن نشان می دهند. در چند روز اخیرهمچنانکه مستحضرید شهروندان با فعالیتی عمرانی و برداشت موقعیت مکانی در جنب میدان شهدا (فرمانداری) مواجه می باشند، این امربه نوبه ی خود سوالات متعددی را در ذهن همشهریان ارجمند به وجود آورده است، بر همین اساس قضاوت هایی به تناسب ذهنیت های موجود تداعی گردید.

 

اینک به منظور تنویر افکار عمومی معروض می دارد شورا و شهرداری پاوه به نیت رفاه حال شهروندان ارجمند، ساماندهی و سازماندهی میدان شهداء را در برنامه های اجرایی خویش دنبال می نماید.

 

بی شک برداشت موقعیت مکانی مورد نظر، اهداف متعددی را به دنبال دارد که در ذیل به مواردی از آن اشاره ای گذرا به عمل می آید.

 

شورای اسلامی و شهرداری پاوه لازم می داند قبل از هر چیز از ادارات و دستگاه هایی که به نوعی درگیر قضیه شده اند و نهایت همکاری نموده اند، تقدیر و تشکر به عمل آورد، واما بعضی از موارد مورد نظر عبارتند از:

 

1- یکی از اهداف مورد نظر توسعه میدان شهداء به نیت کاهش گره ترافیکی است،  با انجام این طرح یک لاین به جاده مورد نظر اضافه می شود، همچنین با اینکار دو فضا برای ایستگاه تاکسی به طرف سراب هولی و جاده نوسود تعبیه و سوار و پیاده شدن مسافرین در محل یادشده به سهولت انجام می گیرد بطوریکه علاوه بر اینکه آسایش رهگذران تأمین می شود، ازدحام دور میدان به سمت نوسود و… نیز را حذف می نماید.

 

2-ایجاد سایبانی با دو ردیف صندلی که یکی به سمت درون بوستان و دیگری بطرف بیرون (مسافران) تعبیه می شود.

 

3- در محل مورد نظر بوستانی با دو حوضچه وآب نما ایجاد می شود و در حدفاصل فضای سبز صندلی هایی تعبیه می گردد تا شهروندان معزز دمی را در آن مکان بیاسایند. (صندلی ها به صورت پله مانند تعبیه می گردد که مشرف بر میدان خواهد بود)

 

4- در جوار دیوار اداره اطلاعات درختچه هایی تزئینی کاشته می شود که ظرافت خاصی را به دنبال دارد، از طرفی بتون دیوار جنب سالن کشتی که منظره نامتجانسی داشته با نرمه کشی واحداث گلدان گل در نهایت به تزئین میدان شهداء منتهی می گردد.

 

امید است اقدام مذکور موجبات بروز رضایت شهروندان معزز شهرمان را به وجود آورد.

 

نمای تصویر ذیل بنحوی است سمت راست بطرف اداره اطلاعات، سمت بالا جنب سالن کشتی و پاساژ در حال احداث و ستون های دارای سایبان مشرف بر میدان شهدا می باشد.

 

 میدان

 ارسال شده در مورخه : سه شنبه، 27 خرداد ماه، 1393 توسط news2  پرینت

مرتبط باموضوع :

 اعتراض جمعی از شهروندان و فعالان اجتماعی  [ چهارشنبه، 6 ارديبهشت ماه، 1396 ] 928 مشاهده
 سوالات و کلید آزمون تفسیر سوره ی نور  [ شنبه، 12 مرداد ماه، 1392 ] 11539 مشاهده
 احسن احمدی بیکاری را نمی پذیرد ...  [ دوشنبه، 13 خرداد ماه، 1392 ] 2286 مشاهده
 رهبرسابق اخوان تحت تدابیرشدید امنیتی دفن شد  [ شنبه، 1 مهر ماه، 1396 ] 531 مشاهده
 پیش بینی تولید 21هزار تن مرغ در روانسر  [ سه شنبه، 31 ارديبهشت ماه، 1392 ] 1720 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام (ضروری): 
ایمیل (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید