چهارشنبه، 25 تير ماه، 1399

کرمانشاه میزبان 10 میلیون گردشگر

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به برگزاری رویداد گردشگری روستایی 2020  اظهار کرد: برآورد ما این است که در سال برگزاری رویداد، ممکن است حدود 10 تا 12 میلیون گردشگر وارد استان شوند که باید برای پذیرایی از آنها مهیا شویم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مهرداد سالاری در جلسه امروز شورای برنامه ریزی استان به میزبانی استان در رویداد بین المللی گردشگری روستایی 2020 اشاره کرد و افزود: بودجه امسال استان باید با محوریت گردشگری هزینه شود.

وی افزود: تمام فرمانداران و دستگاه های اجرایی مکلفند امسال زیرساخت های لازم را در روستاهای هدف گردشگری این رویداد فراهم کنند.

سالاری از این رویداد به عنوان منبع درآمدی سرشار برای مردم استان یاد کرد و افزود: اگر این اتفاق به نحو شایسته در استان رخ دهد، عواید آن سر سفره مردم استان می آید و این رویداد می تواند تمام فضاهای کسب درآمد گردشگری استان را به حرکت درآورد.

سالاری یادآور شد: این اتفاق خوشایند به خودی خود نمی افتد و باید از هم اکنون همه چیز را برای برگزاری مناسب این رویداد آماده کنیم.

وی افزود: برآورد ما این است امکان دارد حدود 10 تا 12 میلیون گردشگر در سال برگزاری این رویداد وارد استان شوند و این تعداد خدمات مناسب می خواهند و باید با سرعت بیشتری خود را مهیای میزبانی از این مهمانان کنیم.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه در ادامه گردشگری را یکی از کلیدهای توسعه استان عنوان کرد وافزود: با بهره گیری از این ظرفیت به راحتی می توان بر مشکل بیکاری استان غلبه کرد.

وی افزود: با مدیریت و برنامه ریزی درست در حوزه گردشگری به راحتی می توان چرخ اقتصاد استان و زندگی مردم را چرخاند و استفاده از این ظرفیت بسیار زودبازده است.معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به برگزاری رویداد گردشگری روستایی 2020 اظهار کرد برآورد ما این است که در سال برگزاری رویداد ممکن است حدود 10 تا 12 میلیون گردشگر وارد استان شوند که باید برای پذیرایی از آنها مهیا شویم
ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 23 تير ماه، 1398 توسط cafeweb  پرینت

مرتبط باموضوع :

 بهره برداري از طرح پرورش ماهي شبانکاره  [ يكشنبه، 9 تير ماه، 1392 ] 3083 مشاهده
 کنسرت گروه ژوانا در پاوه برگزار شد  [ سه شنبه، 3 تير ماه، 1393 ] 1999 مشاهده
 بانوی کرد سنندجی معاون وزیر کشور  [ چهارشنبه، 5 مهر ماه، 1396 ] 1538 مشاهده
 گزارش تصویری تظاهرات مردم مصر علیه کودتا  [ يكشنبه، 14 مهر ماه، 1392 ] 2892 مشاهده
 ۴۹ کشته در درگیری‌های ۲۴ ساعته گذشته مصر  [ يكشنبه، 6 بهمن ماه، 1392 ] 2230 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید