سه شنبه، 30 مهر ماه، 1398

کرمانشاه میزبان 10 میلیون گردشگر

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به برگزاری رویداد گردشگری روستایی 2020  اظهار کرد: برآورد ما این است که در سال برگزاری رویداد، ممکن است حدود 10 تا 12 میلیون گردشگر وارد استان شوند که باید برای پذیرایی از آنها مهیا شویم.

به گزارش خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه، مهرداد سالاری در جلسه امروز شورای برنامه ریزی استان به میزبانی استان در رویداد بین المللی گردشگری روستایی 2020 اشاره کرد و افزود: بودجه امسال استان باید با محوریت گردشگری هزینه شود.

وی افزود: تمام فرمانداران و دستگاه های اجرایی مکلفند امسال زیرساخت های لازم را در روستاهای هدف گردشگری این رویداد فراهم کنند.

سالاری از این رویداد به عنوان منبع درآمدی سرشار برای مردم استان یاد کرد و افزود: اگر این اتفاق به نحو شایسته در استان رخ دهد، عواید آن سر سفره مردم استان می آید و این رویداد می تواند تمام فضاهای کسب درآمد گردشگری استان را به حرکت درآورد.

سالاری یادآور شد: این اتفاق خوشایند به خودی خود نمی افتد و باید از هم اکنون همه چیز را برای برگزاری مناسب این رویداد آماده کنیم.

وی افزود: برآورد ما این است امکان دارد حدود 10 تا 12 میلیون گردشگر در سال برگزاری این رویداد وارد استان شوند و این تعداد خدمات مناسب می خواهند و باید با سرعت بیشتری خود را مهیای میزبانی از این مهمانان کنیم.

معاون عمرانی استانداری کرمانشاه در ادامه گردشگری را یکی از کلیدهای توسعه استان عنوان کرد وافزود: با بهره گیری از این ظرفیت به راحتی می توان بر مشکل بیکاری استان غلبه کرد.

وی افزود: با مدیریت و برنامه ریزی درست در حوزه گردشگری به راحتی می توان چرخ اقتصاد استان و زندگی مردم را چرخاند و استفاده از این ظرفیت بسیار زودبازده است.معاون عمرانی استانداری کرمانشاه با اشاره به برگزاری رویداد گردشگری روستایی 2020 اظهار کرد برآورد ما این است که در سال برگزاری رویداد ممکن است حدود 10 تا 12 میلیون گردشگر وارد استان شوند که باید برای پذیرایی از آنها مهیا شویم
ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 23 تير ماه، 1398 توسط cafeweb  پرینت

مرتبط باموضوع :

 نفرات برتر آزمون تفسیر پینوس ( فصلت )  [ شنبه، 3 تير ماه، 1396 ] 4844 مشاهده
 ورزشگاه مدرن فولاد خوزستان افتتاح شد  [ چهارشنبه، 23 آبان ماه، 1397 ] 726 مشاهده
 لغو قانون منع حجاب در ادارات ترکیه  [ شنبه، 20 مهر ماه، 1392 ] 1998 مشاهده
 شبکەی جهانی «رابعە» افتتاح شد  [ چهارشنبه، 4 دي ماه، 1392 ] 1912 مشاهده
 اردوغان: سنّی هستم اما سنّی محور نیستم  [ يكشنبه، 12 خرداد ماه، 1392 ] 2224 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام (ضروری): 
ایمیل (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید