يكشنبه، 22 تير ماه، 1399

خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند پاوه

با تلاش و اهتمام کمپین همیاران آموزش و همکاری مرکز نیکوکاری مهر و پایگاه خبری پاوه پرس مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال از سوی خیرین شهرستان جهت خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند پاوه جمع آوری شد.http://www.penous.com/files/News/2227.jpg

 

به گزارش خبرنگار پاوه پرس، جمعی از فرهنگیان پاوه در اقدامی ابتکاری و خیرخواهانه با راه اندازی یک کمپین طی دو هفته مبلغ ۷۰۰ میلیون ریال از سوی خیرین نیک اندیش منطقه جهت خرید تبلت برای دانش آموزان نیازمند جمع آوری کردند.

براساس این گزارش با مبلغ جمع آوری شده ۵۰ عدد تبلت اصلی از مارک لنوو با کمک و رایزنی موبایل فروشی آقای ژیوار عباسی خریداری شد که باتوجه به اینکه با همکاری آقای عباسی هیچ گونه هزینه ای بابت سود، رجیستری و کرایه حمل پرداخت نشد، هر تبلت به نسبت قیمت بازار حدودا ۴۰۰ هزار تومان ارزانتر خریداری گردید.

فرشاد یوسفی، احسان‌اله حسنی و ساسان نقی زاده از بانیان اصلی این کمپین ضمن ابراز خرسندی از استقبال شهروندان از این اقدام مثبت در ادامه از همکاری و همراهی خیرین گرانقدر، سایت پاوه پرس، مرکز نیکوکاری مهر پاوه و موبایل فروشی ژیوار عباسی تقدیر و تشکر کردند.

گفتنی است تبلت های خریداری شده طی آیینی باحضور بانیان کمپین و اعضای مرکز نیکوکاری مهر به مدیران مدارس تحویل داده شد.

لازم به ذکر است فرایند آموزش در روزهای کرونایی برای اجتناب از وقفه آموزشی دانش آموزان حول بهره وری از شبکه های مجازی و تلویزیونی متمرکز بوده است که این مهم نیز در مواردی با نصب اپلیکیشن «شاد» در گوشی های همراه ممکن می گردد.

برای بهره وری از ظرفیت موردنظر، فراهم نمودن بستر لازم از اهم امور است که متاسفانه تعدادی از دانش آموزان بنابه شرایط اقتصادی خانواده خود فاقد آن بودند که در این راستا جمعی از فرهنگیان پاوه پیش قدم شده و با راه اندازی کمپین خیریه همیاران آموزش بخشی از این خلا را پر کردند.ارسال شده در مورخه : جمعه، 16 خرداد ماه، 1399 توسط cafeweb  پرینت

مرتبط باموضوع :

 يونسی:نگاه امنیتی به هربخش خطرناک‌است  [ چهارشنبه، 20 آذر ماه، 1392 ] 4452 مشاهده
 شهرام ناظری در کرمانشاه می خواند  [ يكشنبه، 15 ارديبهشت ماه، 1392 ] 2480 مشاهده
 نشست معماران اندیشه هورامان در پاوه  [ يكشنبه، 7 ارديبهشت ماه، 1393 ] 2238 مشاهده
 اسامی هیئت داوران مسابقه عکاسی پینوس  [ يكشنبه، 20 مرداد ماه، 1392 ] 2932 مشاهده
 شهید محمّد مرسی یک شهید با چندین قاتل  [ چهارشنبه، 29 خرداد ماه، 1398 ] 877 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید