شنبه، 2 مرداد ماه، 1400

آمار تکان‌دهنده کرونا در کرمانشاه

استاندار کرمانشاه با اشاره به آمار بالای شیوع کرونا در استان گفت: کمیته نظارت گزارش خاطیان و‌ افرادی را که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، به دادستانی اعلام کند.هوشنگ بازوند امروز در نشست ستاد استانی کرونا خطاب به مدیران و فرمانداران، اظهار داشت: مسؤولان با جدیت بیشتری بر روند اجرای پروتکل‌های بهداشتی نظارت کنند.

وی اولویت اصلی در استان را مدیریت و‌ مهار کرونا دانست و گفت: وضعیت استان مطلوب نیست و‌ نیازمند بازنگری رفتار مردم و مسؤولان در پیشگیری از ویروس کرونا هستیم.

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه مردم باید این مهم را مدنظر داشته باشند که سلامت و‌ خود و‌ دیگران را به خطر نیاندازند، ادامه داد: وضعیت فعلی خسارات و مشکلات زیادی را برای جان و کسب و کارهای مردم ایجاد می‌کند، اگر توصیه‌های بهداشتی رعایت نشود همه بیمارستان‌ها درگیر می‌شوند.

وی از صدا و سیما خواست مکان‌های پرخطر شیوع ویروس کرونا را به همه مردم اعلام کند و افزود: رسانه‌ها به صورت گسترده در حساس‌سازی، اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم کار کنند.

وی تاکید کرد: کمیته نظارت بر اجرای مصوبات در تمام با افرادی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند برخورد کنند و در صورت نیاز به مراجع قضایی معرفی کنند.

بازوند تصریح کرد: کمیته نظارت گزارش خاطیان و‌ افرادی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند به دادستانی اعلام کند.

وی با بیان اینکه گزارش فعلی وضعیت کرونا تکان‌دهنده است، گفت: فرمانداران شخصا وارد شوند و مسایل را پیگیری کنند، اگر امروز اقدام جدی انجام نشود فردا باید هزینه‌های بیشتری برای مهار کرونا پرداخت کنیم.

بازوند تصریح کرد: بانک‌ها، باشگاه‌های ورزشی، اصناف، صنعت، معدن و تجارت استان و همه نهادها با جدیت بر انجام توصیه‌های بهداشتی نظارت کنند.

استاندار کرمانشاه تاکید کرد: مسؤولان با گروه‌های پرخطری که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند؛ برخورد کنند، هیچگونه قصوری را در این زمینه نمی‌پذیریم.ارسال شده در مورخه : شنبه، 24 خرداد ماه، 1399 توسط cafeweb  پرینت

مرتبط باموضوع :

 تعطیلی گروه‌های شغلی در ۴۳ شهرستان  [ يكشنبه، 4 آبان ماه، 1399 ] 393 مشاهده
 شیوع گرانفروشی با شیوه‌ای منسوخ  [ دوشنبه، 24 آذر ماه، 1399 ] 1262 مشاهده
 نمایشگاه دست ساخته های دانش آموزان روانسر  [ يكشنبه، 11 اسفند ماه، 1392 ] 2899 مشاهده
 پیام محمد مرسی به مناسبت عید قربان  [ دوشنبه، 22 مهر ماه، 1392 ] 2942 مشاهده
 مسلمانان ميانمار را قتل‌عام می‌کنند  [ دوشنبه، 13 شهريور ماه، 1396 ] 1992 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید