پنجشنبه، 8 آبان ماه، 1399

پاوه در وضعیت خطرناک است

فرماندار پاوه در جلسه ی ستاد کرونای شهرستان اعلام نمود :پاوه از نظر شیوع کرونا در سطح استان در وضعیت بسیار نامطلوبی قرار دارد🔻پاوه در موج اول کرونا پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمود از شیوع کرونا مصون ماند اما بر اساس آمارها این روزها بی تفاوتی در این شهرستان در خصوص رعایت پروتکلهای بهداشتی بسیار بیشتر از سایر نقاط استان است .

🔻هر روز اطلاعیه های مربوط به کرونا منتشر می شود اما توجه به رعایت پروتکلهای بهداشتی در سطح نازلی قرار دارد .
🔻 در گزارشهای که مسئولین برخی دستگاههای شهرستان به ستاد کرونا اعلام نموده اند از حیث شیوع کرونا  از واژه ی (( همه )) استفاده شده که این امر وضعیت بالاتر از خطر را برای ساکنین شهرستان فراهم می نماید .
🔻شهرستان پاوه یک شهرستان با برند فرهنگی است و انتظارات در خصوص رعایت پروتکلهای بهداشتی برای آن بالاست .
🔻ما بر اساس دستورالعملهای جدید در مرحله ی پیشگیری از بحران هستیم در مرحله ی پیشگیری از بحران تمامی مردم مسئول هسنتد .
🔻از امامان جمعه و جماعات ، فرهنگیان ، دانشجویان ، بازاریان ، تمامی اصناف ، کارمندان ادارات ، نیروهای مسلح نظامی و انتظامی و همه و همه درخواست می شود نهضت رعایت پروتکلهای بهداشتی برای همه را از همین امروز آغاز نمایند .
🔻پاوه در وضعیت خطرناک است اگر از مرحله ی پیشگیری از بحران خارج شویم و وارد مدیریت بحران بشویم از تمامی ظرفیتهای شورای تامین ، شورای ادارای و نیروهی نظامی ، انتظامی و امنیتی استفاده خواهد شد و در صورت نیاز مجبور به برپایی مراکز درمانی موقت در سطح شهرستان هستیم  .
🔻خیلی از کسانی که دچار بیماری کرونا شده اند این تفکر غلط را داشته اند که بیماری برای دیگری است و خود دچار نخواهد شد .
🔻عده ایی فقط یاد گرفته اند که از ادارات و به ویژه بخش ستادهای کرونا و مراکز بهداشتی انتقاد کنند ((چند نفر لازم است در ادارات و به ویژه در مراکز بهداشتی به دلیل عدم رعایت پروتکلها توسط عده ایی از مردم که مسئولیت خود را در چنین شرایطی به موقع اجرا در نمی آورند  از میان ما بروند تا این دوستان باور نمایند که برای مقابله با این بیماری همه گیر باید همه دست به دست هم دهند تا کنترل و از بین برود )) .
🔻امروز روزی است که ملت و دولت باید در یاری رسانی ها و فرهنگ سازی با هم همپوشانی داشته باشند .
🔻 در این روزها و به ویژه در روزهای آخر هفته دهها خودرو غیر شهرستانی از نقاط دیگر وارد شهر ها و روستاهای شهرستان پاوه می شوند و همه ی این مسافرین متاسفانه اسکان داده می شوند و همین امور باعث افزایش ابتلا به کرونا در شهرستان شده است .
🔻اگر اینگونه پیش برویم هر روز باید شاهد از دست دادن عزیزان خود در شهرها و روستاهایمان باشیم هم اکنون در برخی از روستاهای هدف گردشگری کرونا به شدت شیوع یافته است .
🔻 متاسفانه بر اساس آمارها عده ایی که دچار بیماری کرونا شده اند به زعم خود دچار  بیماری سرماخوردگی یا آنفولانزا هستندکه این برداشتها برداشتهای نادرستی بوده اکثریت این افراد دچار کرونا هستند لذا مواظبت در این خصوص بسیاری ضروری است و لازم است این افراد شرایط قرنطینه را به جد رعایت نموده به مراکز بهداشتی مراجعه نمایند .
🔻ادارات درگیری با کرونا وظیفه دارند با حساسیت ویژه از امروز رصد وضعیت در شهرستان را آغاز نموده در جلسه ی آتی ستاد کرونا فعالیتهای عملیاتی و کاربردی خود را گزارش دهند.
🔻از امروز تا ده روز آینده و اطلاعیه های بعدی تمامی تجمع ها ، گردهمایی ها ، جلسات ادارات وارگانها  ، مراسمات تعزیه و عروسی و هر آنچه که دلیلی شود بر تجمع افراد ممنوع است .
🔻اداره ی میراث فرهنگی و گردشگری موظف است تمامی مراکز اقامتی و گردشگری دارای مجوز و بدون مجوز را تعطیل نماید و با همکاری نیروهای مسلح و دادستانی عمومی و انقلاب با خاطیان برخورد شدید و بدور از اغماض داشته باشد .
🔻اداره ی ورزش و جوانان موظف است تمامی مراکز ورزشی تحت کنترل خود و بخش خصوصی را تا اطلاع ثانوی تعطیل نموده در صورت مشاهده ی فعالیت این مراکز با همکاری نیروهای انتظامی و دادستانی عمومی و انقلاب با آنها برخورد جدی نماید .
🔻اصناف و بازاریان موظف به رعایت پروتکلهای بهداشتی در حد بسیار بالا بوده مسئولین اصناف موظف هستند در این خصوص برخوردی بدون اغماض داشته و با همکاری نیروهای انتظامی و دادستانی با افراد خاطی برخورد درخور داشته باشند
🔻نیروهای نظامی ، انتظامی و امنیتی موظف هستند رصد شرایط را با دقت و وسواس آغاز نموده و با هر گونه تخلف در این خصوص برخورد جدی نمایند .
🔺بار دیگر از همه ی مردم درخواست داریم تا 15 روز آینده با حساسیت بالا مقررات و پروتکلهای بهداشتی را رعایت نمایند.ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 20 مهر ماه، 1399 توسط cafeweb  پرینت

مرتبط باموضوع :

 مگه تو شهرداری؟!!/ سید عبید فخرالدینی  [ جمعه، 22 فروردين ماه، 1393 ] 2625 مشاهده
 اورامانات از مناطق اصلی عکاسی طبیعت است  [ دوشنبه، 18 فروردين ماه، 1393 ] 2361 مشاهده
 بيشترين تعداد تصادفات در جاده "روانسر–پاوه"  [ چهارشنبه، 25 ارديبهشت ماه، 1392 ] 3763 مشاهده
 «هه نگی خیال» اثر منتشر شده ی فایق لطفی  [ سه شنبه، 27 اسفند ماه، 1392 ] 2404 مشاهده
 کشف 10 خودرو مسروقه در کرمانشاه  [ جمعه، 3 خرداد ماه، 1392 ] 3157 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید