يكشنبه، 3 تير ماه، 1397

فراخوان و دعوت از مهندسین شهرستان پاوه

بعداز پیروزی انقلاب جهش فرهنگی در منطقه ی ما رشد فزاینده ای داشته و به واسطه ی آن رقابت علمی در تصاحب دانش های نوین آغاز گردید. خوشبختانه این خود چنان فضایی را به وجود آورد که به حصول توانمندی های جوانان مان منجر گردید.  واینک نیز با افتخار به بار نشستن چنین سرمایه های ماندگار را از خالق دانایی ها شکرگزاریم .یکی از پیامدهای چنین جهش فکری ، کاربست توان فکری اصحاب اندیشه در حوزه اجرایی دیارمان خواهد بود، بنحویکه بتوان از آموخته ها وتجارب کسب شده در جهت بهبودکیفیت وضعیت موجود بهره ها جوییم و بدین سان تأثیرات مثبت را به عینه در محیط فیزیکی شهرمان شاهد باشیم.

این ممکن نیست به جزء بها وارزش نهادن به فکر و اندیشه اندیشمندان ونیز احساس مسئولیت متقابل آنان در ساختن شهری که در پرورش و شکوفایی استعدادهایشان تأثیرات بسزایی داشته و خواهد داشت. بی شک اگر مدیریت شهری ارتباطی ارگانیک وسازنده بانیروهای نخبه ودلسوزش در زمینه های مختلف نداشته باشد، متولیان امر باید به واسطه سهل انگاری مورد نظر، خویش را مورد سرزنش و بازخواست نمایند.

این شهر هرآنچه را در جهت پرورش وساختن فرزندان برومندش در ذهن متصور است، از طبق اخلاص تقدیم واز هیچ کوششی فروگذار ننموده است واینک نیز زمان بازخورد و ادای دین به تمام دلبستگی ها و عشق های مجازی است ، عشق هایی که نیروی محرکه و پویایی شهرمان خواهد بود ، عشقی که در درون وجدان های بیدار جاری وساری است و انشاا.. با عزمی بسیجی در عرصه ی ظهور خویش را نشان داده ، به امید آنکه شهرمان نوازش دست های همیار وهمراه را همواره با تمام وجودش حس واحساس نماید.

 

خواهر وبرادر مهندس به منظور تبادل نظر وکاربست تجربه ها وایده های خلاق در قالب کمیته های کاری از محضر آن فرهیخته ارجمند دعوت به عمل می آید تا در نشست مشورتی که در رأس ساعت ۱۰ صبح  روز پنجشنبه مورخ ۹۲/۱۲/۱ در محل سالن بهورزی( جنب بیمارستان قدس پاوه) منعقد می گردد حضور به هم رسانید و ضمن برگزاری اولین نشست مهندسین دیارمان در حوزه ی مدیریت شهری، در خصوص آینده ی مشارکت سرمایه های بی بدیل دیارمان رایزنی وتبادل نظری ارزنده داشته باشیم . امید است فراخوان مذکور  به عنوان دعوت کتبی قلمداد وانشاا… مورد استقبال و حضورعموم مهندسین  متعهد ودلسوز دیارمان درآن نشست را فراهم نماید.

 

کمیسیون توسعه و عمران و خدمات شهری شورای اسلامی شهر پاوه

 

منبع: خبرگزاری پاوه پرسارسال شده در مورخه : يكشنبه، 27 بهمن ماه، 1392 توسط news  پرینت

مرتبط باموضوع :

 لبخندهای بی‌ثمر  [ سه شنبه، 4 مهر ماه، 1396 ] 436 مشاهده
 سامانه صدور کارت تردد از مرز شوشمی فعال شد  [ پنجشنبه، 16 مرداد ماه، 1393 ] 1989 مشاهده
 فوج پس‌لرزه‌ها در غرب کشور  [ شنبه، 2 آذر ماه، 1392 ] 2211 مشاهده
 جزييات کلاهبرداري در کرمانشاه با 96 شاکي  [ سه شنبه، 10 ارديبهشت ماه، 1392 ] 1725 مشاهده
 حاتمی از جاذبه های بخش باینگان میگوید  [ پنجشنبه، 29 اسفند ماه، 1392 ] 1465 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام (ضروری): 
ایمیل (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید