پنجشنبه، 2 خرداد ماه، 1398

شکسته شدن تیر برق فشار قوی و

شب پنجشنبه ۹۲/۱۲/۱۴ حوالی ساعت ۲۲:۳۰ تصادف یک دستگاه کامیون در جاده هتل ارم منجر به شکسته شدن تیر برق فشار قوی و معلق شدن آن در هوا گردید.رفتارهای دوگانه توأم با ریا و تزویر در جامعه به سبب زیاده خواهی انسان و دور شدن از انسانیت و آیینی که بدان معتقدیم، فاصله ها را حتی بین نزدیکان مان به وجود آورده است.

بدیهی است در این شرایط، غبار فراموشی بر خصایص نیکو در گذر زمان سایه می افکند. زمانیکه شخص و یا اشخاصی افعالی همچون خدمت صادقانه، ایثار و از خودگذشتگی و … از آنان سر می زند و یا اینکه فرهنگ تقدیر و تشکر خود را در جامعه نشان می دهد، بلادرنگ متعجبانه به موضوع می نگریم.

بله؛ در واقع تقدیر و تشکر از همدیگر به سبب تأثیرات مثبت در کارکردها، به سان معجزه می تواند موجب حرکت و پویایی در اجتماع ما گردد. حرکتی که تأثیرات جادویی آن را می توان به عینه دید. این در شرایطی است اهمیت کار اشخاصی که تجلیل می نمایند کمتر از کسانیکه حرکتی اساسی بر جای می گذارند نیست.

 

مقدمه مذکور بدان سبب عنوان گردید، که جمعی از شهروندان خیابان آرامگاه (محله هتل ارم) در گفتگو با خبرگزاری پاوه پرس به سبب خدمت صادقانه و تلاشگرانه پرسنل اداره برق پاوه، مخلصانه و خالصانه از آنان تجلیل و تقدیر نمودند. خبرگزاری پاوه پرس نیز اقدام تجلیل کنندگان و تجلیل شدگان را به فال نیک می گیرد و آرزو می نماید این خصیصه های ارزنده روز به روز به سبب احترام متقابل روند رو به رشدی را طی نماید.

 

خطاب اصلی به کارگزاران ارجمند و کارکنان محترم ادارات است که بدانیم،  کوچکترین حرکت ما زیر ذره بین تیزبین همشهریان مان قرار دارد و در خیلی از مواقع سکوت آنان نشان از رضایتمندی نیست و نخواهد بود. پس هریک از ما با یک همت عالی ترتیبی اتخاذ نماییم که ما نیز مشمول تقدیر و تجلیل همشهریان مان قرار گیریم.

در ذیل متعاقب حادثه روی داده شده و واکنش سریع ناشی از خدمت صادقانه رئیس، معاون ( آقای فتاحی نژاد) و پرسنل تلاشگر اداره برق پاوهکه منجر به رضایتمندی شهروندان محله جنب هتل ارم گردید، گزارش ماوقع از زبان اهالی محل تقدیم حضور کاربران ارجمند می گردد. 

 

به گزارش خبرگزاری پاوه پرس،شب پنجشنبه ۹۲/۱۲/۱۴ حوالی ساعت ۲۲:۳۰ تصادف یک دستگاه کامیون در جاده هتل ارم منجر به شکسته شدن تیر برق فشار قوی و معلق شدن آن در هوا گردید.

 

در پی وقع این حادثه اهالی محله با اداره برق تماس گرفتند و فوراً آقای فتاحی نژاد به همراه ۱۰ نفر از پرسنل زحمت کش در محل حاضر و با تلاش بی وقفه توانستند تا ساعت ۴ صبح با دستگاههای سنگین از جمله جرثقیل تیر شکسته را برداشته و تیر سالم جایگزین کنند.

 

جمعی از شهروندان به نمایندگی از اهالی خیابان آرامگاه (جاده هتل ارم) در گفتگو با خبرنگار پاوه پرس از زحمات رئیس، معاون و پرسنل زحمت کش اداره برق شهرستان پاوه تقدیر و تشکر بعمل آوردند.

 

گفتنی است اگر در عملیات جابه جایی تیر برق ذره ای قصور اعمال می شد، با توجه به شیب تند جاده و نامناسب بودن زمان ومکان و معلق بودن تیر در هوا ممکن بود جان چند نفر از اهالی در معرض خطر افتد.

 

 

تیربرق1

 

تیربرق2

 

تیربرق3ارسال شده در مورخه : شنبه، 17 اسفند ماه، 1392 توسط news2  پرینت

مرتبط باموضوع :

 تفرجگاه ويمير در پاوه پاكسازي شد  [ دوشنبه، 9 ارديبهشت ماه، 1392 ] 2692 مشاهده
 نشست اصحاب فرهنگ وهنر بامدیرکل ارشاد اسلامی  [ پنجشنبه، 16 آبان ماه، 1392 ] 1899 مشاهده
 نامه اعتراضی 1500روزنامه‌نگار درباره توقیف 90  [ دوشنبه، 26 فروردين ماه، 1398 ] 516 مشاهده
 امام جمعه پاوه : محمد مرسي منتخب مردم است  [ شنبه، 2 شهريور ماه، 1392 ] 2024 مشاهده
 وضعیت فضای مجازی در شهرستان پاوه  [ پنجشنبه، 16 آبان ماه، 1392 ] 2208 مشاهده
 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام (ضروری): 
ایمیل (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید