سه شنبه، 17 تير ماه، 1399

تشکیل کمیسیون های کاری شورای شهر پاوه

به استناد تبصره ماده ۹ آیین نامه داخلی شورای اسلامی شهر و به منظور بررسی دقیق و کارشناسی مسائل پیشنهاد، طرح ها و برنامه های ارجاعی به شوراهای موضوع این آیین نامه و در راستای کارآمدی و انجام صحیح تر وظایف قانونی، شورای اسلامی شهر در نشست رسمی خویش تشکیل کمیسیون ها کاری را در دستور کار قرار داد.شورای شهر پاوه

خبرگزاری پاوه پرس، به استناد تبصره ماده ۹ آیین نامه داخلی شورای اسلامی شهر و به منظور بررسی دقیق و کارشناسی مسائل پیشنهاد، طرح ها و برنامه های ارجاعی به شوراهای موضوع این آیین نامه و در راستای کارآمدی و انجام صحیح تر وظایف قانونی، شورای اسلامی شهر در نشست رسمی خویش تشکیل کمیسیون ها کاری را در دستور کار قرار داد.

 

به گزارش خبرگزاری پاوه پرس، بعد از سالها انتظار در نهایت شورای اسلامی شهر پاوه برای اولین بار در طول فعالیت خویش اقدام به تشکیل کمیسیون ها و کمیته های کاری نمود، اقدامی که هرچند با تأخیر انجام گرفت، اما  می توان به آینده ی آن خوشبین بود.

 

اقدامی که منبعد تفکرات و اراده مردم را در قالب “شورا یار” به مدد می گیرد تا تجارب و ایده های خلاقانه اصحاب فکر را در تصمیم سازی بکار گیرد و ضریب خطا را در حد متعارف به حداقل ممکن برساند. این حرکت، اقدام شایسته ای بود که به سرانجام مطلوب رسید؛ تثبیت حرکت های سازنده و گام نهادن در مجاری قانونی بارقه ی امید را در ساختن آینده ی بهتر این شهر، برای شهروندانش نوید می دهد.

 

نویدی که با مشارکت فکری و مالی شهروندان معزز در توسعه و انجام سرمایه گذاری های ماندگار، می تواند اعتلای نام بزرگ پاوه را به کرم و مدد گیرد، مددی که نافی تک روی و بانی ساختن الفبای مدیریت شهری در همگرایی های معقول و سازنده ی این دیار است.

 

رئیس شورای اسلامی شهر پاوه در تبیین تشکیل کمیسیون های کاری بر ضرورت فعال سازی آن در راستای اهداف مورد نظر تأکید نمود.

 

کیهان محی الدین زاده در ادامه خاطر نشان ساخت: کمیسیون های کاری اتاق فکری در جهت تعمیق و تدبیر در مسائل و تشریک مساعی با اصحاب فکر به منظور رتق و فتق بهینه امور می باشد.

 

در ادامه هریک از اعضا با بیان نظرات و دیدگاههای خود شروع بکار کمیسیون های شورای شهر را بستری در جهت برنامه ریزی و کاهش ضریبخطا در امور پنداشتند و در همین راستا اقدام به تشکیل ۵ کمیسیون با تعیین مسئول مربوطه به شرح ذیل نمودند.

 

۱- مسئول کمیسیون برنامه ریزی و آمار و بودجه: آشنا لطف الهی

۲- مسئول کمیسیون امـور حقوقی و املاک: شیــرزاد صفـــــــــری

۳- مسئول کمیسیون فرهنگی، اجتماعی: حیــــــــدر اسلامی نیا

۴- مسئول کمیسیون توســـعه گردشگـــری: آزاد حســــــــــــینی

۵- مسئول کمیسیون عمران و خدمــات شهری: مهـــدی عبــــدی

 

در این راستا امید می رود مسئولین محترم کمیسیون های شورای شهر پاوه با تشکیل کمیته های کاری و با دعوت از اصحاب فکر و برگزاری نشست های تخصصی و اتخاذ تصمیمات مشورتی شورای شهر، گامی مهم و اساسی را در جهت تحقق اراده جمعی محقق سازند.ارسال شده در مورخه : يكشنبه، 31 فروردين ماه، 1393 توسط news2  پرینت

مرتبط باموضوع :

 پتروشیمی ایران تحریم شد  [ شنبه، 18 خرداد ماه، 1398 ] 1978 مشاهده
 تولید پفک با ذرت‌های خوراک دام  [ شنبه، 24 آذر ماه، 1397 ] 1199 مشاهده
 فوت و فن ویروس‌کُشی  [ جمعه، 9 اسفند ماه، 1398 ] 244 مشاهده
 تشکیل صف‌های فروش دلار و طلا در آنکارا  [ يكشنبه، 21 مرداد ماه، 1397 ] 1417 مشاهده
 غزه در خون / گزارش تصویری  [ شنبه، 21 تير ماه، 1393 ] 2373 مشاهده
امتیاز دهی به مطلب
انتخاب ها

 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب
صفحات پيشنهادي
لينکدوني
پیامک

ســامـانه پیام کوتاه پینوسارسال خبر ، مقاله ، گزارش و ...شماره همراه خود را برای عضویت در خبرنامه پیامکی وارد کنید