فستیوال جوانان استانبول + تصاویر

این بخش به گفتگوی آزاد و هم اندیشی اختصاص دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

فستیوال جوانان استانبول + تصاویر

پستتوسط amirali96 » شنبه دي ماه 15, 1397 7:31 pm

                                   

عضويت  / ورود
: یکی از بزرگ ترین فستیوال های شهر استانبول که مختص به جوانان می باشد، فستیوال جوانان است. این فستیوال از دوم تا ششم ماه می برگزار خواهد شد. فستیوال جوانان یکی از جذاب ترین و شلوغ ترین فستیوال های شعر استانبول بوده که بسیاری از جوانان استانبول و توریست ها و گردشگران جوان

عضويت  / ورود
را به سمت خود جذب می کند. این جشنواره در یک محیط روباز به مساحت پنجاه هزار مترمربع مساحت و نه هزار مترمربع محیط بسته برگزار می شود. توریست ها و گردشگران جوان در این فستیوال با کنسرت های موسیقی مختلف، فعالیت های فرهنگی و هنری، سخنرانی ها انگیزشی، نوآورزی های مختلف در زمینه تکنولوژی، پروژه های اجتماعی، مسابقه های ورزش هیجان انگیز و مسابقه های بازی های کامپیوتری حرفه ای سرگرم خواهند شد.

کنسرت‌های موسیقی در فستیوال جوانان استانبول

از دوم تا ششم ماه می هر روز در این فستیوال، کنسرت های موسیقی مختلف و سرگرم کننده برگزار می شود. همینطور هنرمندان معروفی در از جمله مرا بز و اسکندر پایداش نیز در این فستیوال در کنسرت ها هنرنمایی خواهند کرد.

کارگاه‌های آموزشی در فستیوال جوانان استانبول

دانشمندان و پژوهشگران بسیاری از سراسر کشور ترکیه در این فستیوال، در قسمت کارگاه های آموزشی مختلف شرکت خواهند کرد. این کارگاه های آموزشی شامل کارگاه آموزشی گوگل دیجیتال، کارگاه آموزشی دکتر بروج اوسوی مدیر تحقیقاتی قطب جنوب و ... می باشند و اطلاعات بسیار با ارزشی را در کارگاه های این جشنواره منتشر خواهند کرد.

مسابقات فستیوال جوانان استانبول

مسابقات ورزشی در فستیوال جوانان استانبول

روی تک تک روزهای این فستیوال برنامه ریزی های دقیق شده تا مسابقات ورزشی نیز در آن انجام شود. از معروف ترین مسابقات ورزشی این فستیوال، بسکتبال سه به سه بوده که تیم های مختلف در آن باهم رقابت خواهند کرد. همچنین به جز بسکتبال، مسابقه های ورزشی دیگری نیز در آن انجام می شود.

مسابقات بازی ‌های کامپیوتری حرفه‌ای در فستیوال جوانان استانبول

توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
اگر به یک حرفه ای در بازی های کامپیوتری هستند، حتما در یک دوره از مسابقات حرفه ای بازی های کامپیوتری فستیوال جوانان شرکت کنند. این مسابقه در روزهای مختلف از جشنواره برگزار شده و بسیار هیجان انگیز می باشد.
                              amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 204
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به گفتگوی آزاد و هم اندیشی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان