این تفریحات را در استانبول تجربه کنید!

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

این تفریحات را در استانبول تجربه کنید!

پستتوسط amirali96 » سه شنبه مهر ماه 16, 1398 10:38 am

استانبول , این شهر تاریخی و ساحلی و خوش آب و هوای ترکیه , آن قدر جاذبه ها و تجهیزات توریسم مهیا کرده , که‌این ایام اسم آن را بیشتر از اسم پایتخت ترکیه می شنویم . مرکزها خرید , هتل ها , اماکن جذاب و رستوران های رنگارنگی درین شهر وجود دارا‌هستند که صاحب خانه میلیون ها گردش گر در سال می باشند .
البته کنار نیز قرار تصاحب کردن این همگی راس تفریحی در یک شهر , کار را مقداری دشوار می نماید ; مشقت بار از آن جهت که کدام جاذبه ها را حتما می بایست رویت کرد تا مسافرت به استانبول بدون نقص شود به دلیل آنکه بدون شک در یک مهاجرت تفریحی یکسری روزه , نمی‌توان از همگی ی جالب ها تماشا کرد .
فرض فرمائید صرفا 2 روز برای دیدن استانبول مجال دارید , در‌این‌حالت‌ کدام تفریحات را گزینش خواهید کرد؟ از چه جاهایی دیدن می‌کنید که بعد ها حسرت نخورید؟
سفارش میکنیم در استانبول این تفریحات را از دست ندهید
بدون شک در شهر لبریز شهرت و زیبایی زیرا استانبول هزاران مدل تفریح و سرگرمی موجود است که کارناوال تا به حالا به اکثری از آن‌ها رمز زده و از نزدیک با آنها نزدیک شده‌است البته اینجا تنها به دوست داستنی ترین عمل ها که به وسیله گردشگران برگزیده گردیده اند اشاره میکنیم . در صورتیکه می‌خواهید داده ها جامعی از استانبول و جاذبه ها , هتل ها و چه بسا رستوران های آن به دست آورید .
مشاهده از ایا صوفیه و کاخ توپکاپی را از دست ندهید
از دیگر بناهای تاریخی استانبول غافل نشوید

عضويت  / ورود

خزینه ترکی را تجربه فرمائید
گشت و گذار در مرکزها خرید
کباب ترکی بخورید
خیابان گردی
کشتی سواری در تنگه بسفر
استانبول محل تولد اماکن تاریخی است و چه بسا کسانی که به گشت و گذار در اماکن تاریخی علاقمند نیستند نیز از این مکان ها دیدن می نمایند و برایشان دیدنی است
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان