سفری معنوی به شهر مشهد مقدس

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

سفری معنوی به شهر مشهد مقدس

پستتوسط amirali96 » يکشنبه بهمن ماه 20, 1398 5:15 pm

اما در صورتی بخواهیم به معرفی بی نقص این جاذبه ها بپردازیم ; برای گشت تاریخی می‌توانید سراغ گنبدها , عمارت ها , منزل های تاریخی و آرامگاه ها بروید . از جمله بناهای تاریخی می توان گنبد خشتی , گنبد هارونیه , مکتب عباسقلی خان , چهار طاقی بازه زمانی هور و چهار گلشن را می توان اسم پیروزی . همینطور علاقمندان به تماشا از موزه ها میتوانند از موزه های آستان قدس رضوی , موزه نان , موزه مردمان شناسی , موزه نادری , موزه بزرگ خراسان , موزه شه لافتی و موزه آب را اسم موفقیت .
حرم ها و آرامگاه های بزرگان در شهر مشهد
برای مشاهده از بقاع ی بزرگان در شهر مشهد فصل بهار 1399 می‌توانید به آرامگاه بزرگانی زیرا فردوسی , نادرشاه افشار , خواجه ربیع , خواجه اباصلت , خیام , عطار نیشابوری و مهدی اخوان ثالث بروید .
منزل های تاریخی شهر مشهد مقدس
برای تماشا تاریخی منزل های تاریخی مشهد مقدس یکی‌از مورد هایی است که محوطه و فضایی ادب بخش داراست از جمله این منزل ها می توان فرهنگسرای فردوس , منزل توکلی , منزل پیشه وران , منزل ملک , منزل داروغه و منزل رجایی را می‌توانید برای توریسم گزینش نمایید .
بوستان ها و تفرجگاه های مشهد مقدس
مکان های تفریحی در شهر مشهد به همین ها خلاصه نمیشود ; بوستان ها و تفرجگاه های شهر مشهد مورد ای ایده آل برای توریسم است . بوستان نماینده قانونی آباد , بوستان ملت , گلشن گیاهشناسی , بوستان کوهسنگی و بوستان ملی شهر مشهد مقدس از جمله بوستان های جالب مشهد مقدس میباشد . همینطور ییلاقات شاندیز , نغندر , طرقبه , آبشار زیاد قشنگ و تماشایی قره سو , زشک , روستای دلنشین کنگ , جا غرق , چالیدره , آبشار بی سابقه ارتکند , دره اخلمد , فریزی , سد ارداک , هفت آبگینه , چشمه گیلاس و چشمه گراب را می‌توانید قسمتی از برنامه ی توریسم خودتان قرار دهید .

همچنین مشهد مقدس شایسته ترین گروه های آبی رنگ سرزمین را دارااست که گروه های تفریحی زیرا مرز و بوم خورشید , موج های غران و بوستان ساحلی آفتاب از جمله این مورد ها می‌باشند .
دربین مکان های تفریحی طرقبه شهر مشهد و شاندیز شهر مشهد مضاعف مشهور می باشند .
همینطور گردشگرانبرای اقامت در مشهد مقدس گونه های سرویس ها اقامتی را میتوانند اخذ نمایند , با دقت به‌وجود بیشتراز 1200 راءس اقامتی از جمله هتل ها , هتل سوئیت ها و مهمانسرا ها که مسافران مشهد مقدس با اعتنا به دارایی ای که در لحاظ گرفته اند با گزینش خویش می‌توانند اقامتی گران قیمت و امروزی را تجربه نمایند . همینطور برای اقامت ارزان شهر مشهد مقدس هتل های ارزان متعددی دارااست که نسبتا دارنده تجهیزات قابل قبولی می‌باشند .
در حالتی‌که قصد به چشیدن مزه غذاهای محلی و یا این که تجربه حضور در رستوران های سکو یک را دارید , شهر مشهد مقدس رستوران های معروفی چو شاندیز , پسران کریم ومهربان و مشخص درباری را داراست .
گردشگران آرشین پرواز , هنگامی را صرف خرید سوغاتی و یا این که مواد و اسباب و اثاث مورد نیازشان می نمایند که می‌توانید به بازارهای کهن و دارای شهرت همچون بازار رضا شهر مشهد مقدس و یا این که پاساژها و مرکزها خرید امروزی شهر مشهد زیرا الماس شرق و ساختمان بلند آلتون رجوع‌نمایید .
شهر مشهد مقدس به یمن وجود ضریح امام رضا ( ع ) , همواره صاحبخانه زائرین و مسافران متعددی است که

عضويت  / ورود
در بالا لیست توریسم داخلی در تعطیلات عید باستانی به شمار میاید . علاوه بر این که مشهد سفری معنوی و عرفانی را برای شما مهیا می نماید شما میتوانید در‌این شهر به توریسم بپردازید . جاذبه های متعددی برای گشت و گذار در شهر مشهد مقدس موجود است که شما برای توریسم در شهر مشهد می‌توانید سراغ بناهای تاریخی , جاذبه های ارگانیک , مکان های تفریحی , مناظر خوشگل , مرکز ها خرید بزرگ و هتل های گران قیمت و امروزی را میتوانید تجربه نمایید .
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان