عید کجا بریم؟

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

عید کجا بریم؟

پستتوسط amirali96 » چهارشنبه بهمن ماه 23, 1398 2:32 pm

هزینه مهاجرت به آن سوی مرز نسبت به سفرهای داخلی گران خیس و همینطور دارنده دردسر بیشتری نیز می باشند و برای همین با معرفی ۶ مقصد دیدنی برای ایرانگردی نوروز ۹9 میخواهیم تعیین شما‌را سهل و آسان خیس کنیم .
تفرش میتواند یکی شایسته ترین تعیین های شما برای

عضويت  / ورود
باشد . این شهر خوشگل با منابع ارگانیک و همینطور جاذبه های تاریخی خویش قادر است چندین روز شما‌را مشغول نماید . از جذاب های این شهر می شود به چشمه آب معدنی “ گراو ” , غار “ امجک ” , آب انبار “ بلور ” و… اشاره نمود .
چه قصد مسافرت به شهر کرمانشاه را داشته باشید و چه بخواهید تمام استان کرمانشاه را بگردید , دستتان برای تعیین دوچندان گشوده است . شهر کرمانشاه دارنده جاذبه های جذاب بخش اعظمی از جمله تاریکه بازار ( بازار راز پوشیده تاریخی ) , مسجد شافعی , مسجد عمادالدوله , طاق بستان , سراب نیلوفر و بخش اعظمی موردها دیدنی و جذاب دیگر که هرکدام علاوه بر گردشگران اهل ایران , هرساله تعداد کثیری توریست فرنگی را هم به خویش جذب می نمایند .
برای شناخت بیشتر با تنی چند از جاذبه های کرمانشاه می‌توانید مطالب تحت را ملاحظه کنید :
مسجد زیاد جالب عمادالدوله در کرمانشاه
تاریکه بازار کرمانشاه , یکی‌از جالب ترین جاذبه های کشور‌ایران
مسجد شافعی در کرمانشاه , یک کدام از زیباترین مساجد کشور ایران
شیراز را تمامی ما می‌شناسیم , چه پیش از این به آن مسافرت کرده باشیم و چه آن را برای ایرانگردی عید باستانی ۹۶ تعیین کرده باشیم درهرحال یکی مبنا های اثبات ایرانگردی است . شیراز دارنده جاذبه های تاریخی و ارگانیک زیادی است که هریک میتواند علتی برای هجرت بدین شهر خوشگل باشد .
در حالتی که خودتان را ماجراجو یا این که طرفدار درختان گردی می‌دانید مازندران قادر است یک گزینش مطلوب برای گذراندن تعطیلات نوروز ۹9 برای شما باشد .

هرچند این استان با جالب های بی نظیرش کمتر مورد اعتنا گردشگران است ولی مدام یکی‌از دیدنی ترین هدف های برای گردشگران ماهر بوده است . این استان با وضعیت آب و هوایی خاصی که داراست طبیعتی اختصاصی را به نمایش می‌گذارد . در صورتیکه در پی مکانی یگانه و جدید می‌گردید حتما سیستان و بلوچستان را در حق تقدم قرار دهید .
مگر می شود در فهرست گزینش های ایرانگردی اصفهان نباشد! اصفهان دارنده جاذبه های تاریخی فراوان متعددی است که همین سبب جاری شدن گردشگران فرهنگی و عشق و علاقه مند به مورخ به‌این شهر شده‌است . در واقع اصفهان نیز مثل بخش اعظمی از شهرهای جمهوری اسلامی ایران مشابه به یک موزه است و در هر کناره آن می توان اثرها تاریخی را روءیت کرد .
کاشان شهر گل و گلاب , شهری که جاذبه هایی همچون مسجد جامع , آتشکده نیاسر , مسجد آقا بزرگ , آتشکده نیاسر , غار سالن , کاروانسرای مرنجاب , گلشن و خزینه فین دارااست . از سوغات این شهرستان می شود به کلوچه , گلاب و روغن نباتی اشاره نمود . هر مسافری در روز ها عید نوروز با هزینه ۵۰۰ تومان قادر است از این شهرستان به برهه زمانی سه‌تا چهار روز دیدن ‌کند .
بوشهر , شهری که دارنده جاذبه های جالب بخش اعظمی است و از جمله آن می شود به موزه رییس علی دلواری , قلعه نصوری , رافائل , سحانتیر , گنبد نمکی جاشکف موزه دریانوردی خلیج عجم و ری شهر اشاره نمود . سوغاتی های اکثری درین شهر است که میتوان به رطب , ارده , حلوای سنگک , خارک پخته‌و ماهی اشاره نمود که از دوست داران متعددی برخوردار هست . هزینه مسافرت سه عدد چهار روزه بدین شهرستان حدود ۹۰۰ هزار تومان است .
بروجرد , شهری که دارنده جاذبه هایی همچون پل قلعه حاتم , گلدشت , روستای دره صیدی , کرکیخان و موزه مردمان شناسی است . کلوچه روغنی , نان قسمتی و خشکبارها از جمله سوغاتی های این شهرستان به‌شمار می روند .
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان