مرکز لیزر بواسیر یا هموروئید در تهران، کلینیکها و بیمارستان

در این بخش مطالبی در زمینه بهداشت سلامت و تازه های پزشکی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

مرکز لیزر بواسیر یا هموروئید در تهران، کلینیکها و بیمارستان

پستتوسط goli70 » دوشنبه تير ماه 16, 1399 10:05 am


بواسیر یا هموروئید
Hemorrhoid
به التهاب و متورم شدن سیاهرگ های اطراف ماهیچه های مقعدی گفته می شود که بر اثر دلایل مختلفی مثل

عضويت  / ورود
، فشار و زور زدن هنگام دفع، بارداری و … به وجود می آید. البته بخش بزرگی از دلیل به وجود آمدن این بیماری در افراد رژیم های غذایی نادرست و عدم مصرف

عضويت  / ورود
و مایعات کافی می باشد.

بواسیر در دو نوع

عضويت  / ورود
و خارجی ایجاد میشود. نوع داخلی آن به همراه علائمی مثل

عضويت  / ورود
و درد و سوزش هنگام دفع است و بواسیر

عضويت  / ورود
هم این علائم را دارد، با این تفاوت که زائده ای گوشتی مانند از مقعد بیرون می زند که با دست هم جا نمی رود و نیاز به درمان های جدی تری مثل لیزر درمانی و یا جراحی دارد.

اما برای بسیاری از بیماران و افرادی که نیاز به درمان جدی تر برای این بیماری دارند ممکن است این سوال پیش بیاید که برای

عضويت  / ورود
کجا باید بروم؟
و یا اینکه مراکز لیزر بواسیر در تهران کجاست؟؟؟

به همین جهت در ادامه به معرفی کلینیک معتبر و تخصصی در این زمینه و همچنین بیمارستان های دولتی که عمل هموروئید با لیزر را به صورت سرپایی انجام میدهند، می پردازیم:

کلینیک نوین
کلینیک نوین یکی از بهترین کلینیک های تخصصی در شهر تهران است که با استفاده از جدید ترین دستگاه های پزشکی و با کمک گرفتن از تکنیک مدرن لیزر به درمان انواع بیماری های ناحیه مقعد می پردازد. این کلینیک شامل مجموعه ای گسترده از پزشکان زبده و کارآزموده بوده که همگی متخصصانی با تجربه کافی در این زمینه هستند. همچنین پرسنل این مرکز از بهترین ها انتخاب شده اند تا بتوانند خدمات کافی را به بیماران عرضه نمایند. این کلینیک قادر است انواع بیماری های دردناک مقعدی شامل بواسیر(هموروئید)،

عضويت  / ورود
،

عضويت  / ورود
و

عضويت  / ورود
را با استفاده از بهترین دستگاه های روز دنیا و بدون احساس درد و یا خونریزی، سرپایی درمان نماید. این مرکز سعی نموده ضمن فراهم آوردن امکانات روز دنیا، محیطی آرامش بخش و استرلیزه را در اختیار مشتریان خود قرار دهد تا بتوانند بیماری خود را در محیطی سرشار از آرامش درمان نمایند. یکی از ویژگی های درمانی این مرکز نوبت دهی سریع و نیز درمان سرپایی می باشد که موجب می شود، بیماران زمان بسیار کمتری را صرف درمان خود نمایند.

مزایای درمان بواسیر در کلینیک نوین
  • رعایت کامل تمام موارد بهداشتی و استفاده از وسایل اختصاصی برای هر مراجعه کننده
  • استفاده از بهترین و جدیدترین دستگاه های لیزر موجود
  • محیط و فضای آرام و بدون تنش و استرس
  • ارتباط با بیمار بعد از عمل
  • دستیاران خانم برای بیماران خانم حساس به این موضوع
  • در این کلینیک بعد از لیزر و عمل بیمار به حال خود رها نمی شود و مدتی در ریکاوری می ماند تا بعد از اینکه اثر داروی بیهوشی از بین رفت مرخص شود. البته کلیه اقدامات در یک روز انجام خواهد شد و نیازی به بستری شدن نمی باشد.
امروزه بیماری های مقعدی در کمترین زمان ممکن و با استفاده از لیزر درمان می شوند، اما توجه داشته باشید، هنوز هم برای نتیجه گیری دلخواه از درمان، تخصص پزشک و مهارت او در این درمان حرف اول را می زند. پس به شما پیشنهاد می کنیم،  درمان بیماری خود را به متخصصان

عضويت  / ورود
  بسپارید و شاهد نتیجه گیری سریع و قطعی درمان بیماری خود باشید. برای تماس با مرکز ما و دریافت مشاوره با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

۰۲۱-۸۸۸۷۱۰۴۷ و ۰۹۱۹۷۷۱۵۵۲۸

اما ممکن است برخی بیماران بنا بر دلایلی مثل

عضويت  / ورود
لیزر بواسیر در کلینیک ها و … تمایل به انجام این عمل در بیمارستان داشته باشند که در اینجا دو بیمارستان میلاد و بیمارستان ابن سینا را به شما پیشنهاد می کنیم که در هر دو بیمارستان جراحان حرفه ای و ماهر کولورکتال، مناسب ترین روش ها را برای درمان شما به کار می گیرند با این تفاوت که امکانات و مزایای درمان در کلینیک نوین با بیمارستان های دولتی قابل قیاس نیست و ممکن است عمل شما به صورت سرپایی انجام نشودو نیاز به بیهوشی باشد همینطور بعد از عمل در بیمارستان شاید لازم باشد بستری شوید و موارد دیگری که بهتر است قبل از هر اقدامی همه اینها در نظر گرفته شود تا بعداً باعث پشیمانی شما نشود.

در مورد هزینه عمل بواسیر یا هموروئید هم قبلاً به آن پرداخته ایم که اگر نگران هزینه های درمان هستید و برای صرفه جویی در هزینه ها و از لحاظ اقتصادی بیمارستان های دولتی را انتخاب می کنید باید بدانید که هزینه لیزر در کلینیک های تخصصی و با بهترین امکانات و مزایا تفاوت چندانی با بیمارستانهای دولتی ندارد و با توجه به مزایای لیزر و معایب بستری شدن در بیمارستان حتی می توان گفت لیزر هموروئید در کلینیک تخصصی مقرون به صرفه تر هم می باشد.

منبع https://jarah.clinic/articles/%d9%85%d8%b1%d8%a7%da%a9%d8%b2-%d9%84%db%8c%d8%b2%d8%b1-%d8%a8%d9%88%d8%a7%d8%b3%db%8c%d8%b1-%d8%aa%d9%87%d8%b1%d8%a7%d9%86/


goli70
کاربر فعال
کاربر فعال
 
پست ها : 95
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 2, 1397 2:49 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به بهداشت سلامت و تازه های پزشکی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان