علت بوی بد کیست مویی چیست؟ پاسخ به برخی سوالات مهم در مورد ا

در این بخش مطالبی در زمینه بهداشت سلامت و تازه های پزشکی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

علت بوی بد کیست مویی چیست؟ پاسخ به برخی سوالات مهم در مورد ا

پستتوسط goli70 » يکشنبه شهريور ماه 2, 1399 11:49 amکیست مویی یا سینوس پیلونیدال از بیماری های شایع ناحیه دنبالچه یا پایین کمر می باشد که در اثر عواملی مثل پرمویی، نشستن های طولانی، ژنتیک و … ایجاد می شود.

در واقع کیست مویی سوراخی است در ناحیه بالای خط باسن و پایین کمر که پر از گلوله های مو می باشد و احتمال زیادی دارد که چرک کرده و باعث عفونت و التهاب شود.

بوی بد کیست مویی به چه علتی است؟ اگر کیست مویی دچار عفونت شود و چرک کند ممکن است بوی بسیار بدی هم بدهد که ناشی از همان عفونت می باشد. اگر ناحیه که دچار التهاب شده است را فشار دهید ممکن است تعدادی مو خارج شود و بو برطرف شود اما این موقتی است و سوراخ کیست مویی همچنان باقی مانده است.پس به جای اینکه خودتان دست به خود درمانی بزنید و خودسرانه با این مشکل برخورد نمایید بهتر است برای جراحی و یا لیزر کیست مویی به پزشک متخصص مراجعه کنید.در مورد این موضوع هم که کدام روش برای درمان کیست مویی موثرتر میباشد، بدیهی است که درمان کیست مویی با لیزر مزایای بسیاری در مقایسه با جراحی سنتی دارد و امکان بازگشت و عود مجدد بیماری در این روش بسیار کمتر می باشد.برای مشاهده ادامه مطلب

علت بوی بد کیست مویی چیست؟ پاسخ به برخی سوالات مهم در مورد این بیماری


عضويت  / ورود
کلیک کنید
goli70
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 104
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 2, 1397 2:49 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به بهداشت سلامت و تازه های پزشکی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان