تاثیر کال تو اکشن در سفر مشتری

در این بخش مقالات علمی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

تاثیر کال تو اکشن در سفر مشتری

پستتوسط kian2137 » سه شنبه آبان ماه 20, 1399 10:08 am

ما به عنوان

عضويت  / ورود
، باید میزبان خوبی برای مخاطبان و مشتریان خود باشیم و سفری برنامه ریزی شده برای آن ها طراحی کنیم. سفر مشتری یکی از مهمترین مباحث دیجیتال مارکتینگ است که کاربران سایت را به دسته های مختلف تقسیم می کند و جایگاه آن ها را در قیف فروش مشخص می کند. در پایان این سفر قرار است کاربران سایت اقدامی مانند خرید محصول، ثبت نام در خبرنامه، دریافت اطلاعات و …. انجام دهند. در پایان این مقاله قرار هست شما از تاثیر کال تو اکشن در سفر مشتری اطلاعات کاملی کسب کنید.
Call to action چیست؟
CTA که مخفف Call to action  یا همان دکمه دعوت به اقدام، نوعی درخواست در وب سایت است که به کاربر را دعوت به انجام کاری مشخص می کند. دعوت به اقدام معمولا به صورت یک دستور یا عبارت مانند “ثبت نام” یا “اکنون بخرید” نوشته می شود، و به طور کلی به شکل دکمه، لینک و یا فرم و … است.
چرا دعوت به اقدام مهم است؟
CTA، عنصری کلیدی در یک سایت است، که به عنوان یک راهنما عمل می کند و  به کاربر اجازه می دهد در مورد اقدامات بعدی خود مطلع شود. بدون CTA مشخص، کاربر نمی تواند از مراحل بعدی خرید محصول یا ثبت نام در خبرنامه مطلع شود و احتمالا بدون هیچ اقدامی سایت را ترک خواهد کرد.
به عنوان مثال، اگر خواننده ای روی مقاله بلاگ ما باشد و در انتهای پست درخواست واضحی برای اقدام وجود نداشته باشد، به احتمال زیاد خواننده سایت را بدون هیچ تعاملی ترک می کند. برای پیشگیری از چنین اتفاقی باید در پایین پست CTA طراحی شود و از کاربران بخواهد مقالات بیشتری بخوانند یا برای عضویت در خبرنامه ثبت نام کنند. در این مبحث قصد داریم تا تاثیر کال تو اکشن در سفری مشتری را برای شما مطرح کنیم.
نمونه هایی از فراخوان های اقدام
فراخوان عمل می تواند به هرگونه درخواست از کاربر در سایت، اشاره داشته باشد، بنابراین CTA بسته به زمینه می تواند اشکال مختلفی داشته باشد. فراخوان اقدام می تواند یک بیانیه پایانی در یک پست وبلاگ، یک خط نوشته در یک ایمیل، یا یک دکمه CTA در یک وب سایت باشد.
در اینجا به برخی از نمونه های دعوت اقدام به عمل اشاره می کنیم:
  • مقالات بیشتر بخوانید
  • برای دریافت خبرنامه ما ثبت نام کنید
  • از اسپانسر ما حمایت کنید
  • در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید
لینک منبع :

عضويت  / ورود

kian2137
کاربر کوشا
کاربر کوشا
 
پست ها : 17
تاريخ عضويت: يکشنبه دي ماه 10, 1396 10:05 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به مقالات متنوع علمی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان