دستگاه اکسیژن ساز یا تغلیظ کننده اکسیژن چیست؟

در این بخش مطالبی در زمینه بهداشت سلامت و تازه های پزشکی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

دستگاه اکسیژن ساز یا تغلیظ کننده اکسیژن چیست؟

پستتوسط asajon » دوشنبه خرداد ماه 10, 1400 12:28 pmاجاره اکسیژن ساز یا تغلیظ کننده اکسیژن یکی از مهم ترین و حیاتی ترین اقلام وسایل پزشکی می باشد که اکسیژن مورد نیاز بیماران را با غلیظ کردن هوای محیط به اکسیژن صد در صد تامین میکند.نکته مهم این است استفاده و اجاره اکسیژن ساز بسیار ساده و راحت می باشد.در دنیای امروز که دنیا در حال پیشرفت میباشد و با تکنولوژی های متنوعی که در اختیار دارند و دارای نکات ویژه همچون نداشتن اثرات مضر زیست محیطی و انواع الودگی ها باشند و همچنین از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد .
یکی از تکنولوژی جدید در سیستم اکسیژن سازی روش Pressure swing adsorptionمی باشد نقش اساسی در این سیستم می باشد ترکیبی وجود دارد در این سیستم به اسم زئولیت که هزاران ویژگی منحصر به فردی دارد .هوایی که ما استفاده میکینم تشکیل میشود از 78درصد نیتروژن 21درصد اکسیژن 1 درصد گاز های دیگر می باشداجاره اکسیژن ساز تهران با کمپرس کردن هوای محیط به مخازن زیولیت دستگاه نیتروژن موجود در هوای محیط را در شرایط خاصی بر اساس اصل جذب سطحی نوسانی در فشار مشخص جدا کرده و اکسیژن پزشکی با خلوص 95 درصد به بیمار میدهد.

انواع دستگاه های اکسیژن ساز خانگی
اکسیژن ساز های خانگی به سه دسته پنج لیتری هشت لیتری و ده لیتری میباشد .
ساخت تخت های بیمارستانی
یکی از مواردی که معمولا برای بیماران مورد نیاز است، تخت بیمارستانی می باشد. زیرا بیماران در طول درمان بیشتر اوقات خود را در بیمارستان ها بر روی تخت های بیمارستاتی می گذرانند. توجه داشته باشید که چگونگی ساخت تخت های بیمارستاتی به گونه ای که شخص بیمار در آن احساس راحتی کند، استاندار باشد، مراقبت از بیمار را تضمین کند و ایمن باشد؛ امر بسیار مهمی می باشد. همچنین تخت بیمارستانی بایستی از خطرات احتمالی که ممکن است بیمار را دچار زخم بستر و آلودگی جلوگیری کند. بنابراین مزایای اجاره تخت بیمارستانی حتما به شما در این زمینه کمک خواهد کرد.
ساخت تخت بیمارستانی با ویژگی های هوشمند
بیمارستان های موجود در سراسر جهان با این موضوع روبه رو هستند که تعداد کارکنان رسیدگی به بیماران همیشه کمتر از تعداد بیماران می باشد. به همین خاطر کادر درمان به برنامه ای بهبود یافته ای نیاز دارند تا بتوانند به آسانی به بیماران بستری شده در بیمارستان ها رسیدگی کنند. یکی از مهمترین مواردی که می تواند در این زمینه کادر درمان را بسیار کمک‌کند، ساخت تخت بیمارستانی با ویژگی های هوشمند است. تخت های هوشمند با سیستم های محرک موجب ایجاد حرکت راحت و آسان در تخت های بیمارستانی می شوند و همین طو با داشتن ویژگی های دیگر کادر درمان را بسیار کمک می‌کنند و سرعت عملکرد آنها را بیشتر می کنند.
چنانچه شما بیماری را قرار است در خانه ی خود نگه داری کنید بهتر است از اجاره تخت بیمارستانی استفاده کنید زیرا کار شما بسیار راحت تر می شود و بیمار شما نیز کمتر اسیب می بیند.

ویژگی های طراحی های جدید تخت های بیمارستانطرح های جدید تخت های بیمارستانی این امکان را دارند که حرکت تخت را بیشتر، بهبودی سریعتر و حفاظت از بیمار در برابر سقوط و صدمات احتمالی را ایجاد می کند. همچنین علاوه بر این موارد تخت بیمارستانی های هوشمند داراری سیستم هشدار دادن به کادر درمان در زمان حرکت بیمارو تلاش برای بلند شدن از روی تخت و ترک تختخواب می باشند.بهتر است مطلب جراحی لاپاراسکوپی را هم مطالعه کنید.
یکی دیگر از مزیت های اجاره تخت بیمارستانی این است که برخی از بیماران به دلیل داشتن اضافه وزن احتمال سقوط آنها بیشتر بود اما این تخت ها به دلیل داشتن استاندارد های محافظتی امکان سقوط بیماران سنگین وزن به هیچ وجه وجود ندارد.تشک های طراحی شده برای این تخت ها دقیقا اندازه تخت می باشد و دارای ویژگی هایی می باشد که از بروز زخم بستر برای بیماران جلوگیری می کند. بنابراین شما می توانید با اجاره تخت های بیمارستانی هوشمند برای بیماران خود از بابت بروز این مشکلات خیالتان راحت باشد.                                                    منبع: اجاره اکسیژن ساز میترا طبasajon
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال
 
پست ها : 27
تاريخ عضويت: سه شنبه خرداد ماه 22, 1397 1:57 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به بهداشت سلامت و تازه های پزشکی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان