لوکادیا با دو پرسپولیسی سرشاخ شد

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه فرهنگی و اجتماعی قرار داده می شود

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

لوکادیا با دو پرسپولیسی سرشاخ شد

پستتوسط hasty » دوشنبه شهريور ماه 14, 1401 8:24 pm

لوکادیا با دو پرسپولیسی سرشاخ شد

یورگن لوکادیا مهاجم پرسپولیس این روزها به چهره فعال اینستاگرامی تبدیل شده و در حالی‌که آخرین عکسش پیش از انتقال به پرسپولیس را در ماه فوریه (بهمن ماه) پست کرده بود، حالا روزانه حداقل یک پست و استوری برای دنبال‌کنندگانش می‌گذارد و فالوور بسیار زیادی هم گرفته است.
لوکادیا تنها یک هفته پس از انتقال به پرسپولیس مرز ۵۰۰ هزار دنبال‌کننده را رد کرد و حالا به عدد ۵۶۳ هزار رسیده و احتمالا با حضور در زمین و تا پایان قراردادش به جمع فوتبالیست‌های میلیونی اینستاگرام اضافه خواهد شد. آن هم در شرایطی که پیش از امضای قرارداد با تیم سرخپوش پایتخت، کمتر از صد هزار فالوور داشت.
روز گذشته، پستی که لوکادیا پس از گلزنی مقابل فجرسپاسی در بازی دوستانه منتشر کرده بود، جنجال‌ساز شد و این ستاره هلندی در واکنش به یکی از هواداران پرسپولیس، گلایه‌های تندی را مطرح کرد. یکی از کاربران که احتمالا انتظار نداشت، لوکادیا جوابش را بدهد، خطاب به او نوشت: “از فضای مجازی و جذب فالوور دست بردار، سخت تمرین کن و آماده باش چون تیم به تو نیاز دارد. موفقیت برای تو یک دنیا فالوور می‌آورد!”
مهاجم پرسپولیس که به شدت از این نظر عصبانی شده بود، در پاسخ نوشت: “ممنون که به من گفتی چگونه زندگی کنم. من یک هنرمند، فوتبالیست و طراح هستم. من هرروز خیلی سخت تمرین می‌کنم که شما نمی‌بینید. من شما را سرزنش نمی‌کنم اما پسرم، من هر روز تمرین می‌کنم.”

لوکادیا در دیدار مقابل فولاد، به شدت مورد استقبال هواداران پرسپولیس قرار گرفت.

هوادار پرسپولیس با این کامنت لوکادیا، ترجیح داد بحث را با حمایت از او خاتمه دهد اما مهاجم هلندی خشمگینانه‌تر نوشت: “برای فالوور اینجا نیستم. اینجا هستم تا فوتبال بازی کنم. من می‌توانم بی‌خیال ۱۰۰ میلیون فالوور هم بشوم. همان‌طور که گفتم من یک هنرمند، فوتبالیست و طراح هستم. از پلتفرم خودم آنطور که بخواهم استفاده خواهم کرد؛ بنشین و از زندگی‌ات لذت ببر، من هم همینطور.”
یورگن لوکادیا پس از پاسخ به این کامنت با اظهارنظرهای مشابه دیگری هم روبه‌رو شد و ترجیح داد پاسخ یک کاربر دیگر را هم بدهد: “تو می‌دانی که من رو فوتبال تمرکز ندارم؟ تو چه می‌دانی؟ تو می‌توانی هر انتظاری داشته باشی اما نمی‌توانی بگویی من چه کار کنم. من هرچه بخواهم پست می‌گذارم. فوتبال زندگی من است و من با فوتبال نفس می‌کشم و عاشق فوتبال هستم. پرسپولیس الان زندگی من است اما مُد و موسیقی را هم دوست دارم و انسان هستم؛ پس تو هم بنشین سر جات!”

پس از اینکه کامنت‌های لوکادیا و اعتراض او نسبت به دیدگاه برخی از هواداران پرسپولیس در صفحات مجازی هواداری باشگاه پرسپولیس منتشر شد، برخی از کانال‌ها متن‌هایی به زبان هلندی و انگلیسی را در اختیار کاربران خود قرار دادند و از آنها خواستند تا این متن‌ها را برای لوکادیا کامنت کنند. محتوای این متن‌ها به این مسئله اشاره می‌کرد که هواداران معترض به عملکرد این بازیکن از اردوگاه تیم‌های رقیب هستند و قصد دارند به این شکل تمرکز مهاجم پرسپولیس را برهم بزنند.
لوکادیا در پاسخ به یکی از این نظرات نوشت: “داداش من هیچوقت اعصابم خُرد نمی‌شود. من عصبانی یا مضطرب نیستم. فقط سعی می‌کنم بگویم هرجور بخواهم زندگی خواهم کرد. داداش، من اصلا مضطرب نیستم.”


نکته جالب این که روز گذشته و در حالی‌که تمرین پرسپولیس تعطیل بود، لوکادیا به همراه لوسادا مربی بدنساز پرسپولیس در استادیوم کاظمی تمرینات خود را پیگیری کرد.
با این حال مهاجم سرشناس سرخپوشان که فعالیت عمده‌ای در بخش مدلینگ دارد، به این شکل به هواداران پرسپولیس نشان داد که حضور فعالی در اینستاگرام خواهد داشت و دوست دارد از این فضا برای ارتقای برند خود استفاده کند.
او در ادامه به چند هوادار دیگر پرسپولیس هم پاسخ داد و از آنها بابت حمایت‌شان تشکر کرد.

hasty
کاربر سایت
کاربر سایت
 
پست ها : 1
تاريخ عضويت: دوشنبه شهريور ماه 14, 1401 8:21 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: لوکادیا با دو پرسپولیسی سرشاخ شد

پستتوسط cybyqefip » يکشنبه آبان ماه 15, 1401 9:15 am

cybyqefip
کاربر سایت
کاربر سایت
 
پست ها : 4
تاريخ عضويت: يکشنبه آبان ماه 15, 1401 9:12 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

Re: لوکادیا با دو پرسپولیسی سرشاخ شد

پستتوسط mehdiaga » جمعه دي ماه 9, 1401 4:15 pm

سایت

عضويت  / ورود
مخصوص دوست داران زبان اذری
Tabrizvideo.ir
mehdiaga
کاربر کوشا
کاربر کوشا
 
پست ها : 9
تاريخ عضويت: جمعه دي ماه 9, 1401 4:01 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0


بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان