آیا اخوان به دنبال تحکیم شریعت است؟!(گلایه مسلمانان از اخوان

این بخش به گفتگوی آزاد و هم اندیشی اختصاص دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

Re: آیا اخوان به دنبال تحکیم شریعت است؟

پستتوسط naserosonah » چهارشنبه شهريور ماه 20, 1392 4:15 pm

pejmanava نوشته است:
خدا قوت برادر naserosonah
حیاک الله .
جزاک الله خیرا .
خیلی ممنون برادر پژمان، ولی مگه کوه کندم!!
دیگه کم کم باید از پینوس خدا حافظی کنم، الحمد لله امروز که جواب کنکور اومده پزشکی قبول شدم باید مشغول ثبت نام و این جور چیزآ بشم بعدشم که باید برم دانشگاه کلا فکر نکنم بتونم دیگه بیام پینوس. دعای خیر یادتون نره
دیگه خوبی بدی چیزی ... خدانگهدار همه
این چند دسته گل ناقابل هم تقدیم به pejmanava عزیز که همیشه لطف دارن
نماد کاربر
naserosonah
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 31, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 37 بار
امتياز: 220

Re: آیا اخوان به دنبال تحکیم شریعت است؟

پستتوسط pejmanava » چهارشنبه شهريور ماه 20, 1392 5:12 pm

naserosonah نوشته است:
خیلی ممنون برادر پژمان، ولی مگه کوه کندم!!
دیگه کم کم باید از پینوس خدا حافظی کنم، الحمد لله امروز که جواب کنکور اومده پزشکی قبول شدم باید مشغول ثبت نام و این جور چیزآ بشم بعدشم که باید برم دانشگاه کلا فکر نکنم بتونم دیگه بیام پینوس. دعای خیر یادتون نره
دیگه خوبی بدی چیزی ... خدانگهدار همه
این چند دسته گل ناقابل هم تقدیم به pejmanava عزیز که همیشه لطف دارن

سلام برادر

بهتون تبریک میگم ،باعث افتخار پینوس هستید .

ان شا الله بتونیم باز شما رو تو سایت ببینیم .

و در ضمن اینم در جواب  این همه دسته گل :

حفیظک الله

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

مسلمان بزدن

پستتوسط علی » چهارشنبه بهمن ماه 23, 1392 11:21 pm

سلام برادران    اگرطالبان   یا وهابی ها  یا سلفی ها    به زندگی نامه ی پیغمر  و به قران درست نگها کند متوجه می شود که  اسلا مسلمان نیست و بزرگ ترین دشمن مسلمانان هستند

http://www.penous.com/Forum/images/smilies/174.gif
نماد کاربر
علی

Re: آیا اخوان به دنبال تحکیم شریعت است؟!(گلایه مسلمانان از ا

پستتوسط nohezb » پنج شنبه خرداد ماه 22, 1393 9:32 pm

اینم نتیجه ی ندانم کاری های اخوان و اخواینیهاحالا بفرمایید باز میگید برحق بودن؟ پس چرا هیچ نتیجه ای حاصل نشد؟چرا ؟!!!!!!اولا خصوصی نداریم اینجا چرا جرات ندارید رودر رو حرف تون رو بزنیددوما ما اصلاحی و اخوانی نیستیم که رابطه های پنهانی با دخترا و پسر داشته باشیم که میای خصوصی حرف بزنی سوم گفتن اخوانی ها جرات ندارن پا پیش بذارن زن و دختر می فرستن  ولی فکر نمیکردمتااین حد باشه مطلب من رو حذف میکنید  ؟نصیحتی بود از قران چرندیات ها رو میگذارید ولی نصیحتهای قران و سنت را خلاف قوانین حقیقی و حقوقی میدونید خنده دارهحجت من حرفی بود زدمو پیش خدا شهادت میده شما که تحمل حقو ندارید چرا سایت گرفتیادامهای ضعیف النفس و ضعیف القوه اقدام به حذف دیگران می کنند  من کسی رو مسخره نکردم کار خلاف شرع هم نکردم بجای حدف در اعمال خودت فکر کن و اونایی که بده حذف کن نه حرف دیگران رو خانم
nohezb
کاربر سایت
کاربر سایت

تاريخ عضويت: پنج شنبه خرداد ماه 22, 1393 2:21 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

پستتوسط saye » جمعه خرداد ماه 22, 1393 1:05 am

سلام علیکم

اگر شما سد راه نشوید، ما داریم نتیجه میگیریم. متاسفانه برای نتیجه نگرفتن ما با هر کسی همدست می شوید و به تخریب یک جانبه ادامه میدهید. اما ما راه تخریب را پیش نمی گیریم و تقوا پیشه می کنیم.

مثل همیشه ما چوب ادب و متانت و بزرگ منشی مون رو میخوریم و شما همچنان به این ادبیات مبارک دینی(!!!) خودتون ادامه میدین. به شما نباید تذکر داده بشه. بلکه باید مستقیما نظراتتون رو حذف کنن تا ادبیات آزادی بیان رو یاد بگیرید بعد...

یکی از دوستان به من گفت بعضی از مسلمانان نسبت به اخوان و جماعت دعوت و اصلاح کمترین تقوایی ندارن و من او را ذم کردم. اما گویا باز چوب آزادی خواهی خود را خوردیم. ما به کاربران مسلمان و مومن خود فرصت اظهار نظر میدیم، بعضی از اونها ناموس ما را هدف قرار میدهند. نمیدانم وقتی این جملات را نوشتید (و این بهتان را به ما بستید) کمترین ذره ای احساس کردید خدایی هست و ناظر است و او امر به پرده دری، هتاکی، تهمت، افترا  و توهین نمی کند بلکه آن را از تقوا بدور میداند و امر به تقوا می نماید:

جملات شما: "!اولا خصوصی نداریم اینجا چرا جرات ندارید رودر رو حرف تون رو بزنیددوما ما اصلاحی و اخوانی نیستیم که رابطه های پنهانی با دخترا و پسر داشته باشیم که میای خصوصی حرف بزنی سوم گفتن اخوانی ها جرات ندارن پا پیش بذارن زن و دختر می فرستن  ولی فکر نمیکردمتااین حد باشه "

جملات خداوند: "یَا أَیُّهَا النَّاسُ إِنَّا خَلَقْنَاکُم مِّن ذَکَرٍ وَأُنثَی وَجَعَلْنَاکُمْ شُعُوبًا وَقَبَائِلَ لِتَعَارَفُوا إِنَّ أَکْرَمَکُمْ عِندَ اللَّهِ أَتْقَاکُمْ إِنَّ اللَّهَ عَلِیمٌ خَبِیرٌ. حجرات 13
فَلْیَتَّقُوا اللَّهَ وَ لْیَقُولُوا قَوْلاً سَدیداً. نساء 9

تعریف راغب در مفردات از تقوی:
«والتَّقْوَى جعل النّفس في وِقَايَةٍ مما يخاف، هذا تحقيقه، ثمّ يسمّى الخوف تارة تَقْوًى، والتَّقْوَى خوفاً حسب تسمية مقتضى الشيء بمقتضيه والمقتضي بمقتضاه، وصار التَّقْوَى في تعارف الشّرع حفظ النّفس عمّا يؤثم، وذلك بترك المحظور، ويتمّ ذلك بترك بعض المباحات»
نگهداری نفس از آنچه نسبت به آن خوف وجود دارد و حقیقت معنی تقوا این است؛ سپس (به قاعده استعمال مسبب در سبب و باالعکس) گاهی خوف به جای تقوا و گاهی تقوا به جای خوف استعمال می‌شود. تقوا در عرف شرع به معنی نگهداری از آن چه انسان را به گناه می‌کشاند، می‌باشد و نگهداری نفس به این است که محرمات را ترک کند و این تقوا هنگامی به حد کمال می‌رسد که بعضی از مباحات را نیز انجام ندهد.

اگرچه(احتمالا) شنیده اید اما باز داستان منع نمودن پیامبر(ص) از جواب دادن حضرت عایشه به فحاشی یهودیان رو مرور کنید. او رسالت خود را پاسخ به فحاشی و توهین به یهودیان نمیداند و می فرماید ما برای این کار نیامده ایم. اما شما ابتدا به ساکن شروع به فحاشی و تهمت و افترا به مومنان دیگر می کنید و(حسب برداشت من:) رسالت خود را تخریب یک جماعت اسلامی دیگر(که حداقل یک مجموعه دیندار و مسلمان هستند) میدانید و از کمترین فرصتی غافل نمی شوید و می گویید ما برای استقرار عدل و امن و سلامت و رحمت آمده ایم.

هیچ شکی نیست که ناظران منصف بیرونی برای ادبیات شما و رویه پیش گرفته تان کف نمیزنند و درود نمی فرستند و شکی نیست که هر تهمت و بدگویی مسلمانی به مسلمان دیگر مایه مسرت و شادی بدخواهان اسلام است. حال قضاوت با مخاطبان ما که شما با این رفتار در حال خدمت به کدام جبهه هستید.

انحصار طلبی در عقاید نیز از گرفتاری هایی است که ما با آن دست و پنجه نرم میکنیم کما اینکه مطالب دیگران را "چرندیات ها" می نامید و تفسیر به رای خود را دین!(اگرچه غیر مستقیم)

شما گفتید: "حجت من حرفی بود زدمو پیش خدا شهادت میده" امیدوارم خداوند به این کلمات و جملات شما با چشم مغفرت بنگرد و گواهی بر رفتارتان در روز جزا نباشد که بد شاهد و گواهی است.

جمله شما که من نیازی به پاسخ دادن نمیدونم : "ادامهای ضعیف النفس و ضعیف القوه اقدام به حذف دیگران می کنند من کسی رو مسخره نکردم کار خلاف شرع هم نکردم بجای حدف در اعمال خودت فکر کن و اونایی که بده حذف کن نه حرف دیگران رو خانم"

نتیجه گیری من این است که آنچه شما گفتید خلاف شرع است اما نتیجه گیری شما می گوید این شرع است!
این شرعی است که شما به آن معتقد هستید و برای ترویج آن می کوشید. ولی ما این بد رفتاری ها را از شرع و شارع دور میدانیم و شارع سبحان را منزه از این میدانیم که به چنین اعمالی دستور داده باشد.

السلام علیکم و رحمةالله.
اینها رو از طرف شخص راشد فخرالدینی نوشتم. نه از طرف یکی از مسئولین سایت.

دو صد گفته چون نیم کردار نیست...

برای نویسنده این مطلب saye تشکر کننده ها:
Noha (شنبه خرداد ماه 24, 1393 6:04 pm)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
saye
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه آذر ماه 26, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 520 بار
تشکر شده: 213 بار
امتياز: 990

پستتوسط nohezb1 » جمعه خرداد ماه 23, 1393 9:30 am

وابتو دادم آقا
بجای اینکه رمزای منو عوض میکنید و برای هرحرف باید یه نامدرست کنم تحمل حق شنوی تون رو بالا ببرید و در رفتارها ینادرست تجدید نظر کنید اجرای قران و سنت اگر در جامعه غریب بشه گند همه جار ومیگیره شما که با بی دینا همدست میشید فکر کردید اونا دموکراسی شعاریشونو کجا میبرن واسه کشتن مردم جهان
موآظب باشید شریک این قتلا نشدید
nohezb1
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: جمعه خرداد ماه 23, 1393 8:50 am

پستتوسط nohezb1 » جمعه خرداد ماه 23, 1393 9:33 am

وابتو دادم آقا
بجای اینکه رمزای منو عوض میکنید و برای هرحرف باید یه نامدرست کنم تحمل حق شنوی تون رو بالا ببرید و در رفتارها ینادرست تجدید نظر کنید اجرای قران و سنت اگر در جامعه غریب بشه گند همه جار ومیگیره شما که با بی دینا همدست میشید فکر کردید اونا دموکراسی شعاریشونو کجا میبرن واسه کشتن مردم جهان
موآظب باشید شریک این قتلا نشدید
nohezb1
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

پستتوسط saye » جمعه خرداد ماه 23, 1393 5:23 pm

سلام بر همه
جواب آقای nohezb در زیر مقاله "اسلام؛ انقلاب آزادگی" به جواب بنده در بالا و همانجا نیز:

جناب که معلوم نیست دختری یاپسر،ظاهرنماهاهاشمایید که به هم تشبیه شدید از روی اسم حتی تشخیص داده نمیشود کی دختر است و کی پسر یکی سایه است و برادر نوشته شده یک نوحا است و خواهر!!!!!!!!!! این است رسم دینداریتان که ادعای تقوا هم میکنید کسی تقوا را باید بگوید که دست کم در ظاهراو نمایان شده باشد.آقای سایه و فخرالدینی شما که فرصت و تحمل شنیدن حرفهای دیگران ندارید چطور دعوی دینداری سرداده ای؟ من تهمت گفته ام برای تک تک حرفهای من مثال و سندوجود دارد اگرنمیدانی تا ارایه کنم ولی آن وقت تو مسول ابروی هم اندیشه هاتی،چیزی را انکار و کتمان میکنید که واضح است همه خواننده میدونن الان سایت تون رو دخترا میچرخونن شما رفتید قایم شدین جرأت ندارید بیاید میدان مبارزه فقط میرین شعار مینویسین و به دیگران خط میدین اینکارو بکنن و نککنن ، من کجا فحاشی و بی ادبی کردم که با نوشته ها میخوای اونایی که میخونن بگن چ با ادبه و لی مردم عقل دارن دیگه گول این ظاهر شما رو نمخورن هرچقدهم شما کارها نادرست رو در ظاهرشون تغییر بدین ولی اوناییی که حقیقت سرشون میشه خود تشخیص میدن که اینا فقط تزیین باطله و ییتر هیچ. آقای خال جنابعالی چطوری سکولار و غیر سکولار منو برداشت کردی ؟!!!!!!!! من دیروز اون مطلب رو نوشتم کجاش سکولاری بود و کجاش نبود قضاوتاتون رو بذارید علنی نکنیدکه بیشتر ابروریزی نشه .گفتمان با کسی خوبه بی طرف باشه نه تو از دیگران دفاع کردی و بعد ادعای بی طرفی میکنی
نماد کاربر
saye
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط saye » جمعه خرداد ماه 23, 1393 5:29 pm

آقای nohezb :  
از این که ظاهرا با ادب بنظر میرسم خوشحالم و باطنم را به خدای خود می سپارم، باشد که تقوایم افزون گردد.
من قدرت آن را ندارم که باطن شما را تشخیص دهم، اما می دانم "در ظاهر بی ادب هستید." (چه میدانم شاید فقط ظاهر تان چنین باشد و باطناً بسیار مودب و با وقار باشید!).

خدا میداند که نیش زبانم را کم کسی یارای مقابله است اما او را افسار کرده ام که نکند مومنی را بیازارد. طعنه های شما بر اسم من و اسم کاربری من و دیگر دوستان، نشان از قوت استدلال و حق بودن کلام تان نیست بلکه تصدیقی بر ادعای بی ادبی(ظاهری) شماست.

صد البته که(بخش اعظم) سایت را با افتخار بانوان مدیریت میکنند. ما در قوت آنان شک نداریم و توانمدان(و در کل انسانها را) از عینک تفکیک جنسیت نگاه نمی کنیم. ما بانوان را کمتر از آقایان نمیدانیم و این بانوان را همچون آقایان دیگر مجاهد میدانیم. مجاهدانی که برای اداره سایت باید با افرادی چون شما روبرو شوند و اتهامات و بهتان هایتان را بزرگ منشانه و برای رضایت خدا نادیده بگیرند.

خوشحال می شوم شما که اینهمه با جرات و شهامت هستید و قایم هم نشده اید، خودتان را معرفی نمایید تا مخاطبین ما بتوانند بشتر با افکار و
شریعتی که بسویش دعوت می کنید آشنا شوند.

شک ندارم که اگر از تهمت هایی که مطرح کردی چیزیش واقعیت داشت، تا به الان بارها آبروی مومنان هدفت را برده بودی. نمیدانم چگونه میخواهید گناهی انجام دهید و من آن را بر گردم بگیرم برایتان؟!

فعلا که شما (ومدعیان دروغین) دموکراسی برای ریختن خون ما(جمعی از مسلمانان) همدست شده اید. ما هم به خدا پناه می بریم که به این سرنوشت دچار نشویم.

من ادعای بی طرفی نکردم بلکه به صراحت و با افتخار اخوانی بودن خود را در مقام شخص راشد فخرالدینی اعلام می کنم.

آنچه در نوشته قبلی عرض شد تنها دعوت به ادب نبود بلکه دعوت به تقوی، شریعت، قرآن و سیره پیامبر علیه الصلاة والسلام بود. مشتاقم بدانم این متن و متن قبلی خود را مطابق با این مراجع میدانید یا خیر؟ و آیا آنچه که شما به آن میخوانید و دیگران را دعوت می کنید همین ادبیات فکری و رفتاری و نوشتاری شماست؟

برای نویسنده این مطلب saye تشکر کننده ها:
Noha (شنبه خرداد ماه 24, 1393 6:04 pm)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
saye
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط nohezb1 » جمعه خرداد ماه 23, 1393 7:20 pm

شما همیشه خوشحال ظاهر سازی هاتون هستید اگر به بانواتون افتخار می کنید چرا فقط برای جلو انداختن خودتونه؟ اگر خیلی مفتخر و فاخرید چرا دخترای اخوانی به سلفیهاشوهرمیکنن؟اینجا دیگه افتخارنیست شما ازدواج کنیین؟!!!!!
اره لابد در شانو قد و قیافه ی شما نیستن شما باید دختربیارید و اصلاح کنید مهم نیست رکسری سرکنه یا نه فقط قشنگ باشه دیگه شما اصلاحی هستید اونا رو کاملا اصلاح میکنید و ما در جامعه میبینیم .واگر شما افتخار میکنید جلو ابروگرفتن این مفتخرها را میگرفتید که همون قران و حدیثی که  ادعا میکنی مطابقش حرف میزنی را عمل میکردید
که اینقدر حاضر جوابی چرا وقت عمل خودت رو قایم میکنی تو که قران و سنت بلدی چرا عمل به حقیقت را کنار زدید حتما چون باب میلتان نمیشود.اخوانی ها را لذت هادنیا گرفته
بچه ها سایت اصلاح رو ببنید اون پسری که اینجا همیشه حرفها و حجتهایی میزد حالا اونجا نمیتونه حرف بزنه چون آدمهایی که اونو شناختن بهش فهموندن سخنرا نی فقط درد بیسوادا میخوره و بیاد اینجا تو این سایت دوتا ساده رو گول بده و و با اون زبونش حرف قلمبه قلمبه بزنه حالاهم دیدی نیست لابد سرگرم جاهای دیگه اس  بیرونش کردن و باز ازاون دست برنامه ها س که این اخوانیها هرجا پست و مقامشون رو گرفتن میشن ضد خودشون باور ندارید برید بپرسید و ببینید.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط nohezb1 در شنبه خرداد ماه 24, 1393 5:29 pm .
nohezb1
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

پستتوسط saye » جمعه خرداد ماه 23, 1393 11:44 pm

نه شما و نه هیچ همفکری از همفکرانتان نخواهند توانست با این ادبیات به قرب الهی برسد.
نه شما و نه هیچ همفکری از همفکرانتان نخواهند توانست با این ادبیات(وهر ادبیات دیگری) خود را به دیگران تحمیل کند.
نه شما و نه هیچ همفکری از همفکرانتان نخواهند توانست با تهمت و افترا ما را عصبانی کرده و از آب گل آلود ماهی بگیرد.
نه شما و نه هیچ همفکری از همفکرانتان نخواهند توانست ما را از راه مبارک اصلاح منصرف یا منحرف کند.
نه شما و نه هیچ همفکری از همفکرانتان نخواهند توانست ما را از راه مبارک اصلاح منصرف یا منحرف کند، چون به آن ایمان داریم.

کسی که ادعای دینداری و تبعیت از قرآن وسنت میکند و آیات خدا را برای اثبات اشتباهش برای او تلاوت می کنی و او کمترین تذکری را نمی پذیرد(حتی از آیات قرآن و سیره پیامبر(ص)!) را یک دروغگو و دور از حق میدانم و گفتگو با دروغ گو و هتاک و کسی که برای آبروی مسلمانان و شان و شخصیت آنان کمتیرن ارزشی قائل نیست، و انتظار پاسخ گرفتن، کار عقلا نیست و من نیز به تبعیت از آنان و رسولم از سخن گفتن با شما اجتناب میکنم و شما را بسوی تقوا و دوری از اوامر شیطان می خوانم و برای عاقبت به خیر شدن خود و شما دعا می کنم و به خدای خود خواهم گفت "إنهم لا یعلمون".

شما حتی می توانید هر فحش، بد و بی راه، تهمت افرا و اتهام دیگری که خواستید را به ما بگویید.
اما:
هیچ اتفاقی نمی افتد مگر افزایش برگه های سیاه کارنامه تان در نزد مالک یوم الدین.
هیچ اتفاقی نمی افتد مگر افزایش مقبولیت تفکر و تعقل و وسطیت.
هیچ اتفاقی نمی افتد مگر افزایش ایمان ما به چاره ساز بودن تفکر، تعقل و وسطیت.
هیچ اتفاقی نمی افتد مگر ترد شما.

برادر مسلمان من؛ وَذَكِّرْ فَإِنَّ الذِّكْرَى تَنفَعُ الْمُؤْمِنِينَ (الذاريات 55) به من می گوید تا این تذکرات خود را از شما دریغ نکنم:
بدانید که توسعه و گسترش شریعت الهی اینگونه نیست.
هیچ پیامبری و هیچ مصلحی اینگونه رفتار نکرده است که شما می کنید.
هیچ دعوت حقی بر این ادبیات نبوده و نیست.
تخریب و تهمت به جمع عظیمی از مسلمانان از اعمال برخی دشمنان دین و از آرزو های دست نیافتنی برای برخی دیگر شان است. آنان را یاری نکنید.

برای نویسنده این مطلب saye تشکر کننده ها: 2
Noha (شنبه خرداد ماه 24, 1393 6:04 pm), yosra69 (دوشنبه خرداد ماه 26, 1393 4:34 pm)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
saye
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط nohezb1 » شنبه خرداد ماه 23, 1393 12:33 am

انقدر خودتو خسته نکن و به مغزت فشار نیار این شعارای تکرای همه جا پره!!!! تنها اخوانی اینجا تویی یا بقیه جرات ندارن خودشونو ظاهر کنن اگه برحق بودین که حداقل یه جا حق اجرامیکردیدو پیروز می شدین شماها با ترسویی تون ابروی دین رو بردین و دموکراسی های فریبنده ی غرب رو به خورد مردم میدین و ادعای روشنفکری دینی میکنید و مردم رو با به روز بودن خودتون گول میدین و قانون خدا رو روی زمین اجرا نمیکنید
شما که انقدر مودب و محترم هستی خودتو بامعرفت ظاهرمیکنی پس لطف کن یه ذره برای خواننده های سایتتون از شاهکارهای اصلاحیهای ایران بگوبهتر میشانستون اونوقت اونا انتخاب کنن کی درست میگه
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط nohezb1 در شنبه خرداد ماه 24, 1393 5:28 pm .
nohezb1
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

پستتوسط saye » شنبه خرداد ماه 23, 1393 12:49 am

نماد کاربر
saye
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط nohezb1 » شنبه خرداد ماه 24, 1393 7:35 am

خودم آدرس شاهکاراتونو دادم به بچه ها
اونجا ..............است ماموریت من آگاه کردن خواننده های این سایت بود و خودشون قضاوت کنن و یتبعون احسن خواهند شد
ضمنا اینکه به دقت ببنید هما جا بجای اینکه رو به فکر ژاهری تون بیان دارن همه ازاون جدامیشن این ینی مردم دیگه گول بخور نیستن پس بهتره یه فکری چاره ای پیدا کنید که هر آن خالی از سپاه میشید
nohezb1
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

پستتوسط Noha » شنبه خرداد ماه 24, 1393 6:03 pm

هوالعلیم

السلام علیکم و رحمه الله و برکاته

ضمن تشکر از بهار عزیز برای رسیدگی به سایت و تشکر از کاک راشد برای نکات مفیدی که بیان فرمودن

جناب nohezb1 ضمن یاد آوری قوانین  سایت به شما و تاکید به رعایت آن ؛خدمت جنابعالی عرض میشود این مکان و صفحه ی اینترنتی مربوط به ما و اندیشه هایمان است،لطفا در حرفهای بی اساس و نادرست تان تجدید نظر کنید گرچه برادرمان لطف کرده اند و با شما گفتمان نموده اند ولی بدین معنی نیست شما هرچه دلتان خواست بر زبان برانید،شما که بهتر شیوه تبلیغ و دعوت می دانید بفرمایید ما عرصه را برکسی تنگ نکرده ایم ما بر اساس اعتقاد و منهج خویش حرکت می کنیم و کسی حق ندارد و یارای آن را هم نخواهد داشت ما را منع کند یا بازدارد؛ما معتقدیم در راه خویش درست گام برمیداریم کسی را هم مجبور نمیکنیم همراه مان شود اما هر کس را که طالب حق باشد همراهی می کنیم،پس بهتر است بجای حرفهای بچه گانه و جریحه دار کردن احساسات و تلاش برای خدشه دار کردن اندیشه و رای و نظر دیگران با قوت راهی که درست می دانید را پیش بگیرید.

ما و دیگر برادران و خواهرانمان با افتخار تمام و هر آنچه در توان داریم در راه دعوت درتمام عرصه های مشروع حرکت می کنیم.
الله غایتنا

القرآن دستورنا

الرسول قدوتنا

و الشهاده فی سبیل الله اسمی امانینا
اللهم وفقنا لما تحب و ترضی

الـلـهم ء ات أنــفـسنا تقـــواهــا و زکیـــها إنــک أنــت خــیر من زکــیها

برای نویسنده این مطلب Noha تشکر کننده ها: 2
saye (يکشنبه خرداد ماه 25, 1393 2:35 pm), yosra69 (دوشنبه خرداد ماه 26, 1393 4:30 pm)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
Noha
معاون و ناظر سایت
معاون و ناظر سایت

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 2031 بار
تشکر شده: 1557 بار
امتياز: 4930

قبليبعدي

بازگشت به گفتگوی آزاد و هم اندیشی

چه کسي حاضر است ؟