اس ام اس تولدی

در این بخش جالب ترین و خنده دار ترین جوک و لطیفه ها قرار دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

اس ام اس تولدی

پستتوسط sobhan009s » چهارشنبه دي ماه 7, 1390 9:25 pm

سلام این روزا بازار تولدو اس ام اس تولدی و کارت تبریک گرم گرفته برای کم نیاوردن دوستانمان تعدادی اس ام اس تبریک تولد براتون جمع آوری کردم شاید بدعت باشه ولی چکار کنم به کار دوستان شاسید بیاید :::!!!!!!!! :P

* تو اين روز پر از عشق تو با خنده شکفتي/ با يه گريه ساده به دنيا بله گفتي/ ببين تو آسمونا پر از نور و پرندس/ تو قلبا پر عشقه، رو لبا پر خندس.

* واسه تولد تو بايد دنيا رو آورد/ ستاره رو سرت ريخت ، تو رو تا آسمون برد.

* جاي هيچکس را هيچکس ديگر نمي تواند پر کند! مهربانم: تولدت مبارک!

* تبريک دست خالي مرا با سخاوت بي حدت بپذير. تولدت مبارک!

* به جاي شمع مي خوام برات غم هاتو آتيش بزنم/ هر چي غم و غصه داري يک شبه آتيش بزنم/ تو غم هاتو فوت بکني منم ستاره بيارم/ اشک چشماتو پاک کنم، نور ستاره بکارم.

* هفت تا آسمون پر از ياس و ميخک/ با صد تا دريا پر از اشتياق و پولک/ يه قلب عاشق با يه حس بيقرار و کوچک/ فقط مي خواد بهت بگه تولدت مبارک!

* تمام وجودم را در قلبم/ قلبم را در چشمانم/ چشمانم را در زبانم/ خلاصه مي کنم تا بگويم روز تولدت مبارک!

چه لطيف است حس آغازي دوباره و چه زيباست رسيدن دوباره به روز زيباي آغاز تنفس و چه اندازه عجيب است، روز ابتداي بودن و چه اندازه شيرين است امروز. روز ميلاد... روز تو! روزي که تو آغاز شدي! تولد مبارک!

* هر سال وقتي هزاران شهاب به سمت زمين هجوم مي آوردن. از خودم مي پرسيدم چه اتفاقي افتاده که آسمونيا مي خوان خودشونو به زمين برسونن و امسال فهميدم اونا به پيشواز حضور مسافري ميان که  زمينو با گام هاي مهربونش نوازش کرد تا سفرشو از خودش به خدا شروع کنه. تولدت مبارک!

* زمين اون گل رو به دست سرنوشت داد و سر نوشت اون گل رو تو قلب من کاشت تا باغچه خالي قلبم جايگاه يک گل باشد گل ياسمنم تولدت مبارک.

* بهترين آهنگ زندگي من تپش قلب توست و قشنگ ترين روزم روز شکفتنت. تولدت مبارک!

* باور کن ماه هاست زيباترين جملات را براي امروز کنار مي گذارم، امشب اما همه جملات فرار کرده اند، همينطور بي وزن و بي هوا آمده ام بگويم. تولدت مبارک.

* داره بارون مياد  خوب که نگاه کردم. هوا که ابري نبود. اون فرشته ها هستن که دارن گريه مي کنن. آخه يکي ازشون کم شده. مهربون ترين تولدت مبارک!

* براي روز تولد تو 29 شاخه گل مي خرم. 28 شاخه گل طبيعي. يک شاخه گل مصنوعي و روي شاخه گل مصنوعي مي نويسم تا پر پر شدن اين گل دوستت دارم. تولدت مبارک!

* نگاهت را قاب مي گيرم. در پس آن لبخند که به من شور و نشاط زندگي مي بخشد. امروز روز توست. تولدت مبارک!

*خواستم برايت هديه بگيرم. گل گفت: مرا بفرست که مظهر زيباييم. برگ گفت: مرا بفرست که مظهر ايستادگي ام. بيد گفت: مرا بفرست که مظهر ادبم که هميشه سر به زير دارم. به فکر فرو رفتم و سرم را به زير انداختم به ناگاه قلبم را ديدم که بهترين چيز در زندگيم هست. به ناگه فرياد زدم که قلبم را مي فرستم چون او خود زيباست، مظهر ايستادگيست. سر به زير و با نجابتست.تولدت مبارک!

* ای تماشایی ترین مخلوق در روی زمین! آسمانی می شوم وقتی نگاهت می کنم! تولدت مبارک!

* قشنگ ترین صدای زندگی تپش قلب توست. با شکوه ترین روز دنیا تولد توست پس برای من بمان و بدان که عاشقانه دوستت دارم.

* بازم شادی و بوسه، گلای سرخ و میخک/ میگن کهنه نمی شه تولدت مبارک!

* تو این روز طلایی تو اومدی به دنیا/ وجود پاکت اومد تو جمع خلوت ما/ تو تقویما نوشتیم تو این ماه و تو این روز/ از آسمون فرستاد خدا یه ماه زیبا.

* روز تولد تو ميلاد عشق پاكه/ براي شكر اين روز پيشوني ام بر خاكه/ من سر سپرده هستم تا مرز جون سپردن/

با يك اشاره ي تو حاضر براي مردن.

* امشب که شب تولدته بهترین ها رو آرزو کن. من هم از خدا همون بهترین ها رو برات آرزومندم. تولدت مبارک!

برای نویسنده این مطلب sobhan009s تشکر کننده ها:
bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
sobhan009s
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 25, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 95 بار
امتياز: 20

پستتوسط sobhan009s » چهارشنبه بهمن ماه 26, 1390 1:21 pm

گاهي بيا و لحظه‌اي بمان

دستي به روي شانه‌ي من بگذار

تا از فراز ماندنت اين سطرهاي در هم و برهم

اين تلخ نوشته هايم و اين شعرهاي مبهم و خط خورده‌ي مرا

در دفترم بخواني تا سطرهای تار روشن شوند

تا من قلم به دست تو بسپارم تا

تو به دست من بنويسي آمدنت را
انسان بزرگ نیست:جز به افکارش.شریف نیست:جز به احساساتش.و  قابل احترام نیست:جز به اعمالش

برای نویسنده این مطلب sobhan009s تشکر کننده ها:
bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
sobhan009s
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 25, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 95 بار
امتياز: 20

بازگشت به طنز

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان