صندلــی داغ ~~~~~~> cafeweb

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

صندلــی داغ ~~~~~~> cafeweb

پستتوسط tafgah72 » شنبه آبان ماه 11, 1392 9:31 pm

خــبــر دارم مــژده بدین

باز از پینوس ،یه گل بچین

باغه پینوس چه بی خاره

هـدیـه واسه ماها داره

هدیه بگیر تو از این باغ

یه تاپیکه صندلی داغ
مهمونشم کافه وبه
مدیر خوبه پینوسه

سلامی به گرمی صندلی مدیر که قراره آتیشش بزنیم  

دوستان سورپرایز بود نه ؟؟ گفتم یه مدته صندلی رو نذاشتم ، الان دیگه با یه سورپرایز خوب جبران کنم براتون که قرعه به نام مدیر دراومد ..

دوستان گرامی لطفا از این پس سوالات دینی رو در حد توان مهمان بپرسید ، استفاده از اطلاعات در همه زمینه ها و تجربیات فرد بلامانع است اما هرچیزی درحد خودش خوبه ، همیشه زوم شدن روی بعضی مسائل و سوالات نتیجه ی مطلوبی ندارد .

تغییر قوانین :

1_صندلي داغ به اينگونه است که از ميان کاربران سايت نفري را انتخاب ميکنيم که به مدت ده روز مهمان صندلي داغ مي باشند.

2- طرح سوالات سياسي به طور کلي ممنوع است .

3_ به دليل صرفه جويي در وقت مهمان و کاربران وهمچنين به منظور عدم افزايش بي رويه حجم تاپيک ها ، هر كاربر در هر پست خود  حداکثر 7 سوال را مطرح كند.

مدیر گرامی بسم الله با اولین سری سوالات شروع میکنیم :
1- بیوگرافی اساسی از خودتان بفرمائید ؟
2- هدف از ایجاد سایت چی بود ؟ فکر خودتون بود و به دوستان پیشنهاد دادید یا اونا پیشنهاد دادن ؟
3- چرا اسم پینوس رو انتخاب کردید ؟ و چرا کافه وب رو برای خودتون انتخاب کردید ؟
4- بنظرتون چند درصد به هدفی که از تاسیس سایت داشتید رسیدید ؟
5- چرا 4 تا مدیر تالار دینی غیب شدند و فعالیتی ندارند ؟

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها: 4
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:50 pm), Noha (شنبه آبان ماه 11, 1392 9:47 pm), bahar (يکشنبه آبان ماه 11, 1392 1:46 am), ostadelyass (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 4:20 pm)
رتبه: 28.57%

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 918 بار
تشکر شده: 1132 بار
امتياز: 6280

Re: صندلــی داغ ~~~~~~> مـدیریـت ســایـت

پستتوسط pejmanava » شنبه آبان ماه 11, 1392 11:17 pm

واقعا سورپرایز شدیییییم.

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها: 2
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:50 pm), tafgah72 (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 2:52 pm)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

Re: صندلــی داغ ~~~~~~> cafeweb

پستتوسط CafeWeb » يکشنبه آبان ماه 11, 1392 12:27 am

با سلام و احترام خدمت کلیه دوستان گرامی
امیدوارم که در این ده روز بتوانم جوابگوی سوالات تان در حد توانم باشم و با تشکر از مسئول صندلی داغ برای تداوم و پیگیری خوب تاپیک .

توجه نوشته است:  
نکته :
من به عنوان یک کاربر سایت بر روی صندلی داغ آمده ام و در این تاپیک به عنوان مدیریت سایت پینوس نیستم و یک کاربر عادی هستم برای همین هم از مسئول صندلی درخواست کردم که عنوان تاپیک از مدیریت سایت به cafeweb تغییر دهند ، پس در نظر داشته باشید صندلی داغ مکانی است که باید به طور راحت و صمیمی سوالات مطرح و جواب داده شوند پس لطفا مد نظر داشته باشید که طرز گفتار و حرف هایی که در اینجا مطرح می شود به حساب سایت و مدیر سایت نوشته نشود بلکه کافه وب به عنوان یک کاربر عادی آمده است و حرفای خودش را می زند  نه دیدگاه سایت را ....

tafgah72 نوشته است:  
مدیر گرامی بسم الله با اولین سری سوالات شروع میکنیم :

1- بیوگرافی اساسی از خودتان بفرمائید ؟
اسامه قادری هستم لیسانس رشته ی حسابداری و عاشق دنیای رایانه و اینترنت ، در حال حاضر در ابتدای دوران سربازی هستم

2- هدف از ایجاد سایت چی بود ؟ فکر خودتون بود و به دوستان پیشنهاد دادید یا اونا پیشنهاد دادن ؟
در این مورد باید بگم زمانی که ساکن روانسر بودم با عبدالرحمن ( عضو هیئت موسسین سایت ) چندین بار در مورد لزوم وجود سایتی جامع در اورامانات حرف زدیم و بعد از این که به پاوه نقل مکان نمودم و آشنایی با دوستان و وجود زمینه و پتانسیل مناسب در پاوه این طرح بیشتر قوت گرفت و با توجه به اینکه در قرن حاضر تاثیر اینترنت در زندگی مردم غیر قابل انکار است و سهم خاصی دارد و بخصوص در منطقه اورامانات که میزان فعالیت وبلاگ نویسان و کاربران شبکه های اجتماعی در حد بالایی قرار دارد و در فضای مجازی سایتی دینی در منطقه اورامانات وجود نداشت و این احساس خلا نیز حس می شد ، با هدف کمک به پیشرفت مثبت و همه جانبه ی جامعه در راستای معرفی دیدگاهی میانه رو از اسلام به عنوان نظام شامل و کامل و نیز ارتقای سطح دانش و بینش عمومی و حفظ اعتلای فرهنگ اصیل بومی در زمینه های دینی ، علمی و فرهنگی - اجتماعی سایت پینوس تشکیل شد .
همانطور که کاک مبین در صندلی داغ قبلی گفتن استارت کار پینوس با یک وبلاگ شروع شد و سپس با توجه به استقبال دوستان و تشکیل جلسات مختلف سایت پینوس راه اندازی شد در کل باید گفت که فکر ایجاد پینوس مال یک نفر نبود و یک کار گروهی بود که خوشبختانه اجرایی شد .

3- چرا اسم پینوس رو انتخاب کردید ؟ و چرا کافه وب رو برای خودتون انتخاب کردید ؟
برای انتخاب نام سایت یک نظرسنجی اس ام اسی از افراد دینی و فرهنگی و علمی انجام پذیرفت که نام پینوس با تصمیم جمع دوستان از بین نام های پیشنهادی انتخاب شد و اما نام کافه وب نیز نام اختصاری خود من در فضای مجازی است که قبل از پینوس نیز من سایتی به نام کافه وب داشتم که در آن قالب های سایت و وبلاگ هایی که طراحی کردم بود که همون نام را برای نام کاربری خودم انتخاب کردم .

4- بنظرتون چند درصد به هدفی که از تاسیس سایت داشتید رسیدید ؟
در این مورد باید بگویم سایت یک برنامه بلند مدت است که تاثیرگذاری آن و اهداف آن در بلند مدت نمایان می شود در این مورد نمی توانم درصدی تعیین کنم اما در کل باید بگویم میزان فعالیت های عملی که پینوس در سطح شهرستان انجام داده است بنظرم تا الان در حد قابل قبولی بوده است اما در فضای مجازی کم کاری ها و ضعف هایی داشته ایم که انشاا... به مرور زمان برطرف شود ، هنوز در اول راه هستیم و قدم های زیادی مانده است که برداریم .

5- چرا 4 تا مدیر تالار دینی غیب شدند و فعالیتی ندارند ؟
همانطور که گفتم سایت پروژه ای بلند مدت است نباید انتظار داشت کاربری که روز اول وارد می شود برای همیشه بماند هر فردی در برهه ای از زمان میتواند به طور فعال باشد ، در مورد مدیرهای دینی نیز همینگونه است هر کدام در برهه ای از زمان وقت داشتند که باشند و بعد به دلایل مختلف نماندند پس باید همیشه متکی به کسی نبود در این کارها و باید همیشه بفکر جایگزینی افراد در دوره های کوتاه مدت بود .

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس
دینی ، علمی ، فرهنگی - اجتماعی
Www.Penous.Com , http://Www.Penous.ir  ,  http://Www.Penous.Net

واحد خبری پینوس
جدیدترین اخبار پاوه و اورامانات ، ایران و جهان
News.Penous.Com

برای نویسنده این مطلب CafeWeb تشکر کننده ها: 5
bahar (يکشنبه آبان ماه 11, 1392 1:47 am), ostadelyass (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 4:24 pm), pejmanava (يکشنبه آبان ماه 11, 1392 12:34 am), tafgah72 (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 2:52 pm), yosra69 (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 12:56 pm)
رتبه: 35.71%

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 1073 بار
تشکر شده: 906 بار
امتياز: 101619

پستتوسط yosra69 » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 12:11 pm

با سلام
بنوبه خودم خوش آمد میگم ب مهمون صندلی داغ....خوش اومدید...امیدوارم از تجربیاتتون نهایت استفاده رو ببریم...

با اجازتون چن تا سوال بپرسم منم:

1.چه کسی رو بیشتر الگو قرار میدید تو زندگیتون؟
2.بهترین قسمت و تایپیک سایت از نظر شما کدومه؟
3.خدا یعنی؟
4.جالب ترین کتابی ک تا حالاخوندید؟

خب انگار سوالازیاد شدن....دوباره سوال میپرسیم ...فک نکنید راحتتون میذاریم

با تشکر
موفق و سربلند باشید

فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا (5)

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا (6) (انشراح)

برای نویسنده این مطلب yosra69 تشکر کننده ها:
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:50 pm)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
yosra69
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 22, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 1401 بار
تشکر شده: 1767 بار
امتياز: 17660

پستتوسط abdulrahman » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 2:23 pm

سلام بر همگی

راستش این قسمت صندلی داغ قابل از دست دادن نبود برام!!!

1-زندگی الانت چند درصد از زندگی ایده آلته؟ اگر میشه توضیحی در باره آنچه که دوست داشتی در آن باشی بده..

2-آیا درباره ی اتفاقات مصر حساس تر از اتفاقات سایر جاها بودی؟؟؟ اگر بله چرا؟

3-نظرت درباره ی خانواده چیه؟ بنظرت تا چه سنی آدم باید تو خونه ی پدر،مادرش  بمونه؟ درباره ی فامیل نظرت چیه؟

4-زندگیت رو بدون پینووس چه جوری می بینی؟!

5-وجود دوست تا چه حد در زندگی لازمه و تا چه میزان به نظرت دوست باید وارد زندگی بشه ؟؟؟ درصدی و توضیحی بگو.

6-به جز اینترنت و دنیای مجازی چه کاری/ورزشی/سرگرمی ای رو دوست داری؟

7-با تنهایی رابطت چه جوره؟در کل تنهایی رو چه جوری می بینی؟

فعلا اینا باشه تا ببنیم چه جوری جوابشون رو میدی ......
مژده ده بندگانی را که سخنان مختلف را می شنوند و از بهترین آنان پیروی می کنند.

برای نویسنده این مطلب abdulrahman تشکر کننده ها: 2
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:50 pm), ostadelyass (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 4:26 pm)

نماد کاربر
abdulrahman
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 24, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 390 بار
تشکر شده: 249 بار
امتياز: 830

پستتوسط CafeWeb » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 2:28 pm

yosra69 نوشته است:با سلام بنوبه خودم خوش آمد میگم ب مهمون صندلی داغ....خوش اومدید...امیدوارم از تجربیاتتون نهایت استفاده رو ببریم... با اجازتون چن تا سوال بپرسم منم:
خب انگار سوالازیاد شدن....دوباره سوال میپرسیم ...فک نکنید راحتتون میذاریم

با سلام و احترام خدمت شما خانم کریمی
ممنون بابت خوش آمدگویی تان ، امیدوارم که بتوانم در حد توانم به سوالات تون جواب بدم ، در خدمتیم بفرمایین :

1.چه کسی رو بیشتر الگو قرار میدید تو زندگیتون؟
من در زمینه های متفاوت الگو های متفاوتی دارم مثلا در زمینه دینی ، سیاسی ، علمی و فرهنگی و ... هر کدام یک نفر را برای خودم الگو قرار داده ام .

2.بهترین قسمت و تایپیک سایت از نظر شما کدومه؟
جواب این سوال رو به عنوان مدیر پینوس نمیدم به عنوان یک کاربر و طبق علایق خودم جواب میدم چون جواب از نگاه مدیر سایت متفاوت تره ، طبق علاقه خودم من بیشتر تاپیک های اشعار هورامی و کوردی رو دوس دارم .

3.خدا یعنی؟
خدا یعنی سجود قطره بر خاک / خدا یعنی رکوع برگ در باد / خدا یعنی تشهد های باران / همان وقتی که گل را آب می داد
در یک کلام خدا یعنی عشق

4.جالب ترین کتابی ک تا حالاخوندید؟
کتاب بندگی خدا / استاد ناصر سبحانی

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس

واحد خبری پینوس
News.Penous.Com

برای نویسنده این مطلب CafeWeb تشکر کننده ها: 2
bahar (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 2:59 pm), yosra69 (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:11 pm)

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

پستتوسط CafeWeb » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 3:10 pm

با سلام و احترام خدمت پسر خاله  گرامی خودم
خدا رو شکر با نشستن من بر روی صندلی داغ باعث شد یه سری هم به سایت بزنی آقای هیئت موسسین !!

abdulrahman نوشته است:
راستش این قسمت صندلی داغ قابل از دست دادن نبود برام!!!

نوبت منم میرسه ، دنیا همین ده روز نیست فقط !

1-زندگی الانت چند درصد از زندگی ایده آلته؟ اگر میشه توضیحی در باره آنچه که دوست داشتی در آن باشی بده..
به شخصه کم کسی رو دیدم که در این اوضاع به زندگی ایده آل خودش رسیده باشه منم با توجه به شرایط موجود قطعا در حال حاضر به زندگی ایده آل ام نرسیدم اما با توجه به وضع موجود در ایران زمزمه های امیدی هست که حداقل در سال های آینده به زندگی ایده آل نزدیک شد راستشو بخوای نمیشه درصد خاصی براش تعیین کرد چون واقعا شاخص های زندگی ایده آل هنوز وجود نداره تا بشه با اون ها درصد رو سنجید فقط میتونم بگم امیدوارم ....

2-آیا درباره ی اتفاقات مصر حساس تر از اتفاقات سایر جاها بودی؟؟؟ اگر بله چرا؟
مسئول صندلی داغ فرمودن که سوال سیاسی ممنوع پس نمیتونم جواب بدم طبق قوانین باهام برخورد میشه ... شرمنده

3-نظرت درباره ی خانواده چیه؟ بنظرت تا چه سنی آدم باید تو خونه ی پدر،مادرش  بمونه؟ درباره ی فامیل نظرت چیه؟
بنظر من خانواده مهم ترین رکن زندگی است ، چون واقعا در درون خانواده هویت فرد شکل میگیرد، بنابراین سستی پیوندهای خانوادگی یک تهدید واقعی است که از مخاطرات سلامت افراد خبر می­دهد. سلامت نهادهای اجتماعی در گرو سلامت افرادی است که در خانواده سالم پدید می­آیند و پرورش میابند ، پس خانواده در زندگی بسیار تاثیر گذار است .
بنظر من تا زمان استقلال مالی و عاطفی باید فرد در کنار پدر و مادر خود بماند زمانی که فرد استقلال عاطفی دست پیدا نکرده باشد و هنوز به پدر و مادرش وابسته است تشکیل زندگی جدید اشتباه محض است .
این سوال بستگی به میزان صمیمیت فامیل و روابط داره به قول معروف فامیل داریم تا فامیل ... ولی در کل ارتباط با فامیل نزدیک واقعا لازمه

4-زندگیت رو بدون پینووس چه جوری می بینی؟!
خدا رو شکر فعلا تجربه اش نکردم اما فکر کنم خیلی سخت باشه برام ... خیلی ....

5-وجود دوست تا چه حد در زندگی لازمه و تا چه میزان به نظرت دوست باید وارد زندگی بشه ؟؟؟ درصدی و توضیحی بگو.
قطعا وجود دوست لازمه در زندگی اما میزان ورود دوست به زندگی ، بستگی به فرد داره ، هرکس برای خودش ملاک های خاصی قرار میده برای انتخاب دوست و باید طبق اون ملاک ها دوست رو سنجید بعضی ها قابل اعتمادن و میشه روشون به عنوان محرم اسرار حساب باز کرد بعضی ها هم نه ، در کل میشه گفت هر دوستی برای خودش یه درصدی داره و منطقی اشم همینه شاید یک دوست در حد چند درصد باشه ولی دوست دیگه در حد 80% ، اما بنظر من نباید هیچ دوستی در حد 100% وارد زندگی آدم بشه

6-به جز اینترنت و دنیای مجازی چه کاری/ورزشی/سرگرمی ای رو دوست داری؟
دارت ، تنیس روی میز ، مسافرت ، فوتبال دستی و ...  جدیدا هم به لطف شما به شنا علاقه مند شدم

7-با تنهایی رابطت چه جوره؟در کل تنهایی رو چه جوری می بینی؟
احساس میکنم که سکوت رو دوس دارم ، تنهایی هم به طور محض نه اما میشه گفت که خیلی وقت ها تنهایی برام حس سکوت و آرامش داشته و لذت بخش بوده ، در کل تنهایی رو در برهه هایی از زمان لذت بخش و لازم میدونم برای خودم

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس

واحد خبری پینوس
News.Penous.Com

برای نویسنده این مطلب CafeWeb تشکر کننده ها:
bahar (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 4:02 pm)

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

پستتوسط tafgah72 » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 3:42 pm

سلام علیکم

آخــــــــی !! دلم خنک شد ! چه حالی میده صندلی مدیر ، از دیشب تا حالا آنلاینه  

راستی پس بی زحمت یه فکری به حال تالار دینی کنید .

مهمان گرامی حق قانون شکنی ندارند و همچنین کاربران گرامی ، نه سوال سیاسی پرسیده میشه و نه پاسخ داده میشود ..
خطاب به همه کاربران : مدیریت سایت مثل بقیه مهمانان صندلی داغ به عنوان یه کاربر به سوالات پاسخ میدهند و نظر شخصی ایشون هست .. این نکته رو هم یادم رفته بود بگم ..

حالا سوالات بنده :

1 - شخصیت تافگه رو در یک خط (حالا بیشترم شد مهم نیست ولی کمتر نباشه ) تعریف کنید .( پاسخ حتما اجباری است )

2- در میان اعضا دوست دارید سر به تن کی نباشه ؟

3- بزرگترین درسی که در زندگی گرفتید چی بوده ؟

4- پاسخ دهید ؟

- فصل مورد علاقه
- غذای مورد علاقه
- گل مورد علاقه
- رنگ مورد علاقه
- درس مورد علاقه
- سبک موسیقی مورد علاقه
- نویسنده مورد علاقه
- شاعر مورد علاقه
- ورزش مورد علاقه
- شهر مورد علاقه

5- چهار تا صفت که دوستانتون شما رو با اون صفات میشناسن ؟

6- بزرگترین سوتی عمرتون چی بوده ؟

7- خواهر کوچکتون ( من ) رو تذکر ، نصیحت ، نقد کنید  .( پاسخ الزامی است )
خوب جناب مدیر اینا خدمتتون باشه تا بعد ... ( فقط خدا به خیر بگذرونه بعد صندلی چه بلایی سرم بیاد  )

راستی من با این شکلکا مشکل دارم خیلی هاشون برای من بی استفاده هستن .. اون بزرگها هم یه جوریه ن ..

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها: 2
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:50 pm), bahar (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 4:04 pm)

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

پستتوسط tafgah72 » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 3:44 pm

چرا قالب انقدر بین خطوط فاصله میذاره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها:
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:51 pm)

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

پستتوسط erfan » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 5:33 pm

سلام
داده تافگه دستت دردنکنه خوب کاری کردی که مدیرو گذاشتی رو صندلی داغ

خوبی کاکه اسامه؟؟؟
اول بگو ببینم چه خبر از سربازیت؟؟؟
راستی کجا افتادی؟؟؟

برای نویسنده این مطلب erfan تشکر کننده ها: 2
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:51 pm), tafgah72 (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 10:16 pm)

نماد کاربر
erfan
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه ارديبهشت ماه 9, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 172 بار
تشکر شده: 311 بار
امتياز: 2250

پستتوسط abdulrahman » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 7:37 pm

باشه یکی طلبت .........دارم برات

دوستان گویا تعریفامون از سیاست یه کمی با هم فرق دارند....به هر حال هر جور صلاحه..چشم.....صلاح تاپیک خویش مدیران دانند

1-چه خاطره یا جوکی باعث شده از خنده روده بر بشی؟(محض زیاد جدی نشدن تاپیک می پرسم)

2-حاضری یه اینترنت با سرعت 20 مگ رو با چی عوض کنی؟

3-از چی یا کی بیشتر می ترسی؟

4-تو مدرسه کتک میزدی یا نوش جان می فرمودی؟!!!

5-به نظرت همیشه حق با پدرومادره یا همیشه حق با توه؟داستان برام ننویسی ها....چون همیشه پدرو مادر فکر می کنن حق با اوناست

6-اگه گوگل نبود؟؟؟
مژده ده بندگانی را که سخنان مختلف را می شنوند و از بهترین آنان پیروی می کنند.

برای نویسنده این مطلب abdulrahman تشکر کننده ها: 3
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:51 pm), ostadelyass (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 10:51 pm), tafgah72 (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 10:17 pm)
رتبه: 21.43%

نماد کاربر
abdulrahman
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 24, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 390 بار
تشکر شده: 249 بار
امتياز: 830

پستتوسط tafgah72 » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 10:38 pm

abdulrahman نوشته است:
دوستان گویا تعریفامون از سیاست یه کمی با هم فرق دارند....به هر حال هر جور صلاحه..چشم.....صلاح تاپیک خویش مدیران دانند

سلام خدمت هیئت موسسین گرامی !!!

ببخشید ، ان شاء الله ناراحت نشده باشید .. به هر حال احتمال هر سخنی رو از هر کاربری باید بدیم .. پیشگیری بهتره ..

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها: 2
CafeWeb (دوشنبه آبان ماه 13, 1392 5:51 pm), bahar (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 10:39 pm)

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

پستتوسط CafeWeb » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 11:34 pm

tafgah72 نوشته است:راستی پس بی زحمت یه فکری به حال تالار دینی کنید .
راستی من با این شکلکا مشکل دارم خیلی هاشون برای من بی استفاده هستن .. اون بزرگها هم یه جوریه ن ..

تالار دینی هم انشاا... به زودی سر و سامان میگیره
شکلک هایی که روشون کلیک میکنید و نمیاد میتونید با کلیک راست کردن و کپی کردن و و paste کردن در محلی که میخواهید استفاده کنید

1 - شخصیت تافگه رو در یک خط (حالا بیشترم شد مهم نیست ولی کمتر نباشه ) تعریف کنید .( پاسخ حتما اجباری است )
سوال خیلی سختی پرسیدین ، بنظرم باید بگم کاربر تافگه فردی متعهد به انجام کاری که به او محول شده است و این قضاوت ام از روی تداوم صندلی داغ است

2- در میان اعضا دوست دارید سر به تن کی نباشه ؟
عجب سوالی !!! خب معلومه من دوس دارم همه در سایت حضوری فعال داشته باشن و از هیچکس بدم نمیاد

3- بزرگترین درسی که در زندگی گرفتید چی بوده ؟
این رو از نگاه پینوسی بگم بزرگترین درس زندگی در این چند سال عمر پینوس برام این بوده که فهمیدم اگر انسان با گروه و جمع باشه قطعا قدرت اینو داره که کارهایی که در تصورش محاله رو انجام بده شاید ما روزی فکر نمیکردیم بتونیم حتی برای چند ماه پینوس تداوم پیدا کنه اما با قدرت جمعی برادران و خواهران تداومی یافت که لذت مراسم اولین سالگرد پینوس رو بوجود آورد که در خاطره مان مانده است پس یادتان باشد اگه اراده کنیم باهم می توانیم در انجام کار ها با کمک خداوند متعال موفق باشیم .

4- پاسخ دهید ؟

- فصل مورد علاقه : پاییز
- غذای مورد علاقه : قورمه سبزی
- گل مورد علاقه : لاله
- رنگ مورد علاقه : قرمز
- درس مورد علاقه : ریاضی
- سبک موسیقی مورد علاقه : سنتی
- نویسنده مورد علاقه : فرد خاصی نیست
- شاعر مورد علاقه : مولوی کرد
- ورزش مورد علاقه : دارت
- شهر مورد علاقه : پاوه و روانسر

5- چهار تا صفت که دوستانتون شما رو با اون صفات میشناسن ؟
در حقیقت این سوال رو باید از دوستان بپرسین نه من !  صفتی که خیلی قابل حس توی دوستان و همیشه بهش اشاره میشه تعصب شدید بر روی پینوس

6- بزرگترین سوتی عمرتون چی بوده ؟
تایپ اشتباه لغت صفحه ... خیلی وقتا صحفه نوشتم  ( احتمالا خیلی از کاربرا تو سایت متوجه شدن ) ... سوتی متداوم زندگی ام بوده ...

7- خواهر کوچکتون ( من ) رو تذکر ، نصیحت ، نقد کنید  .( پاسخ الزامی است )
اختیار دارید من در حدی نیستم کسی را نصیحت کنم ، دوستی اس ام اسی را برایم ارسال کرد که از نظرم نصیحتی است برای خودم و همه که نقل اش میکنم  برای دوستان :
انسان بزرگ نمی شود جز به وسیله فکرش ، شریف نمی شود جز به واسطه رفتارش و قابل احترام نمی گردد جز به سبب اعمال نیک اش

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس

واحد خبری پینوس
News.Penous.Com

bahar (يکشنبه آبان ماه 12, 1392 11:43 pm)

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

پستتوسط CafeWeb » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 11:37 pm

erfan نوشته است:سلام
خوبی کاکه اسامه؟؟؟
اول بگو ببینم چه خبر از سربازیت؟؟؟
راستی کجا افتادی؟؟؟

با سلام احترام خدمت کاک عرفان

ممنون ، فعلا منتظریم مکان خدمت مون معلوم شه ، هنوز معلوم نیست

میبینم که همه از نشستن من رو صندلی داغ خوشحالن ... دوست قدیمی از تو دیگه انتظار نداشتم !!!

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس

واحد خبری پینوس
News.Penous.Com

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

پستتوسط CafeWeb » يکشنبه آبان ماه 12, 1392 11:49 pm

abdulrahman نوشته است:باشه یکی طلبت .........دارم برات

موافقم ...

1-چه خاطره یا جوکی باعث شده از خنده روده بر بشی؟(محض زیاد جدی نشدن تاپیک می پرسم)
خاطره طلبه هایی که خادم مسجد رو سر کار گذاشته بودن ( طولانی ایه و گفتاری متاسفانه قابل تایپ نیست برام )

2-حاضری یه اینترنت با سرعت 20 مگ رو با چی عوض کنی؟
خب معلومه با اینترنت 30 مگ  

3-از چی یا کی بیشتر می ترسی؟
از چند چیز میترسم :  1- مشکل فنی در سایت     2- قطع شدن اینترنت ام بیش تر از 24 ساعت      3- ارتفاع       4- کمبود مقالات صفحه اصلی سایت     و ....

4-تو مدرسه کتک میزدی یا نوش جان می فرمودی؟!!!
چون من همیشه طرفدار گفتمان بودم و با برخورد فیزیکی مخالف بودم در طول دوران مدرسه حتی یک بار هم دعوا نکردم که بخورم یا بزنم ، برای حل مشکلات از گفتمان استفاده کردم

5-به نظرت همیشه حق با پدرومادره یا همیشه حق با توه؟داستان برام ننویسی ها....چون همیشه پدرو مادر فکر می کنن حق با اوناست
واقعا سوال خیلی خیلی سختی ایه ... بنظر من بعضی وقتا حق با اوناست و بعضی وقتا حق با ما

6-اگه گوگل نبود؟؟؟
جستجوگر ملی بود  ... پارسیک ...  یا  بینگ

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس

واحد خبری پینوس
News.Penous.Com

bahar (دوشنبه آبان ماه 12, 1392 12:22 am)

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

بعدي

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟