چرا به کیش سفر کنیم؟

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

چرا به کیش سفر کنیم؟

پستتوسط amirali96 » يکشنبه مهر ماه 28, 1398 12:09 pm

مهمترین علتی که کیش را تحت عنوان نگین براق جمهوری اسلامی ایران , منحصربه شخص می کند سواحل زیبای آن با شن های سپید دوست داشتنی است .
طبق گفته کارشناسان توریسم حاشیه دریا کیش قسمتی از برگزیدگان سواحل شن سپید دنیاست . سواحلی که علاوه بر زیبایی غیر قابل وصف , از لحاظ درمانی نیز فواید بخش اعظمی برای شناگران داراست .

عضويت  / ورود
به دلیل این‌که تحت عنوان یک شهر توریستی دارای اعتبار شناخته شده‌است , از حیث شهرسازی بیشتر فضایی مشابه به مرزوبوم هایی فرنگی داراست تا بقیه شهرستان های داخی . خیابان های زیاد قشنگ و مدام منزه و دکان های شیک و نخل های خوشگل که در کنار این خیابان ها خود نمایی می‌نماید .
دیدنی است که بدانید که کیش قانون ها سختگیرانه ای نیز برای رانندگان دارااست که‌این مورد سبب تولید وقار بیشتر این جزیره شده‌است . مثلا سرعت بیش تر از حد بی تردید دربرگیرنده جریمه میشود . در حالتی‌که اتومبیل تماما منزه نباشد هم جریمه خواهد داشت که‌این سبب تمیزی مستمر اتومبیل ها شده‌است و همینطور هیچ خودرویی با سن بیشتر از 5 سال نمیتواند درین شهر رفت وآمد نمایند , بدین ترتیب مدام شما صرفا ماشین های منزه و نو را تماشا که برخلاف بقیه شهر های جمهوری اسلامی ایران , با نظم و وقار قابل توجهی در هم اکنون رفت وآمد می‌باشند .
جزیره کیش باوجود این که وسعت متعددی ندارد , ولی بدلیل جذابیت های توریستی , بیشترین تعداد هتل را نسبت بقیه شهر های کشور ایران داراست . از هتل هایی نظیر هتل شایان کیش که با تجهیزات فراوان خوب و قیمت خوب ارائه می‌شوند تا هتل های لوکس مثل هتل ترنج و هتل داریوش که مسافران با دقت به دارایی خویش گزینش می‌نمایند .
یکی‌از جاذبه‌هایی که جوان ها را از سراسر سرزمین جذب خویش می‌نماید قابلیت اجاره کردن ماشین های گران‌قیمت و ماشین های آمریکایی است که تنها در کیش ارائه میشود .
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان