قشم کجا بریم چیکار کنیم؟

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

قشم کجا بریم چیکار کنیم؟

پستتوسط amirali96 » شنبه آبان ماه 25, 1398 5:33 pm

جزیره‌ی قشم در استان هرمزگان واقع شده و بزرگ‌ترین جزیره‌ی کشور‌ایران و تنگه‌ی هرمز است . عمر قشم به دوران ساسانی می رسد و در جنوب بندرعباس قراردارد . لهجه قشمی‌ها پارسی با لهجه بندری است . کنار دریا وسیع آن شنی و ماسه‌ای یا این که صخره‌ای است . کنار دریا و بیشه و غار و راس خریدهای رنگارنگ قشم , هر توریسم را خوشحال و ذوق زده مینماید . خلاصه اینکه از هر طرف که نگاه نمائید قشم مقصد مهاجرت جذابی است .

در روزهای فصل بهار و فصل‌پاییز و همینطور روزهای سرد فصل‌زمستان که در بقیه شهرهای کشور‌ایران هوا چندان مطلوب هجرت نیست بخشها جنوبی‌ کشورمان مضاعف هوای مطلوب و دوست داشتننی ایی را برای مهاجرت دارا‌هستند . البته ارگانیک است که زمان مسافرت کردن , مدام برای ما آماده نیست و محدویت ‌برنامه‌ریزی و فقدان وقت و هزینه ما‌را از مسافرت کردن در شایسته ترین زمان معذور می دارد ولی عالی است که بدانید این قابلیت و امکان را برای شما مهیا کرده تا از در میان صدها تاکسی مسافرتی با ارزان‌ترین بها و تنوع در زمان‌های گوناگون مسافرت , شایسته ترین تورهای مسافرتی به ویژه

عضويت  / ورود
را تعیین کرده و هجرت یاد انگیز و دوست داشتنی‌ایی را در شایسته ترین زمان مهاجرت به‌این جزیره قشنگ برای خویش رقم بزنید .
ساده‌ترین رویکرد وصال به قشم , تنظیم بلیط هواپیما و پیاده شدن در فرودگاه قشم است . چرا‌که ممکن است برای مسافرت به قشم تصمیتان تعیین تور نباشد در‌این حالت هم تهیه و تنظیم بلیط از جمله برنامه‌های دوچندان حساس هجرت است . این توشه نیز این قابلیت و امکان را دارااست تا شمارا به شایسته ترین آژانس‌های مسافرتی با ارزان‌ترین قیمت‌ها برای تنظیم بلیط قشم پند نماید , این زمان را از دست ندهید و حتما برای تنظیم بلیط به‌این جزیره و بقیه شهرهای جمهوری اسلامی ایران از

ولی می توانید از راه و روش زمینی به بندرعباس بروید و از آن‌جا راهی قشم گردید . در حالتی‌که با قطار یا این که اتوبوس به بندرعباس برسید .

جزیره هنگام
جزیره هنگام پاره ای دورتر از قشم است ; ولی جزء شهرستان قشم به شمار می‌رود و در فهرست جاذبه های جالب قشم جای‌دارد . برای دیدن دلفینها و تماشا از جزیره هنگام می بایست به اسکله شیب دراز یا این که کندالو بروید .
جزیره‌ها مرجانی
جزیره ها مرجانی قشم جز زیبا‌ترین و دیدنی‌ترین مجموعه‌های مرجانی در عالم است که در آبهای جزیره قشم در خلیج عجم موجود است . گونه های موجودات ریز دریایی و آبزیان نظیر ماهی‌های رنگارنگ در اشکال گوناگون مشاهده می شود . گردشگران تور قشم که به جزیره هنگام و شمال جزیره لارک میروند بدانند که جزیره ها مرجانی قشم بدین سواحل نزدیک است و دارنده گنجایش مضاعف بالا دراین باره هست .
جزیره هرمز از جاهای جالب قشم
جزیره کوچک هرمز که ساحلی فراوان مختص و ویژه داراست . در کنار دریا این جزیره , موج های آب به رنگ سرخ بوده و شما با دیدن این چشم انداز , شگفت زده خواهید شد . جزیره هرمز به دلیل وجود مواد معدنی دارنده خاک هایی به رنگ های متعدد و علی الخصوص سرخ است و از همین روی رنگ موج های آب درین جزیره هرمز سرخ رنگ است . صفحه چیره هرمز بکر بودن آن است .
جزیره لارک
جزیره ای ناشناخته که با داشتن جذابیت های مضاعف در موقعیتی استثنایی در کنار جزیره ها قشم , هرمز و هنگام و بندر عباس در تنگه هرمز جای دارد که می‌تواند مقصدی ویژه برای هجرت باشد . لارک و هرمز دارنده آبراهه‌ی در میان خویش می باشند که هر روز محل عبور کشتی‌های باری و نفت‌کش‌های بزرگ است . قلعه‌ای سفت در جزیره لارک موجود هست که گذشتگان می گفتند نادرشاه امر ساخت آن را داده است ( که ولی امروزه معین شده که وابسته به پرتغالی‌ها و مرتبط با دوران صفوی است ) اکنون در آن قلعه دویست خانوار مستقر و ماهیگیر می باشند .
amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 247
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان