تصویری دیگر از اتاق محمد مرسی!

در این بخش عکس و فیلم در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط pejmanava » يکشنبه اسفند ماه 20, 1391 10:21 pm

ولی شما اینو نگفتید!!شما تاپیک خودتون رو ویرایش دادید و بعدا سوالاتتون رو معرفی کردید .

در ضمن تو سایت خودتون موجود میباشد! ادرسشوبرات ایمیل خواهم کرد .
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط pejmanava » يکشنبه اسفند ماه 20, 1391 10:30 pm

خواهشا بحثو ادامه ندید واگه موردی  هم هست تو یاهو یا فیس بوک ویاهر جای دیگه رو که دوس دارید انتخاب کنید

و موارد رو  مورد بحث قرار بدید اینجا بعضیا از موقعیت سوءاستفاده میکنند و زود قضیه رو به ارتداد و کفر خارج از دایره اسلام

و.................................میکشونند .

من دیگه در این مورد صحبتی رو به نمایش نمیزارم واز دوستان خواهش میکنم ودوباره  خواهش میکنم که ادامه ندن.
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط pejmanava » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 9:26 am

شما عامل شرّوفتنه  توسایت هستیدولی چون مدیر سایت هم دستش  باهات تو ی کاسست، فتنه گریت  هایدن  شده!

حالا که این طور شد بگیر بخون که برادران اهل تشیع نقد برسیشون چی هست  :

ودوباره چرت وپرت تحویل من نده چون من حاضر نیستم با افرادی مثل تو بحث کنم .

عضويت  / ورود

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط ostadelyass » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 12:12 pm

با سلام خدمت دوستان.
1) كاربر عزيز pejmanava دور از انتظار است كه چنين مراجعي را انتخاب كنيد. مراجع و سايت هايي كه جهتگيريشان منافع خودشان است. از هر آيه و حديث و سخني آنگونه كه به نفعشان هست برداشت مي كنند. اگر موافق آنها باشيد از شما تمجيد كرده و در صورتي كه در موردي مخالفت كنيد شما را از تمامي جهات تخريب مي كنند.
2)در ضمن قرار دادن يك عكس به تنهايي و بدون هيچ منبع و ارجاعي وقبل از هر چيز بدون اطمينان از صحت و سقم آن به نظر من كار جالبي نيست.
3)نكته ديگر براي تمامي كاربران اينكه قرار نيست همه حرف همديگه رو قبول كنيم و گل و بلبل و سنبل و ... . يك همچين مكاني براي اين قرار داده شده كه افراد نظرات خودشون را با رعايت اصول به سمع و نظر ديگران برسانند و نهايتا يك مجموعه اطلاعات مفيد راجع به يك موضوع جمع آوري شود كه با مطالعه آن ، هر فردي به يك ديدگاه و نظر راجع به آن موضوع برسد.
4) امام شافعي مي فرمايد با كسي به صحبت و مناظره نپرداختم مگر اين كه دوست داشتم حق از جانب او مطرح شود. در واقع اين تمريني است براي اينكه ياد بگيريم به خطا رفتنمان در عين اينكه باور داريم كه سخنمان صحيح است امري امكان پذير است و دور از تصور نيست.
5) هدفمان از مطرح كردن نظر و يا مبحثي رساندن خير و سود به همديگر باشد

اللهم ارنا الحق حقا و ارزقنا اتباعه و ارنا الباطل باطلا و ارزقنا اجتنابه

برای نویسنده این مطلب ostadelyass تشکر کننده ها:
pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
ostadelyass
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 12, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 485 بار
تشکر شده: 272 بار
امتياز: 1050

پستتوسط pejmanava » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 12:59 pm

شما عامل شرّوفتنه  توسایت هستیدولی چون مدیر سایت هم دستش  باهات تو ی کاسست، فتنه گریت  هایدن  شده!

حالا که این طور شد بگیر بخون که برادران اهل تشیع نقد برسیشون چی هست  :

ودوباره چرت وپرت تحویل من نده چون من حاضر نیستم با افرادی مثل تو بحث کنم .

عضويت  / ورود
[/quote]

بله شما حق دارید اما کدام یک از مذاهب اعم از شیعه وسنی دست دادن با نامحرم را جایز دانسته اند ؟!!

علمایمان که این را بکند دیگر چ انظاری از دیگران خواهیم داشت اینان الگو هستند وااااااااااای بر مقلدین !

درضمن اون موضوع رو که گفته بودم درمورددست دادن بانامحرم تو سایتی که بهت گفتم (مستر لطفی )

موجود بود دارم والان با مدیر سایت در ارتباط هستم که این متنو برای بنده اماده کنن .

ختم کلام رو بنده اعلام میکنم ،و بحث رو با بعضیا مثل گریه کردن بر روی قبری میدونم که مرده ای در ون قبر نباشد.

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط pejmanava » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 1:48 pm

به به علم غیب هم دارید !!!!!!!!!!!!!
از کی یاد گرفتی پسر جون ؟!!!!!!!

همون اولاشو خوندم  وحوصله بحثو با شمارو ندارم برو دنبال بهانه تراشی برای بزرگانت من اونارو دوس دارم ولی خطا کار هم میبنمشون .

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط pejmanava » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 1:50 pm

اخرین ارسالات من در این مورد :

إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنزَلَ اللَّـهُ مِنَ الْكِتَابِ وَيَشْتَرُ‌ونَ بِهِ ثَمَنًا قَلِيلًا ۙ أُولَـٰئِكَ مَا يَأْكُلُونَ فِي بُطُونِهِمْ إِلَّا النَّارَ‌ وَلَا يُكَلِّمُهُمُ اللَّـهُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَلَا يُزَكِّيهِمْ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط pejmanava » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 5:46 pm

pejmanava نوشته است:اخرین ارسالات من در این مورد :

إِنَّ الَّذِينَ يَكْتُمُونَ مَا أَنزَلَ اللَّـهُ مِنَ الْكِتَابِ وَيَشْتَرُ‌ونَ بِهِ ثَمَنًا قَلِيلًا ۙ أُولَـٰئِكَ مَا يَأْكُلُونَ فِي بُطُونِهِمْ إِلَّا النَّارَ‌ وَلَا يُكَلِّمُهُمُ اللَّـهُ يَوْمَ الْقِيَامَةِ وَلَا يُزَكِّيهِمْ وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ

ختم کلام رو بنده اعلام میکنم ،و بحث رو با بعضیا مثل گریه کردن بر روی قبری میدونم که مرده ای در ون قبر نباشد.

مرگ باد برانانی که تهمت میزنند و ادعای علم غیب رادارندو مرگ بر تحزب گرایی.

آخرين ويرايش توسط pejmanava on سه شنبه اسفند ماه 22, 1391 12:38 pm, ويرايش شده در 2.
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

احترام به عقاید دیگران

پستتوسط uoshanaderpor » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 6:35 pm

احترام به عقاید دیگران

کاربران بزرگوار کاک و کاک پژمان همه ی ما همواره در عقاید، دیدگاهها و نظرات خود با دیگران متفاوت هستیم و هیچ کس مثل دیگری نیست.
امّا
این دلیل نمی شود قادر به تعامل و ارتباط با دیگران نباشیم.
:(   :D   :?   :)  

نکات لازم در بحث پیش امده ی شما دوستان عزیز البته با عرض پوزش و جسارت بنده رو باید ببخشید و لطفا دیگه اینو به بحث نکشونید!  فقط و فقط وظیفه ی خودم دونستم که برای حل بحثتون این مواردو دقت داشته باشیم:
•روشن بینی
•درک
•احترام

اوّل:

هرچه قدر هم که به صحّت گفته خود اطمینان دارید، قبل از اینکه حرفی بزنید، خوب فکر کنید. اگر احساس می کنید هیچ نقطه مشترکی از نظر فکری با نفر مقابل خود ندارید، بازهم در نهایت ادب و متانت تعامل کنید.

دوّم:

سعی کنید با وی همفکری کنید یا حدّاقل به نوعی وانمود کنید که او را درک می کنید. خود را جای دیگری بگذارید. با خود بگویید: "اگر من افکار او را داشتم، زندگی و دنیای من چه فرقی داشت و چطور بود؟"، با ادای این جمله در ذهن خود، می توانید افکار، احساسات و اعمال وی را بهتر درک کنید.

سوّم:

از انتقاد و سرزنش در مورد باورهای قلبی و عقاید دیگران خودداری کنید. این کار نه تنها باعث از دست دادن دوستان شما می شود بلکه منجر به خصومت نیز خواهد شد. اگر به باورهای مذهبی که سالها در درون وی ریشه گرفته است، توهین کنید و آنها را بی معنی بدانید، دیگر انتظار هیچ رابطه دوطرفه یا تفاهم را نداشته باشید. مهّم نیست چقدر آن عقاید را باور دارید، تنها با درک حدّاقل ظاهری می توانید بجای ایجاد دیوار و فاصله، پلی ارتباطی بسازید.
چهارم:

عقاید خود را به دیگران تحمیل نکنید، اگر در مورد باورهای خود، قصد متقاعد کردن فردی را دارید، می توانید با روشی مسالمت آمیز شروع کنید. انتظار پیروی وی از خودتان را نداشته باشید، او هم به عنوان یک انسان متفاوت از شما، حق انتخاب دارد. شاید به مرور زمان، با شما هم عقیده شود.

پنجم :

هر انسانی، تحت یک فرهنگ خاصّ و ویژگیهای ذاتی متفاوت، رشد کرده است. بنابراین منطقی نیست که در همان ابتدا، براحتی دیگر فرهنگ ها، عقاید مذهبی،  باورها، ارزشها، سنت ها، قوانین، منش زندگی و...را قبول کند یا حدّاقل واکنشی نشان ندهد و نمی تواند این تفاوتها را در ذهن خود درک کند، در مقابل او نیز، نیاز به این دارد که دیگران نیز عقاید و باورهای وی را لااقل بشنوند و بدانند. در سایه ی احترام، هر دو طرف می توانند هوّیت های خود را نمایان کنند.

و ششم:
بدون اظهار مخالفت و جبهه گیری، نظرات دیگران را گوش دهید، این خود بهترین روش برای ادای احترام است، البته که مجبور به پذیرش باورها و نظرات دیگران نیستید، امّا به یاد داشته باشید، در این حال شاید واقعاً نکته یا روشی جدید برای رسیدن به درجه ای بالاتر در زندگی، کسب کنید.

برای نویسنده این مطلب uoshanaderpor تشکر کننده ها: 2
ostadelyass (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
uoshanaderpor
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه خرداد ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 49 بار
تشکر شده: 90 بار
امتياز: 40

پستتوسط tareq » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 10:51 pm

یک کلام :
این عکس ضد آیه ای است که جناب مرسی روی میزش نسب کرده ، چون تقوا حکم میکنه از شبه بدور بود چه برسد به حرام صریح

بعد بازهم که از مظلوم نمایی و قیافه ی حق به جانی گرفتن دست نکشیدی

تو خودت چی خوندی جز چند جزوه با کاک ... یا عمو .... یا دو تا کلاس مخفی رفتی مسجد .... فکر می کنی علامه دهری و همه دیگه جزوه خوانن پیش تو حضرت شیخ الاخوان

من هم همانند کاک پژمان معتقدم حرف زدن با متعصب بی منطقی چون تو فایده ندارد همین جا بحث رو خاتمه می دم در ضمن هیچگاه دکتر قرضاوی از رسول الله صلی الله علیه وسلم به حلال و حرام آگاه تر نبوده و نیست و ایشان می فرمایند "اگر میخی را بر فرق سرت بکوبند از آن بهتر است که دست انساس بر نا محرمی بیفتد" حالا هر دلیلی می خواد سرهم کنه
والسلام

برای نویسنده این مطلب tareq تشکر کننده ها:

tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

پستتوسط asemani » دوشنبه اسفند ماه 21, 1391 11:54 pm

سیاست پدر و مادر نداره.

برای نویسنده این مطلب asemani تشکر کننده ها: 2
pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), yasna (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
asemani
کاربر سایت
کاربر سایت

تاريخ عضويت: شنبه اسفند ماه 18, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 20 بار
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 0

پستتوسط pejmanava » سه شنبه اسفند ماه 22, 1391 9:33 am

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط ostadelyass » سه شنبه اسفند ماه 22, 1391 11:15 am

سلام عليكم. لطفا تمومش كنيد.فكر نمي كنم اين به هم پريدن هاتون هيچ خير و منفعتي داشته باشه.

برای نویسنده این مطلب ostadelyass تشکر کننده ها:

نماد کاربر
ostadelyass
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 12, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 485 بار
تشکر شده: 272 بار
امتياز: 1050

پستتوسط pejmanava » سه شنبه اسفند ماه 22, 1391 12:12 pm

pejmanava نوشته است:

مرگ باد برانانی که تهمت میزنند و ادعای علم غیب رادارندو مرگ بر تحزب گرایی.

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط CafeWeb » سه شنبه اسفند ماه 22, 1391 4:56 pm

با سلام و احترام خدمت شما کاربران گرامی

لطفا در درج نظرات خود ادب نوشتاری را رعایت نمایید و از توهین کردن به هم دیگر بپرهیزید ، نظرات حاوی توهین حذف می شوند و در صورت نقض قوانین تاپیک بسته می شود .

با تشکر

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس
دینی ، علمی ، فرهنگی - اجتماعی
Www.Penous.Com , http://Www.Penous.ir  ,  http://Www.Penous.Net

واحد خبری پینوس
جدیدترین اخبار پاوه و اورامانات ، ایران و جهان
News.Penous.Com

برای نویسنده این مطلب CafeWeb تشکر کننده ها: 2
pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), yasna (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 1073 بار
تشکر شده: 906 بار
امتياز: 101619

قبليبعدي

بازگشت به عکس و فیلم

چه کسي حاضر است ؟