تصویری دیگر از اتاق محمد مرسی!

در این بخش عکس و فیلم در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط shaho » سه شنبه مرداد ماه 24, 1391 12:05 pm

سلام
اینی که گذاشتید چ ربطی به ما داره
درسته نوشته ی قورانی که توش هست مقدسه
ولی این مرد از اون سر دنیا چه ربطی به ما داره نشان دادن و یا ندادن عکس این اغا مشکلی از ما برطرف می کنه به نظرت؟
مشکلات ما نشناختن خودمونه
ما در حالی که خودمونو نشناختیم  در پی شناساندن کسایی دیگه هستیم
من نمی خوام کسی رو از انجام کاری منع کنم هر کس ازاد ولی قبول کنید ما مشکلات دیگه ای داریم
مشکل ما اتاق این اقا نیست به خدا
مگه اینجا از این ادم بزرگ تر نداریم
نماد کاربر
shaho
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 1, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 8 بار
تشکر شده: 165 بار
امتياز: 170

پستتوسط sobhan009s » سه شنبه مرداد ماه 24, 1391 2:38 pm

راست میگه شاهو مشکلات دیگه ای داریم
انسان بزرگ نیست:جز به افکارش.شریف نیست:جز به احساساتش.و  قابل احترام نیست:جز به اعمالش
نماد کاربر
sobhan009s
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 25, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 95 بار
امتياز: 20

پستتوسط shaho » سه شنبه مرداد ماه 24, 1391 9:42 pm

به ما ربطی نداره خدایی اخه اتاق فلان اقا به ماچی
چرا از خودمون نمی گید اخه خدایی زور داره بری از اتاق ی اقا عکس بزاری
نماد کاربر
shaho
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط ghazal66 » سه شنبه مرداد ماه 24, 1391 10:19 pm

سلام علیکم. برادر خوبم جناب شاهو:
این آقا یک انسان معمولی نیستن و رییس جمهور یک کشور بزرگ و تعیین کننده در معادلات بین المللی و جهان اسلام یعنی مصر هستن.
همون کشوری که برای رسیدن به موقعیت فعلی انقلاب کرد و شهیدان زیادی داد و الان زحماتشون نتیجه داده و یه رییس جمهور اسلام گرا دارن. کسی که به دنبال مال و منال دنیا نیست و تنها فکر و ذکرش کمک به خواهران و برادران هموطنشه. ان شاالله ما هم بتونیم از ایشون خداترسی و تقوا رو یاد بگیریم.
بعضی از ماها همین که به یک پست کوچیک دست پیدا میکنیم حتی دیگه نماز هم نمیخونیم و خدا و پیغمبر رو هم منکر میشیم اما این فرد که رییس جمهور یک کشور هستن اینقد متواضع هستن. باشد که از اخلاقیات قرآنی جناب محمد مرسی چیزهای زیادی یاد بگیریم.
با تشکر
ربنا  لا تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَ هَبْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ  رَحْمَةً إِنَّكَ أَنْتَ الْوَهَّابُ

نماد کاربر
ghazal66
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: يکشنبه ارديبهشت ماه 24, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 958 بار
تشکر شده: 732 بار
امتياز: 360

پستتوسط shaho » چهارشنبه مرداد ماه 25, 1391 9:05 am

ار داداش تو اگه دلت واسه اسلامت می سوزه و به فکر مردمی چرا بزرگای خودمون جرات نداری حرف بزنی
قبول دارم ادم بزرگیه این اقا ولی به خدا اون مصر اینجا کوردستانه
اگه پاش بیافته اونم از هزاران دشمن کورد واسه ی ما بدتر
چرا شما اینقد احساسی هستید
بابا ماهم عقل داریم شعور داریم ما هم انسانیم می دونیم چی درسته
چرا کسی جرات نداره بگه ناصر سبحانی کی بود چرا از ربیعی ها صحبت نمیشه حالا جنابعالی گیر دادی به گوردخمه ی این اقا متاسفم واقعا هر جور راحتی
نماد کاربر
shaho
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط ehsan94 » چهارشنبه مرداد ماه 25, 1391 10:31 am

سلام کاک شاهو
واقعا نمیدونم که چطوری از گذاشتن این عکس تو وب سایت برداشت کردین که انسانهای گرانقدری مثل ناصر سبحانی و محمد ربیعی فراموش شدن,من که شخصا هر چقدر عکس نگاه کردم به برداشت شما نرسیدم
حالا کاک شاهو منم چندتا سوال از شما دارم,آیا با این مباحثی که مطرح کردین مشکلات ما حل شد؟
آیا بهتر نبود به جای اینکه سریعا در مقابل این عکس جبهه میگرفتین یکم انصاف به خرج میدادین و حداقل به مفهوم اون آیه توجه میکردین؟و دقت میکردین که رییس جمهور یک کشور این تابلو رو رو میزش گذاشته؟آیا مایی که ادعای پاکی میکنیم اگر چنین مقامی برسیم خدا رو فراموش نمیکنیم؟
فکر میکنم اگر بدون تعصب به این سوالا جواب بدین علت چاپ این عکس رو خواهید فهمید
هر چند مفلسم,نپذیرم عقیق خرد
کان  عقیق  نادر  ارزانم  آرزوست
نماد کاربر
ehsan94
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 31, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 80 بار
تشکر شده: 37 بار
امتياز: -10

پستتوسط khaleghi » چهارشنبه مرداد ماه 25, 1391 7:09 pm

سلام
اولا ممنون از جان واسه این تصویری که گذاشتن حقیقتا که لذت بردم و همینطور تشکر میکنم و شکر خدا که فضای سایت اینقدرباز هست که اساتیدی مثل شاهو ی عزیز راحت نظر مخالفش رو بیان میکنهن
راسته که ایشون تو مصرن و ما تو ایران
درسته ایشون بزرگن و ما هم بزرگ داشتیم
درسته که ایشون رئیس جمهورن و ما هم رئیس جمهور داشتیم
درسته که ایشون عرب ن و ما هم کورد
درسته که ..........وما هم .........
همه ی اینا درست ولی داداش عزیز به نظر من که دوره ی این حرفا دیگه تموم شده حداقل برا مایی که ادعای ایمان داریم
دکتر شریعتی میفرمایند که : اسلام تنها حادثه ایه که آمد و قومی را برد و قومی رو آورد که بین این دو قوم تنها نامی و مکانی مشترک هست
میدونی معنی این حرف چی میشه ؟ یعنی فرهنگ جاهلی " أنصر أخاک ظالما أو مظلوما " رو اینبار به لفظ حدیث رسول الله ( صلوات الله علیه ) شنیدن .
میدونی یعنی چی ؟ یعنی دانه فلفل سیاه و خال محبوبان سیاه ، هردو جان سوزند ولی این کجا و آن کجا .
یعنی اینکه درسته هردو یه جمله ن ولی معناشون فرش تا عرش فرق داره
این تقریبا مقدمه رو گفتم که بیاد بیاریم که ما اسلام رو قبول کردیم و إن شاءالله اهل ایمانش هم هستیم دیگه حیفه فکر جهانیی که داریم رو به منطقه ای تقلیل بدیم
ما چطور به اسلام و ایمان آوردن یک آفریقایی ، آمریکایی و اروپایی افتخار میکنیم و داستان مجالسمون میشه ولی از اینکه یکی از خودمون داره اسلام و ایمان رو عملی میکنه (یا نعوذ بالله حداقل داره فقط ادعاش رو میکنه )وتنها مشکلش اینه که هم وطنی و هم ولایتیمون نیست ابراز نارضایتی میکنیم ؟
داداش من به فرموده ی شهید سید قطب : وطن ما اسلامه
یعنی هر مسلمانی برای ما هم وطن محسوب میشه تا زمانی که با اسلام حرکت کنه
یعنی مرسی برای ما همان حکم شهدای عزیزمون سبحانی و ربیعی و مفتی زاده رو داره و این اساتید هم برای شخصی مثل مرسی حکم سیدقطب و امام بنا و .....رو داره(بشرط همراهیشون با الله رب العالمین )
اسلام فرق نمیزاره چون میفرماید که ( إن أکرمکم عند الله أتقاکم)
راستی دقت کردیم که چرا اغلب داستانهای قرآن از بنی اسرائیله؟ اصلا دقت کردیم و تا حالا رو این سوال فکر کردیم که بنی اسرائیل چه ربطی به محمد و ابوبکر و عمر قریشی داره ؟
جوابش راحته (وَلَقَدْ ضَرَبْنَا لِلنَّاسِ فِي هَذَا الْقُرْآنِ مِن كُلِّ مَثَلٍ)
میدونی چرا ؟
چون (لَّعَلَّهُمْ يَتَذَكَّرُونَ )

داداشم اینه فرهنگ اسلامی که باید فرهنگ خودمون رو باهاش تطبیق بدیم
عرب و عجم فرقی نداره مهم ایمانه و خدمت بهش
مهم اینه که چطور حفظش کنیم و چطور از دل به زمین منتقلش کنیم  تا خلافت الله رو اجرا کرده باشیم
نام بردن از هرکسی و حرفا و عکساش رو ارائه دادن برای اینه که روش مون درست تر شه ، از زندگیش درس بگیریم
ایشون مصرین و عرب ، نگاش کنیم که اگر کارش درسته و ایمانیه و موفق ، ماهم اینبار برای ایرانی ها و کوردها اجراش کنیم (البته رو این تیکه هم تقریبا شرحی دارم و همینطور قبولش ندارم  که شرحش باشه وقت خودش )
داستاناشون حتی سبحانی ها و ربیعی ها رو هم واسه این باید بخونیم چون (لَقَدْ كَانَ فِي قَصَصِهِمْ عِبْرَةٌ  )
برای که ؟
برای (ّأُوْلِي الأَلْبَابِ)
که به اعتقاد من این نحوه نظر به داستاناشون همون سنت موکد و خیلی خوب زیارت قبوره به تعبیری
هرچند حرف زیاده ولی اولا إن شاءالله که رب العالمین شرح صدر و سهولت امر و حل عقدزبانم رو کرده باشه تا فقه قولم میسر شده باشه و اینایی که گفتم  صرفا بخاطر خشنودی خودش باشه و خالص
ودوما هم که إن شاءالله خودتون برید و ادامه ش رو برا خودتون پیدا کنید و دیگران رو هم ازش بهره مندکنید
جزاکم الله خیرا
ممنون از حسن حوصله ای که به خرج دادید
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

برای نویسنده این مطلب khaleghi تشکر کننده ها: 2
ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), sayf (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 7, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 42 بار
تشکر شده: 197 بار
امتياز: 470

پستتوسط shaho » چهارشنبه مرداد ماه 25, 1391 8:43 pm

با سلام خدمت شما برادر از اینکه توضیح دادید متشکر شما هم خیلی دارید تند میرید
من شاید ایمانم ضعیف باشه یا شایدم اصلا مث شما مسلمان نباشم
داداشم من شما معلومه سطح اگاهی دینیتون زیاده از نوشته هاتون
ولی من نظری دارم وتا اخر عمر از ان پیروی می کنم چون به نظر من و عقلم درسته و احساسی هم نیستم
من به این عقیده دارم چرا ما میایم اتاق ی مسلمان  که ی نکته ی کوچیک توش هست رو نشون می دیم ولی مسلمانا که به جای خود ولی نمیایم از ادیان دیگه که اینقد به جامعه ی بشری خدمت کردن رو نشون نمی دیم
به خدا اینا هم همشو از از قران گرفتن فرقش اینه که ما فقط خودمونو درست می پنداریم البته توهین به کسی نباشه خودم رو عرض م یکنم
چ گناهی داره از ادیان دیگه روش و رسوم خوبشون و بگیریم ومث اتاق این اقا نشون بدیم گنا داره؟به خدا اینا به جامعه ی مسلمانان بیشتر کمک می کنه
به نظرت چرا در بین جوانان اسلام  کم رنگ تر شده شاید این چند شهر خودمون بهتر باشه اما شهر های بزرگ چی؟اسلام باید جذاب بشه ن با حرف و عکس با عمل با تکنولوژی ...........................
نمی دونم شاید طرز فکرمون بهم نمن و تا اخر ازش دفاع می کنمخوره ولی این نظر و عقیده ی
نماد کاربر
shaho
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط khaleghi » پنج شنبه مرداد ماه 26, 1391 3:47 pm

سلام
(اللهم رب اشرح لی صدری و یسر لی امری و احلل عقده من لسانی یفقهوا قولی )
داداشم ممنون از نظرت و معتقدم به فکرت
اما
با کمی چکش کاری
منم معتقدم که تا نزدیک هست ،دور چرا؟
تا همسایه هست ،همشهری چرا؟
و همچنین بر این فکر ثابتم و اعتقاد هم دارم (چیزیه که از قرآن یادگرفتم و إن شاءالله که درست هم هست که اگر بود" هذا من فضل ربی " و اگرهم غلط
، چیزی نیست جز نظر شخصی خودم نه حرف اسلام و دین )که :
مسلمان واقعی(اونی که واقعا خلافت الهی لایقشه )کسیه که تو کتابخونه ش کتاب مارکس هم باشه (مارکس مجازیه از کل مخالفین اسلام)و بخوندش
استدلالم اینه که
1)هدف همه ی اهل ایمان از اعمالشون رضایت رب العالمینه
2)الله از هرکسی که  راضی باشه تو بهشت با نعماتش ازش پذیرایی میکنه
3)قرآن هم میفرمایند که :فَبَشِّرْ عِبَادِي الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ اَحْسَنَهُ.
پس در نتیجه
"باید از همه شنید و با همه گفت و از همه نوشت و برا همه خواند"
اینه نظر اسلامی من
و بر همین اساس هم میگم باهات هم عقیده ام  ولی قسمت " چکش  کاریش " اینه که نشان دادن کسایی خودی( یعنی هم وطن که به قول سیدشهید: وطن ما اسلامه ( و هم وطنمون هم مسلمان )مانعی برای این نمیشه که نریم کار و خدمات کسایی خارج از این دین رو نشان بدیم بلکه تقریبا میشه در طول همین راه هم محسوبش کرد
هیچ مانعی هم نداره
اصلا اصل تو این دنیا ( به اعتقاد مذهبی خودم ) خدمته به خلق خدا ( کافر و مسلمان نداره بلکه عموم مخلوقات و انسانها مد نظره )
اسلام بر همین اساس به عنوان یکی از مکاتب بشری و کاملترین و الهی ترین و انسان ساز ترین مکتب حال حاضر تا قام قیامته این دنیاست و مثل بقیه ی مکاتب الهی و بشری ادعای خدمت به خلق الله رو داره( ما هم اگه طرف بی طرفی رو بگیریم و فقط منطقی و از رو انصاف به همه شون نگاه کنیم اونموقع دستمون میاد که کدوم برحقه و درصددیم که افراد خوبش رو سید و آقا ی مردم کنیم چون همونطور که مشهوره ( سیدالقوم ، خادمهم )
من میگم که باید خوبی های همه رو بی کم و کاست نشون داد ولی باید طوری نشه که مخاطب این شعر استادحافظ  قرار بگیریم که ( آنچه که خود داشت ز بیگانه تمنا میکرد)
وقتی قبول داریم که کاری و رفتاری خوبه و خداپسندانه و انسان دوستانه و در راستای خدمت به خلقه و نمونه ی داخلیش رو هم داریم چرا اون رو نگیم و ( که با نگفتنمون تو همچین مکانهایی باعث میشه که کارشون فراموش بشه و دیگه ندونیم که برا همچین کارایی خوب فاعلی خودی هم داریم و یا داشتیم)
هدف همونطور که گفتم ( خدمت به خلق الله ه )
پس فرقی نداره کافر باشه اون خادم یا مسلمان
تنها فرقش برا ماست که دلگرم میشیم ، افتخار میکنیم و میتونیم این ادعا رو بکنیم که ما هم برا این جامعه ی انسانی و برا اصلاحش خدمت مکیکنیم ، باید با نشون دادن چنین چیزایی بگیم و ثابت کنیم که دینمون و اعتقادمون ، دین صرفا تو مساجدنیست ، دین فقط روزه و ذکر نیست بلکه دین خدمته ( اینم نمونه ش ) و این اعمالی هم که گفتم برا خوبتر خدمت کردنه و موفق تر بودن (باذن الله )
شرحش زیاده و بسطش طولانی
أن شاءالله یه روز بشینیم کامل بیانش کنیم
منم باهات هم عقیده ام ولی بااین تفاوتی که عرض کردم
ممنون از حسن حوصله ی دوباره ت
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

برای نویسنده این مطلب khaleghi تشکر کننده ها: 2
ehsan94 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 7, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 42 بار
تشکر شده: 197 بار
امتياز: 470

پستتوسط shaho » پنج شنبه مرداد ماه 26, 1391 4:22 pm

سپاس برای شما دوست گرامی
متین من 23سالمه تقریبا.
ترم هفت منابع طبیعی هستم
نماد کاربر
shaho
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » پنج شنبه اسفند ماه 9, 1391 12:38 am

!
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط pejmanava » شنبه اسفند ماه 19, 1391 11:45 pm

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها:
tareq (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط tareq » يکشنبه اسفند ماه 20, 1391 9:04 pm

سلام

دیگه جای بحثی نموند با این تصویر که بعضی از افراد سنگش رو به سینه می زنند :twisted:
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

پستتوسط asemani » يکشنبه اسفند ماه 20, 1391 9:47 pm

اوووووووووووه چه دعوایی .
تا وقتی کع ما نشستیم سر یه مسئله کوچیک این همه بگو مگو می کنیم دیگه معلومه کجای کاریم.
ببینید دوستان ما سر یه مسئله ای به این کوچکی این همه اختلاف داریم و بگو مگو می کنیم چطور شما از یکی انتظار دارین یه کشور رو با همه سلایق مدیریت کنه اون هم بدون دردسر یه کم هم خودتون را با تمام شرایط جای اونا بذارین
نماد کاربر
asemani
کاربر سایت
کاربر سایت

تاريخ عضويت: شنبه اسفند ماه 18, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 20 بار
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 0

پستتوسط pejmanava » يکشنبه اسفند ماه 20, 1391 9:57 pm

دوستان ،برادران محترم اینجا نه دعوایی رخ داده ونه داریم با هم میجنگیم .

بلکه اینجا ی عمل حرامی رو مرتکب شدن،که اگی فردی در اینباره نظری داره بگه ونه اینکه بخواییم خدایی نکرده حکم کفر رو به این مرد بزرگ بچسپونیم و

اقای لطفی به شما میگم که بیخود برای خود تون میدوزید و میبافید()عامل بحث و بگو مگو  در سایت میباشد 0 شما از کجا میدونید که منظور اقای طارق این بوده!!!

و همه ماها میدونیم که دست دادن با نامحرم چ حکمی رو داره واگه نمیدونید هم من از شیخ قرضاوی براتون ی نوشته ای رو میزارم  تا بدونید حکمش چیه .

دوباره تکرار میکنم زود قضاوت نکنید و برای هیچ یک از ما ها درست نیست که سوءظن داشته باشیم .

وسلام علیکم .
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

بعدي

بازگشت به عکس و فیلم

چه کسي حاضر است ؟