کشتار غیر نظامیان (رهبر القاعده پاسخ می دهد) زیر نویس فارسی

در این بخش عکس و فیلم در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط tareq » يکشنبه مهر ماه 9, 1391 5:38 pm

سلام متین جان چرا این همه موضوع رو پیچیده می کنی هرکی بخونه می دونه حق با ناصر السنه و آنتی دموکراسیه .
الحق تو فقط حرف خودت رو می زنی یکم سعه صدر داشته باش از همون اول مثنوی هفتاد منت باز مظلوم نمایی را شروع کردی : من را ملامت کنید و کافر بخوانید  :!:  :!:
آخه کی به خاطر این جور دیدگاه های آبکی تو را تکفیر میکنه فوقش بگه گمراهی و چیزی نمی دانی سرت کلاه رافته :lol:  :lol:  :lol:
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

پستتوسط Mmm » يکشنبه مهر ماه 9, 1391 10:34 pm

آنتی دموکراسی عزیز: باور کن برای همین نوشته ی اخیرت که در موردِ ارتباط القاعده با ربیع العربی بود سطرهای فراوانی نوشته بودم که لحظه ای از شر شیطان به خدا پناه بردم و آن را پاک کردم.
ولی فقط یک خواهش دارم: قسمتهایی از نوشته هایم را که فکر میکنید تهمت و افتراء بوده است مشخص کنید و آن را برای این حقیر و سایر بازدیدکنندگان تبیین کنید تا بلکه روشن شوم و این دیگر این حرفها را در جایی دیگر نزنم؛ در غیر اینصورت، این شما هستید که به این حقیر تهمت و افتراء زده اید و در قبالِ این اتهام مسئول هستید.
دلم میخواهد بازهم تاکید کنم که بنده در پاکنیت بودنِ آن مجاهدان شکی ندارم و إن شاء الله خداوند با نیتهایشان معامله کند.

همچنین، هرگز گمان نکنید که فریفته و فریبخورده ی همان غولهای رسانه ای هستم؛ اتفاقا همیشه در مجالس عمومی دوستانه و دانشجویی، علیهِ همان رسانه ها حرف زده ام و هرگز از آنها حمایت نکرده و نمیکنم و دشمنی آنان با اسلام را همیشه یادآوری کرده ام و هرگز آنان را دلسوز اسلام و مسلمین نمیدانم، چه رسد به اینکه تحلیلهایشان را پذیرا باشم.

به هرحال  برادر بزرگوارم، بنده نیز با شما موافقم؛ قضاوت را به خوانندگان واگذار خواهیم کرد؛ آنان خودشان شعور و انصاف دارند و إن شاء الله خودشان نظرهایمان را سبک و سگنین خواهند کرد و نتیجه گیری خواهند نمود!

طارق جان،برایت احترام ویژه ای قائل بوده ام و قائل هستم و قائل خواهم بود؛  ولی حقیقتا در جوابِ بعضی از نظرهایت نمیدانم چه بگویم؛ فقط برای خودم خیلی ناراحتم...

این نظرم را نیز با داستانی از امام بناء تمام میکنم!

یکی به امام بنا گفت: من از شما بدم می آید. ایشان گفتند: ولی من شما را دوست دارم. آن مرد جواب داد: من بخاطر خدا از شما بدم می آید؛ امام گفت: حالا محبت من برای توبیشتر گشت، چون تو گمان می کنی من با خدا به مبارزه برخواسته ام و تو بخاطر او از من بدت می آید؛ می ترسیدم بخاطر دنیا و آنچه در آن است از من بدت آمده باشد....

آری برادران، من برآشفتن شما بر خود و بد و بیراه نثارم نمودن را که بخاطر خدا است از هر مدح و ثنایی عزیزتر می دارم. وهمه ی عفوها نزد آن محبوب نازنین است و بارش آن را برایتان می طلبم.
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط tareq » يکشنبه مهر ماه 9, 1391 11:00 pm

سلام
متین جان
بی جنبه یه کم جنبه داشته باش
بعدا تقصیر خودته نمی دونی چی می نویسی منم سر به سرت می ذارم :twisted:
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

پستتوسط antidemocracy » يکشنبه مهر ماه 9, 1391 11:06 pm

سلام علیکم
برادر عزیز متین جان همانطور که گفتم دیگر جواب نمی دهم و فقط درخواستی را که داشتی پاسخ می دهم، شما وقتی می گویی : " و هیچکس حق ندارد بخاطر این رفتار بنده، من را ملامت کند و یا کافر بخواند و یا بی احترامیهایی را بارم کند! البته از نقد و پاسخ های علمی استقبال خواهم کرد. به هرحال برویم سراغ اصل مطلب! "
این یعنی ما تندرو بوده دیگران را چون مخالف ما سخن می گویند ! بی دلیل تکفیر کرده و ملامت می کنیم و از نقد و پاسخ علمی چیزی نمی فهمیم ؛ و تا طارق هم نوشته این نوعی مظلوم نمایی بوده و به نظر خودم هم نوعی دور زدن نا عادلانه طرف مقابل است.
همین اندازه کافی است و به موارد دیگر اشاره نمی کنم.

راستی طارق جان کمی جدی باش و تیکه پراکنی نکن بحث جدی جای شوخی نیست.
‏قال الله تعالی : «إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُ»

برای نویسنده این مطلب antidemocracy تشکر کننده ها:
tareq (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 15, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 34 بار
تشکر شده: 59 بار
امتياز: 80

پستتوسط Mmm » يکشنبه مهر ماه 9, 1391 11:23 pm

البته بنده هرگز شما برادر عزیز را به این صفات متهم نکرده ام؛ هرچند  که بخاطر بیانِ این حرفها حکم تکفیر و تفسیق خیلی ها  از جانبِ هوادارانِ القاعده صادر شده است؛ اما به هرحال، منظور بنده شما نبوده اید و از سوءتفاهم پیش آمده عذر میخواهم.

خوشحال میشوم اگر قسمتهایی را که در متن اتهام میدانید، آنها را برایم مشخص کنید.
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط antidemocracy » دوشنبه مهر ماه 16, 1391 12:21 am

سلام

فقط خواستم بگم می خوام مطلب به صدر مطالب بازگرده
:lol:  :lol:
‏قال الله تعالی : «إِنَّ اللَّهَ وَمَلَائِكَتَهُ يُصَلُّونَ عَلَى النَّبِيِّ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا صَلُّوا عَلَيْهِ وَسَلِّمُ»
نماد کاربر
antidemocracy
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 15, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 34 بار
تشکر شده: 59 بار

پستتوسط Mmm » دوشنبه مهر ماه 16, 1391 1:21 am

دستت درد نکنه؛ اتفاقا من هنوز هم خیلی مشتاقم بدونم چه تهمتهایی رو به القاعده وارد کردم؛ اگر بگیدشون ممنونتون میشم؛ اگه خطایی روی حرفام  وارد باشه، حتما اصلاح خواهم کرد.
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط pejmanava » چهارشنبه دي ماه 6, 1391 10:25 pm

Matin نوشته است::roll:

ببینین پسر جون، من هی میگم که هیچی نگم ،ولی باز م این جور رفتاراتو میبینم  باعث میشه که انگشتامو رو کیبورد فشار بدم وبهت بگم ک:

اخه پسر جون میدونی جهاد چیه ؟!

میدونی پدرو مادرت کشته بشن  یعنی چی ؟!

میدونی خواهر برادر کوچیکت تیکه پاره بشن یعنی چی ؟!

پسر جون میدونی دین چیه ؟!دین مساله ساده ای نیس ک شما با چهار تا کلمه عربی که یاد گرفتی بایی و واسه هر کی که خواستی حکم بدی !!

بعدشم این  کارای جناب عالی پشتوانه میخواد و اونم خود سایته ،مدیر سایت باوجود این همه توهیناتی که انجام میدی تذکر  ی بهت نداده ک هیچ بلکه

از مابقی کاربرای دیگه جدا سازی تون رو هم کرده و  ی  جوری نشونتون میده ک انگار کی هستین !!!
(Matin)

اهای اقای کافی وب شما هم با این پسر جون شریک جرم هستید !!

نمیدونم چ حکمتی داره ک شما اینجوری رفتار  میکنید ولی من اینو میدونم اونایی که دین رو دوست داشته باشن از این اخلاقاروندارن

شماها کلا دوست دارید واسه حزبتون کار کنید !!!نه برای خدا !!!

ابن عثیمین میفرمایند که :احزابی مانند اخوان ،سلفی ،صوفی و... همه وهمه بدعت هستن وبنده رای ایشون رو در این مورد قبول دارم ،متین جان

،گل پسر دس بردار خودتو با این کارا خراب نکن لااقل کار ی کن که بتونی در بارگاه الله سرتو بالا بگیری !!!

برای حزب خود کار نکنیم و تنها هدفمان رضای الله باشد .

ب خود بیاییم !!

"إن أريد إلا الإصلاح ما استطعت و ما توفيقي إلا بالله عليه توكلت و إليه أنيب"

وخواهشا در جواب این تایپیک بنده هیچ چیزی رو ننویسید ، فایده ای نداره  ،فقط و فقط  فکر کن و دراخر =به خود بیاییم !

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط Ibn-hajar » چهارشنبه دي ماه 6, 1391 11:03 pm

السلام علیکم...
کاش یک مقدار بزرگوار مینوشتید...
نماد کاربر
Ibn-hajar
کاربر سایت
کاربر سایت

تاريخ عضويت: چهارشنبه دي ماه 5, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 1 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

پستتوسط islamman » جمعه دي ماه 8, 1391 2:49 pm

سلام  دوستان گرامي
هر مطلبي رو ميخوندم تصميم داشتم براش جوابي رو بنويسم  اما باز مطلب بعدي که نياز به جواب داشت و باز مطلب بعدي و...
در نهايت تصميم گرفتم به ذکر چند مورد واضح و شفاف اشاره کنم و نه جواب مطلب خاصی رو بدم
اولا  ما ممکنه واقعا از لحاظ اعتقادي اينقدر با هم اختلاف داشته باشيم و اگه آنها را  بيان کنيم يا به زبان بياريم (مثل الان) کسي که ديد وسيع و بازي از اين اختلافات نداشته باشه و کسي که سينه ي باز و سعه ي صدري نداشته باشه ممکنه دلش بگيره و ممکنه با خودش بگه آخه اين چه جور دين و اعتقاديه که حتي تو يه شهر کوچيک اين همه دوستان و برادران با هم کل کل ميکنند!!
پس بیان این اختلافات باید با آرامش و بر اساس متون دینی و استنباطی باشه که از اونها داریم و دیگه دیگران رو متهم نکنیم به...
اما در مورد این مطلب در این بخش باید عرض کنم که:
دوست من که به نوعی با کارها و فعالیتهای گروه القاعده مخالفید من نمیخوام بگم موافقم یا ... اما همین رو میدونم که نظر دادن  در مورد کارهاشون به این سادگی هم نیست قبل از هر چیز باید به تمام متون دینی و سیره ی پیامبر در مورد کیفیت جهاد ایشان(پیامبر) با دشمنان آگاه باشیم چون ممکنه حتی شخص پیامبر ص هم کارها و تصمیمهایی انجام داده باشه که اگه به ظاهر قضیه نگاه کنیم عاقلانه نباشه اماچون متون دینی یعنی قرآن و سنت اون رو تایید میکنه پس میگیم که اونها بهتر میدونند اما بعد از یک اشراف نسبی به این مسائل باید واقع حال امروز مسلمانان رو بدونیم و حتی واقعیت سیاست حاکم بر جهان رو هم درک کنیم و الیته این واقعیتها همونطور که خیلی از دوستان عرض کردند نمیشه از طریق رسانه های غربی بهشون رسید چونکه به نوعی رسانه های اونها رسانه ای غیر مسلمان هست و میشه با شاعران کفار دوران پیامبر مقایسه کرد
آیا هیچ صحابه ای در اون دوران به شعری یا مطلبی که یکی از سخنگوها ی کفار میگفتند باور می کرد و یا تحت تاثیر قرار میگرفت؟؟
قطعا که نه
اما دوست گرامی و برادر عزیزم باور کن من به حسن نیت شما و سایر دوستان موافق و مخالف ایمان دارم ولی در نهایت توصیه ام به همه از جمله خودم اینه که برای رسیدن به حقیقت باید اینقدر شجاعت رو در خودمون سراغ داشته باشیم که با وجود ایمان تقریبا کامل به اعتقادات و دیدگاه های خودمون و تلاش برای دفاع از اونها احتمال اشتباه رو در دیدگاهمون داشته باشیم و بدانیم اگه ما اشتباه کنیم و قبولش کنیم دین مورد نقد  نیست این استنباط ما از دین بوده که اشتباه بوده و اگه خدا بخواد تصحیح بشه

برای نویسنده این مطلب islamman تشکر کننده ها:
ostadelyass (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
islamman
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 18, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 25 بار
امتياز: 10

پستتوسط maysam_b » جمعه دي ماه 8, 1391 3:02 pm

سلام الله علیکم
اعوذ بالله من الشیطان الرجیم ، بسم الله الرحمن الرحیم

مُّحَمَّدٌ رَّسُولُ اللَّهِ وَالَّذِينَ مَعَهُ أَشِدَّاء عَلَى الْكُفَّارِ رُحَمَاء بَيْنَهُمْ ... سوره : الفتح آیه : 29

و

لَقَدْ كَانَ لَكُمْ فِي رَسُولِ اللَّهِ أُسْوَةٌ حَسَنَةٌ لِّمَن كَانَ يَرْجُو اللَّهَ وَالْيَوْمَ الْآخِرَ وَذَكَرَ اللَّهَ كَثِيرًا / سوره : الاحزاب آیه : 21

و

حَسْبُنَا اللّهُ وَنِعْمَ الْوَکِيلُ / آْل‌عمران/173

و آخر دعوانا ان الحمد لله رب العالمین

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

برای نویسنده این مطلب maysam_b تشکر کننده ها:
pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
maysam_b
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 10, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 193 بار
تشکر شده: 316 بار

قبلي

بازگشت به عکس و فیلم

چه کسي حاضر است ؟