بذارید حرفشو بزنه!!

در این بخش شعر و نوشته های ادبی مختلف قرار دارد

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

پستتوسط kermanshah » سه شنبه آبان ماه 16, 1391 6:13 pm

loveaislam نوشته است: اصل این همه برخورد و سرزنش طارق فقط تهاجم به چند نفر از اعضا نیست بلکه مسائل پشت پرده باعث آن شده است!

داره جالب میشه والا ... ببخشید میشه بپرسم چه مسائلی پشت پرده است که ما بی خبریم و شما با خبر ؟

loveaislam نوشته است:  حالا حالاها هم از شُک موضوع خارج نشده و در به در دنبال این هستن که بدانند لاواسلام و انتی دموکراسی و ناصر السنه کی هستن؟؟؟؟؟  

فکر نکنم اینقدر مهم باشه شناختن شما ... شما هم مثل ما یه آدم هستین و مسلمان ... همین کافیه

loveaislam نوشته است:  من و هر مسلمان خارج از قید و بند حزبی با اخراج طارق مخالفیم

سایت قانون داره ... قانون تصمیم میگیره ، نه من و شما

loveaislam نوشته است:
راستی چرا برای درک موضوع بجای مراجعه به خود طارق به اطرافیان او گیر می دادید

ظاهرا 5 بار بهش تذکر دادن و اونم باز به تمسخر کردن و بی ادبی و تهمت ادامه داده و طبق قانون اخراج شده و اطرافیانش اومدن گیر  دادن به مدیر و کاربرا ... ما که به کسی گیر ندادیم
نماد کاربر
kermanshah
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 12, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 15 بار
تشکر شده: 20 بار
امتياز: 0

پستتوسط Mmm » سه شنبه آبان ماه 16, 1391 7:55 pm

سلام؛  فقط خطبه هایی که مخاطبش شخصیتِ بنده است را جواب میدهم:

برادر عزیز، بنده روز عیدِ قربان، عمدا  به آن کافینتی آمدم که غالبا طارق را در آنجا می دیدم؛ فارغ از تمام بی احترامیهایی که برادر طارق با لطفِ خویش به بنده مرحمت فرموده بودند، او را محکم در آغوش فشردم و دعای «اللهم اغفرلی و لأخی الکریم» را در لای گوشش خواندم و خواستم بداند که این حقیر هیچگاه اجازه نخواهم داد اختلافاتِ فکری باعثِ فاصله گرفتن دلهایمان شود. حال اینکه برداشتِ شما از این رفتار من چه بوده، برایم هرگز مهم نیست و از آن هر تفسیر یا استفاده ای که میکنید، مبارکتان باد.

در موردِ کشفِ هویتِ شما و دوستانتان، باید بگویم اصلا پیگیر چنین قضیه ای نبوده ام، چونکه اصلا وقتی برای این کار ندارم؛ و در اندک مدتی که در روانسر بودم حتی وقت نمیکردم به نزدیکترین بستگانم سری بزنم؛ و به گمانم  توهم خود مهم بینی و آرزوی خودغالبی  در وجودِ شما  آنقدر اشباع شده که هم اکنون بروز آن برایتان اجتناب ناپذیر گشته است؛ باری این حقیر، شما را درک کرده و اگر توجه کرده باشید همیشه سعی کرده ام در این زمینه پاسختان را ندهم تا بلکه زمینه ای فراهم شود برای تخلیه ی این روحیه ی شخصیت سوز و سایر خصائص مشابه.

همچنین، این حقیر هرگز نزدِ کسی اسم طارق عزیز را نبرده ام؛ زیرا  آنقدر عناوین مهم و برنامه های ضروری ذهنم را به خود مشغول کرده اند که «گفتگوها و فعالیتهایم در پینوس» در میانِ آنها گم است و اتفاقا این گپ زدنهایم با امثالِ شما عزیزان در پینوس، برایم به مثابه ی یک تفریح مباح یا تکمیل اوقاتِ فراغت با فعالیتهای سالم است!
حال اگر گمان میکنید ادعای اخیرم ناصواب است، نام فرد یا افرادی را که نزدِ آنان در مورد طارق حرف زده ام، بگویید؛ شاید زده باشم و یادم نباشد.
به هرحال بنده این اتهام را انکار میکنم، و چون شما تهمت را زده اید  پس عقلا و شرعا  اثباتِ مستدل و متقنِ آن نیز، وظیفه ی خودِ  شماست.

با احترام
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط pejmanava » سه شنبه آبان ماه 16, 1391 10:35 pm

kermanshah نوشته است:سلام
واقعا که 70 نظر داده شده  در مورد اخراج  یک کاربر ، آیا بهتر نبود تمام این وقتی که در اینجا صرف شد برای ارائه نظرات مفید در زمینه ی مطالب فرهنگی ، اجتماعی ، علمی و دینی سایت داده میشد که کاربران دیگه استفاده ببرن ؟
بنظر من باید قیامت جوابگو باشیم که چرا وقت مون رو تلف کردیم بابت چیزی به این بی ارزشی ( اخراج ده روز طارق ) ؟ ( احتمال زیاد طارق اگه بیاد بعدا سایت همه مونو مسخره بکنه و بگه اینا رو باش چقدر بیکارن دارن در مورد اخراج من بحث میکنن و بخنده بهمون )

مدیر جان باید خیلی وقت پیش جلو این بحث رو میگرفتی و تاپیک رو قفل میکردی ، قانون سایت گفته فرد خاطی باید اخراج شه دیگه این نیازی به بحث کاربران نداره و باید اخراج شه تمام

برادر
سلام علیکم
برای بنده خیلی ایمپورت میباشد که یکی از کاربران این سایت اخراج بشه ولو برایه یک ساعت هم باشه !!
وحالا که شما براتون مهم نیست میتوانید در این تایپیک نظر دهی ننمایید !!!و این گفته بنده را به خاطر بسپارید !!
وخواهشا موضوع رادگر بیشتر ازاین کش ندهید.

وتوفیق من الله العزیز
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط ModireTalar » چهارشنبه آبان ماه 16, 1391 2:36 am

سلام و عرض ادب

کاربران گرامی تاپیک قفل گردید .

امیدواریم دیگر شرایطی پیش نیاید که چنین اتفاقاتی بیفتد و کاربری اخراج یا تاپیکی قفل گردد .

احترام متقابلا احترام در پی دارد ؛ اگر به قوانین سایت بی احترامی شود با کمال احترام با بی احترامی ها برخورد خواهد شد . کاربر خاطی هم تفاوتی نمی کند از چه صنف و قشری با چه فکر و اندیشه ای و از کجای این کره ی خاکی باشد .

کاربرانی که مورد تذکر ما واقع شده اند دیگر متذکر نخواهند شد و مستقیما با آن ها برخورد خواهد شد . ( حذف مطلب ، مسدود شدن کوتاه مدت و اخراج از سایت )

پیروز و سربلند باشید . . .

برای نویسنده این مطلب ModireTalar تشکر کننده ها:
ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
ModireTalar
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 26, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 633 بار
تشکر شده: 275 بار
امتياز: 2640

قبلي

بازگشت به شعر و نوشته های ادبی

چه کسي حاضر است ؟