پــ نه پــ هاى‌ جدید خرداد ماه ۱۳۹۱

در این بخش مقالات در زمینه فرهنگی و اجتماعی قرار داده می شود

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

پــ نه پــ هاى‌ جدید خرداد ماه ۱۳۹۱

پستتوسط osamehnikraftar » شنبه ارديبهشت ماه 30, 1391 5:10 pm

یارو کچله روی کلش یه خال داره اندازه ۱۰ تومنی ، رفیقم میگه اون خالِ ؟ گفتم پَ نه پَ دکمه Power اگه دست بزنی یارو خاموش میشه ! …
استاد اومده برگه تمرین داده , یکی از بچه ها میپرسه استاد حل کنیم ؟
استاد گفت : پ ن پ ببر واسه مامانت سبزی بخر بزارتوش…!
رفتم مغازه یه سبد پر خرید کردم ، یارو میگه : کیسه هم میخوای ؟ پَ نه پَ فرغون آوردم با اون می برم
به رفیقم میگم توی باغ نیستی چرا ؟ میگه یعنی متوجه نیستم ؟ گفتم پَ نه پَ توی کوچه ای ! بفرما داخل جلوی در بده !
خواهرزادم میگه دایی !!! گاو بچه زاست ؟ گفتم پَ نه پَ تخم میزاره اندازه هندونه !
صدای خر و پفش کشتمون!!!تکونش دادم از خواب پرید گفت صدای خر و پفم اذیتت میکنه ؟ گفتم په نه په جنس صداتو دوست دارم فقط میخواستم بهت بگم تئ ائج که میری رو تحریراتش بیشتر کار کنی
رفتم بستنی بخرم . صف واستاده بودن . یارو اومده میگه آقا صفه !؟ په نه په دیوار دفاعیه واستادیم ضربه ایسگاهی بزنن !!
اومدم خونه میگم سلام دیدم مامانم زل زده تو چشام، میگم چی شده میگه هیچی فقط داشتم فکر می کردم که چی بگم که تو پ نه پ نگی.
مادربزرگم آلزایمرگرفته فامیلمون میگه اثرات پیریه؟ میگم پ ن پ بسوزه پدرعاشقی
رفیقم میگه وای یعنی این امتحانو میدیمو میریم که میریم . . .
میگم پـَـَـ نــه پـَـَــــ وامیستیم، یه آبو جارو هم میکنیم کف سالن رو، گناه دارن!!
خانومه وایساده بود جلوی پله برقی نمیرفت روش. دوستم میگه یعنی میترسه؟ پـَـَـ نــه پـَـَـــ مونده با پای چپ بره ثواب داره یا با پای راست!!
بچه داییم به دنیا اومده .. همه خوشحال و اینا .. مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخاین براش اسم بذارین؟… پـَـ نه پـَـ میخایم همین جوری ولش کنیم اسمش بشه:… نیو فولدر!!!
رفتیم جنگل کنار رودخونه چادر زدیم. یه درخت از ریشه کنده شده بود و افتاده بود تو آب. دوستم میگه درخته کنده شده. گفتم پ ن پ گرمش شده پاهاشو گذاشته تو آب خنک بشه.
تا دو ساعت بعد نصف شب داریم صفحات پ ن پ رو میخونیم , خسته و کوفته به داداشم میگم چراغو خاموش کن. . .
میگه میخوای بخوابی؟
میگم نه تازه فیلم پ ن پ رو دانلود کردم خواستم اتاق جو سینما بگیره!
دارم بصورت تخصصی در مورد معایب جوک های په نه په برای اساتیدم صحبت میکنم و میگم معایب اون در چند سال آینده در جامعه روشن میشه .
استام جامعه شناسیم میگه په نه په اینهمه آدمه که میان تو ۴جوک مطالبشو میخونند از کره مریخ اومدن چند روزی مهمونمون باشن !

برای نویسنده این مطلب osamehnikraftar تشکر کننده ها: 2
khozaima (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), naseh_azizi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
osamehnikraftar
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه دي ماه 13, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 126 بار
امتياز: 30

پستتوسط Mmm » شنبه ارديبهشت ماه 30, 1391 8:35 pm

به به!
اسامه جان مي بينم كه راه افتادي؛ يادم باشه برگشتم دمپايي ابري برات بخرم ! :wink:
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط maysam_b » يکشنبه ارديبهشت ماه 31, 1391 10:51 am

بقول کاک متین به به اسامه جان /.

می بینم در این زمینه برای کاک متین رقیب پیدا شده !!!!!
يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!
نماد کاربر
maysam_b
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 10, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 193 بار
تشکر شده: 316 بار
امتياز: 80

بازگشت به مقالات

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 6 مهمان