فعالیت عملی: با هم کتاب بخوانیم *( کتاب دوم: الگوی هدایت از دکتر صلابی )*

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه فرهنگی و اجتماعی قرار داده می شود

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

پستتوسط RafterW » چهارشنبه خرداد ماه 10, 1391 10:16 am

با عرض سلام دوباره
با تشکر از مدیر محترم به خاطر لطفشان

به ترتیب:
کاربر گرامی Noha چون مبنای کار ما بر تصمیم جمع است اجازه دهید فعلا جمع بندی همان یک روز بماند مگر اینکه بتوانید نظر اکثریت را جلب کنید که تسلیم رای جمع خواهیم بود (انشاءالله که ناراحت نخواهید شد چون قرار است کارمان جمعی باشد و با تصمیم جمع کار کنیم.)

برادر محترم هاوری
...اولا تشکر می کنم که بی خبر جمع را رها نکردید.
هر طور صلاح میدانید اما دوست دارم در سریع ترین زمانی که می توانید به جمعمان برگردید آنقدر ها هم وقت گیر نخواهد بود که 10 روز  یک بار به ما هم سر بزنید..................به هر حال ما و جمعمان را از دعای خیرتان بی نصیب نکنید.

کاربر گرامی nahmadi69 :

چند روز یک بار جمع بندی کردن را بر حسب فصول کتاب تنظیم می کنیم تا پیوستگی معنایی حفظ شود . تعداد صفحات هم بستگی به خودتان دارد می توانید از برنامه جلو بیفتید اما یک حداقل دارد که همه باید بتوانیم آن را بخوانیم مثلا روزانه 10 صفحه...

-------------------------------------------------------------------------------------------

دوستان طبق قرار قبلی مان به امید خدا امروز شروع می کنیم ...پس در یک پست جدید برای این کتاب کارمان را ادامه می دهیم
بخش اول کتاب به وقایع تاریخی قبل از بعثت پیامبر (ص) می پردازد ( البته مقدمه ی دکتر صلابی را هم بخوانیم بد نیست پس مقدمه را هم جزو کتاب قلمداد می کنیم ) پس از صفحه ی 17 الی 123 برنامه ی مطالعه مان خواهد بود یعنی تقریبا 110 صفحه....برای این حجم 11 روز (از امروز) در نظر میگیریم و یک روز (یا اگر موافق بودید 2 روز) هم برای جمع بندی
پس حداکثر زمان برای این بخش تا تاریخ یکشنبه 21 خرداد خواهد بود ...........این از لحاظ کمی

از لحاظ کیفی هم ....فکر می کنم لازم نیست توضیحی داده شود.

برای نویسنده این مطلب RafterW تشکر کننده ها: 2
Noha (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), naseh_azizi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
RafterW
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 3, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 40 بار
تشکر شده: 120 بار
امتياز: 0

قبلي

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟