روژوو

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه فرهنگی و اجتماعی قرار داده می شود

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

پستتوسط ModireTalar » شنبه مرداد ماه 27, 1391 2:46 am

کاک سامان

گلایه ی شما قطعا نشان از حس مسئولیت و دلسوزیتان به سایت و ... است ، از این بابت از شما و دیگر دوستان عزیز تشکر می کنیم .

اصولا هر فعالیتی دوران اوج ، کم رونقی و  رکودی دارد . اگر از ابتدای تشکیل سایت مطالب را دنبال کرده باشید متوجه خواهید شد که در اوایل تا قبل از نوروز 91 ( یعنی حدود یک سال) فعالیت کاربران خیلی پر رنگ و مثبت بود .

کم رونقی یا رکود نسبی که در سایت مشاهده می شود دلایل عدیده ای دارد . به گمان من که از اول تشکیل سایت تا این لحظه همراه آن بوده ام این قانون تاثیری در کم رونقی سایت نداشته است ( واگر هم داشته اندک بوده) . در این مدت هم تقریبا دو اعتراض به این قانون وارد شد که با توضییحات ارائه شده آن دوستان قانع شدند .

البته رکود نسبی سایت در این چند ماه ( بعد از نوروز ) تا حدودی امری فرا پینوسی است ، بدین معنی این رکود نه تنها در پینوس بلکه در بیشتر سایتهای سطح شهر و حتی سطح کشور مشاهده می شود . اما بخشی از این رکود به دلایل دیگری بر می گردد . ان شا الله در حد توان آن دلایل را شناسایی نموده و برای برطرف نمودن آنها تلاش می کنیم .

کاک سامان دقیقا مفهوم نظرتان را دریافت نکردم ، در پاسخ به آنچه از نظرتان که متوجه شدم  باید بگویم : درست است این سایت در ابتدا توسط چند دوست تاسیس شد و بعدا از تاسیس دوستان دیگر این چند دوست در آن فعالیت کردند اما قطعا پینوس فقط یک سایت دوستانه بین چند نفر نیست . اگر متوجه شده باشید این سایت در پاوه تاسیس گردید، اما تعداد زیادی از کاربران آن از روانسر هستند . از نقاط مختلف کشور و حتی خارج از کشور ( مثل ترکیه و عراق) ما کاربر فعال و کاربر بیننده ( کاربری که فقط مطالب را مطالعه می کند ) داریم . در مورد ارسال مطلب در جاهای دیگر سایت نیز اشاره نمایم ما به دو روش می توانیم در پینوس مطلب منتشر کنیم ، در تالار و صفحه ی اصلی . انتشار مطلب در تالار به دست خود کاربر است و انتشار مطلب در صفحه ی اصلی از طریق ارسال آن برای ایمیل سایت می باشد .

کاک شاهو

همانطور که شما دغدغه آموزش زبان کردی را دارید ما نیز از همان اوایل تشکیل سایت آن دغدغه ها را چه بسا بیشتر از شما داشتیم . در راستای عمل به این دغدغه تالار کردی تاسیس و مطالب آموزش زبان کردی توسط مدیر تالار کردی (ئه وین) منتشر گردید .
من خودم یکی از دانش آموزان این کلاس بودم که نکات زیادی را از آن یاد گرفتم و مرتب مطالب آن را نیز دنبال می کردم .

اگر شما نیز تمایل و توانایی فعالیت در این تالار را داشته باشید ، با دیده ی منت از فعالیتتان استقبال خواهیم کرد .

نماد کاربر
ModireTalar
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 26, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 633 بار
تشکر شده: 275 بار
امتياز: 2640

پستتوسط SamanRashidi » شنبه مرداد ماه 28, 1391 11:45 pm

سلام
در این یک سال از بیننده ها ی این سایت و پیگیر وضعیت آن بوده ام و این پیشنهاد من برای بهتر شدن سایت بود
بسیار از احساس مسولیت شاهو قدر دانی میکنم جزاک الله(زور سپاس برای عه زیز)
بهر حال صلاح کار مملکت خویش را خسروان دانند
شاید دوستانی هم که میفرمایید مثل من تسلیم شدند نه قانع
آخرین تقاضا اینکه یک نظر سنجی بزارین تو سایت
پینوس پر از مطالب و فایل با افزایش چندصد درصدی بیننده
یا پینوس مد نظر شما
ممنون می شوم نظر دیگران رو هم بدونم و نظر سنجی هم در پیشرفت سایت می تواند خیلی موثر باشد
ممنون
نماد کاربر
SamanRashidi
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد ماه 16, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 30 بار
تشکر شده: 42 بار
امتياز: 0

پستتوسط ModireTalar » يکشنبه مرداد ماه 28, 1391 12:59 am

تشکر از پیشنهادتان

ولی در حال حاضر تصمیمی مبنی بر، برداشتن این قانون و یا اصلاح آن نداریم .

نظرسنجی در تالار گذاشته شده ، منتظر حضور دیگر کاربران هستیم . بعد از به نتیجه رسیدن این نظرسنجی یک نظر سنجی دیگر در صفحه اصلی سایت (برای کاربرانی که نحوه فعالیت در تالار را نمی دانند ) نیز گذاشته می شود .
نماد کاربر
ModireTalar
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 26, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 633 بار
تشکر شده: 275 بار
امتياز: 2640

پستتوسط shaho » يکشنبه مرداد ماه 29, 1391 10:55 pm

سپاس
من تا اینجا زورمو زدم اینارم که گفتیم با سامان از سر دلسوزی بود  دیگه هر جور راحتید من در بخش کوردی هه ر کمکی باشه انجام میدم چون وظیفه ی اجتماعی و فرهنگی خودم می دونم
با تشکر
نماد کاربر
shaho
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 1, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 8 بار
تشکر شده: 165 بار
امتياز: 170

پستتوسط mardmaydan » دوشنبه مرداد ماه 29, 1391 12:43 am

شما چه دعوایی دارین وظیفه همه مون هست که مردم رو از هر طریقی اگاه کنیم
نماد کاربر