کفشهایم را آویخته ام ....

در این بخش مطالب متفرقه در این زمینه قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Banowan

پستتوسط sobhan009s » شنبه مرداد ماه 22, 1390 2:18 pm

دیگر مرا چه به دوستی و دلداگی؟؟؟؟!!!!

دیگر راه نمی روم مدام بر خط های بریده بریده ی این جاده های ناجوانمردی که سبقت نیرنگ را مجاز می دانند و این بزرگراه خیانت و آزادراه های بی حیایی...

راه خویش را میروم راه جدیدی که درآن خدا در همه جا ساری و جاریست راهی که دیگر فریبکاران را در گلدان قلبش نمیگذارد و غربال وار پس می زند.....

ای کاش این ستونهای بلند قامت اما لرزان تزویر و ریا این قدر خوش آب و رنگ نبودند.....

کاش مردم کمی بر این نهال کم جان و بی رمق این روزها ، همان صداقت و پاکی ، نیم نگاهی می انداختند ....

کفشهایم را آویخته ام ، دیگر اعتماد نخواهم کرد ، بر این برادران نابرادر !!

دیگر هیچ دستی برای نوازش از آغوش بیرون نمی آورم ، دیگر هیچ بوسه ای بر شانه و بازوان دوستان بی وفایم نمی زنم ...

گرچه هنوز دوستان مهربان و خدایی دارم که شبهایشان در دعای بر من میگذرد و از همه مهم تر هنوز بهترین دوستم خدا را دارم اما از دوستی خسته ام

خسته ام از اینکه هرچه تندتر رکاب مبزنم سرعتم کمتر می گردد و هرچه بیشتر می خندم غصه ام بیشتر، هرچه بیشتر مهربان می شوم مخاطب جسورتر و جری تر ....

کفشهایم را آویخته ام .....

پروردگارا ترا به نیلوفرهای آبی عشق و محبت سوگند رهایم مکن

که می دانم بی تو هیچم هیچ....

به زودی روزی دوباره به مدد این دل رنجور و خسته و معدود یاران پاکبازم کفش میپوشم و بر همگان ثابت میکنم دلهای بزرگ اراده های بزرگ و همت های بزرگ دارند و هیچ گاه از پای نمی نشینند تا برخی محکم و بی دغدغه برصندلیهای خویش بچسبند و بوسه بر لوح های ننگین تقدیرشان بزنند.....

******نابرده رنج گنج میسر نمی شود******
نماد کاربر
sobhan009s
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه تير ماه 25, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 6 بار
تشکر شده: 95 بار
امتياز: 20

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان