درمان شقاق یا فیشر مقعدی با کپسول ویتامین ای/ ونک لیزر

در این بخش مطالبی در زمینه بهداشت سلامت و تازه های پزشکی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

درمان شقاق یا فیشر مقعدی با کپسول ویتامین ای/ ونک لیزر

پستتوسط goli70 » سه شنبه شهريور ماه 12, 1398 12:06 pm

یکی از روش های درمانی شقاق استفاده از قرص ویتامین E است. کپسول ویتامین ای به مرور زمان درد بیماری و زخم آن را بهبود می بخشد.

شقاق یا فیشر مقعد از جمله بیماری های مهلک و کشنده به حساب نمی آید، اما علائمی آزار دهنده را در پی دارد و باید سریعاً درمان شود، زیرا در غیر این صورت بیماری پیشرفت کرده و روند درمان با اختلال مواجه میشود. عامل شقاق در اغلب موارد اسهال و یبوست مداوم است که به بروز پارگی در دیواره مقعدی می انجامد، از طرفی انقباض عضله اسفنکتر مقعدی نیز می تواند عاملی برای بیماری شقاق باشد. راهکار های درمانی مختلفی برای شقاق پیشنهاد می شود، که هر یک بسته به علائم بیماری و میزان پیشرفت آن متفاوت است، یکی از این راهکار ها استفاده از درمان های خانگی و درمان دارویی شقاق است، این روش ها می توانند تا حدود زیادی در درمان علائم بیماری و بهبود زخم شقاق موثر واقع شوند. یکی از روش های درمانی استفاده از قرص ویتامین E است.

کپسول ویتامین ای به مرور زمان درد بیماری و زخم آن را بهبود می بخشد. برای انجام این راهکار درمانی در ابتدا کپسول را تکان دهید تا محتویات آن به خوبی مخلوط شوند. سپس کپسول را باز نموده و محتویات را خارج کنید. از محتوای داخل کپسول برای استعمال بر روی شقاق استفاده می شود برای تاثیر گذاری و جذب بیشتر به خوبی آن را مالش دهید. لازم است برای نتیجه گیری از درمان، این راهکار را حداقل دو مرتبه در روز (بهتر است شب ها این کار را انجام دهید.) تکرار کنید.

[START]

عضويت  / ورود
[/START]

goli70
کاربر فعال
کاربر فعال
 
پست ها : 92
تاريخ عضويت: سه شنبه بهمن ماه 2, 1397 2:49 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به بهداشت سلامت و تازه های پزشکی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان