کاربران تالارگفتمان، لطفا این چندسطر را بخوانید

در این بخش گفتمان درون دینی مطرح می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط ghazal66 » سه شنبه آبان ماه 23, 1391 6:09 pm

الَّذِينَ يَسْتَمِعُونَ الْقَوْلَ فَيَتَّبِعُونَ أَحْسَنَهُ أُوْلَئِكَ الَّذِينَ هَدَاهُمُ اللَّهُ وَأُوْلَئِكَ هُمْ أُوْلُوا الْأَلْبَابِ ‏

‏آن كساني كه به همه سخنان گوش فرا مي‌دهند و از نيكوترين و زيباترين آنها پيروي مي‌كنند . آنان كسانيند كه خدا هدايتشان بخشيده است ، و ايشان واقعاً خردمندند .‏
ربنا  لا تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَ هَبْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ  رَحْمَةً إِنَّكَ أَنْتَ الْوَهَّابُ

برای نویسنده این مطلب ghazal66 تشکر کننده ها:
nahmadi69 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
ghazal66
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: يکشنبه ارديبهشت ماه 24, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 958 بار
تشکر شده: 732 بار
امتياز: 360

پستتوسط tareq » سه شنبه آبان ماه 23, 1391 10:42 pm

سلام به گرمی افتاب تقدیم به کاکه و همه عزیزان پینوسی

کاک بازهم لحنت با نوشته هایت فریاد می زنن که حق با من بوده و ما سراسردرگمراهی هستیم اما این طور نیست عزیز دلم چرا دست بردار نیستی در مطلب قبل من را سلفی و القاعده و پیرو کور پسر داییم قرار دادی حالا هم این جا این رو می گی؟؟!! اما من به زور یک مسلمان ساده بودم و تا حالا با هیچ کس از هیچ گروهی ننشستم صحبت کنم و عقیده یکی را رد یا قبول کنم مثل یک پرنده آزادم در هیچ قالبی جا نگرفتم اما هرچه از قرآن و سنت را از هرکس بشنوم روی چشمم می گذارم و منتظر نمی شوم ببینم فلان کس تایید می کند یا فلان کس در سخنرانیش از آن استفاده کرد! نخیر من اینگونه نیستم و اما طبق ضرب المثل «کافر همه را بکیش خود پندارد» هرکس همه دنیا را از دید خود می بیند و چون خود شما اینگونه ای ما راهم اینگونه فرض می کنی فقط می گویم خدا من و شما را هدایت دهد.
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

پستتوسط pejmanava » سه شنبه آبان ماه 23, 1391 10:57 pm

tareq نوشته است: فقط می گویم خدا من و شما را هدایت دهد.

شکرا یا اخی
ولی کاک من میگم که شما ول کن ماجرا نیستید و هی قضیه رو کش میدین و نمیدونم که میخوایید به چی برسید ؟!!!!!!!
حالا من میگم  اگه میخوای این قضیه خوب حل بشه
یا ما میام مهمونتون میشیم یا شما بیایید .

:arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:  :arrow:

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط pejmanava » چهارشنبه آبان ماه 24, 1391 11:14 am

پژمان جان، مگر بنده اسم کسی را برده ام و یا کسی را به بحث دعوت کرده ام؟

سلام

باشه حالا نترس نمیاییم  :) ،مهمونتون نمیشیم ولی اگه خواستی بیایی ما در خدمتیم !!!! 8)

ولی جون اینو بدون که همه میدونن مخاطب های این تایپیکت کیا هستن و راس میگی ،پس لازم نیست اسمی رو ببری!! :idea:

به هر حال خواهشا ول کن قضیه باشید ،تمایه کاربران سایت pینوس!.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
وتوفیق من الله العزیز

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

اتضارب آراء لازمه پیشرفت

پستتوسط VAHDAT » شنبه بهمن ماه 7, 1391 10:19 am

بنام خدا
با سلام جان بنده با این موضوع که در نظرات و پاسخها مستند برخورد کنند موافقم زیرا به علت نظرات تند
و ادبیاتی که از گفتمان خارج است از طرف دوستان و برادران دینی مطالبم از سایت حذف شد و چند تذکر دریافت کردم
و الان با خودم فکر می کنم این گفتمان درون دینی با اانگونه نظرات خلاف عرف علمی معنایی ندارد .
یعنی هرکس بخواهد مخالفش را ضربه فنی کند با یک نظر تند و ادبیات بد براحتی می تواند موجبات اخراجش را  از سایت
فراهم کند.
گلایه ها بسیار اما......................
نماد کاربر
VAHDAT
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: شنبه دي ماه 22, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 3 بار
تشکر شده: 5 بار
امتياز: 0

پستتوسط maysam_b » شنبه بهمن ماه 7, 1391 2:28 pm

سلام الله علیکم

با مطالبی که کاک ارائه دادند بطور مثال آزاد بودن بیان برای دعوت ، حال از سوی هر عرضه کننده ای باشد و یا شرکت یا عدم شرکت در مباحث بر اساس شناخت ارائه دهنده کاملا موافقم؛ بنظر اینجانب مخالفین باید باشند و نظرات همدیگر را بیان کنند و چنانچه هیچکدام به نتیجه ای نرسیدن حداقل آنهایی(کاربران) که از بالا نظاره گر هستند میتوانند قضاوت با ارزشی داشته باشند .
در آخر یک نصیحت برادرانه به کاک پژمان و کاک طارق : عزیزان لحن کاک متین برای عام بوده و هیچ کدام از شما عزیزان را مدنظر نداشته و نمیدانم شما چرا اینقدر حساس شده اید ، بنظر بنده حقیر ، اگر کاک مطلبی تحت عنوان "انار و خواص آن" ارائه بدهند باز شما این ایراد را از وی خواهید گرفت .
به امید روزی که عجولانه قضاوت نکنیم و برای رسیدن به لقاءالله همدیگر را دوست داشته باشیم چراکه همه یک الله را می پرستیم و راهنمایمان یک کتاب (قرآن) است و رهبرمان (پیامبر (ص)) یک نفر است و قبله امان یک مکان است .
پس شما را به ذات الله قسم می دهم کمی فکر کنیم ، راه رسیدن به خدا نزدیک است ..

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!
نماد کاربر
maysam_b
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 10, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 193 بار
تشکر شده: 316 بار
امتياز: 80

بازگشت به گفتمان درون دینی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 3 مهمان