به خداسوگند که این راه مانیست...

در این بخش گفتمان درون دینی مطرح می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

به خداسوگند که این راه مانیست...

پستتوسط hoda » سه شنبه تير ماه 4, 1392 8:08 pm

به نام آنکه می بخشاید بدون هیچ چشم داشتی ...

سلام دوستان گرامی پینوسی این سخنان  یه دردله همین... لطفا در پایان نظراتتونو درباره ی این معضل بیان کنید.
وما هذه الحیاه الدنیا لهو ولعب وان دار الاخره لهی الحیوان .(وزندگی دنیا جز بازی وسرگرمی نیست وهمانا سرای آخرت پایدار تر است اگر می دانستید)
افحسبتم انما خلقناکم عبثا وانکم الینا لا تر جعون (آیا می پندارید شما را بیهوده آفریدیم وبه سوی ما باز گردانیده نمی شوید ؟)
زبانم گشوده نمی شود و فکرم نیز حر کتی ندارد ومبهوت مانده .؛چشمانم خسته شده ومی پرسند کجایند ؟؟
روزانه در اطرافم کما بیش بد حجابانی را می بینم اما امروز تلخ ترینشان را دیدم  به خداوندی که نفسم در دست اوست می خواستم بگریم .یا الله چه بر سر امت محمد (ص)آمده ؟غیرت مردان وحیا وعفت زنان کجا رفته ؟؟کدامین شیطان در میان اینان جاخوش کرده ؟وبا الله چه بر سرشان آمده ؟وما به کدامین راه کشیده شده ایم .
ای امت محمد شهادتین ولا اله الا الله خود را به چه وبه که سپرده اید که اینگونه در خیابانها با آرامش راه میروید چه بر سرتان ؟آمده ؟فکرتان را تا چه حد پیشرفته می دانید ؟من میگویم اگر پیشرفته اید حتما ابلیسی پیشرفته نیز به سویتان آمده .کدام راه را انتخاب کرده اید وبه چه سویی می روید ؟آیا به هوش نیستید که پایانش خورشید گرفته است وماهی نیز نمی تابد ستاره ای نیست وفانوسی نیز روشن نمی شود تورا به خدا بگویید کدام سیاهی اینقدر شما را پوشانده است ...به خدا سوگند که این راه پیشرفت وترقی نیست راه پیشرفت را مردان بزرگ رفته اند وهر چه میگردم شباهتی نمی یابم تا به کی در غفلت ؟؟شاید بگویید من چه واعظی هستم که سخن می رانم من واعظ نیستم من از خودتانم از امت محمد (ص).می ترسم سیاهی ها جهانم را بگیرد وآن هنگام هیچ فروغی آن را روشن نگرداند به خود بایید که کیستید ؟پی چه آمدید وبه کجا میروید آیا آفینشتان را فراموش کرده اید به الله قسم که شما در برابر عظمت وبزرگیش هیچ هستید فقط او مهربانست وبخشنده که ...
ای انسانی که خود را مسلمان می دانی ودر شناسنامه ات مهر اسلام زده شده  پیش کسی دینت را نگو تا نگویند پس اسلامت کجاست ؟آنگاه چه می گویی؟می گویی در میان دستان گناه کارم یا در میان نگاه آلوده ام گم شده یا نه می گویی صبح یادت رفته با خودت بیرون بیاوری یانه در خانه ی دوستت جا گذاشته ای ...ای زن وای کسی که قبلا در زمان محمد (ص)در صحنه های مبارزه وجهاد در راه اسلام حضور داشتی تو چه برای گفتن داری؟چه هدفی اکنون در سر می پرورانی ؟چه جامعه ای را می خواهی تربیت کنی.ای مردی که می گویی مرد اسلامی وبه هر کاری حاضر چرا ادعا میکنی وپا به عرصه نمیگذاری ؟چرا نمیتوانی در مقابل خواهر یا همسرت بایستی واورا امر به معروف کنی نه منکر...تو دیگر کیستی؟؟
ای زنی که در جامعه حضور داری از خود آراییت برای دیگران از الله وپاسخ دادن به او در روز جزا نمی ترسی؟؟نمی گویی در روز جزا به الله چه بگویم؟...این کار را برای که وچه کردم وچرا ؟؟؟روح لطیف ووالایت را کجا جا گذاشته ای ؟حیایت چه برسرش آمده ؟؟به خدا سوگند که برای زن چیزی گرانمایه تر از حیا نیست .
چرا امروزه برای ما که نمی دانستیم گناه چند بخش است گناهان زیادی تجلی می یابد .
ای امت مسلمان شما از امت پیامبرید وروح خدا در شماست پس چرا آن را آلوده می کنید؟بترسید از عذاب او ....خدا را می گویند رحمن است ولی قهار نیز هست . رستگاران واقعی کسانین که هم به او امید دارندوهم از او ترس .پس بشتابید به سوی رستگاری . به الله قسم اگر رستگار شوید دیگر آسمان شهر دلمان سیاه نیست دیگر خورشید نمی گیرد وستاره ای نیز قهر نمی کند و آنگاه است که لبخند خدای را می بینید .
گر چه یکبار به دنیا می آیی ولی یادت بماند که هر ثانیه تولدی دوباره است پس بکوش هر ثانیه ات برای خدا زیبا باشد
لحظه هایتان پر از عطر خدا
" الهی ! اشک چشمی، سوز آهی فروزان خاطــری، روشن نگاهــــی زهرسو بسته شـــــد درهای امید کلیدی ، رخنه ئی ، راهی پناهی"

برای نویسنده این مطلب hoda تشکر کننده ها:
bahar (چهارشنبه تير ماه 5, 1392 6:59 pm)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
hoda
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه ارديبهشت ماه 4, 1392 11:30 pm
تشکر کرده: 1849 بار
تشکر شده: 305 بار
امتياز: 3040

Re: به خداسوگند که این راه مانیست...

پستتوسط pejmanava » سه شنبه تير ماه 4, 1392 8:50 pm

سلام

با تشکر از شما خواهر گرامی

باور کنید که باورش خیلی اسان است دیگر به الله و دین پپیغمبر کاری ندارند !

الانا موقعی که خود یا یکی از بستگانشون بیمار بشه  نماز میخونن یا یه کم خودشونو جمع وجور میکنند !

الله و قران و پیغمبر !!!!

اصلا بخوای یه جا از اینا حرف بزنی بهت میگن برو بابا یه چند لحظه ول کن خوش باشیم!!

!!!

این هم از یه طرف بر میگرده به داعیان الی الله !!

ب هر حال اگه بخواییم دین اسلام رو در این وضع به غیر مسلمانی پیشنهاد بدیم بعید میدونم براش منطقی و قابل قبول باشه !!!

باز هم از شما تشکر میکنم  تلنگری بسیار زیبا و مفید بود امیدوارم به خود امده باشیم .

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها: 2
bahar (چهارشنبه تير ماه 5, 1392 6:58 pm), hoda (چهارشنبه تير ماه 5, 1392 12:22 pm)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

بازگشت به گفتمان درون دینی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان