بهترین محله برای اقامت در تفلیس گرجستان

در این بخش ماهیانه موضوعاتی مطرح می شود که کاربران در مورد آن بحث می نمایند ...

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

بهترین محله برای اقامت در تفلیس گرجستان

پستتوسط amirali96 » شنبه تير ماه 9, 1397 5:43 pm

در این مطلب از لست تورز به معرفی
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت  / ورود
  پرداخته ایم. در صورتیکه قصد سفر به گرجستان را دارید توجه داشته باشید که یکی از نکات مهمی که چه در مهاجرت و چه در سفر خود به گرجستان باید رعایت کنید، تحقیق درباره محل اقامت است. شهر تفلیس گرجستان، شهری با جمعیت دو میلیون نفری بوده و تقریبا از تمام مناطق خود به مرکز شهر و ایستگاه های حمل و نقل دسترسی نزدیک و راحت دارد. بنابراین بیشتر مناطق آن مناسب برای اقامت هستند. برای راحت توریست ها و گردشگران
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت  / ورود
و اینکه بتوانند تصمیم خوبی برای محل اقامت خود در تفلیس بگیرند، چند تا از محله های این شهر را معرفی کرده ایم :
محله آبانتوبانی تفلیس گرجستان
اگر محله آبانتوبانی را برای اقامت خود انتخاب کرده اید، باید بدانید بهترین مکان از نظر نزدیکی به آثار و بناهای تاریخی و باستانی نظیر حمام های سولفور، قلعه نارین، آبشار کوچک، خانه های قدیمی و ... در محله آبانتوبانی انتخاب کرده اید. محله آبانتوبانی مرکز شهر تفلیس قرار داشته و همینطور خیابان معروف مثل روستاولی و میدان فریدام را در خود دارد. پارک ریکه نیز به همراه رودخانه در این منطقه هستند. همینطور توجه داشته که این محله به خاطر جاذبه ها، مراکز تجاری و تفریحی که دارد، ممکن است در فصول مختلف مملو از توریست ها و گردشگران
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت  / ورود
باشد. همچنین هزینه اقامتگاه های آن نسبت به دیگر مناطق شهر گرانتر است.

محله آولاباری تفلیس گرجستان
آولاباری از مناطق قدیمی شهر تفلیس بوده و همینطور جاذبه های قدیمی بسیار نیز دارد. از معروف ترین این جاذبه ها میتوان به کلیسای جامع ترینیتی، کلیسای متخی و تئاتر ارمنی اشاره کرد. در زمان های قدیم بیشتر کسانی که در این محله ساکن بودند، ارمنی ها بودند. آولاباری بیشتر مسکونی بوده تا توریستی اما ویژگی خوب آن دسترسی بسیار نزدیک به مرکز شهر می باشد.

محله متاتسمیندا تفلیس
و اما متاتسمیندا، خیابان های مدرن تفلیس در آن قرار دارند، یکی از بزرگ ترین منطقه های شهر است. اسم این منطقه از یکی از کوه ها گرفته شده که از اصلی ترین جاذبه های طبیعی در شهر می باشد. با اینکه محله متاتسمیندا نیز توریستی نیست اما هزینه اقامت در آن بالا بوده و امکان دارد دلیل ان به خاطر نزدیک بودن به مرکز شهر باشد.

محله سابورتالو تفلیس گرجستان
یکی دیگر از محله های تفلیس که میتوان به توریست ها و گردشگران
برای مشاهده لینکها باید عضو سایت باشید
عضويت  / ورود
پیشنهاد داد، محله سابورتالا است. در این محله دو خیابان بسیار شلوغ پکینی و کوستاوا قرار دارند. همینطور تعداد بیشتری آپارتمان در این دو خیابان قرار داشته و ترافیک سنگینی در آنها برقرار است. تقریبا هیچ جاذبه تاریخی و یا فرهنگی در این منطقه نبوده و بیشتر رستوان ها، مراکز تجاری و دانشگاه ها اطراف آن قرار دارند. البته پارک های خوب در آن هستند که ارزش یکبار دیدن را دارند. دریاچه لیزی نیز در محله سابورتالا قرار دارد.

محله مرجانیشویلی تفلیس گرجستان
بین توریست ها و گردشگران تور گرجستان، یکی از محله های تفلیس به نام مرجانیشویلی بسیار معروف و محبوب بوده و به یکی از مناطق توریستی تفلیس تبدیل شده است. در هر دو طرف پیاده روی این محله کافه ها، رستوران و فروشگاه های هدایا و سوغاتی قرار دارند. علاوه بر اینها، ایستگاه قطار، بازار کشاورزان، بازار در فضای باز و ... در محله مرجانیشویلی هستند.


amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 170
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به تریبون آزاد

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان