ای جوانان اخوان المسلمین!

در این بخش اصول و راهکارهای توفیق در امر دعوت قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط khaleghi » دوشنبه مهر ماه 3, 1391 4:09 pm

سلام
خدمت این کاربر محترم و یا محترمه ی جدید که با اومدنشون دل همه  ( خصوصا بنده ) رو بدرد آوردن خیر مقدم عرض میکنم و امیدوارم که ما بتونیم از بیاناتشون اشد استفاده رو ببریم نه جناب شیطان
داداش و خواهر عزیزم داری خیلی خیلی تند میری
هنوز در رو نبسته راه افتادی
بپا چادرت لای در گیر نکنه و یا گوشه ی شالت!!!!!!!!!!!!
من که با خودم قرار گذاشته بودم توی این پست دیگه  چیزی نزارم ولی وقتی اومدم و بیاناتت رو دیدم خیلی حیفم اومد تنهایی اسب سخن رو تو این میدان پرحریف بدوانی
خداقوت ، خسته نباشی
نمی دونم کی هستی ( هرچند با طیفت آشنایی دارم و ندیده میشناسمت ) ولی خواهشا تو حرفات خدا رو منظور کن
خدا رو میگم
میشناسیش ؟
هر خدایی رو نمیگم ها
من اون خدایی رو میگم که گفته دروغ حرامه و ممنوع و حتی از زبان رسولش ( صلوات الله علیه ) فرموده که : مومن احتمال زنا کردن را داره  ولی دروغ نمیگه!!!!!!!!!!
من اون خدایی  رو میگم که فرموده : غیبت حرامه
من اون خدایی رو میگم که گفته : تهمت حرامه و فرموده در جامعه ی اسلامی ( همون که خیلیا برا تشکیلش خودشون رو به آب و آتیش میزنن و البته راهشون سنخیت بیشتری به ترکستان داره نه با دارالاحسان الله) مجازات تهمت زننده ......ضربه شلاقه
عددش رو خودت تعیین کن ، ببین چقدر میسرفه!!!!!!!
چندبار پیش من واحدهای درسی اخوان رو پاس کردی که حالا بهم میگی : بچه اخوانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چندبار اون شاخ و دمی که برای اخوانی میپنداری رو برای من دیدی و متصور شدی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا داری خودت رو بی آبرو میکنی ؟ حداقل داری آبروی آیات قرآنیی که ادعای تدریسش رو داری ، میبری
نکن داداش این حکایات برا معده تون بده
( خیلی قالب شکنی کردم تا شاید با درک وسیعه ای که دارید منظورم رو از این تند گویی دریابید و بفهمید از شدت تهمتی که بهم زدی اینجور جواب میدم وگر نه (حدآقل ) پینوس شاهده که تا حالا اینجور جوابی رو به هیچکسی ندادم
جواب دارم برا گفتن ولی حیفم میاد دهن خودم رو برا هر حرفی خسته کنم و  روحم رو لکه دار و پرونده م پیش رب العالمین ، مورد دار
نمیدونم (  جَادِلْهُم بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ ) رو کجای منطق نطقت گذاشتی ؟
نمیدونم اینه اون (الْحِكْمَةِ وَالْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ ) ای که داری به وسیله ش (  ادْعُ إِلَىٰ سَبِيلِ رَ‌بِّكَ ) میکنی
کوتاه بیا
بدون تهمت هم میشه زندگی کرد
همونطور که بی تحزب هم میشه دینداری کرد
حالا تو اومدی از اینکه اسم این پست به نوعی ازش بوی حزب میاد ناراحتیت رو اعلام میکنی ولی داداش این جنگ و منازعه بر سر اخوان نیست بلکه بر سر حزبه به کلی
میدونی یعنی چی ؟
یعنی همون حزبی هم که جنابعالی خودت رو ازش میدونی و اگر هم بیای یه پست بزاری حتما تو هم همینطور اسم گذاریش میکردی، مشمول این ناضایتی میشه
بله
من با اون حزب جنابعالی هم  و با اسمش ( هرچی هست ) مخالفم
بله
همینکه دیدی من و استاد عزیزم،  متین بر سر یک نوع نگرش و تفکر نسبت به مسئله ای ، با هم ( کاملا طبیعی ) اختلاف داریم و کاملا آرام نظرات همدیگه رو دیدیم و شنیدیم  ، اومدی با متنی شیطانی اختلاف راه بندازی
نه داداش رب العالمین شاهده که برا رضایت فقط خود مالک یوم الدینی ش   اون نقد رو کردم  و تا اونجا که با ارحم الراحمین یش حفظم کنه از هرگونه اختلاف قلبی که شاید منجرش شده باشه ، جلوگیری میکنم و اصلا اجازه نمیدم (اگه خدا اجازه و لیاقت بده ) اختلاف فکریی که دارم باعث اختلاف قلبیم با یکی بشه )
نشنیدی که الله تعالی میفرمایند ( البته برا بعضیا باید بگی که " فرموده اند " چون فکر نکنم قرآن خوان باشن و همیشه یک جنبه ی باب میلشون رو از قرآن دریافت میکنن و بقیه ش رو بی خیال ):  مَّا يَلْفِظُ مِن قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَ‌قِيبٌ عَتِيدٌ
احساس خوشی بهت دست داد که اینجور متنی نوشتی ؟
نمازات طولانی تر شد ؟
سجده ت چی ؟
طولانی تر شد ؟ توش بیشتر دعا کردی ؟
اصلا مانعی شد برای گناهات ؟
" مطمئنا که نه "
پس بقول کوردی ( حتما شنیدیش ) که  : قسه یه  که  گؤشتی  پئ  ناگری ، نه یکه   تا  گؤشتی  پئ  دا  نه نئ ی
میتونم از این خیلی بیشتر ادامه ش بدم ولی..................
عاقلان را اشارتی کافی ست
ممنون از نظراتت
ممنون از تشریفت
و شرمنده و روسیاه از برخورد بد و ناشایستم
برام دعا کن کما اینکه طالب قرآنی شدن هستم برات
ممنون از همه
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

برای نویسنده این مطلب khaleghi تشکر کننده ها: 2
tafgah72 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), فرمیسک (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 7, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 42 بار
تشکر شده: 197 بار
امتياز: 470

پستتوسط tafgah72 » سه شنبه مهر ماه 4, 1391 10:37 pm

سلام
خسته نباشی کاک متین و کاک مسلم
راستش نظر خاصی ندارم اما یه چیزی خیلی برام تعجبه که اون موقع شما این نظراتو میدادید cafe web کجا بوده ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟! :D  :lol:
tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 918 بار
تشکر شده: 1132 بار
امتياز: 6280

پستتوسط ghazal66 » سه شنبه مهر ماه 4, 1391 11:01 pm

سلام و عرض ادب خدمت تمام برادران و خواهران ایمانی
فقط میتونم بگم متاسفـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــم
بابا متین فقط یه ترجمه ساده از یه متن عربی رو بدون هیچ دخل و تصرفی قرار داد. چرا الکی اینقد شلوغش میکنین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بابا مگه اخوان جز مسلمونا نیست؟ مگه شما ادعای مسلمونیتون نمیشه؟
پس این همه تهمت و افترا چیه که به همدیگه میزنین؟
از همگی خواهش میکنم به عنوان خواهر کوچکترتان:
این بحث رو به خاطر رضایت الله تعالــــــــــــــــــــی و دوری از بغض و کینه تموم کنین.
و السلام علی من اتبع الهدی
ربنا  لا تُزِغْ قُلُوبَنَا بَعْدَ إِذْ هَدَيْتَنَا وَ هَبْ لَنَا مِنْ لَدُنْكَ  رَحْمَةً إِنَّكَ أَنْتَ الْوَهَّابُ

برای نویسنده این مطلب ghazal66 تشکر کننده ها: 3
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), khaleghi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), mehr (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 21.43%

نماد کاربر
ghazal66
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: يکشنبه ارديبهشت ماه 24, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 958 بار
تشکر شده: 732 بار
امتياز: 360

پستتوسط loveaislam » چهارشنبه مهر ماه 5, 1391 11:00 am

با سلام مجدد
ابتدا دوست عزیز مشرقی :
به یکتایی خداوند قسم دروغ می گویی و این حربه ای است که حتی روسای اخوان نیز از آن در انظار عمومی استفاده می کنند و می گویند ما وابستگی حزبی نداریم.
اما برطبق لایه بندی اخوان که از آن بی خبری راست می گویی ؛ تو نزد لایه اول اخوانی نیستی بلکه جزو لایه سوم یعنی سیاهی لشکر هستی.
ادامه سخنانت و هم در واقع دروغ است اما شاید آن سخنان و برخوردها نزد تو و هم فکرانت غیبت و تهمت وافترا نباشد!!! اما من شاهد دارم و ای کاش می شد رو در رویتان کنم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اما یوسف خالقی ارجمند :
اولا با جو سازی خواستی به شخصیت من اهانت کنی اما بدان  که این حزب اخوان است کا اساس نامه اش بر پایه ی زن سازی است و مردانگی را از مردان می گیردو سالهاست خاری در پشت امت اسلامی بوده و آب را به آسیاب شیاطین انس وجن می ریزند.
بهتره اخوانی ها مواظب باشند که دیر یا زود دامنشان پاره شده و رسوا می گردند ( اما من همانطور که گفتم مایل نیستم پیش قدم در این کار باشم والا در همان نظر قبلی همه چیز را می نوشتم.
از فرط دستپاچگی هزیان می گویی و تهمت می بندی من را هرگز نشناختی چون اگر می شناختی قایل به طیف نمی گشتی.!! چرا باید فقط من وقت بیان حق خدا را در نظر داشته باشم و شما در هفت دولت آزاد باشید؟
آب وهوای ایران به طیف اخوان خوب ساخته و به قول ماموستا کریکار که فرمودند: «اخوان المسلمین یک فکر اسفنجی است»!  و ناصر السنه نقل کردن خوب افترا و تهمت می بندی و طرف خود را خدا نشناس قلمداد می کنی!!!
«ولی خواهشا تو حرفات خدا رو منظور کن خدا رو میگم
میشناسیش ؟»
اگر تو امثال تو چنین خدایی را می پرستید چرا از تهمت افترا بر بندگان خدا ابا ندارید؟؟ در حضر و غیبت خدا را حاضر و ناظر نمی پندارید؟؟؟!!! و هرچه می خواهید بار مسلمانان می کنید؟؟؟ شما هزاران ضربه شلاق بدهکارید !!! خوب فکر کن همه آن یادت می آید!!! مگر اینکه آنها را کلامه حسنه بدانید؟؟؟؟!!!!
بعد پرو همانند صدا و سیمای ایران در روز روشن حرف من را تحریف می کنی :
«بچه اخوانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟»
من گفتم : ( جوجه اخوانی) تازه خیلی هم برات احترام قایل شدم چون همین هم نیستی  :!:
خوب شد گفتی و الا تا الآن دقت نکرده بودم که اخوان شاخ و دم داره  :!:
«چرا داری خودت رو بی آبرو میکنی ؟ حداقل داری آبروی آیات قرآنیی که ادعای تدریسش رو داری ، میبری
نکن داداش این حکایات برا معده تون بده»
کجا من چنین اعایی کردم؟؟ انجاهم از شکم پرستی دست نمی کشید و حرفت را به معده ربط می دهی؟؟!!
( خیلی قالب شکنی کردم تا شاید با درک وسیعه ای که دارید منظورم رو از این تند گویی دریابید و بفهمید از شدت تهمتی که بهم زدی اینجور جواب میدم وگر نه (حدآقل ) پینوس شاهده که تا حالا اینجور جوابی رو به هیچکسی ندادم
خیلی مظلوم نمایی نکن این شگردتان است قالب شکنی نردی بلکه عین قالبتان را ارئه دای  :!:
در ضمن تا حالا کسی اینطور پا پیچتان نشده تا اینگونه چهره واقی را رو کنید.
«جواب دارم برا گفتن ولی حیفم میاد دهن خودم رو برا هر حرفی خسته کنم و روحم رو لکه دار و پرونده م پیش رب العالمین ، مورد دار»
خدا رحم کرد این جواب نبود  :o  اگر جواب می دادی باید روی کی سفید می شد؟؟؟  :o
خوبه از زبان شریف شما با این همه تهمت و افترا معنی « ( جَادِلْهُم بِالَّتِي هِيَ أَحْسَنُ ) ( ادْعُ إِلَىٰ سَبِيلِ رَ‌بِّكَ ) (الْحِكْمَةِ وَالْمَوْعِظَةِ الْحَسَنَةِ ) » را فهمیدم و الا راه به ترکستان می بردم.
لطف کن سخنت مطابق عملت باشد : «بدون تهمت هم میشه زندگی کرد»
الحمد لله از همان ابتدای رشد درک وفهمم از هر چی حزب و گروه بدلیل حزب و گروه بودنشان متنفر بودم و دست رد بر سینه همه اخوانی ها و سلفی ها و مکتبی ها و .... زدم و امیر و مامور و حاکم و محکوم خودم هستم وبس الحمدلله رب العالمین که این نعمت نایاب را این روزگار به من بخشید.
اما از هر حزبی که بیشتر مدعی عدم حزب گرایی بوده و صدها برابر آن در عمل حزب گراست متنفرم ( از عملکرد حزبی نه از افراد).
«بر سر یک نوع نگرش و تفکر نسبت به مسئله ای ، با هم ( کاملا طبیعی ) اختلاف داریم و کاملا آرام نظرات همدیگه رو دیدیم و شنیدیم»
این حرف خیلی آشناست آها یادم آمد در چند سخنرانی این را از استاد والامقام بهرامی نیا شنیدم !!
«و اصلا اجازه نمیدم (اگه خدا اجازه و لیاقت بده ) اختلاف فکریی که دارم باعث اختلاف قلبیم با یکی بشه )»
اینهم که حرف ایشان است ؟؟؟!!! بابا خودت حرف برای گفتن نداری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
«نشنیدی که الله تعالی میفرمایند ( البته برا بعضیا باید بگی که " فرموده اند " چون فکر نکنم قرآن خوان باشن و همیشه یک جنبه ی باب میلشون رو از قرآن دریافت میکنن و بقیه ش رو بی خیال ): مَّا يَلْفِظُ مِن قَوْلٍ إِلَّا لَدَيْهِ رَ‌قِيبٌ عَتِيدٌ
احساس خوشی بهت دست داد که اینجور متنی نوشتی ؟
نمازات طولانی تر شد ؟
سجده ت چی ؟
طولانی تر شد ؟ توش بیشتر دعا کردی ؟
اصلا مانعی شد برای گناهات ؟
" مطمئنا که نه "»
چرا خودت عمل نمی کنی ؟؟
این سفسطه ها را هم از استاد عزیزت یاد گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خوبه در این مورد با ایشان اختلاف طبیعی نداری و کاملا موافقی!!
حالا دیگه ادامه نده چون ...........
نماد کاربر
loveaislam
کاربر کوشا
کاربر کوشا

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 2, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 0

پستتوسط ModireTalar » چهارشنبه مهر ماه 5, 1391 1:06 pm

سلام و عرض ادب

بدلیل رعایت نکردن قوانین سایت (نه یک مورد بلکه چندین مورد) توسط برخی از کاربران ، این مطلب قفل گردید .

ازجمله نقض قوانین سایت توسط کاربران : تهمت زدن مستقیم و غیر مستقیم ، زیر سوال بردن احزاب و جماعات ، توهین به یکدیگر و به طور کلی رعایت نکردن اصول مناظره و گفتگو در تالار گفتمان می باشد .

این پست باید زودتر مسدود می گردید، اما با توجه به اینکه ممکن بود سوء تفاهم هایی پیش بیاید منتظر ماندیم تا خود کاربران شیوه ی ارسال نظرات خویش را صحیح نمایند . صبر ما نتیجه ای دربر نداشت و پس از 33 پاسخ بازهم نقض قوانین سایت ادامه پیدا نمود که در پایان تصمیم بر قفل نمودن پست گرفته شد .

قابل توجه کاربرانی که لازم نیست اسمشان برده شود ، استفاده از چند شناسه کاربری برای یک نفر در تالار خلاف قوانین بوده و از شرایط مناظره منصفانه به دور می باشد . فعلا به این تذکر بسنده می نماییم ، امیدواریم که دوباره چنین اقدامی در تالار توسط هیچ کاربری صورت نگیرد .

و در پایان مطالعه قوانین سایت را به همه ی کاربران گرامی توصیه می نماییم .
http://www.penous.com/ftopict-487.html& ... 47fc0b63db

با تشکر

برای نویسنده این مطلب ModireTalar تشکر کننده ها: 4
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), khaleghi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ostadelyass (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 28.57%

نماد کاربر
ModireTalar
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 26, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 633 بار
تشکر شده: 275 بار
امتياز: 2640

قبلي

بازگشت به اصول و راهکارهای توفیق در امر دعوت

چه کسي حاضر است ؟