بذارید حرفشو بزنه!!

در این بخش شعر و نوشته های ادبی مختلف قرار دارد

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

پستتوسط Mmm » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:04 pm

پس ختم این مطلب رو از همین جا اعلام میکنیم؛ دیگه هیچکس نظر نده!

فقط کسانی نظر بدن که میخوان با استدلال از طارق حمایت کنن یا با استدلال به بی اخلاقیهای طارق شهادت بدن.

دیگه کسی نظر نده!
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط pejmanava » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:07 pm

matin نوشته است:
فقط کسانی نظر بدن که میخوان از طارق حمایت کنن

من هستم با استدلال
تمووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووم کنییییییییییییییییییییییید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط CafeWeb » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:09 pm

با سلام و احترام خدمت کلیه کاربران گرامی

لطفا از ادامه دادن این بحث جلوگیری کنید و حرف های شخصی خود را از طریق پیغام شخصی ارسال نمایید در صورت ادامه بحث این تاپیک قفل می شود .

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس
دینی ، علمی ، فرهنگی - اجتماعی
Www.Penous.Com , http://Www.Penous.ir  ,  http://Www.Penous.Net

واحد خبری پینوس
جدیدترین اخبار پاوه و اورامانات ، ایران و جهان
News.Penous.Com

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 1073 بار
تشکر شده: 906 بار
امتياز: 101619

پستتوسط benvi3 » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:26 pm

بابا دستتون درد نکنه! من هرچقدر سعی کردم بحث رو طول بدم تا یکی از شما ها وارد بشه و حرفی بزنه. اما فقط نگاه کردین. وقتی هم خودمون بحث رو حل کردیم. همه وارد میشین و میگین که حق ادامه دادن نداریم. شما میگین خصوصیش کنم. کاک پژمان عزیز که تا حالا به من بی احترامی نکرده و برعکس خیلی هم درست رفتار کردن. من داشتم از شما در مورد اخراج طارق دفاع می کردم.
نه! پینوس خیلی عوض شده. یادش بخیر کاک اسامه وقتی میخواستین پینوس رو بسازین، میومدین پیش ما و از ما می خواستین که مطلب بزاریم. اونوقتا وبلاگ بود. حالا هم دیگه اینجا جای من نیست. وب سایت های دینی خیلی بهتری هستن که توشون نه جنگ هست و نه کل کل. با کلی اطلاعات اومده بودم. اما واقعا نه از شما ولی از کاربرا نارحت شدم و میرم.
مجهول اومدم و قبل از اینکه بفهمید کی هستم میرم.
خداوندا! یاریم کن تا با بندگی تو که سزاوار عبادت هستی از بندگی هرچه غیر توست دوری کنم و در برابر آنان که مرا به پستی ها فرا می خوانند بایستم و "
benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان ماه 10, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 66 بار
تشکر شده: 147 بار
امتياز: 200

پستتوسط pejmanava » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:30 pm

benvi3 نوشته است:مجهول اومدم و قبل از اینکه بفهمید کی هستم میرم.

مگه من میزارم بری!!!!!!!!
عمرا
باش که بودنت  فضایه مارو نورانی میکنه.
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط benvi3 » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:38 pm

نه جدی میگم. اومده بودم که در بحث های همه جانبه پینوس شرکت کنم. اما واقعا اینجا رینگ کل کله. یکی اخوان یکی سلفی... یکی مدافع یکی مهاجم...
همه چی در هم و بر همه.
خداوندا! یاریم کن تا با بندگی تو که سزاوار عبادت هستی از بندگی هرچه غیر توست دوری کنم و در برابر آنان که مرا به پستی ها فرا می خوانند بایستم و "
benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:41 pm

benvi3 نوشته است:نه جدی میگم. اومده بودم که در بحث های همه جانبه پینوس شرکت کنم. اما واقعا اینجا رینگ کل کله. یکی اخوان یکی سلفی... یکی مدافع یکی مهاجم...
همه چی در هم و بر همه.

ایتا تو این دورو زمونه طبیعیه !
ولی ما نباید کارو به جاهایی بکشیم که شور ش  در بیاد .

بموووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووون!!!
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط benvi3 » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:50 pm

آره ولی خودمونیم ها! شورش رو در آوردیم. من میمونم اما فقط از مطالب سایت استفاده می کنم و حکما مصرف کننده میشم. ارزش نوشتن مطلب ندارم. کاک پژمان من رو ببخش. حالا فهمیدم که طارق هم نذاشتن حرفشو بزنه. آدمی زاده دیگه عصبانی میشه. تذکر کاربران هم بیش تر شبیه یک تهدیده. برای مثال-> تاپیک رو قفل می کنم.
کاک اسامه من دیگه نمی نویسم پس خواهشا تذکر ندین.
benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:56 pm

benvi3 نوشته است:آره ولی خودمونیم ها! شورش رو در آوردیم. من میمونم اما فقط از مطالب سایت استفاده می کنم و حکما مصرف کننده میشم. ارزش نوشتن مطلب ندارم. کاک پژمان من رو ببخش. حالا فهمیدم که طارق هم نذاشتن حرفشو بزنه. آدمی زاده دیگه عصبانی میشه. تذکر کاربران هم بیش تر شبیه یک تهدیده. برای مثال-> تاپیک رو قفل می کنم.
کاک اسامه من دیگه نمی نویسم پس خواهشا تذکر ندین.

نمی دونم کردی یا نه ولی من این تیکه کلامو کردی میگم:

ای زار خوش! 8)

افرین به ذکاوتتان.

راستی اینا (مدیر سایت)که میگن دیگه چیزی ننویسید والا قفلش میکنیم  یعنی چی ؟!!!!

خب اگه نذارید چیزی بنویسیم باز بودنش به چه دردی میخوره ،پس قفلش کنید!! 8)
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط CafeWeb » دوشنبه آبان ماه 15, 1391 11:56 pm

benvi3 نوشته است:بابا دستتون درد نکنه! من هرچقدر سعی کردم بحث رو طول بدم تا یکی از شما ها وارد بشه و حرفی بزنه. اما فقط نگاه کردین. وقتی هم خودمون بحث رو حل کردیم. همه وارد میشین و میگین که حق ادامه دادن نداریم. شما میگین خصوصیش کنم. کاک پژمان عزیز که تا حالا به من بی احترامی نکرده و برعکس خیلی هم درست رفتار کردن. من داشتم از شما در مورد اخراج طارق دفاع می کردم.
نه! پینوس خیلی عوض شده. یادش بخیر کاک اسامه وقتی میخواستین پینوس رو بسازین، میومدین پیش ما و از ما می خواستین که مطلب بزاریم. اونوقتا وبلاگ بود. حالا هم دیگه اینجا جای من نیست. وب سایت های دینی خیلی بهتری هستن که توشون نه جنگ هست و نه کل کل. با کلی اطلاعات اومده بودم. اما واقعا نه از شما ولی از کاربرا نارحت شدم و میرم.
مجهول اومدم و قبل از اینکه بفهمید کی هستم میرم.

برادر گرامی من قبلا از طریق پیغام شخصی با کاک پژمان و ... حرف زدم ، برای همین وارد این بحث نشدم و نظاره گر بودم ، بعضی وقت ها بحث ها به جایی میرسد که دیگر ادامه دادن شان مایه جدل می شود و من هم برای این تا حالا حرفی نزدم چون بحث تون هیچ مشکلی نداشت و خوب بود اما دیگه وقتی قضیه برای همه روشن شد ادامه بحث چه لزومی دارد ؟ جز به جدل کشیده شدن

ما الانم بخاطر حضور و همکاری دوستان و همت کار گروهی سر پا هستیم ... اگر همراهی شما و دوستان دیگر نباشد دیگر پینوس وجود ندارد و پینوس معنی ندارد ، ما میخواهیم پینوس جایی نشود برای جنگ و کل کل کردن ، هر فردی که وارد سایت می شود با کسب اطلاعاتی مفید از سایت خارج شود ، همانطور که شما گفتید در یک سایت خوب و مفید نباید شاهد بحث و جدل بر سر موضوعاتی شویم که ارزش علمی و دینی برایمان ندارد ، کاربری قانونی را که اکثریت کاربران سایت تصویب کرده اند در مواردی متعدد نقض کرده است پس باید تنبیه شود و چون این نظر اکثریت سایت است که قوانین را تصویب نموده اند . و همه کاربران و خود من هم نیز باید به قوانین سایت احترام بگذارم و آن را رعایت کنم ، پس از شما هم خواهشمندم که از تذکر من ناراحت نشوید چون این تذکرات و قفل تاپیک ها برای جلوگیری از متشنج شدن سایت است و ایجاد بستر لازم برای استفاده مفید کاربران از اطلاعات سایت است .

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس
دینی ، علمی ، فرهنگی - اجتماعی
Www.Penous.Com , http://Www.Penous.ir  ,  http://Www.Penous.Net

واحد خبری پینوس
جدیدترین اخبار پاوه و اورامانات ، ایران و جهان
News.Penous.Com

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 1073 بار
تشکر شده: 906 بار
امتياز: 101619

پستتوسط benvi3 » سه شنبه آبان ماه 15, 1391 12:09 am

من کی باشم که از دست شما ناراحت بشم؟ فقط خواستم که پینوس به بی راهه کشیده نشه. من از همه شما عذر خواهی می کنم. شاید کمی احساساتی شدم. ولی خب همه به جای جواب دادن به سوالم، جواب دیگری می دادند. من هم کمی ناراحت شدم. نه از شما از خودم. همه کاربران برای من عزیز هستند و من هم دوست داشتم که بحث وارد جدل نشود. به همین خاطر در این تاپیک شرکت کردم. اصلا دلیلی نداره که انسان به خاطر بعضی مسایل برادرشو ناراحت کنه. من چند روزی میشه که دغدغه فکری دارم و این کاملا عصبیم کرده. باور بفرمایید دیشب تا صبح نخوابیدم و کتاب های تاریخ اسلام رو که مربوط به یک آزمون میشه مطالعه کردم. امشب هم باید همین کار رو بکنم. حدود بییست ساعت مطالعه آدم رو عصبی می کنه. از همه معذرت خواهی می کنم.
ببخشید

برای نویسنده این مطلب benvi3 تشکر کننده ها:
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » سه شنبه آبان ماه 15, 1391 12:13 am

«إِنَّمَا الْمُوءْمِنُونَ إِخْوَةٌ فَأَصْلِحُوا بَیْنَ أَخَوَیْکُمْ وَ اتَّقُوا اللّهَ لَعَلَّکُمْ تُرْحَمُونَ»؛
«مؤمنان با یکدیگر برادرند، بنابراین میان دو برادر خود صلح برقرار سازید و تقوای الهی پیشه کنید تا مشمول رحمت او شوید.»
نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط kermanshah » سه شنبه آبان ماه 15, 1391 12:18 am

سلام
واقعا که 70 نظر داده شده  در مورد اخراج  یک کاربر ، آیا بهتر نبود تمام این وقتی که در اینجا صرف شد برای ارائه نظرات مفید در زمینه ی مطالب فرهنگی ، اجتماعی ، علمی و دینی سایت داده میشد که کاربران دیگه استفاده ببرن ؟
بنظر من باید قیامت جوابگو باشیم که چرا وقت مون رو تلف کردیم بابت چیزی به این بی ارزشی ( اخراج ده روز طارق ) ؟ ( احتمال زیاد طارق اگه بیاد بعدا سایت همه مونو مسخره بکنه و بگه اینا رو باش چقدر بیکارن دارن در مورد اخراج من بحث میکنن و بخنده بهمون )

مدیر جان باید خیلی وقت پیش جلو این بحث رو میگرفتی و تاپیک رو قفل میکردی ، قانون سایت گفته فرد خاطی باید اخراج شه دیگه این نیازی به بحث کاربران نداره و باید اخراج شه تمام
نماد کاربر
kermanshah
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 12, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 15 بار
تشکر شده: 20 بار
امتياز: 0

پستتوسط benvi3 » سه شنبه آبان ماه 15, 1391 12:27 am

منم مشکلم همینجاست. اگر همه وارد میشدیم و یه کم سریع تر به این بحث خاتمه می دادیم، نه 72 نظر داشتیم نه یک جدل بیهوده. حالا هم فکر می کنم بسته بشه بهتره.
benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط loveaislam » سه شنبه آبان ماه 16, 1391 5:02 pm

benvi3 نوشته است:خدا رو شکر دیگه حرفی برای گفتن باقی نذاشتین. برادر من کسی اونو مجبور نکرده که تو پینوس بمونه. وقتی همه کاربران تقاضا میکنند مسدود بشه، پس دلیلی نیست که باز هم به فعالیتش ادامه بده. الکی مطلب رو بزرگ نکنین. باور بفرمایید کاک پژمان دارید بچه بازی در میارید. فقط از خدا میخوام که قصد شما اون چیزی نباشه که همه ما داریم بهش فکر میکنیم. این همه خواهش و درخواست کمه؟! اطلاع داشته باشید که شما تنها کسی هستید که از ایشون حمایت میکنید. کاک طارق در پینوس مسدود شده، از دنیا که محروم نشده... هر جای دیگه ای که دوست داره حرفشو بزنه به جز پیش ممتازان دینی و علمی(پینوس)

benvi3 من نیز با پژمان موافق بوده ومخالف اخراج طارقم اصل این همه برخورد و سرزنش طارق فقط تهاجم به چند نفر از اعضا نیست بلکه مسائل پشت پرده باعث آن شده است!

طارق چوب لای چرخ بعضی ها کرده که مدتها است از اینکه کسی در پینوس و جاهای دیگر نبوده کسی جواب آنها را نداده صابون به شکمشان زده اند به خود بالیده اند از طرز برخورد و نظر مخالف دادن من و طارق و آنتی دموکراسی و ناصر السنه در جا خشکشان شد و همه چیز از دخالت های متین در مطالب مخالفین ادامه پیدا کرد :

هواداران القاعده بخوانند
طالبان ....
القاعده ...
...

حالا حالاها هم از شُک موضوع خارج نشده و در به در دنبال این هستن که بدانند لاواسلام و انتی دموکراسی و ناصر السنه کی هستن؟؟؟؟؟

این اوج بضاعتشان است با این همه ژست آزادی و دموکراسی تحمل چند نفر برایشان از کندن کوه سخت تر است برای چیزهایی به من اختار داده شده که متین بدتر و مشابه آن را به کار برده است اما با زبان بازی در قالب مظلوم نمایی و اگر من مدیر سایت بودم هر کس را که بدین شیوه دیگران را تحقیر و تهدید میکرد بدون اخطار برای همیشه اخراج می کردم.

من و هر مسلمان خارج از قید و بند حزبی با اخراج طارق مخالفیم

راستی چرا برای درک موضوع بجای مراجعه به خود طارق به اطرافیان او گیر می دادید در تعطیلات عید او را در آغوش می کشید بعد از در چند جا بدون حضور خودش حرفش را می زنید این را چه می توان نامید؟؟؟!!!
نماد کاربر
loveaislam
کاربر کوشا
کاربر کوشا

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 2, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 9 بار
امتياز: 0

قبليبعدي

بازگشت به شعر و نوشته های ادبی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان