ابراز تاسف......یک پیشنهاد

در این بخش مقالات علمی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

ابراز تاسف......یک پیشنهاد

پستتوسط benvi3 » پنج شنبه آذر ماه 16, 1391 9:12 pm

سلام به همه کاربران عزیز

شاید واقعا یکی از مشکلات بزرگ ما نخواندن مطالب طولانی و از نگاه ما خسته کننده باشه. متاسفانه ما انسانها عادت کردیم که بین بهترین و بدترین، نزدیک ترین و راحت ترین رو اتخاب کنیم. این موضوع فقط در خصوص نوشته ها نیست. بلکه در وقوع اتفاقات روز مره هم صحت دارد. نمی خواهم مطلب درون مایه رجز خوانی بگیرد. اما اگر کمی فکر کنیم، می فهمیم که به سختی دنبال راحتی هستیم. من خودم در سایت هایی دیگر برای اثبات این موضوع مقاله ای حجیم منتشر کردم.(اینجا به دلایل متععدی امکانش نشد که این کار رو انجام بدم.) خب موضوع منتشر شد و اتفاقا خیلی ها استقبال گرمی کردند و با نظرهای گرمتری از من تشکر کردند. اوضاع خوب پیش رفت تا پس از چند روز به طور غیر منتظره ای هم شکه شدند. مقاله من در ابتدا با جملات علمی و جد شروع شده بود و بعد به صورت طنز از بحث اصلی خارج شده بود و هزاران اشتباه املایی و علمی در آن بود. متاسفانه در قسمت نظرات، حتی افرادی هم که رویشان حساب باز کرده بودم، مرا تحسین می کردند. من خودم این اشتباهات علمی ام را فاش کردم و از آن ها خواستم که نه در این نوشته بلکه در زندگی بیش تر دقت کنند و هیچ وقت بیهوده از کسی تمجید نکنند.
حال یک پیشنهاد:
قبل از هر چیز از همه کاربران خواهشمند در صورت امکان مطلب مورد نظر خویش را به صورت مختصر و وجیزه دسته بندی کرده و با طرف کمترین جملات آنرا منتشر نمایند. چرا که واقعا بعضی مطالب ارزش خواندن دارند، ولی خوب به دلیل حجیم بودن ممکن است انگیزه خواننده برای خواندن مطلب از بین برود.
اگر مطلب به هر دلیلی حجیم شد، سعی کنید با قرار دادن تعدادی جمله سر حال کننده، یا نوشته طنز، خواننده را شارژ کنید.
ممنون بابت تلف کردن وقتتون با من...

برای نویسنده این مطلب benvi3 تشکر کننده ها: 3
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ModireTalar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), saye (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 21.43%

benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان ماه 10, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 66 بار
تشکر شده: 147 بار
امتياز: 200

پستتوسط tafgah72 » پنج شنبه آذر ماه 16, 1391 9:33 pm

سلام مهندس آینده مملکت :twisted:

اره برا گیان تو درس و کنکور نداری ؟؟ :!:  

والا من و تو بیشتر از مدیرای سایت اینجاییم!!

چشم جنابعالی امر بفرما.ممنون
tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 918 بار
تشکر شده: 1132 بار
امتياز: 6280

پستتوسط benvi3 » پنج شنبه آذر ماه 16, 1391 9:52 pm

اولا من کنکوری نیستم. :lol:
دوما اصلا هیچی نیستم. 8)
مهندسی که کاتبه وای به حال خونه هاش :D
جمله سومت رو خوشم اومد. ولی فقط قسمتیش که در مورد خودت بود.
علیک السلام
خداوندا! یاریم کن تا با بندگی تو که سزاوار عبادت هستی از بندگی هرچه غیر توست دوری کنم و در برابر آنان که مرا به پستی ها فرا می خوانند بایستم و "
benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان ماه 10, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 66 بار
تشکر شده: 147 بار
امتياز: 200

پستتوسط tafgah72 » پنج شنبه آذر ماه 16, 1391 9:58 pm

وه ی یا الله گیان ده ی بو  ته له بم  !
tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی