34 دختربچه‌ی پیرانشهری در میان شعله‌های آتش سوختند +شعر،عکس،فیلم /// خبـر فـوری : سارینا رسول زاده درگذشت

در این قسمت جدیدترین نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع قرار دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط CafeWeb » سه شنبه آذر ماه 20, 1391 1:34 am

پیکر سیران یگانه در خاک زادگاهش آرام گرفت

سیران یگانه دختر 11 ساله پیرانشهری که عصر روز چهارشنبه در میان شعله های آتش مصدوم و شامگاه یکشنبه گل وجودش پرپر شد در بین حزن و اندوه مردم پیرانشهر در خاک زادگاهش آرام گرفت.

به گزارش خبرنگار مهر، پیکر دانش آموز سیران یگانه دانش آموز کلاس چهارم مدرسه انقلاب اسلامی روستای شین آباد پیرانشهر که عصر روز چهارشنبه در شعله آتش بخاری نفتی کلاس سوخته و شامگاه یکشنبه گل عمر وجودش در عین ناباوری و بهت مردم پرپر شده بود، با حضور مردم و مسئولان محلی، استانی و کشوری در آرامگاه روستای پسوه از توابع پیرانشهر به خاک سپرده شد.

سیران یگانه که به علت جدایی والدینش، با پدر و مادربزرگش زندگی می کرد، شامگاه یکشنبه پدربزرگش را به علت بیماری سرطان و فشار روحی از دست داد و امروز هر دو در کنار یکدیگر در میان حسرت و حزن فراوان پدر و مادرش به خاک سپرده شدند.

در این مراسم که در فضای حزن و اندوه فراوان خانواده و مردم پیرانشهر با حضور ابراهیم سحرخیز معاون آموزش متوسطه وزیر آموزش و پرورش، ولی سمرقندی مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی به همراه معاونان، مدیران کل دفتر سیاسی و انتخابات و امور بانوان استانداری آذربایجان غربی و مردم پیرانشهر حضور داشتند.

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس
دینی ، علمی ، فرهنگی - اجتماعی
Www.Penous.Com , http://Www.Penous.ir  ,  http://Www.Penous.Net

واحد خبری پینوس
جدیدترین اخبار پاوه و اورامانات ، ایران و جهان
News.Penous.Com

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 1073 بار
تشکر شده: 906 بار
امتياز: 101619

پستتوسط CafeWeb » سه شنبه آذر ماه 20, 1391 1:37 am

تکذیب فوت دومین دانش آموز پیرانشهری/ حال دو دانش آموز وخیم است

نماینده مردم پیران شهر با رد خبر فوت دانش آموز شین آبادی گفت: حال دو تن از سه دانش آموزی که دچار سختگی ریه شده اند وخیم است و امیدواریم آنها سلامتی خود را به دست آورند.

رسول خضری در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه صبح امروز وضعیت سه دانش آموزی که دچار سوختگی ریه شده بودند بحرانی نبود گفت: پس از انتشار شایعه فوت دومین دانش آموز با رئیس بیمارستان سینای تبریز تماس گرفتم و وی این خبر را رد کرد.

وی ادامه داد: این دانش آموزان در بخش ویژه بستری هستند و به دلیل سوختگی ریه نیاز به زمان است که مشخص شود روند بهبودی را طی می‌کنند یا مشکلشان حادتر می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از حاضران در بیمارستان سینای تبریز نیز با بیان این که مسئولان آموزش و پرورش استان در محل بیمارستان حضور دارند گفت: کادر پزشکی با وجود وخامت حال دومین دانش آموز امیدوارند حال وی رو به بهبودی رود. اما همچنان این سه دانش آموز در بخش مراقبتهای ویژه بستری هستند.

به گفته وی، دلیل اصلی وخامت حال این دانش آموزان شدت سوختگی نیست بلکه به دلیل مشکلات تنفسی و سوختگی ریه وضعیتی بحرانی دارند.

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس

واحد خبری پینوس
News.Penous.Com

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

پستتوسط abdulrahman » سه شنبه آذر ماه 21, 1391 8:16 pm

به اینجا هم سری بزنید و نظری بنویسید گویا و ظاهرا می خواهند نظرات را منتقل کنند به جناب وزیر!      http://khabarfarsi.com/ext/4005382 و khabarfarsi.com/ext/4005382
این هم عکس  ایشان با دخترشان در سال 86 است. یعنی الان تقریبا هم سن و سال کودکان پیرانشهری است.

مژده ده بندگانی را که سخنان مختلف را می شنوند و از بهترین آنان پیروی می کنند.
نماد کاربر
abdulrahman
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه اسفند ماه 24, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 390 بار
تشکر شده: 249 بار
امتياز: 830

پستتوسط CafeWeb » سه شنبه آذر ماه 21, 1391 11:08 pm

در یک حرکت نمادین؛
دانشجویان عدالتخواه یک بخاری نفتی به وزیر آموزش و پرورش هدیه دادند

شماری از اعضای جنبش عدالتخواه دانشجویی با اظهار تاسف از مرگ یکی از دانش آموز دختر در حادثه آتش سوزی دبستان شین، در حرکتی نمادین یک دستگاه بخاری نفتی را برای اهدا به وزیر آموزش و پرورش به مقابل ساختمان این وزارت آوردند.

به گزارش خبرگزاری مهر، شماری از اعضای جنبش عدالتخواه دانشجویی درواکنش به اظهارات حمید رضا حاجی بابایی، وزیر آموزش و پرورش که در جلسه علنی روز یکشنبه اعلام کرد سوختگی دانش آموزان مدرسه دخترانه شین، سوختگی درجه غیرمستقیم بوده است، بخاری نفتی را به نشانه اعتراض به وی هدیه دادند.

بنابراین گزارش شماری از اعضای این جنبش دانشجویی با اظهار تاسف از مرگ سیران یگانی دانش آموز دختر دبستان شین در حادثه آتش سوزی، در حرکتی نمادین یک دستگاه بخاری نفتی را تا مقابل ساختمان وزارت آموزش و پرورش حمل کردند.

گفتنی است، در جریان این اعتراض دانشجویی، نیروهای آموزش و پرورش به مداخله با اعتراض کنندگان پرداختند و بخاری نفتی نیز توسط این نیروها ضبط شد.
حاجی بابایی درباره حادثه مدرسه شین آباد روز یکشنبه در صحن علنی مجلس اعلام کرد: صورت و دست دانش آموزان از طریق حرارت مستقیم آسیب ندیده است بلکه حرارت شدیدی به صورت غیرمستقیم به دست و صورت آنان می خورد و اگر به این کلاس درس نگاه کنید، متوجه می شوید تابلو، درب کلاس و صندلی ها آسیب ندیده اند زیرا حرارت مستقیم نخورده اند و حتی دانشجویان در استقبال از ما سرود خواندند.

صبح چهارشنبه 15 آذرماه سالجاری کلاس دخترانه چهارم ابتدایی دبستان شین آباد در پیرانشهر دچار حادثه آتش سوزی شد و تمام دانش آموزان آن مجروح و روانه بیمارستان شدند.

در این حادثه سیران یگانه دانش آموز 10 ساله کلاس به دلیل شدت جراحات و آسیب ریه جان خود را از دست داد.

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس

واحد خبری پینوس
News.Penous.Com

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

پستتوسط CafeWeb » چهارشنبه آذر ماه 22, 1391 6:21 pm

دکتر جلال جلالی زاده

شینی بو سه یران له شیناوی:
وتمان بچین سه یران بو کوردستان
هه لمان بژارد گوندی جوانی شیناوی
نه مانزانی کوردی هه ژار له میژه ئه و بی سه یرانه
وه رزی پاییز زور تینویه وبه ته مای هاتنی رهیله ی بارانه
هان له بیری گه شتو گوزار ،هاوریانو هه م سه یرانا
به لام کوردی چاره ره شی بی به ش له نان
هه لی بژارد وه رزی پاییز بچی سه یران
له شیناوی جیگای شینی هه زار ساله
به لام غافل له وه له میژه کورد باتی سه یران
شینی بووه له گوندو شار کوچه و کولان له بیابان
به لام شینی ئه مجار له شیناوی ،کولاندیه و برینه کان دوهه زار هفت سه د سالی
به ش خوراوی وکلولی ئه و تازه نیه ،لی پرسراوان دلیان وه کو مندالی کورد پاکو صافو ساده نیه
چه شیناوی چه سه یرانی،هه مو گوندانو شارانی
بسوتین یا خو نوقمیچ بن له ناو لیلاوی بارانی
دلی دانه ی لیپرسراویان له ناو خه مدا ره شه و ناوی
که چون هیچ کات نه بو ئه و خوه ی به خه مخواری گه لت بزانی

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس

واحد خبری پینوس
News.Penous.Com

برای نویسنده این مطلب CafeWeb تشکر کننده ها:
ostadelyass (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

پستتوسط erfan » دوشنبه آذر ماه 27, 1391 5:50 pm

مقاسه گریه اوباما در مقابل خونسردی حاجی بابایی
عصر ایران طي يادداشتي با ادبيات تند ضمن مقايسه واكنش رئيس‌جمهور آمريكا نسبت به كشته شدن 20 شهروند اين كشور با واكنش وزير آموزش و پرورش نسبت به آتش سوزي يك مدرسه در آذربايجان غربي عليه دولت نوشت: اشک های باراک اوباما در سوگ کودکان کشته شده در جریان تیراندازی در یکی از مدارس این کشور را اگر در کنار نیشخند و جملات تمسخرآمیز وزیر آموزش و پرورش کشور خودمان در قبال آتش‌سوزی در یکی از دبستان‌های دخترانه ایران اسلامی بگذاریم، چه مي‌توانیم بگوييم؟ نويسنده در ادامه نوشت: دولت احمدی نژاد، به غیر از واکنش عجیب وزیر آموزش و پرورش، کلا در قبال حادثه پیرانشهر سکوت کرد. رئیس این دولت، که خودش را نوکر مردم می‌داند، حتی نیازی ندید یک پیام همدردی دو خطی در واکنش به آتش گرفتن دختربچه‌های پیرانشهری بنویسد.

برای نویسنده این مطلب erfan تشکر کننده ها:
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
erfan
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه ارديبهشت ماه 9, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 172 بار
تشکر شده: 311 بار
امتياز: 2250

پستتوسط tafgah72 » پنج شنبه دي ماه 7, 1391 11:58 pm

عضويت  / ورود

چرا از من فرار می کنید و دوستم ندارید؟ من هم روزی مثل همه شما زیبا بودم، فقط خواستم ریاضی و فارسی و علوم کلاس چهارم را یاد  بگیرم که چهره ام عوض شد.

چهره ام عوض شده اما هنوز کودکم مثل همه شماها، پس چرا با من بازی نمی کنید؟ چون مدرسه ما مثل شما شوفاژ نداشت؟ چون ما مجبوریم تا آخر عمر بهای درس خواندن در منطقه محروم را بپردازیم؟

می خواهید بدانید چقدر سختی کشیدم؟ یاداوری خاطرات تلخ همیشه سخت است، اما باید گفت تا از یاد نرود. باید گفت شاید تکرار نشود.

کلاس ما همیشه 45 نفره است، اما آن روز هشت نفر غایب بودند، خوش به حالشان، بعد هی بگویید غیبت بد است، خوب آنهایی که نیامدند نسوختند .

بخاری خاموش بود، اینجا زمستانها خیلی سرد می شود، مستخدم که آمد روشنش کند ....

جسته و گریخته به یاد دارم تلاش معلم را برای بیرون بردن آن هیولا که از دهانش آتش بیرون می زد، همه ترسیده بودیم، راه فرار نبود، یک نفر دو نفر نبودیم که راحت از کلاس فرار کنیم،تصورش را بکنید 37 نفر بین دود و آتش فریاد می کشیدند و دنبال راه نجات بودند که چیزی جز دیوار و درهای بسته نصیبمان نشد و وای داغ شدیم و داغ شدیم و گرما آنقدر زیاد بود که سوخت دستهایی که ساعتی قبل مداد را نگه داشته بود و چهره ای که ساعتی قبل خنده به اجرا می گذاشت و پاهایی که خودش ما را به این جهنم آورد .

یادش هم که می افتم درد در تنم رخنه می کند. بگذارید ادامه ندهم، فقط این را برایتان بگویم که ما بخاری می خواستیم که گرم شویم و کلاس درسمان صدای چق چق لرزیدن دندان به روی هم ندهد، نخواستیم این گرما آنقدر زیاد باشد که پوستمان سرخ شود و درد بگیرد و دکترها می گویند می افتد این پوست آخرش...

حالا چند روزی هست که بیمارستانیم، مادرم نمی گذارد آینه را نگاه کنم، حتما خیلی وحشتناکم که وقتی برای رفع خستگی به بخش های دیگر می روم همه رویشان را بر می گردانند، بچه های دیگر هم نزدیکم نمی آیند، دوست دارم بگویم از من نترسید، این زخم فقط مال من است، اگر شما توی مدرسه هایتان از این بخاری ها نداشته باشید که شبیه من نمی شوید.

دکترها و پرستارها که صدای پایشان نزدیک می شود یعنی باید زخم های صورت و تنم را کنترل کنند و پانسمان ها عوض شود، این لحظه ها را دوست ندارم چون دردش عذاب آور است، یک خانم پرستار  مهربان وقتی گریه می کنم تند تند یادم می اندازد که اگر نگذارم زخم هایم خوب شود تمام عمر بدشکل می مانم.

نه که گریه کنم نه، چون من که گریه کنم مادر هم گریه می کند، پرستار هم گاهی، پس باید قوی باشم فقط بالشم را محکم فشار می دهم شاید مجبور نباشم تمام عمر زشت زندگی کنم.

گاهی مردها و زن های غریبه را می بینم که با گل سراغم می آیند، یا کتاب قصه می آورند، می خندم و تشکر می کنم اما حرفهایی می زنند که من سر در نمی آورم، مادرم می گوید این حرفها به درد من نمی خورد و دیگر فایده ای به حال من ندارد.

چند تایی از دوستان دیگرم هم اینجا پیش من هستند، آن ها هم هر روز درد دارند و جیغ می زنند و دلتنگ عروسک هایشان هستند، اما از "سیران"  خبر ندارم، می گفتند حالش خوب نیست اما مادرم می گوید او را در جای بهتری نگه می دارند و دردش خوب شده است.

من و "سیران" توی یک نیمکت می نشستیم همیشه، آه نیکمت! دوست ندارم دیگر به آن کلاس و نیمکت ها برگردم، یعنی چه حرفهایی میزنم ها، مگر چیزی هم مانده از کلاس درس؟

دنیای من محدود شده این روزها به همین تخت و اتاق و بیمارستان، به حرفهایی که از هیچکدامشان سر در نمی آورم، مثلا به نظر شما درصد سوختگی یعنی چه؟ اینکه یکی 50 درصد سوختگی دارد؟

گاهی تلویزیون از آذربایجان می گوید و از پیران شهر و از شین آباد، شاید فکر کنید دوست داریم معروف باشیم، نه! من صورت صاف و دستهای سالمم را بیشتر دوست داشتم.

من نه استیضاح بلدم، نه می دانم تقصیر به گردن کیست، نه از انواع بخاری نفتی و گازی و شوفاژ چیزی می دانم، فقط می دانم سوختگی درد دارد  و حق آدم های بی گناه نیست.

درد خودم یادم می رود وقتی پدرم هر شب مجبور است در این سرمای از صفر گذشته از بیمارستان تا خانه برگردد.

... ما دانش آموزان کلاس چهارم دبستان انقلاب شین آباد هستیم. درسمان تا سر "شین" ماند و آتش را به عنوان اولین کلمه ای که شین دارد یاد گرفتیم، آن هم یاد گرفتنی که تا عمر داریم از خاطرمان نرود.

نه این کلاس دیگر کلاس می شود، نه "سیران" بر می گردد و نه درد سوختگی از خاطر دختر بچه ها می رود، نه رنج خانواده ها تمامی دارد و نه این داستان سوختگی های پروانه ها!

پروانه های ظریف که گناهشان این است که محروم اند شاید، که صدایشان به جایی نمی رسد تا امکانات برای خود شان دست و پا کنند.

تا در ایران مدرن امروز هنوز بخاری نفتی کلاس های درس را گرم می کند، فارس و آذربایجان و گیلان دانش آموز سوخته تحویل جامعه می دهد.

شین آباد شاید فردا همین جا باشد، کنار گوش هرکدام از ما، چهره های سوخته دختران پیران شهری را از خاطر نبریم، حادثه فقط برای دیگران نیست.

این دست های که امروز بین باندها پنهان اند روزی لطیف بودند و حالا تاول را تجربه می کنند و همه این ها به مدد همین سیستم های گرمایشی غیر مجاز است.

مگر چقدر هزینه دارد؟ هزینه دارو و بیمارستان امروز این بچه ها خرج بخاری می شد بهتر نبود؟

اگر هر ایرانی، هر مسئول، هر مقام و وزیر کمی از هزینه های اضافه بکاهد و دختران پیران شهر را از یاد نبرد، شاید بتوان مرگ "سیران" را آخرین فاجعه کرد.

دیر بجنبیم ایران پر می شود از سیران و هم کلاسی هایش......

نوشتار از فاطمه کمانی، خبرنگار ایسنا منطقه کرمانشاه

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها: 3
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), maysam_b (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 21.43%

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 918 بار
تشکر شده: 1132 بار
امتياز: 6280

پستتوسط tafgah72 » جمعه دي ماه 8, 1391 8:56 pm

فوت دومین دانش آموزحادثه دیده پیرانشهری "سارینا رسول زاده"

به گزارش «تابناک»، بامداد امروز «سارینا رسول زاده»، دانش آموز حادثه دیده در آتش سوزی دبستان شین آباد که ظاهرا با 45 درصد سوختگی مواجه شده بود، جان به جان آفرین تسلیم کرد.

این دانش آموز که با سوختگی دستگاه تنفس فوقانی مواجه شده بود، به علت شدید بودن آسیب های وارد شده به ریه اش، در همان روزهای نخست به بیمارستان سینای تبریز منتقل شده و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت و در ادامه، مشکلات تنفسی پدید آمده برای وی سبب شد که تحت عمل جراحی هم قرار بگیرد اما سرانجام نتوانست بیش از این در برابر این صدمات مقاومت کند و سرانجام صبح امروز (جمعه 8 دی ماه) برای همیشه چشم از جهان فروبست.

رسول خضری، نماینده مردم پیرانشهر و سردشت در مجلس شورای اسلامی با ابراز تأسف شدید از بروز چنین واقعه دلخراشی گفت: سن کم و بنیه ضعیف این عزیزان عملیات درمانی را با مشکل مواجه کرده است. با رحلت سارینا 13 مصدوم باقی مانده در بیمارستان سینای تبریز باقی مانده‌اند که یکی از آنان به زودی مرخص شده و بقیه نیز در چهار تیم سه نفره به تهران، اصفهان، شیراز و مشهد منتقل می‌شوند که میزان سوختگی این دانش‌آموزان حدود 40 درصد است.

وی در توجیه این اقدام گفت: بیمارستان سینای تبریز قطب درمان سوختگی در شمال غرب کشور است که عملکرد بسیار مناسب و قابل تقدیری نیز داشته ولی به علت فشار بالایی که بر روی تیم پزشکی تبریز وجود دارد، تصمیم بر آن شد که تعدادی از دانش‌آموزان به دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، شیراز، اصفهان و مشهد اعزام شوند چراکه مطمئنا اگر هر یک از دانشگاه‌ها تمرکز خود را بر روی درمان سه تا چهار نفر بگذارند نتیجه بهتری در درمان این عزیزان عاید ما خواهد شد.

خضری این انتقال را منوط به مجوز پزشکان دانست و گفت: تخت‌ها و تمامی امکانات در بیمارستان‌هایی که قرار است حادثه دیدگان به آن‌جا اعزام شوند، از سه‌شنبه گذشته رزرو شده است اما انتقال دانش‌آموزان باید فقط از طریق هواپیما صورت گیرد که آن هم به علت فشاری که در حین پرواز بر ریه آنان وارد می‌شود، باید با تاییدیه پزشکی صورت بگیرد. از مردم می‌خواهم برای سلامتی سایر دانش آموزان این حادثه دعا کنند!

تصاویر مجروحان آتش‌سوزی دبستان دربیمارستان

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

عضويت  / ورود

در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط tafgah72 در شنبه دي ماه 9, 1391 10:39 pm .

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها:

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 918 بار
تشکر شده: 1132 بار
امتياز: 6280

پستتوسط islamman » شنبه دي ماه 8, 1391 3:02 am

چند بار عکس ها رو دیدم و متنها رو خوندم دلم گرفت نتونستم خودم رو کنترل کنم اما گریستن هامون بمونه برای تنهایی هامون
من یک نظر دارم:
این خبر و این جریان یه مدت دیگه از رونق میافته و نقد و تیکه پروندن به مسئولین هم به پایان میرسه شاید آخر این قصه از اولش غم انگیز تر باشه الان حداقل ازشون میپرسن و دل به حالشون میسوزونن

و یا شاید مسئولان به خاطر ناراحتی عموم مردم کمی ازشون بپرسند یا احوالشون رو جویا بشن

چند مدت دیگه این دختر کوچولوها بزرگ میشن و هرکدوم یک اثر از این جریان روی صورت و بدنشون میمونه و اون وقت شاید هیچ وقت نتونن ازدواج کنند شاید هیچ وقت جامعه دوباره قبولشون نکنه و شاید....

میدونید هزینه ی بیمارستان و درمان سوختگی چقدر زیاده؟میدونید که فردا پس فردا خیلی هاشون قدرت و توان مادی برای جراحی پلاستیک ندارن
به نظرم باید کاری کرد باید دست بلا بزنیم برای آینده شون و برای عملهای جراحی که بعدا باید انجام بدن تا فراموش نشدند
از دوستان میخوام نظر بدند چه کار مادی میشه براشون کرد کم نیستیم ها خودتون رو دست کم نگیرید
میشه یه حساب براشون باز کرد یا کسی رو مسئول بررسی کارها و مسال مادیشون کرد و کمکهای مسلمانان رو ساماندهی کرد باور کنید پس فردا که نخود نخود شد و هرکی رفت خانه ی خود این دختر بچه ها جایی ندارن برن فراموش میشن ها؟؟؟؟!!!!
غم که گفتنی نیست!!
بخند دیگه!!

برای نویسنده این مطلب islamman تشکر کننده ها: 3
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), khaleghi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 21.43%

نماد کاربر
islamman
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه آذر ماه 18, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2 بار
تشکر شده: 25 بار
امتياز: 10

پستتوسط asra » شنبه دي ماه 9, 1391 3:14 pm

تسلیت میگم و متاسفم برا ....!
مگر می شود به همین سادگی فراموش شود این حادثه و ...
عارفان علم عاشق می شوند* بهترين مردم معلم می شوند* عشق با دانش متمم می شود*  هر که عاشق شد معلم می شود*

برای نویسنده این مطلب asra تشکر کننده ها:

نماد کاربر
asra
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 1, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 319 بار
تشکر شده: 191 بار
امتياز: 30

پستتوسط bahar » شنبه دي ماه 9, 1391 5:35 pm

بنام خداوند بی همتا

درگذشت این نوگل پر پر شده را به پدر و مادر گرامیش و

صبری جمیل برای بازماندگان و غفران الهی  از خداوند منان مسالت دارم .

روحش شاد و یادش گرامی باد

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها:

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 15, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 5837 بار
تشکر شده: 5121 بار
امتياز: 33890

پستتوسط maysam_b » يکشنبه دي ماه 9, 1391 12:25 am

سلام الله علیکم
bahar نوشته است:
درگذشت این نوگل پر پر شده را به پدر و مادر گرامیش و
صبری جمیل برای بازماندگان و غفران الهی  از خداوند منان مسالت دارم .

روحش شاد و یادش گرامی باد

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

برای نویسنده این مطلب maysam_b تشکر کننده ها:

نماد کاربر
maysam_b
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 10, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 193 بار
تشکر شده: 316 بار
امتياز: 80

پستتوسط farzad10 » يکشنبه دي ماه 10, 1391 4:53 am

انا لله و انا الیه راجعون...
-----------------

یادم میاد ما هم دوره ابتدایی و حتی تا دوره راهنمایی بخاری کلاسمون نفتی بود و بارها اتفاق می افتاد که آتش می گرفت...یه بار  در نبود معلم کلاس این اتفاق افتاد ..همه شروع کردیم به سر و صدا و داد و بیداد... مدیر مدرسه مون که الان ادم مشهوری است سر کلاس اومد و همه رو بیرون کرد...بعد از خاموش کردن بخاری همه رو به سر کلاس آورد و همگی رو به خاطر دستکاری بخاری و سر و صدایی کردیم حسابی کتک زد....بعد گفت: اگه صداتون دربیاد یا از کلاس بیرون برید دوباره کتکتون می زنم.

ما هم از ترس!! نزدیک بود نفس نکشیم...تا اینکه زنگ تعطیلی مدرسه خورده شد...ولی هیچ کدام جرات  بیرون رفتن را نداشتیم ...و از طرفی کلاس ما از بس ساکت بود  کسی متوجه حضور ما در مدرسه نشد...و در مدرسه بسته شد..ما می دونستیم در بسته شده...اما تکون نمی خوردیم ...تا اینکه کم کم صدای گریه دخترا بالا گرفت...و بعد از چند دقیقه - انفجاری - همه زدن زیر گریه...

بعضی خانواده ها نگران نیامدن بچه هاشون  اومده بودن در مدرسه ...اما خبری از بچه ها نبود...آخه حصار بزرگی به دور مدرسه کشیده شده بودن و کلاسها معلوم نمی شد...اما از بس بچه ها جیغ کشیدن...مردم فهمیدن بچه ها سر کلاسن....یکی را پی مدیر مدرسه فرستادن...

وقتی مدیر اومد ...دید چندتا از بچه ها - یکیشون خودم بودم - دارن سعی می کنن از یکی از پنجره ها خودشون رو به داخل حیاط مدرسه برسونن...به ما گفت: فردا شما را به خاطر این کارتون سر صف کتک می زنم.

روز بعد ما رو صدا زد....و بعد از کلی نصیحت گفت: این بار می بخشمتون...اما چنانچه از مدرسه دزدی بشه ....من شماها رو می شناسم!!!!

---

به هر حال چیزی برای نوشتن ندارم ...جز اینکه از خدای متعال برای پدر و مادر و خانواده این عزیزان طلب صبر و اجر دارم. خدایشان رحمت کند.

وبلاگ دانشجوی سنی

www.kalejsunni.blogfa.com

برای نویسنده این مطلب farzad10 تشکر کننده ها:

نماد کاربر
farzad10
کاربر سایت
کاربر سایت

تاريخ عضويت: يکشنبه دي ماه 9, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 4 بار
امتياز: 0

پستتوسط mehr » چهارشنبه دي ماه 12, 1391 1:11 am

سلام

منم به نوبه ی خودم به بازماندگان این عزیزان پرپرشده تسلیت عرض می کنم.

راستشو بخواید من خاطره زیادی از سوختن و آتش سوزی در مدرسه دارم....

اغلبشون زمان دبیرستان و شیطنت خودمون بود.

ولی یکیشون از همه بیشتر در ذهنم مانده و با فکر کردن به اون خاطره مغزم صوت میکشه.

کلاس اول بودم

زنگ املا بود

معلممون خیلی خشن بود.ولی من املا مشکلی نداشتم :twisted:

متاسفانه یکی از همکلاسیام همیشه املاش افتضاح بود.......

طفلی خطش خراب بود اغلب معلما ورقه شو تصحیح نمیکردندو نمره بد براش رد می کردن.
بگذریم یادمه اگه اشتباه نکنم 9گرفت از املا.....

معلممون بخاری رو خوب براش داغ کرد و دست دوستمو گذاشت رو بخاری........

وحشیانه ترین تنبیهی بود که در طول عمرم دیدم.........

چند روز گذشت........

معلم تشریف آوردند به مدرسه........

ولی دستش به گردنش بود......

خوب یادم نیست که شکسته بود یا سوخته.........

کاش خدا همیشه حق ظالمارو اینجوری کف دستشون میذاشت........
"اللّهم انّا نسالک عیش السعداء و موت الشهداء و مرافقه الانبیاء و النصر علی الاعداء"

برای نویسنده این مطلب mehr تشکر کننده ها:

mehr
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 8, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 1274 بار
تشکر شده: 1137 بار
امتياز: 1630

پستتوسط pejmanava » چهارشنبه دي ماه 13, 1391 11:15 am

واژه کوچکی در برابر این درد بزرگ:تسلیت

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها: 2
CafeWeb (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), boostanelm (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

قبليبعدي

بازگشت به نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع

چه کسي حاضر است ؟