.8

در این بخش گفتمان درون دینی مطرح می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

.8

پستتوسط Mmm » دوشنبه شهريور ماه 4, 1392 11:29 am

....
....
آخرين ويرايش توسط Mmm on شنبه بهمن ماه 11, 1393 2:25 pm, ويرايش شده در 2.

نماد کاربر
Mmm

.

پستتوسط Mmm » دوشنبه شهريور ماه 4, 1392 11:39 am

.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Mmm در شنبه بهمن ماه 11, 1393 2:25 pm .

نماد کاربر
Mmm

Re: عزیزانم،بشتابید تا ندای مظلومان را به گوش عالمیان برسانی

پستتوسط yosra69 » دوشنبه شهريور ماه 4, 1392 11:46 am

سخنانتان کاملا درست است...هیچ گاه سکوت در برابر ظلم جایز نبوده و نیست...کاش آنقدر شهامت داشته باشیم ک بر اعتقادتمان و باورهایمان پافشاری کنیم....
اما متاسفانه برخی از دانشجویان به قول شما هم قطار ترس دارند از ابراز باورهایشان....و اعتقاد دارند ک صدایشان ب جایی نمیرسد....اما تصور غلطی است...امیدوارم همه ما بتوانیم تکلیف هر چند کوچک خود را ب انجام برسانیم...
فَإِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا (5)

إِنَّ مَعَ الْعُسْرِ یُسْرًا (6) (انشراح)

برای نویسنده این مطلب yosra69 تشکر کننده ها: 4
Maryam-H (سه شنبه شهريور ماه 5, 1392 10:56 am), Noha (سه شنبه شهريور ماه 5, 1392 1:05 pm), hoda (دوشنبه شهريور ماه 4, 1392 11:54 am), sondos (پنج شنبه شهريور ماه 7, 1392 1:36 pm)
رتبه: 28.57%

نماد کاربر
yosra69
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 22, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 1401 بار
تشکر شده: 1767 بار
امتياز: 17660

Re: عزیزانم،بشتابید تا ندای مظلومان را به گوش عالمیان برسانی

پستتوسط hoda » دوشنبه شهريور ماه 4, 1392 11:49 am

قسم به الله وهمان که جان ونفسم در دست اوست گام بر خواهم داشت  نه فقط برای راه رفتن برای دفاع از مسلمانی که فریاد میزند .برای حفظ عزتش آبرویش وبرای گرفتن حق خون

پایمال شده اش توسط بی دینی که ادعای قدرت دارد ویا دینداری که ادعای دین .تا آنجا که بتوانم . در آینده ای نه چندان دور من نیز باید وارد خیل افرادی شوم که تاثیر می گذارند نه تاثیر می پذیرند  .

در آینده وارد هر اجتماعی شوم سخن می گویم آن هم از حق .زبانم نباید برای به وجود آوردن کلماتی که نا حق است وبه نفع مسلمانان نیست بچرخد . من به عنوان خلیفه بر زمین گام

نهاده ام   سوگند به حاکم اصلی که باید خلیفه ای عالی باشم . من می خواهم  در هر جامعه ای که وارد  شوم از خون به نا حق ریخته شده  خواهر مسلمانم اسماء که هر دو از یک  

امتیم  آن هم از امت پر فروغ محمد (ص) سخن بگویم ودفاع کنم . قسم به خداوندی که نفسم در دست اوست همانی می شوم که با کافران سخت ترین وشدید ترین برخورد وبا

مسلمانان با نهایت عطوفت رفتار کنم  چون اطمینان دارم که دین الله بر تمامی ادیان غلبه دارد . اگر چه هنوز بسیاری اندیشه ام را نمیدانند . اما هیچ ترسی از بیان اندیشه ام ویا تمسخربه  آن از طرف دیگران  ندارم .

حتی اگر بانگاهی کوچک به من بنگرند . من می خواهم نزد الله ام بزرگ باشم پس این کار را نیز میکنم . اگر به هر منصبی رسیدم دفاع میکنم از مسلمانانی که از امت محمد (ص) اند

تا با افتخار وهمچون خواهر عزیزم اسماء دیده از جهان فرونهم .
" الهی ! اشک چشمی، سوز آهی فروزان خاطــری، روشن نگاهــــی زهرسو بسته شـــــد درهای امید کلیدی ، رخنه ئی ، راهی پناهی"

برای نویسنده این مطلب hoda تشکر کننده ها: 5
Maryam-H (سه شنبه شهريور ماه 5, 1392 10:54 am), Noha (سه شنبه شهريور ماه 5, 1392 1:05 pm), erfan (سه شنبه شهريور ماه 4, 1392 12:29 am), sondos (پنج شنبه شهريور ماه 7, 1392 1:37 pm), zoha (دوشنبه شهريور ماه 4, 1392 1:27 pm)
رتبه: 35.71%

نماد کاربر
hoda
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه ارديبهشت ماه 4, 1392 11:30 pm
تشکر کرده: 1849 بار
تشکر شده: 305 بار
امتياز: 3040

بازگشت به گفتمان درون دینی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان