نگاه کردن به عکس و فیلم مبتذل

در این بخش مقالات در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

Re: نگاه کردن به فیلم و عکس مبتذل

پستتوسط bahar » پنج شنبه فروردين ماه 21, 1393 11:48 pm

یکی از طلاب علم در فایده عجیبی که خدا بر او گشوده است میگوید:

( آیا میدانی که الله متعال صحابه را در حالی که محرم به حج و عمره بودند با شکار مورد آزمایش قرار داد
(چون شکار کردن در حال احرام حرام است)
اینگونه که شکار به آنها نزدیک می شد تا جایی که میتوانستند با دست و بدون وسایل شکار آنرا بگیرند.!

این آیه را بخوانید:
﴿ يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ لَيَبْلُوَنَّكُمُ اللَّهُ بِشَيْءٍ مِّنَ الصَّيْدِ تَنَالُهُ أَيْدِيكُمْ وَرِمَاحُكُمْ لِيَعْلَمَ اللَّهُ مَن يَخَافُهُ بِالْغَيْبِ
فَمَنِ اعْتَدَى بَعْدَ ذَلِكَ فَلَهُ عَذَابٌ أَلِيمٌ ﴾ سورة المائدة ، آية : 94

ای کسانی که ایمان آورده اید!خداوند شما را به چیزی از شکار که دستها و نیزه هایتان به آن می رسد؛ آزمایش می کند
تا خداوند معلوم بدارد چه کسی در نهان از او می ترسد، پس هر کس بعد از آن تجاوز کند؛ برایش عذاب دردناکی خواهد بود.

و در زمان ما این ابتلاء و آزمایش بسیار بزرگ با شکلی مختلف تکرار می شود!میدانید چگونه؟
تا ده سال قبل دستیابی به عکسها و تصاویر مستهجن خیلی راحت نبود، اما امروزه با یک لمس بر صفحه موبایل
یا فشار دادن یک دکمه کیبورد وبدون هیچ دشواری و بدون نیاز به برنامه خاصی اینگونه تصاویر و فیلمهارا میتوان دید.!

به یاد آور:﴿ لِيَعْلَمَ اللَّهُ مَن يَخَافُهُ بِالْغَيْبِ فَمَنِ اعْتَدَى بَعْدَ ذَلِكَ فَلَهُ عَذَابٌ أَلِيمٌ ﴾ .
تا خداوند معلوم بدارد چه کسی در نهان از او می ترسد، پس هر کس بعد از آن تجاوز کند؛ برایش عذاب دردناکی خواهد بود.

و در خلوتگاه خود سکوت اعضایت تو را غره نکند؛ زیرا روزی می آید که زبان باز میکنند! :

﴿ الْيَوْمَ نَخْتِمُ عَلَى أَفْوَاهِهِمْ وَتُكَلِّمُنَا أَيْدِيهِمْ وَتَشْهَدُ أَرْجُلُهُمْ بِمَا كَانُوا يَكْسِبُونَ ﴾
امروز بر دهانهایشان مهر می نهیم، و دستهایشان با ما سخن می گویند، و پاهایشان به آنچه می کردند گواهی می دهند.

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها: 7
Peshang (چهارشنبه فروردين ماه 27, 1393 5:21 pm), hoda (پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 9:26 pm), mahshid (پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 6:18 pm), pejmanava (چهارشنبه فروردين ماه 27, 1393 11:39 pm), saye (يکشنبه فروردين ماه 24, 1393 2:24 pm), somayeh (چهارشنبه فروردين ماه 27, 1393 4:28 pm), tafgah72 (جمعه فروردين ماه 28, 1393 12:06 am)
رتبه: 50%

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 15, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 5837 بار
تشکر شده: 5121 بار
امتياز: 33890

پستتوسط somayeh » چهارشنبه فروردين ماه 27, 1393 4:42 pm

برای نویسنده این مطلب somayeh تشکر کننده ها:
hoda (پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 9:26 pm)
رتبه: 7.14%

somayeh
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه آبان ماه 15, 1392 3:47 pm
تشکر کرده: 148 بار
تشکر شده: 58 بار
امتياز: 580

پستتوسط mahshid » پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 6:20 pm

نصيحتي ﺑﺮﺍﯼ ﮐﺴﺎﻧﯽ ﮐﻪ ﻓﯿﻠﻢ ﻫﺎ ﻭ ﻋﮑﺲ ﻫﺎﯼ مبتذل را ﻣﯽ ﻓﺮﺳﺘﻨﺪ ويا بر روي پروفایل خود می گذارند:
ﻗﺎﻝ ﺍﻟﻠﻪ تعالى  إِنَّ الَّذِينَ يُحِبُّونَ أَنْ تَشِيعَ الْفَاحِشَةُ فِي الَّذِينَ آمَنُوا لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ ۚ وَاللَّهُ يَعْلَمُ وَأَنْتُمْ لَا تَعْلَمُون) النور19َ
ترجمه: بی گمان کسانی که دوست دارند فاحشه ( زشتیها) در (میان) مؤمنان شایع شود، عذاب درد ناکی برای آنها در دنیا و آخرت است، و الله می داند وشما نمی دانید.
وهمچنین الله تعالى مي فرماید :
(وَتَعَاوَنُوا عَلَى الْبِرِّ وَالتَّقْوَىٰ ۖ وَلَا تَعَاوَنُوا عَلَى الْإِثْمِ وَالْعُدْوَانِ ۚ وَاتَّقُوا اللَّهَ ۖ إِنَّ اللَّهَ شَدِيدُ الْعِقَاب).المائدة2ِ
ترجمه: و در راه نیکو کاری و پرهیزگاری با همدیگر همکاری کنید و (هرگز) در راه گناه و تجاوز همکاری نکنید، و از الله بترسید، بی گمان الله سخت کیفر است.
ﺍﮔﺮ ﺫﺭﻩ ﺍﯼ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺑﻪ ﮐﻼﻡ الله ﺩﺍشته باشيم بايد به خود ﺁييم.عذابی دردناک در دنيا وآخرت
شاید بعضی ها از دیدن چنین عکس ها و فیلم هایی لذت ببرنداما....لذت های این دنیا یك روزی تمام می شود و باید در آخرت جواب پس بدهیم.

برای نویسنده این مطلب mahshid تشکر کننده ها: 6
Peshang (پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 8:44 pm), bahar (پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 11:57 pm), hoda (پنج شنبه فروردين ماه 28, 1393 9:26 pm), somayeh (شنبه فروردين ماه 30, 1393 8:04 pm), tafgah72 (جمعه فروردين ماه 28, 1393 12:06 am), yosra69 (شنبه فروردين ماه 30, 1393 10:15 pm)
رتبه: 42.86%

نماد کاربر
mahshid
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه بهمن ماه 21, 1392 4:24 pm
تشکر کرده: 26 بار
تشکر شده: 179 بار
امتياز: 1830

پستتوسط bahar » جمعه فروردين ماه 28, 1393 12:06 am

سلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

خواهرعزیزم ورودتون رو به پینوس خوش آمدمیگم

ان شاءالله که شاهد حضورفعال و پویای شما باشیم

براتون بهترین آرزو ها را دارم

ممنون از مطلب خوب و مفیدتون

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها: 2
hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:10 am), somayeh (شنبه فروردين ماه 30, 1393 8:04 pm)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پستتوسط tafgah72 » جمعه فروردين ماه 28, 1393 12:10 am

سلام علیکم

تشکر فراوان بهار عزیزم .. مطالب مفید و جالبی هستن .. جزاک الله خیرا

و همچنین از مهشید عزیز .. به پینوس خوش آمدی .. ان شاءالله همچنان بردوام و از مطالب مفیدت استفاده کنیم .. جزاکم عند الله

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها: 2
bahar (جمعه فروردين ماه 28, 1393 12:13 am), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:10 am)
رتبه: 14.29%

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 918 بار
تشکر شده: 1132 بار
امتياز: 6280

پستتوسط فرمیسک » شنبه فروردين ماه 30, 1393 5:58 pm

سلام بهار جان ممنون از پست  اموزنده و بسیار مفیدتادن

یه کلیپ مرتبط با همین مبحث از سایت نور دانلود کردم اگر کاربران ندیدند توصیه میکنم از دستش ندید...

http://www.youp.ir/do.php?id=37510
آنچه که هستی هدیه خداوند است به تو

و آنچه می شوی هدیه توست به خداوند

پس بی نظیر باش.

برای نویسنده این مطلب فرمیسک تشکر کننده ها: 3
bahar (يکشنبه فروردين ماه 31, 1393 2:54 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:09 am), somayeh (يکشنبه فروردين ماه 31, 1393 3:21 pm)
رتبه: 21.43%

نماد کاربر
فرمیسک
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه مرداد ماه 30, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 579 بار
تشکر شده: 480 بار
امتياز: 2270

پستتوسط bahar » يکشنبه فروردين ماه 31, 1393 3:00 pm

وعلیکم السلام ورحمه الله وبرکاته
ممنون فرمیسک جان
کلیپ بسیار آموزنده ای بود

جزاک الله خیرا

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها: 4
Aryrang (شنبه مرداد ماه 24, 1393 1:58 am), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:09 am), somayeh (يکشنبه فروردين ماه 31, 1393 3:21 pm), فرمیسک (يکشنبه خرداد ماه 18, 1393 10:15 pm)
رتبه: 28.57%

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: عکس و فیلم مبتذل (ورود اشخاص زیر 18 سال ممنوع)

پستتوسط bahar » چهارشنبه خرداد ماه 13, 1393 12:24 am

به نام خدا و درود و سلام بر رسولش .
پاک و منزه است ذاتی که چشم ها از خوفش گریه کردند
و نمازگزاران برایش سجده بردند. و روزه داران برای او روزه گرفتند ,
به برادران مسلمانم و خواهران پاک و با عفافم.

ورود اشخاص زیر 18 سال ممنوع است. آیا سن شما بالای 18 سال است ؟
عبارت (ورود اشخاص زیر 18 سال ممنوع است)
عبارتی است که در سایت های مستهجن و شبکه های غیر اخلاقی از آن استفاده می شود.
خوب وقتی شما 18 سالتون هست به این معنیه که  شما شخص بالغ و عاقلی هستید
و آنچه را که انجام می دهید با آگاهی کامل انجام می دهید.

پس لطفا سوال های زیر را با بله یا خیر جواب دهید.

آیا می دانیم در هنگام مشاهده ی این گونه سایت ها و شبکه ها

الله سبحانه و تعالی و ملائکه نظاره گر اعمال ما هستند ؟ جواب بده ای مسلمان؟؟؟؟

آیا می دانیم که این اعمال در نامه ی اعمال ما ثبت شده و در قیامت عرضه می گردد ؟

آیا می توانیم ضمانت کنیم که تا بعد از مشاهده ی این نوع فیلم ها

در قید حیات خواهیم بود و فرصت توبه خواهیم داشت ؟

آیا می دانیم که اگر در آن لحظه ی گناه بمیریم , در همان حالت محشور خواهیم شد ؟

آیا از پروردگارمان که هر لحظه ناظر ماست شرم نمی کنیم ؟

آیا قادر به تحمل غضب و خشم خداوند هستیم ؟

آیا خواهیم توانست عذاب وحشتناک قبر را تحمل کنیم ؟

آیا می توانیم عذاب روز قیامت را تحمل کنیم ؟

اگر از آن دسته از کسانی نیستیم که به مشاهده ی این امور مستهجن مشغولیم ,
پس گوارایمان باد نزدیکی به پروردگارمان و خدایی نکرده اگر از دسته دوم هستیم ,
امیدوام این موضوع را سببی برای توبه کردن خود قرار دهیم و هرگز آیات زیر را فراموش نکنیم :

" قلْ يَا عِبَادِيَ الَّذِينَ أَسْرَفُوا عَلَى أَنْفُسِهِمْ لَا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ اللَّهِ
إِنَّ اللَّهَ يَغْفِرُ الذُّنُوبَ جَمِيعًا إِنَّهُ هُوَ الْغَفُورُ الرَّحِيمُ (53)
وَأَنِيبُوا إِلَى رَبِّكُمْ وَأَسْلِمُوا لَهُ مِنْ قَبْلِ أَنْ يَأْتِيَكُمُ الْعَذَابُ ثُمَّ لَا تُنْصَرُونَ (54)
وَاتَّبِعُوا أَحْسَنَ مَا أُنْزِلَ إِلَيْكُمْ مِنْ رَبِّكُمْ مِنْ قَبْلِ أَنْ يَأْتِيَكُمُ الْعَذَابُ بَغْتَةً وَأَنْتُمْ لَا تَشْعُرُونَ (55)
أَنْ تَقُولَ نَفْسٌ يَا حَسْرَتَا عَلَى مَا فَرَّطْتُ فِي جَنْبِ اللَّهِ وَإِنْ كُنْتُ لَمِنَ السَّاخِرِينَ (56)
أَوْ تَقُولَ لَوْ أَنَّ اللَّهَ هَدَانِي لَكُنْتُ مِنَ الْمُتَّقِينَ (57)
أَوْ تَقُولَ حِينَ تَرَى الْعَذَابَ لَوْ أَنَّ لِي كَرَّةً فَأَكُونَ مِنَ الْمُحْسِنِينَ (58)
بَلَى قَدْ جَاءَتْكَ آَيَاتِي فَكَذَّبْتَ بِهَا وَاسْتَكْبَرْتَ وَكُنْتَ مِنَ الْكَافِرِينَ (59)
وَيَوْمَ الْقِيَامَةِ تَرَى الَّذِينَ كَذَبُوا عَلَى اللَّهِ وُجُوهُهُمْ مُسْوَدَّةٌ أَلَيْسَ فِي جَهَنَّمَ مَثْوًى لِلْمُتَكَبِّرِينَ (60)
وَيُنَجِّي اللَّهُ الَّذِينَ اتَّقَوْا بِمَفَازَتِهِمْ لَا يَمَسُّهُمُ السُّوءُ وَلَا هُمْ يَحْزَنُونَ (61)
اللَّهُ خَالِقُ كُلِّ شَيْءٍ وَهُوَ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ وَكِيلٌ " (62)

بگو اى بندگان من كه بر خويشتن زياده‏ روى روا داشته‏ايد از رحمت‏ خدا نوميد مشويد
در حقيقت‏ خدا همه گناهان را مى‏آمرزد كه او خود آمرزنده مهربان است (53)
و پيش از آنكه شما را عذاب در رسد و ديگر يارى نشويد به سوى پروردگارتان بازگرديد و تسليم او شويد (54)
و پيش از آنكه به طور ناگهانى و در حالى كه حدس نمى‏زنيد شما را عذاب دررسد
نيكوترين چيزى را كه از جانب پروردگارتان به سوى شما نازل آمده است پيروى كنيد (55)
تا آنكه [مبادا] كسى بگويد دريغا بر آنچه در حضور خدا كوتاهى ورزيدم بى‏ترديد من از ريشخندكنندگان بودم (56)
يا بگويد اگر خدايم هدايت مى‏كرد مسلما از پرهيزگاران بودم (57)
يا چون عذاب را ببيند بگويد كاش مرا برگشتى بود تا از نيكوكاران مى‏شدم (58)
[به او گويند] آرى نشانه‏هاى من بر تو آمد و آنها را تكذيب كردى و تكبر ورزيدى و از [جمله] كافران شدى (59)
و روز قيامت كسانى را كه بر خدا دروغ بسته‏اند رو سياه مى‏بينى آيا جاى سركشان در جهنم نيست (60)
و خدا كسانى را كه تقوا پيشه كرده‏اند به [پاس] كارهايى كه مايه رستگارى‏شان بوده
نجات مى‏دهد عذاب به آنان نمى‏رسد و غمگين نخواهند گرديد (61)
خدا آفريدگار هر چيزى است و اوست كه بر هر چيز نگهبان است (62)

و حال بعد از اتمام این موضوع , انتخاب با ماست ,
یا باغ های بهشتی با نهرهای روان را انتخاب می کنیم یا دوزخ و عذاب را . هم اکنون انتخاب کن.

وصلى الله وسلم وبارك على نبينا محمد وعلى آله وصحبه وسلم

منبع سایت تذکره

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها: 8
Aryrang (شنبه مرداد ماه 24, 1393 1:58 am), Ronahi (چهارشنبه مرداد ماه 22, 1393 4:26 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:08 am), ostadelyass (چهارشنبه خرداد ماه 14, 1393 5:14 pm), pejmanava (پنج شنبه خرداد ماه 15, 1393 10:03 pm), saye (دوشنبه خرداد ماه 19, 1393 8:03 pm), yosra69 (پنج شنبه خرداد ماه 15, 1393 10:41 am), فرمیسک (يکشنبه خرداد ماه 18, 1393 10:15 pm)
رتبه: 57.14%

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: عکس و فیلم مبتذل ( ورود اشخاص زیر 18 سال ممنوع)

پستتوسط pejmanava » پنج شنبه خرداد ماه 15, 1393 10:08 pm

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها:
bahar (شنبه خرداد ماه 17, 1393 2:58 pm)

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

Re: عکس و فیلم مبتذل (همین امروز چشمانت را پس بگیر)

پستتوسط bahar » جمعه مرداد ماه 10, 1393 3:29 pm

همین امروز چشمانت را پس بگیر

یکی از خبرهای مهمی که امروزه در رسانه‌ها و سایت‌های
خبری و تحلیلی زیاد شنیده می‌شود خبر سرقت و دزدی است،
سرقت‌ها و دزدی‌هایی که کاملاً با آنچه در ذهن شما نقش بسته است
متفاوت است، چرا که این دزدها نه به دنبال پول شما هستند
و نه به دنبال اتومبیل شما و نه هیچ چیز دیگر.

این سارقین مسلح، دزدهایی هستند که قصد دارند
یکی از حیاتی‌ترین اجزاء زندگی را از تو بگیرند،
دزدهایی که قصد ربودن چشم‌های معصوم و پاک تو را دارند،
چشم‌هایی که یک عمر با آن‌ها از شدت عشق و علاقه به خداوند گریه کردی
و قطرات مروارید گونه آن بر گونه‌هایت مانند آبشاری زیبا جریان پیدا کرد،
یک عمر به خاطر نگاه محبت آمیز به پدر و مادر خود با آن‌ها عبادت کردی
و یک عمر صفحات زیبای قرآن را ورق زدی و آیه های طلایی آن را نگاه کردی.

این سارقین به چشم‌های پاک و معصوم تو حسادت می‌کنند و می‌خواهند
پاکی و عصمت را از چشمان تو بدزدند
و چه جنایتی بالاتر از سرقت عصمت و پاکی از چشم‌های شما؟

دزدهایی که با دندان مسلح شده‌اند تا به هر نحوی
پاکی و عصمت را از چشمان تو سرقت کنند،
چرا که آن‌ها به خوبی می‌دانند که اگر
پاکی و عصمت از چشم‌های تو دزدیده شود،
به راحتی می‌توانند همه اجزاء و جوارح تو را به تاراج ببرندو با این کار
نام خود را به عنوان بزرگ‌ترین قاچاقچیان اعضاء و جوارح انسان در تاریخ ثبت کنند.

اگر کمی به خود نیایی و زرنگ نباشی زود تر از آنچه که حتی
فکرش را بکنی دزدها به سراغ تو هم می‌آیندو همه هستی تو را نیز به تاراج می‌برند،
به همین جهت است که خداوند متعال در سوره نور صراحتاً هشدار می‌دهد
که مواظب این سارقین باشید و با تمام تلاش و کوشش با آن‌ها مبارزه کنید :

قُلْ لِلْمُۆْمِنینَ یَغُضُّوا مِنْ أَبْصارِهِمْ وَ یَحْفَظُوا فُرُوجَهُمْ
ذلِکَ أَزْکی لَهُمْ إِنَّ اللَّهَ خَبیرٌ به ما یَصْنَعُون:

به مردان با ایمان بگو:«دیده فرو نهند و پاکدامنی ورزند،
که این برای آنان پاکیزه‌تر است، زیرا خدا به آنچه می‌کنند آگاه است.»

پس مواظب با ارزش‌ترین اعضاء و جوارح خود یعنی چشمانت باش
و اگر برای مدتی چشمان پاک و معصوم شما به سرقت رفته
سریعاً و همین امروز چشم‌های خود را پس بگیر، وگرنه به زودی
نوبت به سرقت بقیه اعضاء و جوارح تو فرا می‌رسد.

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها: 5
Aryrang (شنبه مرداد ماه 24, 1393 1:58 am), Maryam-new (جمعه مرداد ماه 24, 1393 11:11 pm), Ronahi (چهارشنبه مرداد ماه 22, 1393 4:27 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:07 am), yosra69 (چهارشنبه مرداد ماه 22, 1393 11:11 pm)
رتبه: 35.71%

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: عکس و فیلم مبتذل (فرستادن ایمیل از داخل قبر)

پستتوسط bahar » چهارشنبه مرداد ماه 22, 1393 3:04 pm

شیخ عریفی اینگونه روایت میکند:

شخص جوانی به نزد من آمد و تعریف کرد: شیخ یکی از دوستانم که مهارتش در اینترنت بود روزی وارد سایتی میشود که مختص به عکسهای مستهجن بود این شخص برای مدت پنج سال در این سایت عضو میشود در ازای پرداخت 500 ریال یا دلار که دقیقا نمیدانم و در ازای پرداخت این پول و اشتراک هر هفته از جانب گردانندگان این سایت یک فایل حاوی مجموعه ای ازعکسهای مستهجن به صورت اتوماتیک برای این شخص ایمیل میشد.

هر وقت که عکسهای جدیدی به دستش میرسید او آن عکسها را در موبایلش قرار میداد و هر وقت که با دوستانش مینشستند عکسها را به آنان نشان میداد و دوستانش به او میگفتند: به به چه عکسهای زیبایی... ما هم مثل این عکسها را میخواهیم ... باید چکار کنیم که برای ما هم این عکسها فرستاده شود؟ ...او جواب داد: نه، قیمت این 500 ... است.آنها گفتند: خب اشکال ندارد تو آدرس سایت را به ما بده ما خودمان پول را پرداخت میکنیم و این آسان است.او جواب داد: نه من به شما کمک میکنم که پولهایتان را نگه دارید. هر یک از شما ایمیل خود را به من بدهد وقتیکه عکسها به دست من رسید من آنها را برای همه شما خواهم فرستاد.گفتند: بسیارعالی است.

آنها شروع کردند و ایمیل خود و دوستان و آشنایانشان را به او دادند و وی آنها را داخل لیست ایمیل خود نموده و هرگاه که عکسها برای او ایمیل میشد به صورت اتوماتیک برای نزدیک به 60،50 و یا 100 ایمیل فرستاده میشد.هرگاه که این شخص با دوستانش مینشستند انگار که قدس را فتح کرده اند به او میگفتند: ای برادر ماشاءالله بر تو به والله این هفته عکسهایی که بدستمان رسید بسیار عالی بودند و عجیب است که تو چگونه اینکار را انجام میدهی و ... و او از این تعریف و تمجیدها بسیار خوشحال میشد.

شش ماه از این موضوع گذشت تا اینکه حادثه ای برای این شخص رخداد و او فوت کرد. دوستش گفت: شیخ ما بر جنازه ی او نماز خواندیم و او را دفن نمودیم. بعد از مدتی وقتیکه ایمیل هایم را چک میکردم دیدم که دوباره پیامی از همان دوست فوت شده ام رسیده و وقتیکه آنرا باز نمودم دیدم که همان عکسهای مستهجن است.با خود گفتم: ممکن است این قدیمی باشد و من متوجه آن نشده باشم و پناه بردم به الله از شر شیطان رجیم و آنها را پاک کردم. هفته بعد وقتی دوباره داشتم ایمیل هایم را چک میکردم یک فایل جدید دیگر از دوستم برای من فرستاده شده بود و این در حالی بود که او در قبرش بود و او مرده بود. وقتی فایل را بازکردم دوباره همان عکسهایمستهجن.فهمیدم که دوستم ایمیل های ما را در وضعیت اتوماتیک قرار داده که به محض رسیدن فایلهابه ایمیل او برای ما نیز فرستاده میشد.برای همین من در پیامی به آدرس وب سایت مذکور نوشتم که فرستادن ایمیل برای این شخص را متوقف کنید این فرد فوت کرد.پاسخ دادند که پسورد آکانت اشتراک او را برای ما بفرست تا ما متوقف کنیم گفتم که من نمیدانم جواب دادند در اینصورت 4 سال و نیم اشتراک او باقی مانده است.این شخص ادامه داد: ای شیخ در حال حاضر دو سال از این قضیه میگذرد و این ایمیل ها هر هفته برای من و برای تمام دوستانم فرستاده میشود.

شیخ عریفی: الله سبحانه و تعالی میفرماید: (إِنَّا نَحْنُ نُحْيِي الْمَوْتَى وَنَكْتُبُ مَا قَدَّمُوا وَآثَارَهُمْ وَكُلَّ شَيْءٍ أحْصَيْنَاهُ فِي إِمَامٍ مُبِينٍ )ما خودمان مردگان را زنده مي‌گردانيم ، و چيزهائي را كه ( در دنيا ) پيشاپيش فرستاده‌اند و ( كارهائي را كه كرده‌اند ، و همچنين ) چيزهائي را كه ( در آن ) برجاي نهاده‌اند ( و كارهائي را كه نكرده‌اند ، ثبت و ضبط مي‌كنيم و ) مي‌نويسيم . و ما همه چيز را در كتاب آشكار ( لوح محفوظ ) سرشماري مي‌نمائيم و مي‌نگاريم ./یس }

ای خواهران و برادران، من شما را دعوت میکنم به امر معروف و نهی از منکر، اگر منکری دیدید با دست جلویش را بگیرید و اگر نتوانستید با زبانتان و اگر نتوانستید با دعا کردن و بدانید که سبب مصیبت و بلا که بر سر امتها می آید مسببش ترک امر به معروف و نهی از منکر است وقتیکه اثر انگشتت در اسلام به ثبت رسید بر شما واجب میگردد اگر نمیتوانید با دست جلویش را بگیرید لا اقل با زبان بگویید: برادر از خدا بترس و این عکسها را از موبایلت پاک کن، برادر اینها حرام است

ﭼﺸﻤﺎﻧﺖ ﺭﺍ ﺁﻟﻮﺩﻩ ﻧﮑﻦ ﮐﻪ ﭼﺸﻢ ، ﺭﻭﺯﻧﻪ ﺍﯼ ﺍﺳﺖ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺑﻪ ﺭﻭﺡ .ﭼﺸﻢ ﻫﺮ ﭼﻪ ﻣﯽ ﺑﯿﻨﺪ ، ﻣﺴﺘﻘﯿﻤﺎ ﺭﻭﺡ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺗﺎﺛﯿﺮ ﻣﯽ ﭘﺬﯾﺮﺩ . ﺑﺎﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻫﺎ ﺷﺎﺩ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭ ﺍﻣﯿﺪﻭﺍﺭ ﻭ ﺑﺎ ﺑﺪﯼ ﻫﺎ ﻣﺨﻮﻑ ﻣﯽ ﺷﻮﺩ ﻭﻧﺎ ﺍﻣﯿﺪ ﻭ ﺩﻟﺴﺮﺩ ﻭ ﺧﺴﺘﻪ .ﮔﻨﺎﻩ ﭼﺸﻢ ، ﻓﮑﺮ ﺭﺍ ﻣﺸﻐﻮﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ . ﮐﺎﻓﯽ ﺍﺳﺖ ﭼﺸﻢ ﯾﮑﺒﺎﺭﺑﺒﯿﻨﺪ . ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺍﺳﺖ ﮐﻪ ﺫﻫﻦ ﺍﺣﻤﻖ ، ﺁﻥ ﺭﺍ ﻫﺰﺍﺭﺍﻥ ﺑﺎﺭ ﺑﺮ ﺻﻔﺤﻪﺧﯿﺎﻝ ، ﻧﻤﺎﯾﺎﻥ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﻓﮑﺮ ﺑﻪ ﺁﻥ ﺷﺎﺥ ﻭ ﺑﺮﮒ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ ﻭ ﺁﻧﻘﺪﺭﭘﯿﺶ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ ﮐﻪ ﭼﻨﮕﺎﻝ ﻧﺎﺑﻮﺩﯼ ﺍﺵ ﺭﺍ ﺩﺭ ﺳﯿﻨﻪ ﺍﺕ ﻓﺮﻭ ﮐﻨﺪ .ﺍﮔﺮ ﻧﻬﺎﻝ ﻏﺮﯾﺰﻩ ﺭﺍ ﺑﻬﺎ ﺩﻫﯽ ﺭﺷﺪ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﻭ ﺑﻪ ﺍﺣﻤﻘﺎﻧﻪ ﺗﺮﯾﻦﺷﮑﻞ ، ﺭﺷﺪ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ . ﺗﺎ ﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﻗﻄﻊ ﻗﺎﻣﺖ ﺗﻨﻮﻣﻨﺪﺵ ﺑﺎﺯﺧﺮﺩﻩ ﻫﺎ ﺳﺮ ﺍﺯ ﺧﺎﮎ ﻭﺟﻮﺩ ﺑﯿﺮﻭﻥ ﻣﯽ ﺯﻧﻨﺪ ﻭ ﺑﺎﻋﺚ ﺭﻧﺠﺶ ﻣﯽﺷﻮﻧﺪ .ﺑﺮﮐﻦ ﺍﻭﻟﯿﻦ ﻧﻬﺎﻝ ﺭﺍ ﮐﻪ ﺑﺎﻍﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺕ ﻫﺮﺯﮔﯽ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﺪ .ﺑﺮﮐﻦ

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها: 5
Aryrang (شنبه مرداد ماه 24, 1393 1:58 am), Maryam-new (جمعه مرداد ماه 24, 1393 11:10 pm), Ronahi (چهارشنبه مرداد ماه 22, 1393 4:27 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:03 am), yosra69 (چهارشنبه مرداد ماه 22, 1393 11:11 pm)
رتبه: 35.71%

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

پستتوسط Maryam-new » جمعه مرداد ماه 24, 1393 11:09 pm

سبحان الله

برای نویسنده این مطلب Maryam-new تشکر کننده ها: 4
Aryrang (شنبه مرداد ماه 24, 1393 1:58 am), bahar (شنبه مرداد ماه 25, 1393 2:01 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:02 am), yosra69 (شنبه مرداد ماه 25, 1393 10:43 am)

Maryam-new
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه مهر ماه 8, 1392 12:12 pm
تشکر کرده: 113 بار
تشکر شده: 271 بار
امتياز: 2710

پستتوسط Aryrang » شنبه مرداد ماه 24, 1393 1:57 am

خدایا فقط به خودت پناه میبریم
خیلی درد آور بود واقعا...
اونا بر روی خواسته هاشون خیلی هدف دار کار میکنن
محال ممکنه که وارد یک سایت هم بشی و از این تصاویر و فیلم های مبتذل اثری نبینی
اصلا جنبه ی معنویش رو هم در نظر نگیریم، برای روحیه و روان خیلی بده و تاثیر منفی در شخصیت آدما میذاره،بهار عزیز ممنون، بخاطر مطالب زیبایی که در تالار گفتمان میزارین،من هم استفاده کردم.

برای نویسنده این مطلب Aryrang تشکر کننده ها: 4
Ronahi (شنبه شهريور ماه 15, 1393 1:19 pm), bahar (شنبه مرداد ماه 25, 1393 2:00 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:02 am), yosra69 (شنبه مرداد ماه 25, 1393 10:43 am)

Aryrang
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه تير ماه 2, 1392 6:00 pm
تشکر کرده: 254 بار
تشکر شده: 222 بار
امتياز: 2220

پستتوسط bahar » شنبه مرداد ماه 25, 1393 2:11 pm

سلام علیکم ورحمه الله وبرکاته

خواهرعزیزم  Aryrang ممنونم ازت لطف داری
موفق باشی و سربلند

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها:
hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:02 am)

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

Re: نگاه کردن به عکس و فیلم مبتذل

پستتوسط bahar » شنبه شهريور ماه 15, 1393 11:32 am

تا حالا دقت کردین :

همه حروف گناه (گ.ن. ا.ه)

با نگاه (ن .گ.ا.ه)

یکیه!!!!؟؟؟؟؟

نگاهت رو مهار کن تا به گناه نیفتی

برای نویسنده این مطلب bahar تشکر کننده ها: 4
Maryam-new (شنبه شهريور ماه 15, 1393 2:36 pm), Ronahi (شنبه شهريور ماه 15, 1393 1:19 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 15, 1393 12:02 am), yosra69 (شنبه شهريور ماه 15, 1393 8:59 pm)

نماد کاربر
bahar
مدیر انجمن
مدیر انجمن

قبليبعدي

بازگشت به مقالات متنوع دینی

چه کسي حاضر است ؟