نظر شما دوستان در این مورد چیه ؟!!...

در این بخش عکس و فیلم در زمینه دینی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

پستتوسط Ramin » شنبه خرداد ماه 27, 1391 10:40 pm

ostadelyass نوشته است:سلام خدمت همگی دوستان.
سوال این جاست که آیا این ابزارهایی که دشمن به کار می گیرد می تواند تاثیراتی داشته باشد که آن هم ناپیدا باشد. باید بیشتر تحقیق کرد علی الخصوص بر مفاهیم : شیطان(در قرآن و احادیث) ، راههای شیطان در انحراف انسان از راه راست، تاثیر محیط و معماری بر روان انسان و ...
در ضمن شاید جالب باشد کمی نیز راجع به آخرالزمان در احادیث صحیح تحقیق بکنیم.

سلام خدمت شما دوست عزیز جناب ostadelyass

سوالت که خوبه، ولی تو بحثی که خودت استارتشو زدی یه کم فعال تر باشی بهتره...

منتظر مشارکت و همکاریت هستیم برادر ، ممنون ...

matin نوشته است:سلام!
پس باید مواظب باشیم ما هم اگر یه روزی اومدیم و این ماجرای ماسونها رو برای کسی گفتیم، یه جوری نگیم که بنده خدا  ایمانش نسبت به خدا سست بشه و ترسش از اونا باعث بشه به سمتِ اونا بره و به اونا پناه ببره!!

و علیکم السلام برادر متین، چطوری داداش ؟

ممنون متین جان، نظر و حرفتون کاملأ بجا و درسته، معلومه تو این زمینه خیلی اطلاعات داری ( البته هزار ماشاالله در تمامی زمینه ها، فولی ) ،

ولی برای من و امثال من که کمتر میدونیم باید بیشتر وقت بذاری، اطلاعاتتو رو کن داداش ...

matin نوشته است:به هرحال، ما بعنوانِ مسلمان باید ایمان داشته باشیم که آینده در قلمرو اسلامه!

وَلاَ تَهِنُوا وَلاَ تَحْزَنُوا وَأَنتُمُ الأَعْلَوْنَ إِن كُنتُم مُّؤْمِنِينَ (آل عمران/139)    

بله متین جان درسته و باید شک نداشته باشیم که :

" بسم الله الرحمن الرحیم "

كَتَبَ اللَّهُ لَأَغْلِبَنَّ أَنَا وَرُسُلِي ۚ إِنَّ اللَّهَ قَوِيٌّ عَزِيزٌ ﴿ المجادلة 21﴾

خداوند چنين مقدر كرده است كه من و پيغمبرانم قطعاً پيروز مي‌گرديم . بي‌گمان خداوند نيرومند چيره است .

وَلَقَدْ كَتَبْنَا فِي الزَّبُورِ مِن بَعْدِ الذِّكْرِ أَنَّ الْأَرْضَ يَرِثُهَا عِبَادِيَ الصَّالِحُونَ ﴿الأنبياء 105﴾

ما علاوه بر قرآن ، در تمام كتب ( انبياء پيشين ) نوشته‌ايم كه بي‌گمان ( سراسر روي ) زمين را بندگان شايسته ما به ارث خواهند برد ( و آن را به دست خواهند گرفت ) .‏

وَمَن يَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ فَهُوَ حَسْبُهُ ...
نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: شنبه مرداد ماه 22, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 945 بار
تشکر شده: 1633 بار
امتياز: 2940

پستتوسط Mmm » شنبه خرداد ماه 27, 1391 10:57 pm

البته کاک رامین من همیشه مورد حمله ی الطاف و محبتهای شما قرار داشتم!!

نماد کاربر
Mmm

پستتوسط Ramin » شنبه خرداد ماه 27, 1391 11:30 pm

بیانیه ی مجمع فقهی در مورد انتساب و عضویت در سازمان فراماسونری

الحمد لله، والصلاة والسلام علی رسول الله، و علی آله و من اهتدی بهداه ... أما بعد:

مجمع فقهی در اولین نشست خود در مکه ی مکرمه در تاریخ دهم شعبان سال 1398ه.ق برابر با 15/7/1978م، موضوع سازمان فراماسونری و عضویت در آن را در پرتو شریعت اسلامی بررسی کرد. اعضای مجمع فقهی پس از تحقیق و تفحص در باره ی این سازمان و مطالعه ی کتابهایی که در گذشته و زمان معاصر در مورد آن تألیف شده و همچنین نشریات و مجلاتی که از طرف این سازمان منتشر می شود. مقالات و کتبی که اعضاء و رهبرانش نوشته اند؛ پس از بررسی همه جانبه، مجمع فقهی به طور قطع و یقین به این جمع بندی و نتیجه گیری رسید:

1-  سازمان ماسونیت، سازمانی سرّی است که متناسب با زمان و مکان به فعالیتش مخفیانه و آشکارا ادامه می دهد. اما اصول و اهداف آن همواره سرّی است. ماهیت اصلی این ارگان حتی بر اعضایش مخفی است. مگر اعضای خصوصی که بر حسب فعالیتشان به مراتبی برسند که جزو گروه ویژه قرار گیرند آنگاه در جریان برنامه های مهم سازمان قرار می گیرند.

2-  بین اعضای این سازمان سرتاسر دنیا ارتباط تگاتنگی برقرار است تا افراد ساده لوح را شکار تفکرات خود گردانند؛ حربه ی اصلی آنان داشتن رابطه ی برادری و همکاری میان اعضای سازمان، صرفنظر از عقاید و گرایشهای مختلف است.

3-  این سازمان در صدد است تا افراد مهم را شناسایی نموده و آنها را به عضویت آن دعوت دهد. اعضا با افراد در جهت منافع شخصی همکاری می کنند. هر برادر ماسونی تحت حمایت برادران ماسونی دیگر در تمام نقاط جهان در اهداف و نیازها و مشکلات با هم تعاون دارند. اگر فردی از اعضای این سازمان دارای فعالیت سیاسی باشد و دچار مشکلات شود، براساس دفاع از حق مظلوم او را یاری می نمایند. این بزرگترین حربه ای است که افراد زیادی را از مراکز مختلفی فریفته ی ایده ها و آرمانهای خود می گردانند و از آنها مبالغ قابل توجهی کمک دریافت می کنند.

4-  ورود عضو جدید به سازمان فراماسونری با تشکیل جلسه ای برگزار می شود؛ در این جلسه ی مخفیانه، عضو جدید، تهدید و ارعاب می شود که مبادا با تعلیمات و آموزه های سازمان که از مقامات بالاتر به او ابلاغ می شود، مخالفت کند.

5-  افرادی که بر اثر سادگی توسط اعضای سازمان، اغفال می شوند در برگزاری مراسم دینی و مذهبی خویش کاملاً آزادند و متناسب با استعداد و صلاحیت هایشان به آنان وظایفی محول می شود؛ اما ملاحده و کسانی که آمادگی پذيرش عقیده ی الحادی را دارند بتدریج موقعیتشان ترفیع می یابد. برحسب تجربه و کارآیی که به دست می آورند و در موفقیتهایی که در آزمونهای مختلف کسب می کنند. در اجرای نقشه های مهم سازمان به موفقیت دست می یابند.

6-  سازمان دارای اهداف کاملاً سیاسی است؛ در اکثر نظامهای سیاسی و کودتاهای مردمی و دولتی و تغییرات مهم بین المللی نقش ایفا می کنند.

7-  اساس تنظیم سازمان، ریشه در یهودیت دارد. مدیران ارشدش سراسر دنیا یهودی اند. دارای فعالیتهای صهیونیستی می باشند.

8-  بزرگترین هدف سرّي سازمان بطور عموم، دین زدایی و دین ستیزی است. برای از بین بردن دین اسلام از میان مسلمانان و فرزندان شان برنامه های ویژه ای دارد.

9-  سازمان تلاش می کند تا اصحاب ثروت و سیاست و منتفذین اجتماعی را به عضویت در آورد. به دنبال افراد معمولی جامعه نیست. بنابراین همواره تلاش می کند که رؤسا و وزراء و دولتمردان را به عضویت سازمان در آورد.

10-  سازمان تحت عناوین و اسامی مختلفی به فعالیت خود مشغول است تا اگر در جایی به نام ماسونیت نتوانست فعالیت کند، با اسم و رسم جدیدی به فعالیت خود ادامه دهد. از مهمترین شعبه های سازمان: سازمان أُسود، روتاری، لُژ و عناوین دیگری که فعالیتهای خرابکارانه و اصول و مبادی کاملاً متضاد با قوانین اسلامی مشغول به فعالیت می باشند.

برای مجمع فقهی بطور واضح و شفاف مشخص است که بین سازمان ماسونیت ویهود و صهیونیزم جهانی رابطه ی نزدیک و تنگاتنگی وجود دارد. از همین طریق توانسته در قضیه ی فلسطین بر فعالیت های مسئولین کشورهای عربی چیره شود و بر سر راه اجرای برنامه هایشان مانع تراشی کند.

مجمع فقهی بنا بر دلایل واضح و آشکار و اطلاعات کامل در مورد فعالیت سازمان مذکور و خطر بزرگ و اهداف و برنامه های مرموز آن ، ارگان ماسونی را یکی از خطرناک ترین سازمانها علیه اسلام و مسلمین شنـاخته و بـه همـگان معرفی و اعـلام مـی دارد کـسی کـه از روی علـم و اطلاع از ماهیت و اهـداف و  نقشه هایش  عضو آن شود، کافر و از امت اسلام خارج گشته است.

المجمع الفقهی- فتاوی اسلامیه لمجوعة العلماء (1/115-117)

این مقاله از :

عضويت  / ورود

نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی

پستتوسط sondos » يکشنبه خرداد ماه 28, 1391 7:15 pm

سلام.
با تشکر از کاربر گرامی Ram.این قضیه ابراج البیت خیلی برام جالب بود.
البته تا زمانی نمی تونن هیچ کاری بکنن که ما مسلمانها بدونیم دور و برمون چه خبره.انکار کردن فراماسونری و قضایای مربوط به اون اشتباه بزرگیه ولی کاملا با این ایده که نباید بزرگ تصورشون کرد موافقم.
خدای کعبه خیلی بزرگتر از سازندگان ابراج البیت هاست .

برای نویسنده این مطلب sondos تشکر کننده ها: 2
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
sondos
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 1, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 543 بار
تشکر شده: 272 بار
امتياز: 560

پستتوسط Ramin » پنج شنبه تير ماه 15, 1391 3:04 pm

" به نام خدا "

با سلام و تشکر از کاربر sondos ، بله همون طوره که شما گفتید...

به تصاویر زیر خوب نگاه کنید :

نماد قدیمی ابلیسک در مناسک رمی جمرات (سنگباران شیطان)

نماد جدید و تغییر داده شده ابلیسک در مناسک رمی جمرات

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها: 2
ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), sondos (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی

پستتوسط nahmadi69 » پنج شنبه تير ماه 15, 1391 10:47 pm

سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
نمی دونم چی بگم . راستش من خودم قلبا نمیتونم باور کنم که چنین چیزی وجود داشته باشه و از طرفی هم اینها رو میبینم  . موندم چی بگم . راستش من قبلا با دیدن مستندها قبول کردم که همش دروغه . چون دلایلشون زیاد قابل اعتماد نبودن ولی نه همشون .
الان که این حرفها رو شنیدم به وجودشون باور پیدا کردم ولی هنوز هم باور نمیکنم که  حیطه فعالیتشون به این وسعت باشه .
ممنون کاک رامین جان که دارین امثال منو روشن میکنین .
الدنيا سجن المؤمن وجنّة الكافر، والموت جسر هؤلاء إلى جنّاتهم وجسر هؤلاء إلى جحيمهم

ما الموت إلاّ قنطرة تعبر بكم من البؤس والضّراء إلى الجنان الواسعة، والنعيم الدائم، فأيُّكم يكره أن ينتقل من سجن إلى قصر

برای نویسنده این مطلب nahmadi69 تشکر کننده ها:
Ramin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
nahmadi69
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 24, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 148 بار
تشکر شده: 142 بار
امتياز: 410

پستتوسط ostadelyass » جمعه تير ماه 16, 1391 12:00 pm

تحقیق در قرآن راجع به شیطان(لطفا به نظر قبلی بنده توجه کنید و سعی کنید ارتباط بحثمان با آیات را پیدا کنید):
1)اعراف/27:  يَا بَنِي آدَمَ لاَ يَفْتِنَنَّكُمُ الشَّيْطَانُ كَمَا أَخْرَجَ أَبَوَيْكُم مِّنَ الْجَنَّةِ يَنزِعُ عَنْهُمَا لِبَاسَهُمَا لِيُرِيَهُمَا سَوْءَاتِهِمَا إِنَّهُ يَرَاكُمْ هُوَ وَقَبِيلُهُ مِنْ حَيْثُ لاَ تَرَوْنَهُمْ إِنَّا جَعَلْنَا الشَّيَاطِينَ أَوْلِيَاء لِلَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ ‏/
‏اي آدميزادگان ! شيطان شما را نفريبد ، همان گونه كه پدر و مادرتان را ( فريفت و ) از بهشت بيرونشان كرد و لباسشان را از ( تن ) ايشان بيرون ساخت تا عوراتشان را بديشان نمايد . شيطان و همدستانش شما را مي‌بينند ، در صورتي كه شما آنها را نمي‌بينيد ( لذا از راههاي گوناگون و به شيوه‌هاي مختلفي كه نهان از ديد شما است بر شما يورش مي‌آورند . بايد چنين دشمناني را پائيد و از كيد و مكرشان ترسيد . با اين توضيح كه آنان بر مؤمنان تسلّط ندارند و بلكه ) ما شياطين را دوستان و ياران كساني ساخته‌ايم كه ايمان نمي‌آورند ( يعني اهريمنان تنها بر غير مؤمنان تسلّط دارند ) .
2) مومنون/97 و98:
وَقُل رَّبِّ أَعُوذُ بِكَ مِنْ هَمَزَاتِ الشَّيَاطِينِ .وَأَعُوذُ بِكَ رَبِّ أَن يَحْضُرُونِ/
( در عين حال خود را به خدا بسپار ) و بگو : پروردگارا ! خويشتن را از وسوسه‌هاي اهريمنان ( و تحريكات ايشان به انجام گناهان ) در پناه تو مي‌دارم .‏و خويشتن را در پناه تو مي‌دارم از اين كه با من ( در اعمال و اقوال و ساير احوال ) گرد آيند ( و مرا از تو غافل نمايند ) .
3)نساء/76:
‏ يَا أَيُّهَا النَّاسُ اتَّقُواْ رَبَّكُمُ الَّذِي خَلَقَكُم مِّن نَّفْسٍ وَاحِدَةٍ وَخَلَقَ مِنْهَا زَوْجَهَا وَبَثَّ مِنْهُمَا رِجَالاً كَثِيراً وَنِسَاء وَاتَّقُواْ اللّهَ الَّذِي تَسَاءلُونَ بِهِ وَالأَرْحَامَ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلَيْكُمْ رَقِيباً/
‏اي مردمان ! از ( خشم ) پروردگارتان بپرهيزيد . پروردگاري كه شما را از يك انسان بيافريد و ( سپس ) همسرش را از نوع او آفريد ، و از آن دو نفر مردان و زنان فراواني ( بر روي زمين ) منتشر ساخت . و از ( خشم ) خدائي بپرهيزيد كه همديگر را بدو سوگند مي‌دهيد ؛ و بپرهيزيد از اين كه پيوند خويشاوندي را گسيخته داريد ( و صله رحم را ناديده گيريد ) ، زيرا كه بيگمان خداوند مراقب شما است ( و كردار و رفتار شما از ديده او پنهان نمي‌ماند ) .

برای نویسنده این مطلب ostadelyass تشکر کننده ها:

نماد کاربر
ostadelyass
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 12, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 485 بار
امتياز: 1050

پستتوسط ostadelyass » جمعه تير ماه 16, 1391 12:05 pm

تحقیق در قرآن راجع به شیطان2:
نساء/117تا119:
‏ إِن يَدْعُونَ مِن دُونِهِ إِلاَّ إِنَاثاً وَإِن يَدْعُونَ إِلاَّ شَيْطَاناً مَّرِيداً
‏غير از خدا هركه و هرچه او را بپرستند و به فرياد خوانند جز بتهاي ناتوان و اشياء ضعيفي نيست كه بر آنها نام ماده گذارده‌اند ، وجز اهريمني نيست كه بسي متمرّد و نافرمان است .‏
لَّعَنَهُ اللّهُ وَقَالَ لَأَتَّخِذَنَّ مِنْ عِبَادِكَ نَصِيباً مَّفْرُوضاً
‏خدا نفرينش كند !  ( او قسم خورده است و با خود عهد بسته است ) و گفته است كه : من از ميان بندگان تو حتماً بهره معيّن و جداگانه خود را برمي‌گيرم .
وَلأُضِلَّنَّهُمْ وَلأُمَنِّيَنَّهُمْ وَلآمُرَنَّهُمْ فَلَيُبَتِّكُنَّ آذَانَ الأَنْعَامِ وَلآمُرَنَّهُمْ فَلَيُغَيِّرُنَّ خَلْقَ اللّهِ وَمَن يَتَّخِذِ الشَّيْطَانَ وَلِيّاً مِّن دُونِ اللّهِ فَقَدْ خَسِرَ خُسْرَاناً مُّبِيناً
‏حتماً آنان را گمراه مي‌كنم و به دنبال آرزوها و خيالات روانشان مي‌گردانم ، و ( آن گاه كه بدين وسيله ايشان را فرمانبر خود كردم ، هرچه را خواستم ) بديشان دستور مي‌دهم ، و آنان ( اعمال خرافي انجام مي‌دهند و از جمله : ) گوشهاي چهارپايان را قطع مي‌كنند ، و بديشان دستور مي‌دهم ، و آنان آفرينش خدا را دگرگون مي‌كنند ( و حتي دين خدا را تغيير مي‌دهند ، و فطرت توحيد را به شرك مي‌آلايند ! ) و هر كه اهريمن را به جاي خدا سرپرست و ياور خود كند ، به راستي زيان آشكاري كرده است .‏

برای نویسنده این مطلب ostadelyass تشکر کننده ها:

نماد کاربر
ostadelyass
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 12, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 485 بار
امتياز: 1050

پستتوسط Ramin » يکشنبه مرداد ماه 1, 1391 1:21 pm

با سلام و تشکر از ostadelyass بخاطر راهنمایی های مفید قرآنیشون ...

ولی چرا هیچ کس رو این موضوع بحث نمیکنه ؟!!    :?:  :?:

منتطرتون هستیم، علی الخصوص جناب ostadelyass ...

تصویر اُبلیسک قدیمی در مراسم رمی جمرات :

و تصاویری از معروفترین اُبلیسک های جهان :

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها:
sondos (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی

پستتوسط sondos » دوشنبه مرداد ماه 2, 1391 3:35 pm

سلام و ممنون از عکسهای همیشه جالبتون.
راستش من نفهمیدم برای چی شکل ابلیسک در مناسک رمی جمرات تغییر داده شده؟؟یعنی این هم کار خودشونه؟؟

برای نویسنده این مطلب sondos تشکر کننده ها:

نماد کاربر
sondos
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 1, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 543 بار
امتياز: 560

پستتوسط Ramin » پنج شنبه مرداد ماه 5, 1391 12:57 pm

با سلام و تشکر از شما کاربر sondos

" الله اعلم "

برای نویسنده این مطلب Ramin تشکر کننده ها:
sondos (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)

نماد کاربر
Ramin
کاربر طلایی
کاربر طلایی

قبلي

بازگشت به عکس و فیلم

چه کسي حاضر است ؟