.

در این بخش مقالات در زمینه فرهنگی و اجتماعی قرار داده می شود

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

.

پستتوسط Mmm » شنبه اسفند ماه 6, 1390 11:26 pm

.
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط Mmm در يکشنبه بهمن ماه 12, 1393 2:55 pm .

نماد کاربر
Mmm

پستتوسط Naser » يکشنبه اسفند ماه 7, 1390 10:48 am

سلام

هفته ي پيش هم دكتر صادق زيبا كلام هم به دانشگاه ما آمده بودند و با دوستان رفتيم.

من واقعا خجالت كشيدم از سوالهاي سطحي و جاهلانه و موذيانه اي كه از ايشان پرسيدند.

دكتر زيبا كلام بدون ترس و راحت همه ي حرفها و انتقاداتشان را كردند {بجز خط قرمزها!!}

كه استفاده كرديم.... مثل رائفي پور ......... نبود.

البته نمي دانم چرا دكتر سروش درباره ي دكتر صادق زيبا كلام، جايي گفته بودند كه:  "ايشان نه صادق هستند و نه زيبا سخن مي گويند!! "

حسن عباسي و رائفي پور و ... از قماش حقوق بگيران هستند!
نماد کاربر
Naser
کاربر فعال
کاربر فعال

تاريخ عضويت: پنج شنبه شهريور ماه 24, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 40 بار
تشکر شده: 125 بار
امتياز: 20

پستتوسط Mmm » يکشنبه اسفند ماه 7, 1390 8:00 pm

ناصر جان، اصلا دستِ خودم نیست، از این رائفی پور اصلا خوشم نمیاد! 8O
شاید آدم خوبی باشه ها، ولی دستِ خودم نیست دیگه، چیکار کنم؟! :?
نماد کاربر
Mmm

پستتوسط abdolmahdi » دوشنبه اسفند ماه 8, 1390 6:41 pm

matin نوشته است:ناصر جان، اصلا دستِ خودم نیست، از این رائفی پور اصلا خوشم نمیاد! 8O
شاید آدم خوبی باشه ها، ولی دستِ خودم نیست دیگه، چیکار کنم؟! :?

با سلام خدمت دوست گرامي
شايسته يك سايت علمي ديني نيست كه در آن از خوش آمدن و نيامدن و پشت سر ديگران حرف زدن استفاده شود بلكه بهتره بحث علمي بكنيم مثلا نظرات آنها را كه مورد قبولتان نيست بياوريد تا با هم بحث كنيم تا هم ثمره علمي داشته باشه و هم مبتلا به گناه نشويم.
هميشه حق را بپذير حتي اگر برايت تلخ باشد.

برای نویسنده این مطلب abdolmahdi تشکر کننده ها:
Akam (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
abdolmahdi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: يکشنبه دي ماه 17, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 25 بار
تشکر شده: 35 بار
امتياز: 130

پستتوسط Mmm » دوشنبه اسفند ماه 8, 1390 8:23 pm

شکی نیست که یکی از زمینه های فعالیتِ این سایت علمی است و مطلبی هم که بنده درج کرده ام  فرهنگی-اجتماعی بود!! اگر هم نام جنابِ رائفی پور را آورده ام به این خاطر بود که سخنرانی ایشان محرّکِ من برای درج این مطلب بوده است.

من از جورج بوش و کریستینو رونالدو هم خوشم نمی آید؛ آیا  مرتکبِ گناه شده ام؟؟

یکبار که سهل است، هزار بار دیگر میگویم که از او خوشم نمی آید و صدهزار بار دیگر خواهم گفت:
کسی که گستاخانه در جمع ها و نشستهای عمومی به مادرم عایشه(رض) بی احترامی میکند، یک ذره محبت در دلم برایش نخواهی یافت!
کسی که احساساتِ بیش از یک میلیارد مسلمان را به سخره گرفته و منابع آنها را منابعی جعلی میداند و میگوید: ابوهریره در روز صدتا حدیث جعل میکرده، انتظار نداشته باش که من هم بشینم و برایش به به و چه چه بکنم!
مگر رهبر جمهوری اسلامی ایران،فتوا نداده اند که: «هر گونه بی حرمتی کردن به ام المومنین عایشه حرام است؟»
مگر ایشان فتوا نداده اند که هرکس به مقدسات اهل سنت بی احترامی کند، قطعا متخلف است؟

اما آیا رائفی پور از رهبر ایران اطاعت کرده است؟
رائفی پور کسی است که پر کردنِ استخرهای سوریه را با خونِ ملتِ مظلومش مشروع میداند و جانیان و قاتلان و خونخوارانِ زنان و مردان و کودکانِ آن دیار سرخ را مدح و ستایش میکند

پس هزار و یک بار دیگر خواهم گفت نه تنها از او خوشم نمی آید، بلکه از او بیرازم...
نماد کاربر
Mmm

بازگشت به مقالات

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان