اطلاعیه به ادمین سایت

در این قسمت جدیدترین نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع قرار دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

اطلاعیه به ادمین سایت

پستتوسط hacker » شنبه فروردين ماه 5, 1391 9:43 pm

تو سایتتون یه چند تا باگ امنیتی پیدا کردم تا آخر هفته وقت دارید برطرفش کنید وگرنه هک میشید

مخلص همتون "  حاجی پاندا "

آخرين ويرايش توسط hacker on يکشنبه فروردين ماه 6, 1391 4:24 pm, ويرايش شده در 2.
نماد کاربر
hacker
کاربر سایت
کاربر سایت

تاريخ عضويت: جمعه فروردين ماه 4, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

پستتوسط Mmm » يکشنبه فروردين ماه 5, 1391 12:19 am

وَالَّذِینَ یُؤْذُونَ الْمُؤْمِنِینَ وَالْمُؤْمِنَاتِ بِغَیْرِ مَا اکْتَسَبُوا فَقَدِ احْتَمَلُوا بُهْتَانًا وَإِثْمًا مُّبِینًا

و کسانی که مردان مؤمن و زنان مؤمن را بی آن که جرمی مرتکب شده باشند می آزارند حقّا که متحمل بهتان و گناهی آشکار شده اند.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

شخصیت های فرومایه و پست که همچون انگلی به جانِ جامعه افتاده و آن را تنزّل میدهند، یقینا درونشان لبریز از نجاستِ اخلاقی و فکری شده و پس از مدتی آن را در برونشان نیز نمایان میسازند. آنان کسانی هستند که بوی تعفنشان را از فرسنگهای دور میتوان استشمام کرد و چهره های خوک صفتشان را از دیگران تشخیص داد. به یاد آن آیه ی قرآن افتادم که ملائکه ها خطابِ به یزدان گفتند:
«أَتَجْعَلُ فِيهَا مَن يُفْسِدُ فِيهَا؟؟»...... «آيا در آن(زمین) كسى را مى‏گمارى كه در آن فساد انگيزد؟؟»

همچنین آیه ای را به یاد می آورم که ابلیس ملعون خطاب به رب العالمین گفت:
«قَالَ فَبِعِزَّتِكَ لَأُغْوِيَنَّهُمْ أَجْمَعِينَ»....... «گفت پس به عزتت سوگند كه همه ی آنان را از راه به در کنم.»

و پاسخ پروردگار کائنات را هرگز فراموش نخواهم کرد که در جواب ابلیس فرمود:
«لَأَمْلَأَنَّ جَهَنَّمَ مِنكَ وَمِمَّن تَبِعَكَ مِنْهُمْ أَجْمَعِينَ».....«قطعا جهنم را از تو و از هر كس كه تو را پيروى كند از همگی شان خواهم انباشت.»

از صمیم قلب برایشان متاسفم! برای آنانی که دانسته یا ندانسته با اعمال خود، ظرفیتِ اتاقهای جهل و ظلم و کفر را پر میکنند و از خدا نمی ترسند و لیاقتِ خدمت به خلق و توانایی رشد دادنِ جامعه ی خود را ندارند و با سنگ اندازی مانع خدمت و تاثیر مثبت دیگران بر محیط پیرامونشان می شوند!

ای موجودی که جامه ی انسان را به تن کرده ای،جای بسی سپاس و تقدیر است که خودت ماهیتت را برایمان مشخص کردی و هویتِ اصلیت را به عنوان حیوان(پاندا) معرفی کرده ای!! وگرنه این امکان وجود داشت که ما نیز گولِ لباسهایت را میخوردیم و تو را انسان میپنداشتیم!

امثال تو فراوان بوده اند!
یا جزو آن دسته ای هستی که تازگی با واژه هایی همچون هک و هکر و پاگ و امنیت و امثالهم آشنا شده ای و هدفت از اعلام این خبر، ریختنِ عقده های ریشه دار دورانِ کودکیت است؛ که در این صورت مطمئن باش این سایت همیشه برای خدمت گزاری آماده است و همیشه حاضر است زمینه را برای درمانِ بیمارهایِ روانی هایی چون شما فراهم کند!
یا جزو آن دسته ای هستی که علمش را داری و شعورش را نه! و همین فقدانِ شعور باعثِ سرکش شدن علمت شده و و یقین داشته باش اگر زندگیت در همین برنامه های فرومایه خلاصه میشود بدان که جزو  آن وحشیانی خواهی شد که نامشان، حماقتشان را برای جهانیان تداعی میکند و آیندگان نامتان را در زباله دان هایِ بدبویِ تاریخ جستجو خواهند کرد!

بانیان و باعثانِ جریانِ هیروشیما و ناکازاکی و حلبچه ی کوردستان نیز، امام ها و اسوه های سفیه و بی خردِ امثال تو هستند که به دلیل نداشتنِ شعور، علمشان طغیان کرد و آسیبها را به خلق و طبیعت وارد ساختند! و تو نیز متاثر از آنانی!

بدونِ تعارف میگویم: اگر میتوانی سایت را هک کنی، آن را هک کن!! و اگر مردِ آن کار نیستی بیخود و بیجهت ما را نیز علافِ خود مکن.

ابلیس و شیاطینش یاورت باشند؛ الله نیز یاور پینوس و پینوسیان...

نماد کاربر
Mmm

پستتوسط SharakamPawa » يکشنبه فروردين ماه 5, 1391 12:52 am

متین جان تشکر از حس مسئولیت و دلسوزیت!

اما به نظر من یکم تند رفتی !

حداقل به جای دعای فنا برای این هکر یه دعای هدایت میکردی تا بلکه هدایت بشه و دست از این کاراش بر داره، و از علمش در جهت کمالش استفاده کنه نه در جهت نزولش به درجات پایین انسانی .
نماد کاربر
SharakamPawa
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 8, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 329 بار
تشکر شده: 364 بار
امتياز: 380

پستتوسط Mmm » يکشنبه فروردين ماه 5, 1391 1:20 am

آخه کاک میلاد دعای چی؟ دعا واسه کی؟؟ طرف خودش حاجیه!! اومده نوشته حاجی پاندا؛ این یعنی اولش در مسیر هدایت بوده و به حج هم مشرف شده؛ بعد از هدایت هم تصمیم گرفته سبکِ زندگیشو عوض کنه و با موجوداتی مثل پاندا و خرس و اینا سر و کار داشته باشه دیگه!

به هرحال شما راست میگی داداش، من یکم تند رفتم؛ از پاندا هم یه ذرررررررره عذر خواهی میکنم چون خیلی تند رفتم!!
پاندا جان ایشاالله هدایت بشی؛ایشالله اصلاح بشی!

نماد کاربر
Mmm

پستتوسط maysam_b » يکشنبه فروردين ماه 6, 1391 11:40 am

سلام بر هکر محترم

از جناب آقای قادری درخواستی دارم اونم اینه که این هفته رو قرض بدن و تا آخر توانشون برای هک نشدن سایت استفاده کنند ..

و اما حاجی پاندا ؛ معلومه که فعالیت پینوس به مزاجتان خوش نیامده ، به هرحال ما یه عقیده داریم : " لا تحزن ان الله معنا " اما این عقیده هم داریم که " لیس للانسان الا ما سعی " پس زیاد خودتو خسته نکن ..
يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!
نماد کاربر
maysam_b
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 10, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 193 بار
تشکر شده: 316 بار
امتياز: 80

پستتوسط iman » دوشنبه فروردين ماه 7, 1391 11:30 am

سلام
در مطالعات ارتباطی نشانه ها نقش مهمی دارند، ارتباط در پینوس که فضای مجازی هست ، نیز شامل این مفهوم میگردد.
نام کاربری شما یک نشانه است، تمسخر به اعتقادات دیگران!
برداشت من این است که  افکار حضرت عالی با اهداف وب سایت پینوس در تضاد است، و چون قادر به پاسخگوی نمیباشید ، متوسل به اعمال فیزیکی شدید.

اما ما میگویم:

لا تحزن ان  الله معنا
نماد کاربر
iman
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 23, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 83 بار
امتياز: 1000

بازگشت به نقل اخبار و گزارشها به همراه منبع

چه کسي حاضر است ؟