سوال؟-پرسیار؟

مديران انجمن: avin, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Kurdi

تذکر

پستتوسط CafeWeb » چهارشنبه شهريور ماه 21, 1391 12:35 am

با سلام و احترام خدمت کاربران گرامی

تعدادی از نظرات این تاپیک به دلیل عدم رعایت بند 6 قوانین سایت  (  در ارسال مطالب در هر بخشی از سایت رعایت ادب گفتاری و نوشتاری الزامی بوده و نشانه شخصیت کاربران محترم می باشد . لذا از هر گونه توهین و زیر سوال بردن اشخاص و کاربران سایت  به صورت جدی خودداری نمایید . )  حذف شد .

لذا از کلیه کاربران گرامی خواهشمندم که قوانین سایت را رعایت نموده و از جدل دوری کرده و در نظرات نسبت به یکدیگر توهین ننمایند .

عضويت  / ورود

وب سایت پینوس
دینی ، علمی ، فرهنگی - اجتماعی
Www.Penous.Com , http://Www.Penous.ir  ,  http://Www.Penous.Net

واحد خبری پینوس
جدیدترین اخبار پاوه و اورامانات ، ایران و جهان
News.Penous.Com

نماد کاربر
CafeWeb
مدیر کل سایت
مدیر کل سایت

تاريخ عضويت: جمعه آذر ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 1073 بار
تشکر شده: 906 بار
امتياز: 101619

پستتوسط rayhane » چهارشنبه شهريور ماه 21, 1391 2:22 am

مگه چی شده؟

کاش روسریاشونو سر میکردن چادر پیشکش!!!!!!!!!!!!

واقعا برای دخترای بی شرم و حیای این دوره زمونه،و  برادرای بی غیرتشون  متأأأأأأأأأأأأأأأسفممممممممممم
نماد کاربر
rayhane
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: يکشنبه تير ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 26 بار
امتياز: 0

پستتوسط tareq » چهارشنبه شهريور ماه 22, 1391 5:15 pm

سلام
نمیدونم آقای شاهو که سوال میپرسن چراخودشون داوری هم میکنن؟
داداش تو سوال پرسیدی و فرمودی نظرتون چیه ؟ حالا هرکسی نظری داره
khaleghi داره دلیل منطقی میاره و میگه که چادر جای بحث نیست بلکه اصل حجابه که رعایت بشه حالا با هر نوع پوششی که هست
شما فورا میاید و نقدمیکنید
ولی از اون ور ghazal66  هم که به عقیده ی من همون حرفای khaleghi  رو تکرار  کرد منتهی با یه ادبیات دیگه فورا  نوشتی که با نظرشون موافقم( چون ایشون گفته بودن که با چادر مشکی مخالفن و  khaleghi هم به نحوی همین رو گفته بودن ولی چون ادبیات نفی یی که به کار بردن با شما موافق نبود عکس العمل جالبی هم نشون ندادید ، نمیدونم چقدر دوست دارید که همه بگن با چادر مخالفیم ولی چیزی که بدیهیه اینه که هر کسی نظری داره و محترم  و فکر کنم که شما فقط میخواید که همه مخالف چادر باشن و متاسفانه اینطور نیست ، خواهشا منطقی باشید ، خواهشا اگه مقدوره منطقی  باشید)
اگه اینجا مناظره ست وجنابعالی داور ؟؟؟ تا بشه توش حرفی زد ولی فکرنکنم اون هدفتون بوده باشه
خلاصه لطف کنید نظر هرکسی رو تو جای خودش ببینید و خیلی دل طرف رو نشکنید از این نظری که داده
ضمنا برا شخصیتی مثل شما ( وحتی دیگر کاربران سایت ) حیف نیست که از اون ادبیات استفاده میکنید ؟
اینه روش برخورد با نظر دیگران و اینه روش برخورد با مخالف ؟
من که حیفم اومد
بقیه رو خود دانید
از همه ی کسانی  که تو این بحث مشارکت داشتن هم تشکر میکنم

برای نویسنده این مطلب tareq تشکر کننده ها: 3
bahar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ostadelyass (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 21.43%

tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

پستتوسط iman » پنج شنبه شهريور ماه 22, 1391 12:46 am

سلام
كاربرشاهو: كفتيد كه جادر سياه را شاه عباس مرسوم نموده؛لطف كنيد منبع رو بفرمايد.
صرف اينكه شاه عباس مرسوم نموده؛كار اشتباهى هست‏?اكه نه؛دليل مخالفتتون بفرماييد.
ضمنا سوالاتان يك سوال نسبى؛و به شخصيت و سليقه بانوان مربوط ميشه؛بنظرم اك سوال مطرح نميكردى؛بهتر بود‏!‏ :wink:  :wink:
نماد کاربر
iman
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: يکشنبه مرداد ماه 23, 1390 11:30 pm
تشکر کرده: 4 بار
تشکر شده: 83 بار
امتياز: 1000

پستتوسط khaleghi » پنج شنبه شهريور ماه 23, 1391 4:44 pm

سلام
مثل اینکه خیلی از ماجرا پرتم
خیلی وقته یه سر نزدم و این جنگ فکری ( البته بیشتر احساسی ) رو از اول دنبال نکردم
دوباره شاهو قهر کرد ؟
خواهشا اگه کسی شماره ش رو داره  برام به صورت پیام خصوصی بفرسته تا باهاش مکالمه ای داشته باشم
زود زود قهر میکنه و اصلا به فکر زندگیش نیست !!!!!!!
راستش نمیدونم که چرا به اینجا کشیده شد ولی واقعا چرا ؟
چرا تبادل افکار ( تا جایی که به مناظره و برد و باخت نکشه ) باید به سمتی بره که مدیر بیاد مطالب رو حذف کنه ؟
ارزشش رو داشت ؟
اصلا با این کار به موضوع کمک شد ؟
منم معتقدم که کاک شاهو در حال همرنگ کردن همه با نظر خودشونه ( که کاری بس غیر منطقی و ضدحقوق بشره ) ولی چرا قبول ندارن که مسیرشون رو باید تغییر بدن ؟
چرا اگه نقد دارن ، نقدشون رو خوب مطرح نمیکنن ؟
کاک شاهو این پستی که جنابعالی گذاشتی تا حالا 23پاسخ در بر داشته و این نشانه مشارکت و اهمیت قائل شدن دوستانه به سوالت ولی آیا جنابعالی هم به سوال دوستان جواب میدی ؟
اصلا سوالاتشون برات مهم است ؟
یا اینکه سکوتت در رابطه با سوالات به این خاطره که میدونی با پاسخ دادن بهشون با حرف خودت زاویه پیدا میکنی و تضاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
داداش این رسمش نیست واقعا
سوال بنده رو چرا جواب نمیدی ؟
دوباره میپرسم و میخوام اگه تونستی و در برابر نفست جرات داشتی جوابم رو بدی ( البته اگه دوباره سنت ناجوانمردانه قهر رو دنبال نمیکنی  )
منم مخالف چادرم و موافق حجاب
تنها لباسی هم که تا به حال برا محجبه شدن معرفی شده چادر بوده
جنابعالی لطف کن لباس دیگه ای رو معرفی کن تا همه بپوشیم و از دست سیاهی چادر خلاص شیم
به الله قسم که اگه جایگزین خوبتری بود من خودم قبل از تو ، اون پوشش محجب رو تو خونواده ی خودم ترویج بدم ، اگرهم دروغ بگم که حسابم با رب العالمین و حساب و کتابش
( حالا ببینم میتونی جواب بدی یا قهر تر میکنی ؟؟؟؟؟؟؟؟ )
میدونم که تو همین اطرافی پس برگرد و قوی باش
آفرم
یا ربی
یظن الناس بی خیرا و انی
لشرالخلق ان لم تعف عنی

برای نویسنده این مطلب khaleghi تشکر کننده ها: 2
tareq (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), فرمیسک (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
khaleghi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه فروردين ماه 7, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 42 بار
تشکر شده: 197 بار
امتياز: 470

پستتوسط sondos » پنج شنبه شهريور ماه 23, 1391 7:33 pm

سلام به همگی.
این بحث می تونست خیلی مفید باشه ولی یکم به حاشیه رفته.
کاربر محترم شاهو،به نظرمن اصلا مهم نیست ترویج دهنده چادر کی بوده.اصل قضیه همون طور که بقیه هم گفتند ،حجابه.حالا هر وسیله ای برای حجاب استفاده بشه باارزشه.اگر به نظر شما ایراد چادر سیاهیشه،که نزدیک 80-90درصد مانتوهایی هم که خانما می پوشن سیاهه و این اصلا نقطه ضعفه چادر محسوب نمیشه.و برخلاف دیدگاه شما چادر توی تابستون خیلی کم اذیت میکنه و اصلا طاقت فرسا نیست.سیاهی چادر اتفاقا برای توذوقی زدن به چشمهای ناپاکی که دنبال رنگ و لعاب و ...هستند خیلی هم خوبه...
من معتقدم که چادر شرط حجاب نیست و بدون چادر هم میشه محجب بود و پوشیدنش نه تنها برای یک دختر مسلمان مومن واجب نیست بلکه کاملا بستگی به سلیقه و علاقه خودش داره.اگر به چادر علاقه نداره خیلی راحت می تونه بدون چادر هم حجاب کامل داشته باشه.من خودم خیلی به چادر علاقه دارم و احساس خیلی خیلی خوبی دارم وقتی چادر پوشیده ام.برای همین به نظرم اصلا و ابدا درست نیست که به چادر اهانتی بشه چون میتونه حجاب یک زن رو "کاملتر"بکنه بدون اینکه محدودیت یا اذیتی براش درست بکنه.تنها ضعف کوچکی که چادر دارهاینه که یه کم دست و پا گیره که اون هم برای کسی که بهش علاقه داره اصلا قابل توجه نیست.هرچند که چادرهای جدیدی که اومدن این مشکل کوچیک رو هم حل کردن.

برای نویسنده این مطلب sondos تشکر کننده ها:
tareq (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
sondos
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: دوشنبه آبان ماه 1, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 543 بار
تشکر شده: 272 بار
امتياز: 560

پستتوسط tareq » پنج شنبه شهريور ماه 23, 1391 10:27 pm

سلام
ممنونم از همه ی دوستان که به این بنده حقیر نظر لطف داشتن
شاهو جان مثل اینکه دعوت به جواب شدی
نمیخوای تشریف بیاری ؟
  khaleghi  مثل اینکه کارت داره
بیا و جوابشو بده تا ساکت بشه
بیا لطفا هرچه زودتر
( داداش  khaleghi معذرت کمی بی ادبی کردم ولی فقط میتونم بگم شرمندم ،بخاطر بعضی ملاحظات اینطوری گفتم ،خلاصه ببخش )
tareq
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 18, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 78 بار
تشکر شده: 69 بار
امتياز: 150

قبلي

بازگشت به گشت بابه تێک

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 2 مهمان