چه خوش است...

در این بخش شعر و نوشته های ادبی مختلف قرار دارد

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

چه خوش است...

پستتوسط benvi3 » شنبه آبان ماه 13, 1391 1:11 pm

خدایا بشنو دردم را که درماندگان راه دردیم. درد داریم و در پی درد به هر کجا سر زدیم. درد ما درد اعمال است ای خدا. درد کردار و گفتار و امتحان است ای خدا. در زبان همه مست و مشتاق دیدار. در نهان همی پست و پوچ و آزگار. ره صد ساله را دو شب خواستیم. از دوشب، شبی مست و شبی در حرمت مستی ماندیم. زین دو شب، هیچ شب ذکر نکردیم. صد سال خواستیم، چون دو شب شد، از آن هم کاستیم. ذکر نکرده، به نماز نیستاده، عشق نورزیده باختیم. ز بوی مستی از برای خود دنیایی دگر ساختیم. خدایا دوشب تمام شد و روز از نو. این گنه کار چگونه تواند از عذر گناه به در آید. یاد دارم که می گفتم: وقت فزون است و توبه آید به کار. من گنه کردم ای خدا. گنه را گنه کار بداند چیست. تو چه دانی که خدا، هم گنه را دید و هم گنه کار. من شرم دارم از شرم خویش. من درد دارم از درد خویش. دست دراز مکن از برای بخششم. تو گر خواهی بخشی، ببخش. من چه کنم با شرم گناهم؟ خوب می دانم که اگر صدبار، صد گناه به در گاهت آورم. صد بار و صدبار ببخشی. دوستت دارم ای خدا. این علاقه بیش از عشق است. گر گناه است تو می بخشی. چه خوش است در کنار تو بودن، مردن و دوباره شدن.

برای نویسنده این مطلب benvi3 تشکر کننده ها: 2
amanj2 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 14.29%

benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان ماه 10, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 66 بار
تشکر شده: 147 بار
امتياز: 200

پستتوسط tafgah72 » شنبه آبان ماه 13, 1391 2:27 pm

درد ما درد اعمال است ای خدا. درد کردار و گفتار و امتحان است ای خدااااااااااا
عالی بود ممنون

برای نویسنده این مطلب tafgah72 تشکر کننده ها: 3
benvi3 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), newi (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 21.43%

tafgah72
کاربر طلایی
کاربر طلایی

تاريخ عضويت: پنج شنبه تير ماه 15, 1391 11:30 pm
تشکر کرده: 918 بار
تشکر شده: 1132 بار
امتياز: 6280

بازگشت به شعر و نوشته های ادبی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان