درد دلم با خدا

در این بخش شعر و نوشته های ادبی مختلف قرار دارد

مديران انجمن: tarannom, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

درد دلم با خدا

پستتوسط benvi3 » دوشنبه دي ماه 18, 1391 4:35 pm

سلام.
نمیدونم کَی نامه رو خوندی. پیش از اینکه بنویسمش یا بعدش یا اون وسطای کارم....
کاش اشک هایی که میریزن روی دفتر سفیدم، فرصت نوشتن بدن. کاش روزهایی که ورق میخورن و دفتر زندگیمو خط خطی می کنن، جایی برای تو باز کنن. جایی که حتی اگر به اندازه فاصله بین دو خط دفترم باشه. من میخوام که بفهممت. نمیخوام مثل خیلیای دیگه قبولت کنم. من میخوام حست کنم. میخوام وقتی راه میرم بوی تو رو استشمام کنم. نه دیگه خسته شدم. از تلقین های اجباری. از اینکه همیشه با منی و من احساس نمیکنم. خدایا حتم دارم که ازم اشتباهی سر زده. وگرنه چطور میشه که بودن تورو احساس نکرد. بودنی که مطلقه. خدایا پیش از ایتکه دلم تاریک بشه، دوست دارم حتی اگر هم شده برای آخرین بار تورو در میان روشنایی فکرم ببینم. میدونم هیچ چشمی یارای دیدن تو نیست. اما روحم سخت تشنه تو هستش. خدایا روحم رو از وجودت سیراب کن. اما نه خیلی سیر که فراموشت کنم. خدایا ما موجودات جالبی هستیم نه؟ دوست دارم توی نامه ام به تو، مشکل بزرگ همه مارو اعتراف کنم. وقتی چیزی رو داریم، بهش عادت میکنیم و وقتی بهش عادت کردیم، خیلی زود فراموش میکنیم که هنوز داریمش. واین یعنی اوج نا امیدی. خدایا همه ما فراموش کردیم که هنوز تو رو داریم. خدایا من نمیخواهم که وقتی غرق گناهم تو کنارم باشی، چرا که چشم هام به حدی تاریک میشن که نمیتوانم تورو ببینم. میخوام منو از منجلاب عصیان بیرون بکشی، تا با ورود به وادی انسانیت، خود به مرتبه احساس کردنت برسم. نمیدونم چرا همیشه حرف برای گفتن زیاده ولی وقتی فرصتش پیش میاد دیگه دهنم بسته میشه. خدایا من حالا در اوج نا امیدی هستم. امروز نیازمند همان رحمانیتت هستم که عالم و آدم را به وجد آورده. کاش این امتحان الهی تمام میشد و دفترم را بدون قلم خوردگی تحویل میدادم. اما حالا که خودم میدونم پر از قلم خوردگیه. کی گفته که زندگیرو نمیشه پاکنویسی کرد؟ الهی دوست دارم که با هم بشینیم و دفترم رو پاکنویسی کنیم. خدایا قلم دست من و پاک کن دست تو. من با عملم هرچه خوبه انجام میدم، تو هم با بخششت هر چه گناهه پاک کن.
                                                                                                                                   آمین...

برای نویسنده این مطلب benvi3 تشکر کننده ها: 6
ModireTalar (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), avin (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), ghazal66 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), maysam_b (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), parvaz69 (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am), فرمیسک (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 42.86%

benvi3
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه آبان ماه 10, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 66 بار
تشکر شده: 147 بار
امتياز: 200

پستتوسط parvaz69 » پنج شنبه دي ماه 21, 1391 9:00 pm

:?

دلم تنگ خداست
همیشه خدا هست

برای نویسنده این مطلب parvaz69 تشکر کننده ها:
pejmanava (يکشنبه ارديبهشت ماه 7, 1392 2:51 am)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
parvaz69
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه آذر ماه 21, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 368 بار
تشکر شده: 197 بار
امتياز: 1100

بازگشت به شعر و نوشته های ادبی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 5 مهمان