گفتوگوی متین و ناصرالسنه در مورد دموکراسی

این بخش به گفتگوی آزاد و هم اندیشی اختصاص دارد

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Farhangi

Re: گفتوگوی متین و ناصرالسنه در مورد دموکراسی

پستتوسط pejmanava » شنبه شهريور ماه 16, 1392 10:06 pm

naserosonah نوشته است:
علتش واضحه چون دلمون از هم پاکه!

یسیار عالی

ان شا الله که همیشه پایدار باشید .

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها:
naserosonah (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:24 pm)
رتبه: 7.14%

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

تاريخ عضويت: جمعه آبان ماه 4, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 2893 بار
تشکر شده: 3332 بار
امتياز: 25740

پستتوسط Noha » شنبه شهريور ماه 16, 1392 11:17 pm

هوالمستعان

السلام علیکم و رحمة الله و برکاته

خطاب به همه ی اعضاء:لطفا بار دیگر قوانین سایت را مطالعه فرمایید.

توهین و بی ادبی و بی احترامی کافی است.

اگر مسلمان بودن این است که شرم بر ما که اسلام را با اعمال و رفتارهای ناشیانه و نادرست این گونه جلوه می دهیم.

سخنان کاربر شقایق را تأیید دارم و تشکر از ایشان.

موظف بودم تذکر دهم،قطعا این گونه برخوردها ادامه یابد تاپیک ها را خواهم بست.

کاربرانی که رعایت نکنند اخراج خواهند شد.

(به علت مشغله ی زیادی که داشته ام،این آخرین تذکر است،اقدام بعدی قفل،حذف و اخراج خواهد بود.)

خدای متعال ما را به راه راست هدایت کند.

الـلـهم ء ات أنــفـسنا تقـــواهــا و زکیـــها إنــک أنــت خــیر من زکــیها

برای نویسنده این مطلب Noha تشکر کننده ها: 6
Maryam-H (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:59 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:18 pm), naseh_azizi (شنبه شهريور ماه 16, 1392 11:19 pm), naserosonah (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:24 pm), tafgah72 (يکشنبه شهريور ماه 16, 1392 12:18 am), yosra69 (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 9:52 am)
رتبه: 42.86%

نماد کاربر
Noha
معاون و ناظر سایت
معاون و ناظر سایت

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 25, 1389 12:30 am
تشکر کرده: 2031 بار
تشکر شده: 1557 بار
امتياز: 4930

پستتوسط nahmadi69 » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 11:25 am

خيلي سخته حرف نزدن . اما خيلي خوب ميشه كه ادمها ياد بگيرن هميشه هر حرفي رو نزنن . دوستان عزيز اگه ميشه  اگه مي تونيد اگه بهتون توهين نميشه مي خواهم  بگم كه لطفا هميبشه هر چيزي رو نگيد .ارزش ادميت انقدر پايين نيست كه بخواهيم به خاطر ثابت كردن بر حق بودنمون نابودش كنيم . پس از تون خواهش ميكنم كه براي نه افكار يكديگر بلكه براي ذات يكديگر ارزش قائل شويد و همه ما ادم هستيم و سواي از عقيد امون محترم هستيم  . خواهش ميكنم ازتون كه احترام رو نشكنيد .
الدنيا سجن المؤمن وجنّة الكافر، والموت جسر هؤلاء إلى جنّاتهم وجسر هؤلاء إلى جحيمهم

ما الموت إلاّ قنطرة تعبر بكم من البؤس والضّراء إلى الجنان الواسعة، والنعيم الدائم، فأيُّكم يكره أن ينتقل من سجن إلى قصر

برای نویسنده این مطلب nahmadi69 تشکر کننده ها: 4
Maryam-H (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:59 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:18 pm), naseh_azizi (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:57 pm), naserosonah (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:25 pm)
رتبه: 28.57%

نماد کاربر
nahmadi69
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: پنج شنبه اسفند ماه 24, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 148 بار
تشکر شده: 142 بار
امتياز: 410

پستتوسط hoda » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:17 pm

منم با نظر کاربری nahmadi 69 , Nohaكاملا موافقم نميدونم جرا ادما احساس نمي كنن كه همشون واسه خدامون با ارزشن جرا به هم توهين مي كنين در حاليكه روح مقدس خدا تو وجودتونه(....ونفخت فيه من روحي ...) اكه يه نفر بخواد درباره اسلام تحقيق كنه ومسلمون بشه با ديدن اين لحن حرف زدنا اي كارو مي كنه ؟؟؟؟

اين راه واين توهين ها نه مقبول حق تعالي است ونه مقبول فرستاده كرانقدرش حضرت محمد مصطفي (ص) ز به خدا تا به خودمون بيايم اجلمون رسيده وماهم ناتوان از هر كاري و بسياري از كارهاي نكرده مان واونوقت ماييم واعمالمون وكاري كه انجام داديم اون وقتي كه فرصت خدا حافطي از عزيز ترين كسامونو نداريم و ميزان نزديكيمون به خدا تكليفمونو روشن ميكنه بس جرا ما كه در اصل دين محمدي يكي هستيم وقتمونو با اين افكار ونكرشا بكشيم جرا به فكر مسلمون كردن يه مسيحي يا هدايت واكاه كردن يه مسلمون دل باك نباشيم به خدا اين راهش نيست .......

واعتصموا بحبل الله جميعا ولا تفرقوا .....

لقد كان لكم في رسول الله اسوه حسنه لمن كان ير جو االله واليوم الاخر ...
" الهی ! اشک چشمی، سوز آهی فروزان خاطــری، روشن نگاهــــی زهرسو بسته شـــــد درهای امید کلیدی ، رخنه ئی ، راهی پناهی"

برای نویسنده این مطلب hoda تشکر کننده ها: 3
Maryam-H (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:59 pm), naseh_azizi (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:57 pm), naserosonah (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:25 pm)
رتبه: 21.43%

نماد کاربر
hoda
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: چهارشنبه ارديبهشت ماه 4, 1392 11:30 pm
تشکر کرده: 1849 بار
تشکر شده: 305 بار
امتياز: 3040

پستتوسط naserosonah » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:33 pm

SharakamPawa نوشته است:آقای naserosonah پاسختون خیلی قانع کننده بود، احتمالا زیاد به ذهنتون فشار آوردین.

روش جالبی در گفتوگو دارید!! فقط به بخشی جواب میدهید که میتوانید جواب دهید!
درحالی که هر کس که متن بنده رو بخونه میتونه بفهمه این بخشی که شما نقل کردید تنها برای شوخی است!!!!!!
بهتر بود به این بخش جواب میدادید!!
naserosonah نوشته است:
در ضمن بارها این شایعه رو پخش کردید که ما یکی هستیم و بارها ما را مجبور کردید که قسم بخوریم یکی نیستیم دیگه میخواید باور کنید و نمیخواید هم مشکل خودتونه!

ما چند بار نزد مدیران سایت قسم خوردیم که یکی نیستیم اگر شما هم خیلی از حرفتون مطمئنید میتوانید قسم بخورید که ما یکی هستیم!
درضمن اگر باز هم شکایتی هم دارید میتوانید با مدیران سایت در میان بگذارید!

Noha  نوشته است:

خانوم یا آقای Nohaبهتر است اول به کابران ویژه خود تذکر بدهید! علت تمامی این مطالب و درگیریهای لفظی تهمتهای پشت سر هم کابران ویژه! است ابتدا آقا متین تهمت زدند و اکنون هم جناب آقای شاره که م پاوه به ما تهمت میزنند که یک نفر سه اکانت دارد!! درحالی که هیچ کدام تاکنون کمترین دلیلی برای اتهاماتی که به ما زدند نیاوره اند!! و مطمئنن تا جناب آقای متین تهمتهایی را که زده اند اثبات نکنند ویا معذرت خواهی نکنند دست از سرشون بر نخواهم داشت! البته اگه شما هم به عنوان مدیر محترم سایت احساس نمودید خیلی طولانی شده حتما به صورت پیام خصوصی به بنده بگید که بعد از تنها یک تایپک در دفاع از خودم خواهم نوشت و ادامه نخواهم داد البته تنها به خاطر مدیران محترم سایت

با تشکر

برای نویسنده این مطلب naserosonah تشکر کننده ها:
pejmanava (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:47 pm)

نماد کاربر
naserosonah
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 31, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 37 بار
امتياز: 220

پستتوسط naseh_azizi » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:55 pm

Noha نوشته است:خطاب به همه ی اعضاء:لطفا بار دیگر قوانین سایت را مطالعه فرمایید.

دوست عزیز خواهرمون داده نها گفتن که خطاب به همه اعضاء پس هم من، هم شما، هم کاک متین و همه رو مورد خطاب قرار دادن. پس همگی باید رعایت ادب و احترام رو بکنیم و به قوانین سایت احترام بذاریم. شما به دوستمون sharakampawa می گید که:
فقط به بخشی جواب میدهید که میتوانید جواب دهید! خوب لااقل خودتون حرف خودتون رو نقض نکنید همین الان دارید به بخشی از گفته های داده نها جواب میدید. به هر حال بنده کاملا به قوانین سایت متعهد هستم و از این بعد بیشتر رعایت خواهم کرد. هر چند من به هیچکدوم از دوستان توهینی نکردم. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته
فداک روحی یا رسول الله

برای نویسنده این مطلب naseh_azizi تشکر کننده ها: 3
Maryam-H (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:59 pm), Noha (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 9:33 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 1:59 pm)

نماد کاربر
naseh_azizi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 25, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 1360 بار
تشکر شده: 921 بار
امتياز: 7680

پستتوسط pejmanava » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:03 pm

hoda نوشته است:جرا ادما احساس نمي كنن كه همشون واسه خدامون با ارزشن جرا به هم توهين مي كنين در حاليكه روح مقدس خدا تو وجودتونه(....ونفخت فيه من روحي ...) اكه يه نفر بخواد درباره اسلام تحقيق كنه ومسلمون بشه با ديدن اين لحن حرف زدنا اي كارو مي كنه ؟؟؟؟

سلام

بسیار عالی ،حرفتون بجا و زیباست .

اما باید دید این اختلافات بر سر چیست و چ چیزی باعث شده که حتی برای فکر های دیگر احترام قائل نشویم هیچ و

بر آن تازیانه سخت زبان وارد سازیم !

این که باعث شده همچین چیزی پیش بیاد حزب پرستی بعضی هاست که واقعا از چهارچوب حزبشون هم خارج شدن !

برا مثال :بنده یکی رو دیدم که تو تمام سخنانش گفت که به امید پیروزی ....(حزبش)تمام جهان !!!!

اینقدر از .....(حزبش) صحبت کرد که ادم از هر چی حزبه بیزار میشد ،البته اینو بگم که اینایی که این رفتارهارو از خودشون نشون میدن

تنها یه نوجوان و یا جوان خامی هستن که حتی در این جماعتها عضو رسمی هم نیستن !!

بنده خودم خیلی مخالف این گونه بحثها هستم علل خصوص در جاهای عمومی چون واقعا به هممون ضربه میزنه ،حالا خودتون درک کنید که چی میگم !

حالا اینکه یکی حرفی بزنه و از هر حزبی باشه اگه منتقدی داشته باشه خب چ خوبه که بدون بی احترامی یا حرفهایی که به شخصیت طرف لطمه بزنه

انتقادشو اعلام کنه .

واین وسط هر کی اومد حرف پرونی نکنه و از نیابت این و اون حرف نزنه بهتره ما هممون نظاره گر باشیم تا اینکه مناظره گر !

البته اینو بگم که ناصر السنه تذکر دادن که اسمشو مناظره نزاریم !

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها: 2
hoda (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:05 pm), naserosonah (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:25 pm)
رتبه: 14.29%

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط hoda » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:13 pm

سلام عليكم

من اصلا قصدم دخالت نبوده ونيست فقط با ديدن طرز حرف زدنا ناراحت شدم . به سن  ادم بزركا شايد  نرسيدم  ولي حرفاشونو كمو بيش درك مي كنم واز اين اوضاع واقعا نا راحت ميشم ولي يادتون نره لطفا :

انما المومنون اخوه فاصلحو بين اخويكم ....
" الهی ! اشک چشمی، سوز آهی فروزان خاطــری، روشن نگاهــــی زهرسو بسته شـــــد درهای امید کلیدی ، رخنه ئی ، راهی پناهی"

برای نویسنده این مطلب hoda تشکر کننده ها: 2
naseh_azizi (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:41 pm), pejmanava (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:16 pm)

نماد کاربر
hoda
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط pejmanava » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:21 pm

hoda نوشته است:سلام عليكم

من اصلا قصدم دخالت نبوده ونيست فقط با ديدن طرز حرف زدنا ناراحت شدم . به سن  ادم بزركا شايد  نرسيدم  ولي حرفاشونو كمو بيش درك مي كنم واز اين اوضاع واقعا نا راحت ميشم ولي يادتون نره لطفا :

ببیند خواهر منظوم این نبود که شما دخالت کردین باور کنید بهترین برخورد رو شما داشتین حتی اون

موقعی که بنده برای اولین بار به نوع اداره کردن صندلی داغ مخالفت کردم این تنها شما بودین که حرفاتون در من

تاثیر گذاشت چون بدون تعصب حرف میزنید و این بهترین راه حل برای مسائلیست که بران اختلاف وجود دارد .

بازم اگه نوع بیان کردن  من بد بوده ،معذرت میخوام .

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها:
naserosonah (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:25 pm)

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط hoda » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:29 pm

من اصلا از بيانتون ناراحت نشدم مطمئن باشين .از لطفتونم ممنونم برادرر كرامي  ولي دوباره ميكم يادتون نره البته لطفا:

انما المومنون اخوه فاصلحوا بين اخويكم
در کل 1 بار ویرایش شده. اخرین ویرایش توسط hoda در يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 6:18 pm .

برای نویسنده این مطلب hoda تشکر کننده ها: 2
naseh_azizi (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:41 pm), pejmanava (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:33 pm)

نماد کاربر
hoda
کاربر ویژه
کاربر ویژه

پستتوسط Maryam-H » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:33 pm

سلام خدا و رحمت بی کرانش برشما

کاربران گرامی شما را به خدا بس کنید.جدلی که هیچ نفعی در ان وجود نداشته باشد و حتی کینه و دشمنی را زیاد کند به خدا قسم مورد پسند الله نیست.اگر واقعا خود را پیرو محمد(ص)می دانیم این راهش نیست.اگر پیامبر عزیز این را ببیند آیا ناراحت نمی شود؟چه کسی در این سایت حاضر است پیامبر را ناراحت کند؟؟هر کس که بعد از این در این تایپیک چیزی بنویسد که قلب ها را از هم دور کند و با نیش و کنایه دیگران را برنجاند معلوم است که ناراحت کردن پیامبر برایش چندان اهمیتی ندارد!!
برای دیگران ،افکارشان ،اعتقاداتشان و روش زندگی کردنشان،احترام قائل باشیم.اگر صاحب فکری هستیم اخلاق ایمانی و حتی انسانی به ما اجازه نمی دهد که به سایر افکار توهین کنیم.نظر هر کس برای خودش محترم است.
کاربر محترم پزمان آوا خواهش میکنم کم با نیش و کنایه حرف بزنید به خداقسم که شکستن دلی آن هم دل مومن گناه دارد.در این اوضاع سخنی را بگویید که اوضاع را مساعد کند.

یادمان رفته که خداوند می فرماید: فاصلحوا بین اخویکم و اتقوا الله : بین برادرانتان اصلاح و دوستی برقرار کنید و ازنافرمانی  خدا در این امر بترسید!

برای نویسنده این مطلب Maryam-H تشکر کننده ها: 5
Noha (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 9:31 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:37 pm), naseh_azizi (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:41 pm), naserosonah (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:26 pm), pejmanava (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:34 pm)
رتبه: 35.71%

Maryam-H
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: چهارشنبه مرداد ماه 23, 1392 11:22 pm
تشکر کرده: 99 بار
تشکر شده: 121 بار
امتياز: 1210

پستتوسط pejmanava » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:35 pm

Maryam-H نوشته است:سلام خدا و رحمت بی کرانش برشما

کاربران گرامی شما را به خدا بس کنید.جدلی که هیچ نفعی در ان وجود نداشته باشد و حتی کینه و دشمنی را زیاد کند به خدا قسم مورد پسند الله نیست.اگر واقعا خود را پیرو محمد(ص)می دانیم این راهش نیست.اگر پیامبر عزیز این را ببیند آیا ناراحت نمی شود؟چه کسی در این سایت حاضر است پیامبر را ناراحت کند؟؟هر کس که بعد از این در این تایپیک چیزی بنویسد که قلب ها را از هم دور کند و با نیش و کنایه دیگران را برنجاند معلوم است که ناراحت کردن پیامبر برایش چندان اهمیتی ندارد!!
برای دیگران ،افکارشان ،اعتقاداتشان و روش زندگی کردنشان،احترام قائل باشیم.اگر صاحب فکری هستیم اخلاق ایمانی و حتی انسانی به ما اجازه نمی دهد که به سایر افکار توهین کنیم.نظر هر کس برای خودش محترم است.
کاربر محترم پزمان آوا خواهش میکنم کم با نیش و کنایه حرف بزنید به خداقسم که شکستن دلی آن هم دل مومن گناه دارد.در این اوضاع سخنی را بگویید که اوضاع را مساعد کند.

یادمان رفته که خداوند می فرماید: فاصلحوا بین اخویکم و اتقوا الله : بین برادرانتان اصلاح و دوستی برقرار کنید و ازنافرمانی  خدا در این امر بترسید!

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها: 3
Maryam-H (دوشنبه شهريور ماه 18, 1392 12:42 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 2:37 pm), naserosonah (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:26 pm)

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

پستتوسط naserosonah » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:33 pm

naseh_azizi نوشته است:دوست عزیز خواهرمون داده نها گفتن که خطاب به همه اعضاء پس هم من، هم شما، هم کاک متین و همه رو مورد خطاب قرار دادن. پس همگی باید رعایت ادب و احترام رو بکنیم و به قوانین سایت احترام بذاریم. شما به دوستمون sharakampawa می گید که:
فقط به بخشی جواب میدهید که میتوانید جواب دهید! خوب لااقل خودتون حرف خودتون رو نقض نکنید همین الان دارید به بخشی از گفته های داده نها جواب میدید. به هر حال بنده کاملا به قوانین سایت متعهد هستم و از این بعد بیشتر رعایت خواهم کرد. هر چند من به هیچکدوم از دوستان توهینی نکردم. والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته

سلام آقا ناصح
نمیدانم شما چرا مطالب رو با هم اشتباه میگیرید، sharakampawa قصد نقد سخن من رو داشتن در حالی که من با سخنان نها خانوم مشکلی نداشتم و مورد تأیید بنده هستن!!
کاربر ویژه بودن مسؤلیت هم دارد آقا ناصح! وقی کاربران ویژه آغازگر این درگیری لفظی شده اند لازم است که به صورت ویژه! اخطار دریافت کنند!!
بنده هم بیاد نمی آورم که شما توهینی کرده باشید و کسی هم شما رو تاکنون به عنوان تهمت زننده خطاب نکرده است.
این دسته گل هم تقدیم به شما

برای نویسنده این مطلب naserosonah تشکر کننده ها:
pejmanava (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 7:57 pm)

نماد کاربر
naserosonah
کاربر نیمه فعال
کاربر نیمه فعال

تاريخ عضويت: شنبه شهريور ماه 31, 1391 12:30 am
تشکر کرده: 31 بار
تشکر شده: 37 بار
امتياز: 220

پستتوسط naseh_azizi » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 9:50 pm

ناصر السنه جان مطمئن باش کاربر ویژه به صورت ویژه هم مورد بازخواست قرار خواهد گرفت. اما اینکه کاربران ویژه این درگیری لفظی را شروع کردند را قبول ندارم. به هر حال انسان ممکن الخطاست. پیشنهاد بنده این است که بیشتر از این موضوع را طول ندهیم که اصلا خیری در آن نیست و جز به وجود آمدن کدورت چیزی عایدمان نخواهد شد. و السلام

رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا وَلِإِخْوَانِنَا الَّذِينَ سَبَقُونَا بِالْإِيمَانِ وَلَا تَجْعَلْ فِي قُلُوبِنَا غِلّاً لِّلَّذِينَ آمَنُوا رَبَّنَا إِنَّكَ رَؤُوفٌ رَّحِيمٌ

فداک روحی یا رسول الله

برای نویسنده این مطلب naseh_azizi تشکر کننده ها: 4
Maryam-H (دوشنبه شهريور ماه 18, 1392 12:42 pm), Noha (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 10:00 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 9:55 pm), pejmanava (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 9:54 pm)

نماد کاربر
naseh_azizi
کاربر ویژه
کاربر ویژه

تاريخ عضويت: جمعه اسفند ماه 25, 1390 12:30 am
تشکر کرده: 1360 بار
تشکر شده: 921 بار
امتياز: 7680

پستتوسط pejmanava » يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 9:55 pm

naseh_azizi نوشته است:ناصر السنه جان مطمئن باش کاربر ویژه به صورت ویژه هم مورد بازخواست قرار خواهد گرفت. اما اینکه کاربران ویژه این درگیری لفظی را شروع کردند را قبول ندارم. به هر حال انسان ممکن الخطاست. پیشنهاد بنده این است که بیشتر از این موضوع را طول ندهیم که اصلا خیری در آن نیست و جز به وجود آمدن کدورت چیزی عایدمان نخواهد شد. و السلام

رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا وَلِإِخْوَانِنَا الَّذِينَ سَبَقُونَا بِالْإِيمَانِ وَلَا تَجْعَلْ فِي قُلُوبِنَا غِلّاً لِّلَّذِينَ آمَنُوا رَبَّنَا إِنَّكَ رَؤُوفٌ رَّحِيمٌ

حیّاک الله

برای نویسنده این مطلب pejmanava تشکر کننده ها: 4
Maryam-H (دوشنبه شهريور ماه 18, 1392 12:42 pm), Noha (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 10:00 pm), hoda (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 9:56 pm), naseh_azizi (يکشنبه شهريور ماه 17, 1392 10:02 pm)

نماد کاربر
pejmanava
کاربر حرفه ای سایت
کاربر حرفه ای سایت

قبليبعدي

بازگشت به گفتگوی آزاد و هم اندیشی

چه کسي حاضر است ؟