راههای افزایش سئو و سرعت سایت

در این بخش مقالات علمی قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

راههای افزایش سئو و سرعت سایت

پستتوسط kian2137 » يکشنبه دي ماه 10, 1396 10:16 am


معرفی راههای افزایش سئو و سرعت سایت

در این مقاله سعی داریم به شما راههای افزایش سئو و سرعت سایت را ارائه نماییم که با به کارگیری آنها با کمترین زحمت می توانید به نتیجه برسید و کسب و کار اینترنتی خود را رونق دهید. همانطور که می دانید سایت بدون سئو نمی تواند ارزش چندانی داشته باشد زیرا امکان کسب و کار موفقی ندارد پس اگر برای

عضويت  / ورود
خود تا به حال اقدامی نکردید همین الآن دست به کار شوید.

در زیر راههای افزایش سئو و سرعت سایت را به شما پیشنهاد می دهیم:

بک لینک

همانطور که در مقاله های قبلی اشاره کردیم یکی از راه های مناسب سئو ایجاد پیوند و لینک کردن با سایت های بزرگ می باشد که سبب ارتقای رنک شما می شود به عبارتی دیگر میزان لینک های که به سایت شما وارد می شوند ملاک است. خب در لینک کردن سایت ها برای شما محدودیت هایی وجود دارد به طوری که شما اگر قصد خریداری لینک داربد بیش از دو لینک نمی توانید خریداری کنید و همچنین برای فروش لینک به سایت هایی با رنک پایین گوگل به شما اجازه فروش بیش از هفت لینک را نمی دهد و چنانچه که شما از این محدودیت سرپیچی کنید گوگل شما را جریمه می کند و رنک سایت شما را سه الی چهار رده کاهش می دهد. از مهمترین راههای افزایش سئو و سرعت سایت میتوان از بک لینک ها نام برد.

از محتوا تکراری هیچ وقت استفاده نکنید

اگر می خواهید گوگل مطالب سایت شما را ایندکس کند لازم است مطالب خود را متفاوت از سایت های دیگر در وب سایتتان قرار دهید. همینطور به این نکته توجه کنید که در صورت کپی پیست کردن مطالب سایت های دیگر کسی که ضرر می کند شما هستید زیرا گوگل به دلیل محتوا تکراری شما را شناسایی می کند و این در سایت شما تاثیر منفی می گذارد.

به اهمیت بالا محتوا توجه کنید

محتوا به صورت مستقیم با مخاطبان و بازدیدکنندگان شما ارتباط ایجاد می کند. پس به شدت از استفاده محتوای پایین در سایت خود بپرهیزید زیرا این امر سبب از دست رفتن کاربران شما می شود. یکی از مهمترین راه های افزایش سئو و سرعت سایت توجه و

عضويت  / ورود
می باشد. همانطور که قبلا گفتیم محتوای سایت را برای کاربران خود بنویسید.

در دسترس بودن سایت

برای در دسترس قرار گرفتن سایتتان در موتورهای جستجو لازم است از کلمات کلیدی و توضیحات مناسب برای مطالب وب سایت خود استفاده نمایید.

متاتگ ها

متاتگ ها از نقش مهمی برخوردارند و در کدنویسی تعریف می شوند. پس توجه به متاتگ ها برای سایت با اینکه امروزه هنوز گوگل به آن توجهی نکرده است لازم می باشد و همچنین امروزه متا تگ ها مورد توجه یاهو و بینگ می باشند و احتمال می رود که روزی یکی از معیارهای گوگل نیز باشند.

بهینه سازی سرعت سایت

پلاگین: هرچیزی استفاده بیش از حد متعادلش سبب بروز مشکل می شود و استفاده  بی رویه از فایل ها و پلاگین ها در سایت نیز سبب بروز مشکل می شود و از سرعت وب سایت کاسته می شود. پس حد تعادل را رعایت کنید تا رضایت کاربران را همراه داشته باشید.

تصاویر بزرگ را بردارید:
درست است که استفاده از عکس تاثیر مثبتی در ذهن کاربران دارد و سبب می شود نکات زیادی از یک عکس برداشت شود اما استفاده از عکس بیش از حد بزرگ سرعت وب سایت را پایین می آورد . پس پیشنهاد می دهیم از عکس بجای متن استفاده نکنید و این دو را در کنار هم داشته باشید. همانطور که در مقاله بهینه سازی تصاویر سایت نیز اشاره کردیم بهتر است که تمامی تصاویر دارای توضیحات باشند و حجم تصاویر کمتر از ۱۰۰kb باشد.
برنامه نویسی کارامد:
پیشنهاد می دهیم از کدهای کوتاه استفاده کنید و در سایت خود به برنامه نویسی سایت، قالب و سیستم مدیریت محتوا توجه بسزایی داشته باشید.


در نظر داشته باشید که در دنیای امروز

عضويت  / ورود
امری لازم است و
برای داشتن وب سایتی مطابق استانداردها و نیاز ها باید مراحل به هم پیوسته ای را گذراند. در مراحل ساخت وب سایت خود بایستی با برنامه ریزی فعالیت ها را پیش برد تا در انتها به هدف مورد نظر دست یافت. در ادامه به مطالبی می پردازیم که در تعیین برنامه و هدف شما تاثیر دارد.


اولین اقدام: اهداف و استراتژی وب سایت
مبتدی ترین مرحله در طراحی وب سایت، اینکه هدف ها و استراتژی های ٱن مشخص باشد. چنانچه شما خواهان بازدهی و تبلیغاتی خوب می باشید این امر مطالعه و دقت در این مرحله را می طلبد. لازم است بدانید بایستی به مواردی چون : نوع مخاطب ، نوع خدمات ، تحلیل خواسته های مخاطب و فضای رقابتی و ویژگی های خود در این زمینه توجه داشت تا توانست اهداف و استراتژی وب سایت را مشخص کرد.

دومین اقدام: محتوا

همانطور که قبلا نیز در مقاله

عضويت  / ورود
گفته شد مهمترین بخش یک وب سایت، محتواست. اطلاعاتی که شما در وب سایت خود ارائه می دهید بایستی علمی، صریح و ساده با نگارشی مناسب باشد. محتوا را برای کاربران بنویسید.

سومین اقدام: طبقه بندی اطلاعات و چینش، نوع نگارش و دسترسی وب سایت

دومین اولویت در طراحی وب سایت که پس از انتخاب و تعیین اهداف مورد اهمیت است، چگونگی در دسترس قرار دادن و ارائه اطلاعات می باشد. شما برای رفع ابهاماتی که در ذهن مخاطبان درباره اقدامات و خدمات شما وجود دارد بایستی توضیحات کافی و کاملی را ارائه دهید.
در صورت مبهم بودن اطلاعات و عدم هدایت صحیح مخاطب برای کسب اطلاعات است که ابهام در ذهن مخاطبان به وجود می آید و شما باید موارد مبهم را به سرعت از بین ببرید زیرا مخاطب در صورت مشاهده ابهام به منابع دیگر مراجعه می کند و در این صورت مخاطب خود را از دست خواهید داد.چهارمین اقدام: گرافیک وب سایت
در عصر رقابتی دنیای وب با گرافیک می توان توجه مخاطب را به سمت وب خود جلب کرد. اصلی که براساس مطالعات بسیاری در حوضه طراحی و توسعه وب بدست آمده خلاقیت در عین سادگی می باشد. به شما پیشنهاد می دهیم با انتخاب رنگها و طرح های مناسب، فضایی مناسب ایجاد کنید ولی به این نتیجه توجه داشته باشید که اگر سرعت لود شدن سایت طولانی شود کاربر وب سایت شما را ترک خواهد کرد و به سراغ وب سایت دیگری می رود. بسیار از افراد معتقدند که در دنیای امروز طراحی سایت امری لازم است اما این مسئله مستلزم داشتن یک وب سایت با گرافیک زیبا و سبک می باشد.

پنجمین اقدام.رعایت استانداردها در طراحی

شما با استفاده از استانداردها می توانید مطمئن شوید که آیا تمام کاربران به اطلاعاتی که شما ارائه داده اید دسترسی دارند یا نه؟ همچنین استانداردها در توسعه وب سرعت می بخشند و باعث می شوند وب سایت شما در مرورگرها به صورت یکسان قابل مشاهده باشد. در این مقاله سعی داشتیم نکاتی را برای اینکه طراحی سایت امری لازم است مطرح نماییم.
kian2137
کاربر سایت
کاربر سایت
 
پست ها : 4
تاريخ عضويت: يکشنبه دي ماه 10, 1396 10:05 am
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به مقالات متنوع علمی

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان