تکنولوژی لوازم ورزشی و اثربخشی تمرینات

در بخش مقالاتی در زمینه تکنولوژی و فناوری قرار داده می شود

مديران انجمن: pejmanava, CafeWeb, Dabir, Noha, bahar, Modir-Elmi

تکنولوژی لوازم ورزشی و اثربخشی تمرینات

پستتوسط Mehrgooya » پنج شنبه مرداد ماه 18, 1397 1:34 pm


ورزش در زندگی انسان امروز از جمله علاقمندی هایی است که مرزهای سرگرمی را در نوردیده وبه جرات بعنوان یک الزام ونیاز ، جای خود را تثبیت نموده و هر روز حوزه ها و شاخه های آن چه به لحاظ کیفی و چه از نظر کمی درحال گسترش می باشد .
شاید امروز کمتر خانواده ویا فردی هست که با ورزش و یا یکی از رشته های ورزشی در ارتباط نباشد و دیدگاه ها و اهداف متفاوتی نظیر سرگرمی ، زیبایی ، تناسب اندام ، سلامتی و درمان ، انسان ها را از پیر تا جوان و خردسال به این فعالیت حیاتی و زیبا مرتبط می نماید .
درجریان این ارتباط و فعالیتها به مرور صنعتی غول پیکر درزمینه ی لوازم ورزشی و محصولات و تجهیزات ورزشی بوجود آمده و شکل گرفت بطوری که امروز شاخه ها و تنوع محصولات آن شاید از هر صنعت دیگری گسترده تر و وسیعتر باشد ، مانند کفش ورزشی ، لباسهای ورزشی ، لوازم تنیس ، بدمینتون ، لوازم کوهنوردی ، کوله پشتی ، لوازم اسکی ، توپ های ورزشی مانند توپ فوتبال ، توپ والیبال ، توپ بسکتبال و تجهیزات بدنسازی ، تردمیل و غیره که شاید حتی اسم بردن سر شاخه های اقلام و وسایل آن نیاز به صفحات زیادی باشد .
امروز ورزش ، دیگر همچون گذشته یک مقوله ی صرفا تفنن وسرگرمی نبوده و بعنوان بخش حیاتی زندگی انسان در سبد نیازهای اصلی قرار گرفته است . به این جهت حساسیت درانتخاب و شناخت نسبت به لوازم ورزشی و تجهیزات ورزشی خوب با بهترین برندها امری لازم و ضروری است .
بطور مثال خرید و استفاده از کفش ورزشی با استاندارد بالا ، راحت و منعطف و یا لباسهای ورزشی ساخته شده از الیاف طبیعی و باکیفیت و همچنین وسایل و محصولات ورزشی با استاندارد بالا مانند توپ فوتبال و توپ والیبال ، لوازم تنیس و غیره می تواند تاثیر فوق العاده ای در نتیجه ی فعالیت ورزشی ما و میزان اثربخشی و در نتیجه رضایت ما داشته باشد .

مطالعه بیشتر از طریق لینک زیر :


http://fayedeh.com


عضويت  / ورود

Mehrgooya
کاربر سایت
کاربر سایت
 
پست ها : 3
تاريخ عضويت: پنج شنبه مرداد ماه 18, 1397 1:02 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 0 دفعه
امتياز: 0

بازگشت به تکنولوژی و فناوری

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان