طبیعت گویلین، از زیباترین حاذبه های توریستی چین + تصاویر

در این بخش مطالب متفرقه در زمینه طنز و سرگرمی قرار داده می شود

مديران انجمن: CafeWeb, Dabir, Noha, bahar

طبیعت گویلین، از زیباترین حاذبه های توریستی چین + تصاویر

پستتوسط amirali96 » جمعه آذر ماه 2, 1397 6:24 pm


عضويت  / ورود
: گویلین یک جاذبه طبیعی است. صخره های این منطقه براثر پدیده کارست سنگی یا همان خوردگی در سنگ، شالیزارهای پلکانی برنج و رودخانه ها تشکیل شده که قرن های بسیار است تاریخ چین را تشکیل داده اند. از سال 314 قبل از میلاد در کناره های رودخانه لی، در منطقه گوانگزی چین یک شهر ایجاد شد که امروزه به آن گویلین گفته می شود و یکی از محبوب ترین و زیباترین جاذبه های توریستی چین نام برده می شود. سالانه از این منطقه حدودا دوازده میلیون توریست و گردشگر

عضويت  / ورود
بازدید می کنند. این منطقه به خاطر داشتن صخره ها و کارست سنگ ها معروف شده است. بیرون از این شهر و جدا از صخره هایش میتوان تاریخ دو هزار ساله را در آن دید. درست از زمانی که این شهر تاسیس شد، تپه مورال آن برای بسیاری از هنرمندان و شاعران چینی، بسیار تاثیرگذار بوده. همینطور شالیزار پلکانی لانگ جی آن بین توریست ها و گردشگران بسیار معروف هستند، این زمین ها هشتصد متر از سطح دریا ارتفاع داشته و در قرن چهارم شکل گرفته اند.


تاریخچه گویلین چین
تاریخ این شهر محبوب نیز مثل مناظر زیبا و وسیع اش غنی بوده. درست ده هزار سال پبش؛ سلسله های مختلفی مثل سلسله شین از سال 221 قبل از میلاد، سلسله هان از سال 206 قبل از میلاد و سلسله هانی تانگ و سانگ بین، در سال های قرن هفتم تا دهم، بر آن حکومت کرده و آن را اداره می کردند.

جاذبه های این مکان فوق العاده و زیبا چین
رودخانه لی در گویلین
شهر گویلین بین دو رودخانه و چهار دریاچه قرار دارد. اصلی ترین جاذبه این شهر رودخانه لی می باشد. عکس این رودخانه را میتوان روی سکه های چینی هم دید. توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
میتوانند با استفاده از قایق های بامبویی، در مسیر رودخانه، چاذبه هایی مثل تپه خرطوم فیلی و یا غار ریدفلوت را ببینند. تقریبا هر آنچه در کرانه رود لی تماشا می کنید، قدمتی بیشتر از هزاران سال دارند. درست در کنار آب های این رودخانه در طول هزاران سال، ساختارهای کارست روی سنگ های منطقه تشکیل شده اند و شما میتوانید آن ها را از نزدیک ببینید. اما تنها اینها نیست! بالای قله های این صخره همچنان صدف ها و اسکلت های موجودات دریایی پیدا می شوند.

تپه خرطوم فیلی
بعد از رودخانه لی، یکی از پر اهمیت ترین جاذبه های گویلین، تپه خرطوم فیلی است. اینکه چرا به آن خرطوم فیلی می گویند، به خاطر اینکه شبیه به فیلی بوده که در حال آب خوردن است. این تپه در مسیر برخورد رودخانه تاهوا و رودخانه لیجانگ قرار دارد. در این قسمت نیز دره ای شکل گرفته که به دره ماه آبی معروف است، چرا که شب هنگاک، نور ماه در آن انعکاس شده و منظره ای زیبا ایجاد می کند.

بهترین زمان بازدید از گویلین چین
بهترین زمانی که توریست ها و گردشگران

عضويت  / ورود
میتوانند از گویلین بازدید کنند و از جاذبه های دیدنی آن لذت ببرند، اوایل تابستان است. در فصل تابستان کشاورزان به زمین ها آب می اندازند تا بتوانند گیاه های کوچکی در آن بکارند و البته آماده بر برداشت برنج در پاییز باشد. در زمستان به خاطر اینکه این زمین ها یخ می زند، توریست ها چندان علاقه ای برای بازدید از آن نشان نداده اند. فصل تابستان گویلین مملو از توریست ها و گردشگران مختلف سراسر جهان است. پیشنهاد می شود در بازدید از این منطقه، غذاهای گویلین که البته بیشترشان با برنج درست شده و تند است را حتما امتحان کنید.


amirali96
کاربر ویژه
کاربر ویژه
 
پست ها : 204
تاريخ عضويت: پنج شنبه فروردين ماه 30, 1397 10:42 pm
تشکر کرده: 0 دفعه
تشکر شده: 1 دفعه
امتياز: 10

بازگشت به متفرقه

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 0 مهمان